Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość nina13
od niedzieli mam problem z nogami to znaczy cały czas mam taki uciążliwy ból jakby mi chciały "żyły rozszerzyć" ;/ miałam tak już kiedyś przy poprzednich tabletkach ale wtedy zmieniałam na te obecne i był spokój a teraz znowu to samo :( chyba znowu muszę dla spokoju zrobić badanie na zakrzepicę. Ból wcale nie ustępuje niezależnie czy kładę się spać czy wstaję rano ;/ u mnie tata ma trochę żylaki na nogach i ciekawe czy i mnie to nie czeka :/ w ogóle żyły na stopach zrobiły mi się takie widoczne i trochę wypukłe ech jak nie urok to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu się cicho zrobiło ... trochę mnie nie było... ech to pisanie pracy to wieczność... żylaki mowisz.. skoro tata ma to może być coś na rzeczy... najlepiej idź za wczasu do lekarza ... mi w sumie nogi robiły sie ociężałe i bolałe czasem jeden a czasem 3 dni ale żadnych zył nie miałąm widocznych i przeszło.. zdarza mi sie tak czasami i wtedy mam ochote rzucić tabletki ale całe szczęście to przechodzi... u mnie ostatnio nieciekawie ... wciąż szukam pracy , teraz martwie się obroną ... w dodatku w domu dostaliśmy wezwanie do sądu w sprawie dlugu brata taty... zmarł 2 lata temu i nie wiedzielismy ze miał jakiekolwiek długi to raz a dwa - NAJWAŻNIEJSZE ... nie wiedzieliśmy , że w ciągu pół roku od smierci trzeba wysłać pismo , że nie chce sie zadnego spadku ... :( to jakaś masakra.. jeb... polskie prawo.. nie napiszesz ze nie chcesz to automatycznie chcesz.. powinno byc na odwrót !! przynajmniej teraz ja już wiem ... ze jak babcia umrze to jej dlugi przechodza na rodziców potem na mnie moje dzieci.. szok.. aż żaluje ze nie studiuje prawa... jedyna rzecza jaką mogę sie pochwalić to miałam udaną majówke.. tzn niegdzie nie wyjezdzalismy ale za to ochota na seks tak powrociła przez jakies 4 dni ze udało nam sie nawet kochac 2 lub 3 razy w jeden dzień.. az sie zeschizowałąm , ze tabletki przestaly dzialac ! bylam mega nawilzona ostatnio i mam tak co jakiś czas teraz ... jestem w szoku.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka "Po" - recepta na 1 opakowanie - 100zł. Tabletki antykoncepcyjne i pozostałe środki antykoncepcyjne - recepta na 3 opakowania - 120 zł. Do kosztów recepty należy doliczyć 10zł kosztów wysyłki listu - polecony priorytet, który wysyłam w ciągu do 2 tygodni od otrzymania pieniędzy na koncie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: hungry.games@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
super napisałam taką długa odpowiedz i mi wyskoczyło że to spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz myślałam że przestałaś tu zaglądać Nogi trochę przeszły ale ulgę przynosiły tabletki na problemy z krążeniem czyli jakby ewidentnie to był ten problem bólu. Muszę iść zrobić te badania na zakrzepicę ale jakoś tak boję się że mi coś wyjdzie przez te cztery miesiące i będę musiała tabletki odstawić przed weselem a to by się wiązało z wysypem pryszczy a tego nie chce. Ale z drugiej strony przez cztery miesiące można sobie narobić jakiś problemów zdrowotnych ;/ Badanie piersi miałam zrobione Pani powiedziała że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chce coś dłuższego napisac to mi wyskakuje że to spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
wczesniejsze wypowiedzi były moje próbuje jeszcze raz cos napisac może się uda . To coś musiało być w w majówke bo ja tez miałam sporą ochote udawało sie nawet dwa razy dziennie. Ale Wy jak trzy razy dziennie to nieźle nieźle :) udaje ci się za kazdym razem dojsc jak trzy razy to robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
wspóczuje poblemów :( zawsze coś się musi wydarzyć ech ja też się martwię ostatnio o bliską osobę bo w jej małżenstwie wisi w powietrzu wizja rozwodu a mają małe dziecko ;( nie potrafią się dogadać inne oczekiwania róznica charakterów jakoś bardzo to przeżywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wyobraź sobie że podczas jednego stosunku , chyba pierwszego maja... miałam tak cholerną chcicę , że doszłam sama potem z moim i raz albo dwa razy jeszcze sama... no mój normalnie oszalał .. ja również .. .był zadowolony ze podczas jednego stosunku ( z 20 minut ) :P doszłam tyle razy ... mało tego ... śmiał się ze mnie , że już wszystko ze mnie wypływało prawie a ja ciągle mówiłam że chce jeszcze i nie zejdę :D tak sie dobrałam :P no a innego dnia udawalo nam sie kochać rano i wieczorem a nawet przed obiadem... :) maj miesiącem zakochanych hehe , ale tak jakoś po majówce to wszystko minęło... od wczoraj w sumie mam mega ochotę ale że sie posprzeczalismy o byle g.. to poszłam spać i w dodatku powiedzialam" nie dotykaj mnie" aż mi rano źle było jak przed wyjściem do pracy po 4 rano szepnął " moge dać Ci buzi?wychodzę już" czasem jestem naprawdę nieznośna :( ale to przez stres , nerwy.. ech.. będę tu zaglądać będę :) zawsze mam jeszcze ten email :) też mi tu czasem spam wyskakuje.. nie wiem od czego to zależy... może massz po prostu problemy z krązeniem... i musisz brac jakies tabl na to... pewnei wtedy byś musiala zmienić także anty na inne znowu... hmm.. chyba ze one nie maja wpływu... ojj :( maleństwo żeby nie ucierpiało.. jak tak czasem sobei mysle... jak bysmy mieli dziecko i kłócili sie tak jak teraz to nie wiem czy bym wytrzymala .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a apropo gościa z receptami :P 100 zl za recepte... :D to ja już bym wolała iść normalnie na pogotowie i dostać za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no to nieźle z tymi orgazmami :) pozazdrościć :) mi też jakoś ochota trochę minęła ech w ogóle to jakaś bardzo wilgotna jestem dziwne ;/ mam nadzieje że to nie owulacja. Nogi znowu mnie bolą zwłaszcza jedna stopa u góry tak jak są żyły chyba musze sobie pobrać z kilka dni te tabletki na krążenie. Miałam dzisiaj jakiś głupi sen i jak sprawdziłam znaczenie to że niby smierć kogoś z rodziny mam nadzieje że jednak to nie jest żadna przepowiednia. W ogóle ja to się tego boję żeby się nikomu nie zmarło do tego wesela i żeby jakiejś załoby w rodzinie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
znowu gdzieś na forum dziewczyny pisały że taki sen to że się będzie w ciąży oj joj lepiej nie ;p bo zacznę myśleć że to że jestem wilgotna to tak jak się jest w ciąży ;p nie no okres po ostatnich jazdach z antybiotykiem dostałam to chyba wszystko ok. Co do maleństwa i jego rodziców to ja to czasem nie rozumiem dlaczego tak się dzieję że kiedyś się tworzyło fajny związek a po kilku latach cos się dzieje i psuje. Przypuszczam że gdyby nie dziecko to dawno juz by było po rozwodzie. Tak sie boje zeby zadne nie zrobiło tego kroku i nie wystapiło z wnioskiem o rozwod. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orgazmy byly i minęły.. teraz to się mój śieje , że na śpiocha musimy się kochać bo inaczej mi się nie chce :P no z tą wilgotnością pochwy ja też schizy łapie .. :P ostatnio od 2 dni mam jakieś duszności, ciągnięcie w podbrzuszu i jajniki mi pulsuja i sie czesto załatwiam .. ale ciązy sobie nie wmawiam... kiedyś czytałam ze sa takie objawy ... ale to mam nadzieje niemozliwe .. jestem w połowie opakowania... nawet jakbym miala robic test to mi sie nie oplaca... lepiej poczekac do tego okresu i sie okaze czy go dostane... co do snu.. śniło mi sie wczoraj ze zab i sie rusza i wypadł... tez zawsze sie mowilo ze jak zeby to niedobrze bo choroba lub śmierc ale w senniku to zalezy od tego jaki to ząb.. hehe raczej nie ma co wierzyć w takie głupoty bo człowiek zwariuje :P znowu długo mnie tu nie było ale to przez te przygotowania do obrony :o czuję strach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
wystraszyłam się dzisiaj bo jestem na trzynastej tabletce i dostałam krwawienia jak przy przerwie 7 dniowej. miałaś tak kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
nadal plamie :( a momentami nawet krwawię :( nie wiem co jest grane czyżby tabletki zaczęły być za słabe a może coś mi się zrobiło i krwawi :( ale byłam niby u lekarza w lutym to raczej by coś zauważył chyba..... zapisałam się do innego lekarza ale niestety wizyta dopiero za dwa tygodnie. No ale trudno muszę czekać. Czytałam że występuje jakieś krwawienie przełomowe może to właśnie to. I wtedy trzeba zmienić tabletki na inne najczęściej na silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
i tak sobie pomyślałam że jak nogi przestały boleć to co inne się zaczęło normalnie mam dosyć. Buzia jest raczej ok to teraz znowu nie wiadomo jak będzie jak będę musiała zmienić tabletki. Jeśli znowu dostanę wysypu :( w końcu skończy to się tak że pójdę pryszczata na ślub :( normalnie mam doła, bo nie może być normalnie tylko cały czas coś nie tak :( Krwawienie teraz mam takie jakbym zrobiła przerwę w tabletkach. Tyle że raz jest mocniej a raz słabiej. Tylko martwi mnie fakt że nie jest to już takie brązowe plamienie jak wcześniej tylko bardziej krwawienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjej ;/ też bym się wystraszyła ... od razu bym sie schozowała ciąża albo jakąś torbiel że mam :( nie mógł Cię przyjąć lekarz od razu??? to mnie najbardziej denerwuje przy rejestracji... mówię, np. ze mam zapalenie i chce wejść na końcu kolejki bo nie będę czekać tydzień aż mi się coś gorszego zrobi to te wielką łaskę robią w rejestracji... ale bym się martwiła, nei wiem co oznacza takie plamienie w srodku opakowania... jak nei urok to ... masz rację .. ja nigdy tak nie mialam , jedyne kiedy plamiłam to podczas pierwszego opakowania... a tak jest wszystko ok. ja mam wciąz ładny prawy policzek a na lewym te cholerne blizny nie zejda chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
przez te 5 dni miałam normalny okres po tym plamieniu po dwóch dniach leciała normalna czerwona krew jak w okres a i jeszcze skrzepy jak przy okresie. Tabletek nie przerywałam. dzisiaj niby pierwszy dzień kiedy wkładka jest czysta. Zobaczymy co bedzie bo w środę biorę ostatnią tabletkę z opakowania i ciekawe czy znowu będę miała krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnieeee
czy jesli kobieta przyjmuje reguralnie tabletki antykoncepcyjnne i dzien po strosunkiu dostała bigunki to antykoncepcja podczas stosunku dzień przed tak jak opisuje jest zaburzona?(wizyta w toalecie jednorazowo)czy tabletka dalej mnei chroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie miała biegunki w ciągu 4 h od zażycia tabletki to jest bezpieczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina13 kurcze .. miejmy nadzieje , ze nawet jak w przerwie nie dostaniesz miesiączki bo teraz dostałas to wszystko jest i będzie ok.. dziwne.. nie powinno tak być... a ja zauwazylam,ze po przebywaniu na słoncu wyskoczyly mi 3 krosty :( no i oczywiście wycisnelam wieczorem... mam teraz male czerwone ślady .. mam nadzieje ze sie zagoja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no ciekawe wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania ciekawe czy znowu dostanę krwawienia ;/ ja to już wątpię że te tabletki mnie zabezpieczają bo wczoraj miałam taki śluz jak w czasie owulacji. Ale ostatnio w ogóle seksu nie uprawiamy bo nie ma kiedy a to ja miałam te krwawienia ;( nawet ostatnio ie trochę zdołowałam że truję się tymi tabletkami a wcale z nich nie korzystam. Czytałam różne opinie na internecie jedni piszą że może być taka sytuacja jeden cykl a od następnego powinno być w porządku a inni piszą że to bezwględny znak że tabletki nie działają i są za słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ciekawe co zadecyduje lekarz. Boję się że jak teraz zmienię tabletki to buzia znowu sie pogorszy :( a tu już coraz mniej czasu na jej wygojenie się do ślubu. Teraz buzia jest niby w miarę bardziej zauważyłam że z zaskórników robią mi się takie małe krostki np dużo na nosie. tak jakby ta skóra była taka zapchana. Nie martw się ja jak mi coś wyskoczy to też wyciskam jak oszalała. Ostatnio się zabrałam za takie malutkie gulki na policzku z których wychodziły długie niteczki. Tak sobie pomyślałam że jak te tabletki działają tak jak teraz to cud że my nie wpadliśmy i chyba dobrze że stosujemy ten stosunek przerywany bo inaczej pewnie już by była wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam w internecie co to oznacza i nawet zapytalam mamę czy jak kiedyś brała anty to czy krwawila przed 7 dniową przerwa... i powiedziała mi ze jak krwawie to mam iść do lekarza bo widocznie coś jest nie tak i mogą być za słabe lub nadżerka .. nigdy nie wiadomo... takze jak pojdziesz do lekarza to się okaże,, ja to bym się martwiła ze krost dostanę jak nie będe brała wcale niż jak zmienie je na inne .. :) widzisz trzeba bylo używac tabletek a nie stosować przerywany hehe a tak na poważnie kto wie czy naprawde szczescia nie miałas , co by bylo gdyby byly za slabe... ginekolog cie zbada to Ci powie czy to byla owulacja :) może NIEPOTRZEBNIE sie martwisz :* ja dziś mam ostatni dzień miesiączki i wgl jakoś mnie piecze tam na dole i czasami przy oddawaniu moczu.. czuję sie jak po jezdzie na rowerze :P albo za cipło jej tam na dole albo coś mi sie tworzzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
powiem, Ci że jestem właśnie po 7 dniowej przerwie w którą jak zwykle 4 dnia dostałam krwawienia. Czyli oprócz tego niespodziewanego okresu - bo to był normalny okres - w połowie tabletek, po kilku dniach dostałam krwawienia z odstawienia. W przyszłym tygodniu idę do lekarza ciekawe co powie. Trochę się boję że to jakaś nadżerka albo coś w podobie. Tylko jeśli inny lekarz w styczniu nie zauważył czegoś takiego podczas badania to super ;/ Dzisiaj 2 tabletka z nowego opakowania i póki co czysto żadnych plamień nie mam. Ciekawe jak będzie przy 13 tabletce czy tak jak w poprzednim cyklu..... Ale to już będzie po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
z buzią w miarę Bardziej to ja czegoś szukam na siłę wyciskam i robię sobie blizny :( Trochę na nosie zrobiła mi się taka kaszka aż dziwne bo nigdy czegoś nie miałam. Tak jakby wszystkie wągry na nosie wychodziły na wierzch w postaci krostek. Może zrobiło się cieplej i kremy są za tłuste na tą porę... nie wiem. Z seksem jest kiepsko a nawet poniżej dna nie kochaliśmy się już z 4 tygodnie :( Najgorsze jest to że nawet bardzo specjalnej ochoty nie mam jak się widzimy. Przeraża mnie to czasami bo zrobiło się jak w związku koleżeńskim i strasznie mnie to dołuje. Ostatnio a to zmęczeni a to te jazdy z krwawieniem, jeden dzień się trafił że mi się chciało to on był tak zrypany po pracy że nie chciał a że ja takiej mega chcicy nie miałam to też długo nie drążyłam tematu. Takim to sposobem miesiąc bez seksu :( i po co te tabletki ? chyba tylko na trądzik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
w ogóle czuję się ostatnio gruba, brzydka i beznadziejna :( codziennie sobie mówię że będę ćwiczyć i nie mam siły. Nawet perspektywa ślubu za kilka miesięcy mnie nie motywuje. Jakoś się boję że pójdę na przymiarkę i sukienkę trzeba będzie poszerzać :( no niby ważę się i mierzę to niby jest tak samo od kilku miesięcy. A ja i tak czuję się jakaś zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Kochana ! może i to nawet lepiej ze nie kochaliście się zbyt często bo jeśli są za słabe to kto wie.. ciekawa jestem , co Ci powie lekarz, na pewno krwawienie w powiedzmy połowie opakowania normalne nie jest... co do seksu.. ostatnio nie ma ochoty , mam wrażenie jakbym robiła to na siłę , aby mój sobie nic nie pomyślał, nawet mam problemy z dochodzeniem. Ostatnio się nawet kłocilismy i wyobraź sobie ze poszedł sobie zwalic a mi powiedział po czasie.. bylo mi tak źle... w końcu to nei moja wina a tabletek ech :( i przez te tabletki jestem też BARDZO rozdrażniona , prawie codziennie się kłociliśmy. Az jednego dnia sie rozplakalam i przeprosilam bo juz nawet myslelismy o rozstaniu :( nie wiem czy wykupywac kolejne opakowania tabl. estem taka nerwowa codziennie , szok, wszystko mnie drazni. Obiecałam mojemu , ze już nigdy wiecej nic zlego nie powiem i nie będę się czepiać , ale wiesz jak ciężko mi trzymać zaciśnięte zęby? to jakas masakra... szybko kładę się spać albo nie odzywam się cały wieczór bo wiem ze bedzie kłotnia.. źle mi... w ogóle przejmuje się obroną pracy dyplomowej a on tego nie rozumie... odczuwam zero wsparcia :( a co do Twojego ostatniego komentarza... też czuję się gruba i brzydka a moywacji do ćwiczeń brak.. poza tym bylam ostatnio u fotografa :( i jakas taka gruba na twarzy jestem... okropnośc... w porównaniu z innym zdjęciem te są paskudne !!!!!!!!! ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
byłam u lekarza ale nie wiem czy mam prawidłowe odczucia ale wydawało mi się jakby za bardzo tym moim krwawieniem się nie przejął. Usłyszałam, że tak może się zdarzyć ;/ niby powiedział, że jakbym plamiła to mam sobie jakieś tabletki ziołowe kupić jak poczytałam ulotkę to jakieś podtrzymujące- regulujące cykl. Ale kurde takie tabletki to sobie można brać jak się tabletek anty nie bierze. A jak się bierze to one powinny cykl regulować ;/ Niby powiedział że jak się takie krwawienie powtórzy to mi zmieni na inne tabletki. Powiedział że nie da mi mocniejszych tylko że inne ;/ Bardzo go interesowało kiedy planuję ciąże. A skąd ja to mam wiedzieć. Na razie mam w planach ślub a po nim chciałabym się trochę nacieszyć życiem we dwójkę. Więc skąd mam to wiedzieć grr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×