Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość nina13
cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
swoją drogą widzę że "problem" z butami taki sam nie mogę sobie pozwolić na bardzo wysokie szpilki bo będę wyższa od mojego. A mój problem jest taki że dla mnie najładniej wyglądają wysokie buty. Bo i noga staje się dłuższa i sylwetka inna. No ale jakoś trzeba będzie zaradzić tym bardziej że zawsze jeszcze fryzura dochodzi do też człowiek wydaje się wyższy. Ty mówisz że gorączki dostaniesz a ja to się boję że będe ryczec na slubie bo jak juz o tym pomysle to sie wzruszam jak głupia jakas. Trzeba będzie jakiegos kieliszka wypić na odwagę. No właśnie sukienka powinna machać do mnie i podobno jak się założy to się wie że to ta. A ja przymierzałam niby ok podobało mi się ale bym ją troche przerobiła :/ a sukienek z zagranicy za bardzo przerobić nie możesz bo jak. Babka się na mnie patrzyła jak na głupią coś co wg niej najbardziej zdobiło sukienkę bym odcięła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muślin.. ciekawe :D sama nie znałam takiej nazwy :P heh spojrzała rózowa :) ... powiem Ci że kiedys takiego typu suknia mi sie marzyła i ślub na plaży :P a nie takie jak kopciuszek :) choć sama nie wiem jaką bym wybrała bo jeszcze mnie to nie czeka. no proszę.. a ja myślałam że to tylko ja mam taki problem:P bo moj chłopak oczywiście problemu nie widzi czy będę miała szpilki 5 cm czy 15 a ja widze :P nie chciałabym być pół głowy wyższa :P wybierze się wyższe szpilki to fryzura nie może mieć tzw "uniesienia " góry. ja to sie śmiałam że do zdjęć odsłaniajacych nogi będę szpilki wciągać a przed ołtarza baletki ubiorę i kupię suknie zasłaniającą stopy :P nie pamiętam kiedy mialam szpilki ubrane :p chyb a z rok temu.. ooo kochana mam tak samo :) jak pomyślę że bym miala za mąż wychodzić to łza się kręci w oku a na samym ślubie to chyba będę ryczeć a razem ze mną mama :) obie płaczemy w kościele na każdym ślubie :P dziwne... hehe tak się wzruszam u wszystkich tou siebie będe wyła :P "Babka się na mnie patrzyła jak na głupią coś co wg niej najbardziej zdobiło sukienkę bym odcięła" <<<- mam tak w każdym sklepie ... Na pewno znajdziesz sukienke taką która pomacha sama do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
jednak kupiłam tą na poprawiny jest elegancka ale trochę z pazurem przez te plecy. A raczej ich brak w sukience. Fakt nic mi się tam nie wylewa ale raczej należę do tych skromniejszych osób i jakoś miałam opory przed jej kupnem ale co tam jak szaleć to szaleć :) no ja też nie chce tak zwanej princessy tak wielkiej że można się w drzwi nie zmieścić jakoś wolę sukienki takie w literkę A wg mnie mają większą klasę. Ale każdemu się co innego podoba. Odebrałam kolejne wyniki z krwi i wyszło mi że mam bakterię w żołądku i muszę łykać trzy antybiotyki. A w tym między innymi metronidazol o którym kiedyś pisałaś. Jeszcze nie zaczęłam łykać bo już sama nie wiem kiedy zacząć żeby wpadki nie zaliczyć czy od nowego opakowania czy jak :/ Wpadka teraz to by była jedna wielka tragedia. Bo bym była w 8 miesiącu na ślubie;/ Ciekawe jak ten metronidazol podziała na cerę . Moja twarz jest teraz niby ok ale wczoraj powychodziły mi jakieś takie maluteńkie kropeczki z ropą które siedzą pod skórą ale bolą. Nie wiem może to z tego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja to szpilki noszę i to czasem takie konkretne jak stoimy obok siebie to nie staję na obu wyprostowanych nogach tylko jedna w kolanie zgięta :p ale na ślubie to nie przejdzie. Ale jak jakaś impreza to staram się aż takich wysokich nie zakładać bo to komicznie wygląda i oboje się głupio czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa faktycznie jeszcze poprawiny  także sukienka jakaś pomacha do ciebie jeszcze zapewne :D nie wiem czy Ci mówiłam, ale ja zrobiłam sobie morfologie krwi i te na wątrobę przy okazji i mama powiedziała że jestem zdrów jak ryba .. i jak jest na aspat alat – chyba dobrze pisze- norma 5- 40 to mam 22 i 26 a w porównaniu z innymi wynikami srzed pół roku miałam ciągle 9 lub 12 a tu teraz zmiana i nie wiem czy to dobrze czy nie.. jednak tabletki już biorę z pół roku wiec mi się na pewno zmienilo i już zaczęłam sobie wkrecac ze za 2 miesiące będę miała 36 na 40 i mi wątroba siądzie .. chyba pojde z tymi wynikami do jakiegoś lekarza i zapytam czy to nic takiego … ych..a bolał Cię żołądek czy coś że zrobiłaś soebie te wyniki i Ci tak wyszło ? jakie badanie robiłaś?  może moje powtórze… ciągle mam wzdęcia i nie wiem czy to od tabletek anty czy nie… ciągle sobie coś wmawiam… jak czytam Twój wpis to już mnie brzuch boli :P hmm a pytałaś czy antybiotyk wpływa na antykoncepcję? Mi to lekarz odpowiedział „ to pani chce wyzdrowieć czy martwi się o anty „ szok i nie wykupiłam recepty . moim zdaniem antybiotyk lepiej wziąć w połowie opakowania tzn gdzieś wyczytałam że jak się długo bierze tabletki to liczy się tych 7 pierwszych bo te późniejsze jak nawet zapomnimy to przez taki dlugi czas brania hormony szybko nie opadną a jak masz napisane ze osłabiają anty to si ezabezpiecz przez te kilka dni  mi szkoda słow na tą cerę .. też mam takie maluuuuutkie ropne i ciągle plamy-blizny- fakt nic na nie nie używam ale nie znikają  musze pomyśleć nad jakąs mascia na przebarwienia.. hahahaah mam taki sam sposób na te szpilki :P zawsze stoję na jednej nodze wyprostowanej potem :P jednak za wysokich ubrać nie mogę bo 5 cm różnicy między nami to szpili maks do 7- 9 cm :p mimo to długo ie zakładałam żadnych . ja to się glupiio wyższa czuje a jemu to nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no tą różową co C**przesłałam to na drugi dzien ta co kupiłam jest z tego samego materiału tylko chyba mniej bufiasta jak ta. Moja jest bardziej prosta i ma z przodu tak na boku rozcięcie. Co do ślubnej to póki co mam swoje dwa typy ale obie są zupełnie inne i nie wiem jaką powinnam wybarać. A dobrze by było się zdecydować do końca stycznia bo są duże rabaty na nowe kolekcje ;/ ech wszystko tak szybko szybko :( Co do moich badań to tak ja mialam często bóle brzucha czasami takie nawet silne skórcze że się zwijałam z bólu i to ciągnęlo mi się już kilka lat ale przedtem zwalałam to na studia na stresy związane z egzaminami. Później się trochę uspokoiło ale taki bolesny ból brzucha i tak często miałam myślałam że wątroba. Niby moje próby wątrobowe raz wyszły wysokie, przekroczyły normę wtedy odstawiłam tabletki na 3 miesiące. Później spadły do normy, teraz też niby mieszczę się w normie ale wynik zawsze jest blisko tego górnego wskaźnika. Co do tych badań teraz to zrobiłam sobie badania na helikobakter. Wyszło że mam i stąd pewnie te moje bóle żołądka. Muszę to wyleczyć bo to może powodować nadżerki żołądka później może się to przekształcić we wrzody a w najczarniejszym przypadku przyczynić się do powstania raka żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
o ile już nie mam jakiejś nadżerki żołądka :/ jestem też zapisana na usg brzucha zobaczymy. Najbardziej wiarygodna by była gastroskopia ale to takie nieprzyjemne badanie że się jakoś na nie wyrywam póki co. Jeśli chodzi o to czy pytałam się szanownej pani doktor o antybiotyki w relacji z tabletkami anty. To popatrzyła się na mnie jak na głupią i powiedziała że to wszystko nic nie osłabia. Srata tata wszystkie trzy antybiotyki osłabiają a ona mi mowi że to nie ma znaczenia. Tylko jak wpadne to ja nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozcięcie na boku mówisz :D taka sexi :D ajj :) domyślam się jaki to stres dla ciebie :) na pewno znajdziesz swój typ sukienki ślubnej jak nie do końca tego mies to do kolejnego :) aaa myślałam że tak po prostu c**przyszło do głowy "a zrobię sobie badanie" :) ja mam ciągle wzdęcia i nie wiem jak to się nazywa , no ale normalnie się nie wyprózniam tylko jak kot :P nie wiem czym to jest spowodowane.. wątroba nie boli podobno.. ja własnie zauważyłam że mam podwyższone porównując z innymi badaniami to sie domu ze mnie śmieli... przestań mieć takie czarne myśli :) to pewnie szybko uleczalna bakteria.. z tymi odpowiedziami na nasze pytaia odnośnie czy antybiotyk wpływa na anty.. lekarze nieładnie odpowiadają ... cóż lepiej być samemu ostrożnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
mówisz jak kot :D ale to ja podobnie i to chyba właśnie od czasu jak biorę tabletki ale się jakoś nad tym nie zastanawiałam :) wzdęcia też swego czasu miałam ale poki co przeszło. Kurcze taka nerwowa jestem ostatnio nie wiem trochę chyba przez ten stres. Już czasami tego mojego to mi szkoda. Że on ze mną wytrzymuje rzucam focha i koniec. Jakoś zaczęłam wszystko odbierać jak atak czy dogryzanie i się obrażam. Ten się przejmuje i tylko mi mówi ale ja Cie kocham :) już sobie w duszy obiecuję że będę miła ale nie mogę, no taka drażliwa jestem że ech. Nie wiem jak on do tego wesela ze mną wytrzyma. Może też zmęczona już jestem nie mam ani chwili dla siebie w kółko praca, a jak nie praca to szukamy kamerzysty, fotografa, ja sukienki i innych bzdur i tak w kółko. A czas biegnie jak szalony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
i jeszcze się taka płaczliwa zrobiłam już mnie to wkurza. Jadę rano autem do pracy jakaś romantyczna piosenka w radio leciała pomyślałam o ślubie i już mi łzy z oczu lecą. No kretynka normalnie. Jak tak dalej będzie to ja będę w tym kościele ryczeć jak bóbr. Ja pierdziele. Musze zacząć jakąś melisę pić albo coś. Co do twarzy to cały czas z zaskórników robią mi się malutkie ale takie tyci tyci, bolesne ropniaczki. A już miałam trochę spokoju i znowu coś wyłazi. Wczoraj dla spokoju posmarowałam się tą moją papką. Te ropniaczki to nie tyle są tak widoczne co takie bolesne szpileczki i ja oczywiście głupia, bo jakby mogło być inaczej, gniotę je do skutku żeby wyszły. A póżniej mam pełno takich malutkich plamek i wyglądam jak biedronka:( i zamiast się teraz ograniczać to sobie kolejne blizny robię :( a przecież blizny tak szybko nie zejdą do wesela :( ale chyba trochę tak stres odreagowuje. Zazdroszczę ludziom którzy do wszystkiego podchodzą na luzie. U mnie w domu to już mówią, że przeginam i przesadzam z tym wszystkim, no co ja zrobię, że chciałabym, żeby wszystko było idealnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja od razu domyśliłam się że to od brania tabletek bo nigdy problemów z wypróżnianiem sie nie mialam . wzdecia raz sa raz nie ale to mnie denerwuje :P i wczoraj tabletkę wzięłam na pusty żołądek .. tak mnie bolał do wieczora, żę nie wiedziałam czy na pusty za duzo zjadłam czy za malo czy to od tabletki masakra.. a dla pocieszenia powiem Ci że Ty nie masz na tle stresu tych napadów płaczu bo ja ślubu nie biorę a wczoraj obojętnie co chłopak do mnie powiedział to ryczałam z byle g ... masakra jakas.. egzamin mi dobrze na uczelni poszedl a po nim mi si ebez powodu plakac chcialo... film piosenka i już łzy... to chyba przez tabletki :P im dłużej je biore tym dziwniejszy nastrój mam :P np ostatnio miałam problemy z ochotą na seks i to trwa i trwa a dziś mam taka ochote od rana ze sie doczekać nie mogę :D hehe moja twarz ma ciągle plamki jak biedronka jak to powiedzialas:) albo durszlak jak kto woli:P nic nie używam, czasem arnikowa i przestalam zwracac na to uwage.. a jak mala ropna krostka wyjdzie to tez ja zaraz usuwam :P cale szczesci eblizny znikaja po tych malych od razu:) ciągle ze starymi sie mecze i dziurkami na twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
może wczoraj taki dzień płaczu był, bo ja wczoraj w domu niby z takich słów na żarty tak się popłakałam i obraziłam, że szok. A później oczywiście się to na moim lubym odbiło, chociaż to wcale nie on był powodem mojego wczorajszego płaczu tylko ktoś inny w domu ;/ głupia jestem jak but czasami za to wyżywanie się na chłopaku :( a on biedny to wszystko znosi :( z tą ochotą to też tak mam cały tydzień mogą chodzić i mi się nie chce w piątek zasnęłam juz chyba o 9 i tez nic nie było a w sobotę też mi się wydawało że na nic nie mam ochoty a wieczorem tak się do mojego dorwałam że hu hu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2526
Ja zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne ze względu na trądzik, z którym walczę od 5 lat, widzę zdecydowaną różnicę, buzia jest coraz gładsza ale blizny i tak pewnie zostaną. Ginekolog ostatnio zalecił mi abym dodatkowo stosowała harmonellę, która oprócz tego że chroni przed skutkami ubocznymi antykoncepcji - chroni serce, wątrobę to również korzystnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie, zapobiega również niedoborom wit. D której szczególnie brakuje nam w okresie jesienno-zimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
coś się tu cicho zrobiło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nina 13 :) :* przepraszam ,że tak cicho się zrobiło... tak jakoś nie korzystałam z internetu (samam nie wiem jak to możliwe) :P ale przyznam szczerze , że codziennie myślałam o Tobie :) mowiłam sobie , a zobaczę , co u Ciebie , napisze , a gdy ktoś mnie pytał czy chcę skorzystać z komputera to mówiłam , że nie... trochę egzaminów mi się zebrało i njie wiedziałam od czego zacząć , 2 tygodnie z życia wyjęte. co tam u Ciebie? sukienka wybrana? napady płaczu mineły?:) mnie dopadła straszna grypa wczoraj :P kicham niesamowicie i katar leci jak woda z kranu :(((((( na twarzy zrobiła mi sie krostka i nie mogę się jej pozbyć ;/ porobiły mi sie też na policzku ale zniknely po 2 dniach bo nie ruszałam a teraz jedną mam wielgachną niedaleko kacika ust i boli jak cholera.. chcialam wycisnac ale ni eda rady.. nie bede jej ruszac bo sobie pogorsze choć czuję ją na kazdym kroku :P czyżby tabletki traciły moc czy to na grypę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. obiecuję zaglądac tu częściej :) jakoś raźniej mi jak z Tobą piszę :* no i czekam aż się pochwalisz sukienka :) choć pewnie jeszcze szukasz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
a już się wystraszyłam, że nie będziesz tu zaglądać ;/ u mnie w miarę tylko taka strasznie wściekła ostatnio chodziłam jakoś za dużo rzeczy się kumuluje na raz. Oczywiście najbardziej obrywa się za nic mojemu lubemu ;/ chociaż w weekend stwierdziłam że to chyba brak seksu tez powodował. Bo w weekend zostałam porządnie odstresowana i humor wrócił :D Tak się śmieje ale ostatnio chodzę tak przemęczona i tak zestresowana, że ochotę to może i miałam ale w południe w pracy a wieczorami zasypiałam szybciej niż bym chciała :/ i jakoś się nawet z tym źle czułam że zaniedbuje mojego przyszłego męża ;( on na szczęście jakoś nie robi mi wyrzutów... ale przecież też wiem że faceci mają swoje potrzeby. Tym bardziej, że jesteśmy młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no niestety zaczęło się kumulować wszystko bo i to wesele i czas zacząć myśleć o miejscu gdzie będziemy mieszkać. Tym bardziej, że ja robię wszystko byle by nie mieszkać z teściową. Ale i tez nie u moich rodziców. Marzeniem jest mieszkać samemu może być małe na początek byleby samemu. Nie chce się wykończyć psychicznie od wspólnego mieszkania z kimś, dopiero bym była kłębkiem nerwów jakbym musiała zamieszkać u teściów :) Jakieś mieszkania są na rzeczy zobaczymy co z tego wyjdzie. Zaskoczę Cię sukienka już zamówiona :) Czyli mam już na wesele i na poprawiny. Chociaż ta na ślub to nawet dzisiaj mi się śniła że przyszło do jej odbioru przed ślubem a ona nie była taka :) w ogóle babka z salonu zdjęła ze mnie wymiary i później jak się przemierzyłam to mi wyszło że mam więcej centymetrów niż ona tam wymierzyła. I mam schizę że sukienka będzie za mała. Chyba się dla świętego spokoju przejadę do tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
co do buzi to u mnie też coś wyskakiwało ostatnio. Takie jakby się z zaskórników zaogniły ropniaki. Oczywiście wszystko wycisnęłam no bo jakby to było. I zostają ślady. Głupia jestem bo byłam znowu na kwasach i zamiast niwelować to co jest to dorzucam następnych blizn;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście najbardziej obrywa się za nic mojemu lubemu ;/ chociaż w weekend stwierdziłam że to chyba brak seksu tez powodował. Bo w weekend zostałam porządnie odstresowana i humor wrócił------ mam to samo tylko że z ochotą to u mnie różnie bywa czasem nie mam jej wcale a wieczorami tak jak mówisz - zasypiam :( mam ostatnio nawet problem z dojściem. ostatnio to sie nawet popłakałam , nie chciałam żeby mial jakies mysli ze mnie ni e pociaga , to przez te tabletki... no my teraz nie mieszkamy ale pomieszkujemy u niego i jest mi z tym bardzo źle i niedobrze... on tego nie rozumie, potem slysze ze zamiast sie cieszyć , że razem mieszkamy to narzekam , że chce cos poszukać wrrr hehe za mała :) lepiej się upewnij albo one inaczej mierzą niż my :P buzia mnie też denerwuje choć mam tylko jedna duza krostę i 2 male... ale te blizny :( ciagle nic na nie nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja się w tym tygodniu smaruje papką na noc żeby nic nie wyskoczyło bo idziemy na 18stakę w restauracji taką na ok 60 osób. i chciałabym wyglądać dobrze, znaczy bez żadnych pryszczoli :) tylko mnie wkurza, że taka blada jestem i nie mogę iść na solar przez te kwasy które robiłam. A zawsze lubie sobie pójść kilka razy przed taką imprezą bo się ładniej w sukience wygląda na ramiączka. A to pomieszkujesz u niego, a tam mieszkają też jego rodzice czy Twój luby sam mieszka ? Rozmawiałam z babką z salonu i powiedziała, że sukienka jest zamawiana w standardowych rozmiarach 36, 38 czy tam większe a rozmiary zdejmuje dla własnego zabezpieczenia bo gdyby klientka przytyła z dwa rozmiary żeby nie miała pretensji że sukienka za mała przyszła :) Z moją ochotą jest podobnie czyli rzadko się pojawia. Jak miałam przerwę w braniu tabletek zaraz po yasmin to się czułam tak że mogłabym z łóżka z facetem nie wychodzić . A zaczęłam brać teraz te to znowu to samo. No ale nie odstawię tabletek tym bardziej teraz przed weselem. Teraz to ja nawet się boję i nie pozwalam mojemu kończyć w środku. Tak się boję żeby nie zaciążyć przed weselem. Tym bardziej że już nie dużo czasu zostało. To byłaby masakra. Ja tu sobie sukienki bez pleców pokupowałam że trzeba mieć seksi figurę a tu ciąża ? o nie nie :) Mam zamiar wziąć się trochę za ćwiczenia żeby to moje ciało było takie bardziej FIT. ale coś mi nie idzie i mi się nie chce :) Co do orgazmów to mam podobnie jak Ty czasami jest niby dobrze ale nie do końca niby pełne podniecenie ale takiego typowego orgazmu brak. Już się z tym pogodziłam i nawet mojemu nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma się ochotę na ******ie,a ty stres przed ciążą.Na poczatku ciązy się ladnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boziu co za komentarz :P to nie mój oczywiście :P mialam sobbie nick zalozyc i ciagle oo tym zapominam :P jak ktos będzie się podszywał to założe ;P mam nadzieje ze moje wypowiedzi od innych gości odrózniasz:) no ja ssię wczoraj poplakalam bo niby bylam podniecona a prawie że sucha :( denerwuja mnie te tabletki .. niby jest o wieleeeeeeeeee lepiej z nimi ale brak choty na seks .. ech ileż moj chłopak musi mieć cierpliwości .. wspólczuję nie wiem czy sobie czy jemu .. jemu to bardziej dziękuję , że ta cierpliwość ma .. chcial tabletki jak i ja no to mamy... raz lepsze raz gorsze dni ... choc tych gorszych ja mam więcej... tak pomieszkuję u niego ale nie mieszka sam ... co prawda gorę domu mamy dla siebie ale to nie to samo co własny kącik... nie przesadzaj nie przytyjesz do wesela :) ekspedientka nieźle się "zabezpieczyła". pewnie wiele klientek tyło :p że teraz sobie ich rozmiar zapisuje .. na twarzy to sie od 2 lat nie opalam i powiem ci ze tez jestem jakas blada.. z podkladem to w miarę śniada .. nie żebym żólty kupowała hehe ale wyglądam jak zawsze:P do reszty ciała kolor twarzy pasuje .. a mazideł na twarz nie mam .. dziś znowu rano coś wyskoczylo ale nie ruszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
przeżyłam imprezę rodziną, ale dowiedziałam się już że prawdopodobnie kliku osób na weselu nie będzie, bo a to ktoś akurat w ciąże zaszedł więc termin praktycznie na wesele a to ktoś ciężko choruje. Szkoda ale zobaczymy co czas przyniesie. Na razie mamy jakieś prawie 140 osób ale pewnie się wykruszy. Mówię, ci takie mam ostatnio wyrzuty sumienia, że się tak rzadko kochamy z moim. Ale normalnie praktycznie nie mam ochoty. On nic nie mówi, ale i tak się martwię, że myśli sobie, że tu ma przyszłą żonę a tu sam sobie musi radzić :( MASAKRA. Kurde ale mnie też to dołuje, bo tabletki biorę zamiast korzystać póki dzieci nie ma to ja nic. No nie wiem co się porobiło, tylko spać mi się chce ciągle i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
najgorsze jest to, że możemy się nie kochać dwa tygodnie a mi ta ochota praktycznie nie narasta. Kiedyś jak bym się tak dwa tygodnie nie kochała to bym non stop o tym myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze , ze sie dowiedzialas :) gorzej jakby na ostatnia chwile mówili "jednak nas nie będzie" mam tak samo i sądzę , że to na 100 % przez tabletki... ostatnio porozmawialismy sobie tak z chlopakiem i on nawet stwierdzil ze jak kiedys mialam ochote 3 razy dziennie to teraz jest problem z 3 razami w tygodniu ... to przykre .. jest mi z tym źle a on nie każe mi się przejmować.. na walentynki udalo mi się go zaskoczyć hihi , tak mu się rzuciłam na szyje ze nie pamietał kiedy mnie ostatnio taką napaloną widział .. faktycznie jak sie człowiek tym nie przejmuje to sie udaje po dlugiej grze wstępnej , ale musze nieźle się nakręcać i czasem to nic nie daje .. :( dobrze że mój ma cierpliwość .. też często zdarza mi się pójśc spać i nawet jak mnie tzw. na śpiocha przytuli to kiedyś od razu mi sie seksu chcialo a teraz tylko mówie "dobranoc".. czasem jeszcze mam bóle jak nie brzucha to gdzieś po boku... ale już nic nie mówie , bo zamiast lepiej to teraz coraz gorzej... mam jeszcze jedno opak. tabl i nie wiem czy iśc potem po nastepne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja tych opakowań trochę mam i narazie wiadomo czemu i tak nie zamierzam rezygnować. Ale kiedyś fakt chciało mi się seksu często a teraz..... Wkurza mnie jeszcze ostatnio to że miałam się wziąć za ćwiczenia a dzień po dniu schodzi i mi sie NIE CHCE ;( misiąc po miesiącu leci wesele coraz bliżej, a ja zamiast lepiej to gorzej wyglądam :/ znaczy szczupła to zawsze byłam i jestem ale jakoś wolę swoje ciało takie wyćwiczone. A teraz czuję się taka "zapuszczona" a pomimo to i tak się nie mogę zmobilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od ponad roku biorę Yasminelle i jestem bardzo zadowolona :) Wszystkie wyniki krwi mam w normie, dodatkowo żadnych efektów ubocznych - POLECAM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×