Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość gość
ooooooooooo nina 13 no to gratulacje:D :D tez sie kiedys doczekam :P no wycieli mi ten pieprzyk, jeszcze drugi 8 stycznia i stad te szwy.. a do dermatologa nie poszłam , twarz bez zmian... lewy policzek- strupy bez zmian , coś nie znikają :) smaruję tylko arnikową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
Dziękuję :* pewnie, że się doczekasz :) ja tez nie chodzę do dermatologa ani się nie smaruje twarz nie jest zła ale nie jest idealnie gładka wiadomo są jakieś blizny i jakieś zaskórniki siedzące pod skórą. Ale porównując kilka miesięcy wstecz napewno jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie/ jak Ci się oświadczył Twój mężczyzna jeśli można wiedzieć? ja to zawsze mówiłam ze nie jest to dla mnie ważne a mam koleżanki które o tym w kółko rozmawiają i mają jakieś wygórowane oczekiwania:P moja twarz jest lepsza niż prędzej ale to jeszcze nie to samo... a od wczoraj KOchana powiem CI że jestem umierająca :( mialam ostrą biegunkę i wymiotowałam ... właśnie dostałam gorączki:( nie wiem czy się czymś zatrułam czy co .. mój luby męczył się ze mną od 22 do 6 rano... jeszce raz mu zemdlałam... jestem strasznie osłabiona:( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
zdrowych, spokojnych Świąt w rodzinnej atmosferze i szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wZajemnie :) Wesołych Świąt! :) u mnie nie najlepiej:( ciagle boli mnie zołądek i mnie mdli .. nic w te święta nawet nie zjadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014 !!! nina 13 :) :* mam nadzieję , że po nowym roku wyzdrowieje :( ciągle mnie coś trzyma od biegunki po ból nerki... dobrze ze na twarzy nic nie mam a blizny zatuszuję pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
napisałam tyle zdań i mi wyskoczyło że moja treść jest uznana za SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
dziękuję i wzajemnie życzę pomyślności w NOWYM Roku osiągnięcia wszystkich planów i zamierzeń :) a aby rok był rokiem bez trądziku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhahah o tak ! rok bez trądziku to już coś :D a najlepiej bez choróbsk :) od kilku dni pulsuje mi prawy jajnik bo to raczej nie wyrostek i jeżdzi mi (jak w brzuchu) tyle że z tej prawej strony jak na okres.. nie wiem.. dziwne uczucie... mam ostatnio tyl e dolegliwości że nie nie wiem z czym iść do lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. a jak poszlam do lekarza to dostalam 6 tabletek rano , 3 po południu i 6 wieczorem.. jedna jakaś na żołądek druga jakaś na trawienie trzecia to nospa forte 4 i 5 to po dwie espumisanu i szósta to osłomik i tak miałam brać wszystkie rano i wieczorem plus jakieś po południu... z recepty wzięłam tylko nospę bo się rzyda.. ale reszta? no strach ... tak mozna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyda*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
oj to bidulko masz nie wesoło :/ mam nadzieję, że C**przejdzie wszystko :* ja się trochę wzięłam za siebie poszłam do lekarza zrobiłam wszystkie badania czekam na wyniki. Lekarz mnie trochę przestraszył, bo powiedział, że powinnam od razu przyjść jak miałam takie ciągłe zapalenia pęcherza, bo mogę mieć jakieś zapalenie nerek. Przepisał mi antybiotyk ale jeszcze nie wzięłam, bo w ulotce jest napisane, że obniżają działanie tabletek anty.... :/ i chyba poczekam do nowego opakowania, żeby nic nie odwalić i nie zaliczyć wpadki. Tez nie wiem jak to z tym dodatkowym zabezpieczaniem czy to sie powinno uważać przez tylko ten tydzień co się bierze antybiotyk czy też tydzień przed i tydzień po. Tak gdzieś wyczytałam a to by oznaczało że to w sumie cały cykl jest taki ryzykowny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
udało mi sie wkleic to co przedtem było uznane za spam jakies głupie to forum. Znam ten ból ja ostatnio się czuje jak lekoholiczka mam leki i suplementy chyba juz na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
Byłam dzisiaj znowu u lekarza bo już było część moich wyników i wyszły mi bakterie w moczu ale pani doktor jakos sie tym nie przejeła i juz tamtego antybiotyku mi nie kazała brac. Ja już nie nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
mi trochę na tawrzy po tym obżarstwie cos tam pod skóra wyszło. cały czas mam nierównośc**** bliznach jak chce mieć gładka skóre to muszę nakładać bazę silikoniową pod podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
nie wiem co jest ze mną ale jakoś ostatnio wcale nie mam ochoty na seks :( wolę iść wczesnej spać i tyle :( nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam i szukam naszeego tematu a on az na 7 stronie:P mi cale szczęście ból pęcherza wtedy przeszedł sam.. widzisz jak dobrze ze nie brałaś tego antybiotyku.. niepotrzebna byłaby taka "kuracja" i rezygnacja z seksu:D ja buzię mam w miarę gładką ... ciągle te blizny sa ale nie zywam zadnych maści a krostka jak wyskoczy to taka "tyci tyci" .. jednak tabletki anty działają :) dziś odebrałam wynik wycietego pieprzyka i był zdrowy .. teraz bola mnie szwy na brzuchu :P że też dałam się ciąć :P ten drugi zapewne też zdrowy ale lepiej dmuchać na zimne.. odebrałam też wyniki krwi i wątroby i JESTEM ZDRÓW JAK RYBA .. uff żadbych zmian ponoć .. Kochana brak ochoty na seks to i ja mam czasami taki ze moj luby musi mni e nieźle rozgrzać albo musimy miec przerwe 4 dni i mi ochota wraca.. jakąś suchość mam czesto ostatnio:( i wtedy męczę się podczas stosunku.. cięzko mi dojść.. to chyba przez tabletki ... ale mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ochota powróciła :P czyli raz jest raz jej nie ma :P ostatnio była bo sama się dobierałam do mojego :) nawet mu striptiz zrobiłam hehe od czasu do czau mi się zdarzy dzień dobroci ;p a ztymi orgazmami to i u mnie jakoś dziwnie przez te tabletki. Bo czasem to już nie wiem czy to był orgazm czy nie bo niby jest mi bardzo dobrze ale czasem wydaje mi się że to nie do konca było to ;p No to całe szczęście że z pieprzykami wszystko w porządku :) a jak z resztą dolegliwości? Mi przez ostatnie dni głowa pęka spać po nocach nie mogę, bo zaczęliśmy przygotowania do wesela. Załatwić wszystko na ten rok jest mega trudno bo czas goni a wiadomo terminy po zajmowane i zeby wszystko zgrac to nie lada wyczyn. Jestem z lekka przerazona. Jak tak nie będę mogła dalej spać po nocach z tego stresu to nie wiem czy dożyje tego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z tą ochotą to różnie bywa.. na pewno mój częscej chce niż ja :P czasem mi się zdarzy że to ja inicjuje :P al e zapewne nie jest jak kiedyś . . mimo to wole takie stany i kochać się do samego końca niż w prezerwatywie :D także na brak ochoty jest sposób.. dluga gra wstepna hehe reszta dolegliwości minęła :) czasem odczuwam swędzenie w pochwie ale to chyba nie infekcja a od zapachowych wkładek higenicznych.. hehe dożyjesz dożyjesz.. gorączka przedślubna:P kiedyś też to będzie na mnie czekało ... ooo z terminami to wszędzie jest problem.. dacie radę ! :) ja to ostatnio jestem z lekka przerażona moją uczelnią .. egzaminy mnie czekają a tu jeszcze nic nie zaczełam.. jeszcze jestem załamana, tym ze moja ciocia wczoraj zmarła ;( z dnia na dzień źle się poczuła ;( nie rozumiem tego , że lekarze nie mogli jakoś temu zapobiec , że od razu pozwolili jej umrzeć ehhhhhhh :( miala tylko 35 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
oj to bardzo mi przykro :( taka młoda kobieta :( czasem przerażające jest to że nasze życie jest zdane na lekarzy a oni nie zawszę potrafią albo chcą pomóc :( a chorowała ? cieszę się że dolegliowośc**przeszły. Ja to mam teraz takie związane ze stresem nie chce mi się jeść niedobrze mi i w ogole. Niby wszystko poki co idzie po naszej mysli ale ja jestem taka że wszystko za bardzo przezywam i sie przejmuje na zapas. Buzia nawet w porządku cos tam mi tylko dzisiaj jakby wychodzi ale to chyba z tego stresu i nie wyspania. tak mysle ze powinnam tą buzię do wesela jakims zabiegom poddac ale znowu to wszystko tyle kasy kosztuje. A tu i tak tyle wydatkow bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak .. walczyla z rakiem 7 lat ... a tu nagle źle sie poczuła rano a po poludniu umarła :( najgorsze było to, że gdy byłam się pożegnać w szpitalu, to myślałam , ze złapie ją za rekę a ona jeszcze coś powie... ze polepszy sie jej, że ... ehh brak mi słow.... a tylko słyszałam jej oddech i wyłam, nie rozumiejac dlaczego tak nagle.. dlaczego ona... ;( ;( też wszystko za bardzo przezywam i sie przejmuje na zapas ; ) będzie wszystko dobrze , zobaczysz... troszkę sie odpreż :* tylko jak pojdziesz na jakis zabieg to nie mow ze przed slubem jestes bo zedra wiecej kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
masz rację nie ma co się przyznawać bo później liczą wszystko razy dwa bo ślubne :P praktycznie to co najważniejsze mamy załatwione został fotograf a no i mój przypuszczam największy problem nad którym będę się najbardziej wahać SUKIENKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no i są jeszcze różne inne "pierdoły" do załatwienia ale to będzie już na spokojnie :) pospiesz swojego to będziemy obie przeżywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
tak sobie dzisiaj pomyślałam że przez ten czas do wesela nie powinnam odstawić tabletek bo bym mogła sobie z twarzą nie poradzić . A po drugie to wpadka teraz nie wskazana bo bym miała termin porodu akurat bym miała na wesele. A przyspieszac wesele beznadzieja, zreszta tyle zaliczek juz popłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe gdzie tam pośpieszać mojego :p ja jeszcze nie-gotowa :p licencjat mam na głowie :P zrezygnować z tabletek ? a po co? :) już bierz do ślubu a potem zrezygnujesz :) taaaaaaaaak za makijaż jak się powie że wieczorowy czy slubny to biorą od 70 do 150 zl u mnie .. a ja madra zawsze szłam i mówiłam a bo urodziny i człowiek chce inaczej wygladac na rodzinnej imprezie i taki jak wieczorowy robili mi za 35 zł :D :D trzymał zawsze 2 dni a te za 150 nie wytrzymja pewnie godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propo sukienki ... SAMA BYM ZMIENIAŁA WYBÓR CO GODZINĘ :P ona musi "machac sama" do Ciebie np z wystawy i to będzie ta najlepsza. wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju:) kiedyś z mama poszłam sobie poogladać i żadna mnie nie urzekła , ale poczułam się jakbym miała brać ślub za chwilę... co to będzie jak będę przed ślubem.... aa gorączki dostanę ... z nerwów w przymierzalniach bym nie wyrobiła :p ja to problem bedę miala z butami bo mój luby wyższy o ok.5 cm a czy takie szpilki znajdę :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
byłam wczoraj przymierzac aaaa;) no i tak jak przypuszczałam najlepiej czułam się w takich jak dla mnie typu elegancja. Czyli w kształcie literki A, z trenem i jakoś najlepiej mi podchodziły z materiału typu muślin. Pierwszy raz to słyszałam ale skoro mówią ze to muślin to niech tak będzie :) zapisałam się do kosmetyczki powiedziałam ze slubny bo chce doczepiane rzesy zeby były mega gęste, to ta moja kosmetyczka i tak by wyniuchała temat że to na ślub. Najlepsze jest to ze przypadkiem kobitka mi pokazala sukienkę na drugi dzien i chyba ją kupię tylko się waham bo prawie gołe plecy całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×