Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość gość
"Tylko, że czystość rasowa i żydostwo, ni jak nie idzie razem w parze " No jak to nie idzie? Zydzi są pierwsi do czystości rasowej. Oni wprost nawołują swoje kobiety do wiązania się z żydami i niemieszania się z innymi rasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Żyd Leo byl rowniez na innym forum. Tylko, ze tam trzeba sie zarejestrowac, zeby napisac post. Pieprzyl kilka stron o czystości rasowej ale moderatorka szybko zorientowala sie i dostal pieknego bana i tyle go widzieli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj też wypadałoby go zgłosić. Rzygać się już chce od tych jego farmazonów. Temat ma 13 stron i 12 jego farmazonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, ze Żydzi uważaja siebie za "naród wybrany" i dbaja o czystość rasową, jednak jak wykazaly najnowsze badania enetyczne - żydzi sa mieszancami że aż miło. Aszkenazyjscy żydzi nie sa potomkami Sema (nie są oni Semitami) , tylko ludami Urgofińskimi, Mongolsko- tureckimi, którzy wymieszali się ze słowianami i germanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mój maż jest Polakiem z Iraku :) Za komuny polscy inżynierowie przyjeżdżali do Iarku i współpracowali z polskimi Irakijczykami. Rodzice mojego męża osiedlili się w baghdadzie za czasów prl (oboje są czystmyi Polakami) i tam urodził się mój mąż. pamietam jak zdziwiłam się, kiedy pierwszy raz poznałam swojego męża - niebieskookiego mężczyzne przedstawiającego się z polskiego imienia i nazwiska, a jednoczesnie plynnie rozmawiajacego w języku arabskim z Irakijczykami. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest mason i iluminata, wyslannik szatana, tyle wam powiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
Ale wy jestesci porabani. @bella mi donna "facet 30 londyn wielokrotnie sie powtarzasz, ze do szamba nie zagladasz, ze to forum to dno, ze tu nie ma inteligentnych kobiet, ze sama patologia tu a CALY CZAS tu zagladasz i piszesz? pytam sie po jaka cholere?????? czemu taki wspanialy przystojny inteligent jak ty ma niepohamowana ochote pisania z takim plebsem???? czemu???? zalosne...zalosne...." - Pani bella mi donna, na tym forum jeski masz odmienne zdanie na jakis temat to jestes krytykowany/na nonstop. kochacie robic afere z niczego. Jelsi ktos doradzi lub zwierzy sie ze robi cos lepiej lub zarabia wiecej to juz koniec, jest jazda na calego. Poza tym to wy "kobiety" za kazdy razm mowicie , ze nike "wspanialy i pikeny" nie siedzi na tym forum. To sa wasze opinie. Ja odbijam pileczke. Moze np weznie przyklad z jakis zagraniczny grup dyskusyjnych gdzie ludie traktuja siebie z szacunkiem i przede wszytkim licza sie ze zdaniem innych osob, bo kazdy ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski Patrol Team
Drodzy Panstwo! W ramach szkolenia mojej nowej partnerki Mai, prowadzimy akcje odbijania Polakow zydowskiego pochodzenia, ktorzy zostali uwiezieni w Szpitalu Psychiatrycznym w Gobułkach Małych. Owy pacjent, leo_the_tiger, zostal uwięziony pare miesięcy temu i skontaktowal sie z moim ludzmi w sprawie uwolnienia. Pacjent, leo_the_tiger, mial regularnie wykonywaną kolonoskopie oraz gastroskopie. W jego wsi jest znany pod pseudonimem 'Głębokie gardło' oraz 'Ślizga pupa'. . Prowadzimy śledztwo w sprawie powiazania z kolonoskopia oraz 'Ślizga pupa'. . W tej chwili szykujemy sie z naszym patrolem do Gobułek Małych. Zaopatrzylismy sie juz w czosnek i cebulę, bo nasz klient, leo_the_tiger podobno lubi to jesc na surowo i jest wtedy łagodniejszy w popuszczaniu. Poinformujemu Panstwa o operacji odbicia pacjenta oraz zdamy relację po wyjsciu ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Zaopatrzylismy sie juz w czosnek i cebulę" Zapomnieliście o kołku osikowym :D "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grenlandia to dobre miejsce dla Żydów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski Patrol Team
wlasnie sie wyrwalem sanitariuszom i uwolnilem z kaftana, pisze z Tworek, pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw kolombooo
Wiadomosc z ostatniej chwili, osobnik leo_the_tiger zostal zlapany w Asdzie na Beckton jak ubrany w dluga czarna szate, mycke na glowie i lokowane pejsy na bokach ukradl 3 paczki prezerwatyw o smaku malinowym. Podczas przesluchania zatrzymany rabus tlumaczyl, ze przybyl z Wroclawia aby nawracac grzeszne Polczyny, ktore zbrukaly sie seksem z czarnymi obywatelami Jukej. Leo ma misje obalenia teorii: once you try black you''ll never go back. Chce kopulowac z kazda Polka, ktora miala w swej jaskini "czarna anakonde." Z pomoca przyjsc ma mu facet 30 londyn, ktory dysponuje drogim penthousem w centrum londynu, gdzie maja odbywac sie nawracajace orgie. Rzecznik policji powstrzymal sie od komentarza na ten temat. W chwili obecnej leo przebywa na dolku w Blemarsh. Bedziemy panstwa informowac o dalszym rozwoju akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Leo
Skoro uważasz, że ci hamerykańscy żydzi są tacy ludzcy, ciepli i przyajacielscy, to dlaczego podczas II wojny światowej, nie kiwneli nawet palcem żeby pomóc zydom europejskim, tylko wspólpracowali z nazistami, a teraz siegaja do Polaków po odszkodowania? WON K.U.R.W.A!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Leo
Do Grenlandii? A co te biedne pingwinki będa robić, kiedy żydzi będą ich nazywac antysemitami ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski Patrol Team
mialo byc dowc*pne a jest zalosne w ch.uj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na pewno by nazwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerry Springer
Do mojej redakcji zglosil sie wlasnie facet 30 londyn, o to co powiedzial na temat swojego udzialu w calej tej sprawie. " Mieszkam w londynie od jakiegos czasu i mimo sukcesu jaki tu osiagnalem nie udalo mi sie znalezc zyciowej partnerki, Musze ratowac sie wizytami luksusowych call girls chociaz ostatnio nabawilem sie wielkiego pryszcza na penisie i musialem zaprzestac tej przyjemnosci na jakis czas. Zniesmaczony jestem faktem, ze wszytskie szczuple, ladne Polki wola czarnych i muslim zamiast mnie. Potrafie wydac do 1000f miesiecznie na potencjalna dziewczyne, ale zawsze mnei porzucaja. ciekawe dlaczego..Gdy leo zglosil sie do mnie z propozycja nie do odrzucenia przyjalem odrazu to wyzwanie-darmowe polczyn r****nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski Patrol Team
Drodzy Panstwo. Widzę spore zainteresowanie moim pseudonimem. Posiadamy hakerow wiec mozemy dojsc bardzo łatwo do ip owego ssaka. Ja, ZOMowiec mam swoje sztuczki, wiec miej sie na bacznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski Patrol Team
Wracajac do tematu. Dotarlismy wlasnie do Szpitala Psychiatrycznego i zostaliśmy poinformowani, ze pacjent leo_the_tiger uciekl w trakcie wykonywania 20 tej juz w tym dniu kolonoskopi. Pacjent jednak nie wiedzial, ze w szpitalu pracowal nasz pracownik, ktory udawal pielegniarza. Podczas kolonoskopii wsadzil mu GPS w jelita i w ten oto sposob namierzylismy intruza we Wroclawiu na Mnioszków Kopalnych, kamienica nr 10 mieszkania 2. Ustalilismy rowniez, ze pacjent leo_the_tiger mial wizytora w szpitalu. Faceta po 30 tce przedstawiającego sie jako 'Polaczek z Londynu'. Owy gosc mial przy sobie iPada, iPhona, iPoda, iButa oraz iSrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski Patrol Team
Tymczasem my juz udajemy sie do Wroclawia i jestesmy uzbrojeni w kałasznikowa, granaty afganskie oraz Koran na piersi. Umylismy rowniez tylki dymem, w ramach modlitwy. Powiadomimy panstwa wkrótce po tym jak dojedziemy pod kamienicę leo_the_tigera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysadzcie zyda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw kolombooo
Obywatel Leo_The_Tiger podczas przesluchania ujawnil pare informacji na temat doswiadczen z polskimi facetami za granica (wreszcie konkretnie i na temat, zamiast p******ic o zydach). Dowiedzielismy sie, ze przebywal w USA gdzie jak wczesniej twierdzil nie mial stycznosci z Polakami, jednak znanymi nam tylko metodami udalo sie wydobyc prawdziwe informacje na temat jego pobytu za oceanem. Otoz obywatel Leo pracowal za dnia jako mlodszy gabkowy w slynnej restauracji "Pod wieprzem" a wieczorami dorabial jako pan do towarzystwa. Z jego uslug korzystaly przewaznie bogate panie po 60stce znudzone zyciem, jednakze wachlarz uslug obywatela Leo zawieral tez uslugi seksualne dla panow. Z jego wypowiedzi wynika, ze Polacy za granica to brutale, brudasy, pijacy i sa slabi w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczqa
numer jeden co mi do glowy przychodzi,ale to chyba dlatego ze najwiecej takich widuje >>lysy pakeros(przewaznie mili ludzie,co wychodzi podczas glebszej rozmowy) >>2wulgarny cham ( z piewem wrece.. lub bez piwa..smierdzi tak samo)) >>3typ nijaki -czyli cala reszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
idz poprzytulaj sie do czarnego :) wiesz o czym mowie instruktorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie zaszyj w tym swoim mieszkanku i dalej sobie wmawiaj ze jestes kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowkaooo
Doswiadczenia leo-the-tiger za granica z mezczyznami: Na przesłuchaniu policjant mówi do leo-the-tiger: - No to niech pan opowie jak to bylo - No kazali mi się oprzeć o maskę samochodu i wypiąć - Napastowali pana? - Nie... na sucho pojechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×