Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość nina13
w ogóle po tej wizycie u lekarza miałam mega doła. Powiedział mi, że mam na szyjce malutkie pęcherzyki. Prawdopodobnie dlatego, że miałam jakąś nadżerkę i organizm sam ją zwalczył odbudowując śluzówkę, ale przez wydzielany śluz, to pod tą śluzówką tworzą się pęcherzyki. I że on by to pousuwał. Po nakłuwał i po odsysał ;/ Ale najpierw zrobił mi cytologię i zobaczymy jak wyjdzie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeśli chodząc regularnie do różnych lekarzy żaden nie zauważył że mam nadżerkę to niech ich wszystkich szlak. Ja to już sama nie wiem co myśleć w styczniu byłam u innego lekarza i o żadnych pęcherzykach na szyjce macicy nic nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
co do Twoich kłótni to nie martw się ja też mam podobnie obiecuję sobie że czasem będę przygryzać język a i tak robię swoje. Obrażam się, foch*ję i inne takie. Myślę, że u Ciebie duży wpływ ma obrona pracy. Ja pamiętam że przed obroną też się bardzo stresowałam, chodziłam zła i wyżywałam się na innych. Co do seksu to u nas też raz on jest raz go nie ma. Na szczęście mój jeszcze nie robi tak że przy mnie robi sobie dobrze. Pewnie też to robi ale nie chce mi się przyznać. Tobie się nie dziwię też byłoby mi przykro. My to to jakoś ostatnio się zgrać nie mogliśmy jak mi się chciało to on zasypiał ze zmęczenia jak jemu się chciało to ja nie miałam ochoty. Tyle że jak jemu się nie chce to nie ma zlituj zasypia i koniec ale jak jemu się chce to ja jakoś próbuję tą ochotę pobudzić ;/ A jak mnie się chce to słyszę nie mam dzisiaj siły i pozostaje mi rzucić cichego focha i iść spać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
na 18 stronie napisałam jeszcze dwie wypowiedzi :) a co to tych tabletek jeszcze to sama mam czasem duże wątpliwości bo śluz czasem taki jak owulacyjny czasem to już głupia jestem czy one działają i czy normalnego płodnego cyklu nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisze za jakas godzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mi się godzina wydłużyła... robiłam pranie za praniem, bo od jutra mam zamiar się uczyć także sobie takimi czynnościami już zawracać głowy nie będę :P ewentualnie obiad zrobię bo jeść trzeba hehe choć ja to powinnam przejść na dietę ... przez ten stres przed wgzaminami to chyba zaczełam więcej jeść.. a zawsze mialam na odwrot (brak apetytu) :( chyba miałas dobre odczucia .. tez takie zawsze mam , nic lekarze sobie z tego nie robią a co do czego później przychodzi to pytają "co tak późno" musiałabys wtedy wskazać u ilu lekarzy byłaś i ile się nie przejęło ;/ ach brak słów.. przecież wszędzie jest napisanie , że jak występują takie krwawienia to tabetki nie działają lub trzeba je zmienić... jakby mnie zapytał kiedy planuję ciąże to bym zapytała czy już jestem w ciązy że tak głupio pyta :o to zabrzmiało jakby celowo chciał zebyś zaszla.. te pęcherzyki to coś poważnego?? może też same się wyleczą.. nadżerkę ponoć czsami ciężko wykryć... mam koleżankę której wykryli coś (nie pamietam czy macica czy co) miala iść na opreacje na wycięcie, zgodziła się... położyła się i już mieli podawać znieczulenie a że był inny lekarz to chciał sprawdzić co to dokladnie za zabieg bo nie mógł sie doczytac , powtorzył jej 2 razy badanie .. w dzien operacji i dzien po i NIc nie wykazało.. także miala szczescie.. ci lekarze to tez ... szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kłotnie to aż mnei zmęczyły, teraz staram sie być grzeczniejsza i jak to mój powiedział ostatnio " taką milutką i słodką cię lubie " :P ja się staram a on ostatnio przeklinał pod nosem na coś czego znaleźć nie mógł i powiedziałam " kochanie ale Ty też bądź słodszy " klnij w myslach " hehe i na razie jest ok. a z tym seksem to jest tak samo ale ten eden raz wrócił z łazienki i powiedział " ja już po" . to było straszne uczucie dla mnie a raczej wątpię zeby kłamał ;/ przy mnie tak konkretnie to tego igdy nei zrobl.. chyba bym poszla spac do drugiego pokoju jakby takie cos odwalił ;/ jak im się chce to my się staramy chciec a jak im sie nie chce to idą spać nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te moje pęcherzyki to niby powiedział że to nic groźnego i że to ich usuwanie to bardziej "zabieg estetyczny" nie wiem czy tak w stu procentach bo czytałam że te pęcherzyki to po prostu małe torbielki :( możesz sobie poczytać o pęcherzykach na szyjce macicy. czasem się zastanawiam czy tabletki nie mają jakiegoś wpływu ale w sumie wszystko można tym obwiniać. Lekarz mówi że nie trzeba tego usuwać ale on by to zrobił. Więc chyba się na to zdecyduję , bo boję się żeby z małych pęcherzyków nie porobiły się jakieś większe torbiele. Najbardziej to się tylko martwię czy jak ja mam te jazdy z tymi moimi cyklami to czy ja w ciąże zajdę kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
to wcześniej pisałam oczywiście ja nina :) co do kłótni to powiem Ci że miałam podobnie aż mnie samą zaczęły męczyć te moje fochy. Staram się zachowywać lepiej. Wychodzi mi to lepiej lub gorzej ale się staram. Zmotywowały mnie słowa mojego lubego, że w tygodniu jestem znośna ale weekend każdy psuje swoimi fochami i obrażaniem się. Czasem to naprawdę dostaje mu się za nic, później jest mi głupio a za kilka dni znowu robię to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poszła do jeszcze jednego lekarza.. nie ma to jak opinia kilku :P no 2. co najmniej... może te pęcherzyki to nic takiego a lepiej je usunąć ... nie wiadomo co miał na myśli mówiąc ze to nic takiego ale bym je usunął i pytanie "kiedy Pani planuje ciąże"... bym się schizowała , że przez to nie zajdę albo że zapytał o to po prostu po to aby nie planować np w tym roku ... z tymi kłótniami to też jest tak , że wszystko przeze mnie , ale przecież skoro wie że mnie wszystko drażni i przez te tabl mam takie nastroje to po co mnie denerwuje hehe :P wczoraj z moim lubym się wygłupialiśmy na kanapie i zaczęłam robić zdjęcia i wyobraź sobie ze wyszła mi ładna buzia... i tylko widoczna jedna krostka koło ucha bo akurat wyskoczyła mi przed wczoraj i jedna od komara...az nie mogłam wyjśc z podziwu :P co prawda miałam na sobie tylko podkład ale nei wiedziałam ze albo on tak ladnie kryje albo mam tak idealny profil :P bo jak patrze w lustro to i tak plamki widzę :( a tu taka niespodzianka :P ostatnio mam "depresję " codziennie bym płakała ;/ wszystkie egz mam z glowy a został mi ten najwazniejszy za tydzień i od dziś powinnam zakuć po 10 pytań dziennie :( a tak się n=boję , że nie dam rady, niektore są jak z kosmosu.. jeszcze kilka musze opracować , masakra... o dziwo mój raz mnie wspiera a raz mówi " jak TY dasz radę?" to takie dołujące ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nina 13 mogę się pochwalić! cały stres minął ! obroniłam się ! :D z tego wszystkiego aż mi sie miesiączka spóżnila o 1 dzień i troszkę plamię za długo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no to moje gratulacje to w końcu wakacje :) i możesz w końcu odpocząć :) i mniej się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Nina 13:) jak zdrówko? Jak figura? Sukienka juz w domu?:) powiem ci ze ostatnio duzo plywam jezdze na rowerze i nic :( ciagle czuje sie gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zrzucic z 5kg. Wgl ostatnio sie zeschizowalam. Sok grejpfrutowy obniza dzialanie anty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
hej hej :) zdrówko w miarę gorzej ze stresem , bo tego mi ostatnio nie brakuje. Sukienki jeszcze brak nie było nawet żadnej przymiarki. A szkoda bo ja cały czas mam schizę, że nie podoba mi się sukienka i nie wiem czy to nie skończy się kupowaniem innej na szybko. Ale pod tym względem jestem załamana. Buzia w miarę ostatnio chociaż jeden policzek mam taki dziwny jakby nie równy bo krotki siedzą pod skórą. W ogóle jakoś sobie wysuszyłam skórę, bo smaruje się papką żeby nic nie wyskakiwało. Co do figury to jakoś nie lepiej a może gorzej, bo przez jeżdżenie po gościach, których prosimy cały czas jem słodycze, bo każdy częstuje ciastem, ciastkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
a sok grejpfrutowy raczej nie obniża działania tabletek. Na pewno nie powinno się nim popijać żadnych tabletek niezależnie czy to przeciwbólowe czy inne. Niby kiedyś słyszałam że cytrusy w nadmiarze mogą opóźniać okres ale jak się nie bierze tabletek. A jak jest w reakcji z tabletkami nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
styrylizacja dla tych co uprawiaja seks jak kroliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słownik dla tych, którzy wypowiadają się na forum nie znając podstaw ojczystego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no skoro styrylizacja :D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajj a juz myślałam że to tylko ja tak mam że się czymś schizuję i podejrzewam , że w przyszłości problem z sukienką bede miała ten sam :P moja buzia w miarę ... jak coś wyskakuje to na lewym policzku.. niczym nie smaruje i ostatnio się opalam zeby ta twarz nabrała koloru i powiem ci ze chodze od miesiąca bez makijażu... no pomaluje sie jak ide do ludziii na dluzej ale na plaze nie bo po co :D może pooddycha trochę ta twarz :P mój się nawet odezwał do mnie ostatnio " kiedy rozpuścisz ładnie włosy i umalujesz oczy i przypudrujesz buzię" :D to sie umalowalam a on nie zauważył pudru :P się uśmiałam , że zawsze kazał mi się nie malowac a teraz mu tego brakuje :P a co do figury .. ostatnio nawet kpilam sobie krem anty-cellulitowy ;/ czuję się okropnie.. mam wrażenie ze mniej jem bo sa upały a że tyje :( a sok grejpfrutowy ostatnio często piłam a wyczytałam ze obniza skuteczność anty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa świata_
dziurawiec obniża skuteczność tabletek, ale to chyba każda z was wie. ja czekałam 7 dni na pełny stosunek tak na zaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest dziurawiec i w czym????????????? ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
dziurawiec to jedno z ziół. Można napotkać dziurawca w lekach lub herbatkach uspokajających. I chyba tam głównie. Ale może być też w składzie leków mających działanie na układ pokarmowy, wątrobę. Trzeba po prostu sprawdzać skład leków które się przyjmuje. Ponoć dziurawiec zawiera składniki, które aktywują wątrobę do szybszego rozkładania leków i wydalania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
słyszałam też, że węgiel który stosuje się przy biegunkach i zatruciach utrudnia wchłanianie się tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ale cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nina13 zostawiłam ci maila :-) bardzo dlugoooo mnie tu nie bylo... Napisz co tam u ciebie. Pozdrawiam cieplutko :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ślub.? Co z twoimi pęcherzykami? Relacje z partnerem albo juz mężem :-) nie pamiętam kiedy data byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×