Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość nina13
po drugie wg ciebie swojej plodnosci nie skalecze jak bede miala 5 dzieci i nie bede miala im co dac jesc no to wtedy napewno bedzie wszystko z natura ;/ ech masakra. a oprócz tego to ja zaczelam brac tabletki ze wzgledow zdrowotnych wiec wykorzystuje je tez w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_aulina
Nino, nie tłumacz się. Po co? Tabletki nie kaleczą płodności. Tylko niedouczone osoby mogą tak mówić. Nikomu nic do tego po co je bierzesz. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_aulina
Nino, nie tłumacz się. Po co? Tabletki nie kaleczą płodności. Tylko niedouczone osoby mogą tak mówić. Nikomu nic do tego, po co je bierzesz. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja sie nie tlumacze tylko chcialam uswiadomic autorce tych dziwnych wpisow ze tabletki nie sluza tylko do antykoncepsji bo moze nie. ja tam teraz tez biore tylko i wylacznie ze wzgledow antykoncepcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ze względów zdrowotnych to ja też brałam-na torbiel. Tylko, że wtedy nie współżyłam, więc było godnie. Prawdziwa miłość nigdy nie pozwoli na antykoncepcję! Na odpowiedzialność-owszem-dlatego wymyślono npr. Mogę szanować czyjeś poglądy, dopóki nie są one przeciwko człowiekowi. Antykoncepcja jest przeciwko człowiekowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no i ok każdy robi jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina 13 przecież w przerwie 7dniowej też byłaś zabezpieczona:-) wtedy też tabletki działają. dlatego nie zaszłas w ciążę gdy pękła prezerwatywa. lilialuiza idź z tym tematem do panów którzy się masturbują i spuszczają plemniki w kiblu a nie do kochających się par które nie chcą mieć drużyny piłkarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LiLialuiza84 niepotrzebnie rezygnowałaś ze współżycia podczas leczenia torbieli, bo kościół tego nie zabrania. Polecam lekturę encykliki Humanae Vitae.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ale ja bylam w przerwie w sesnie ze odstawilam tabletki na 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa to co innego:-) fuks:-) dzień niepłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno tabletka wchłania się w 4godziny. jeśli po tych 5 będę miała biegunkę lub wymioty to jak myślicie? to znak że się nie przyjęła czy mogę wtedy normalnie"chorować". Wiecie łykając ją chodzę jak na szpilkach i boję się nawet wypróżniac haha że nie zadziała potem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Realnie tabletka wchłania się do 2 godzin. 4 to jest już taka maksymalna granica. Możesz potem srać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
;D nigdy jakos o tym nie myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10lat biorę anty i nie mam zamiaru przestawać...totalny luz psychiczny.Nie wyobrażam sobie pójść do łóżka z jakimiś śmiesznymi gumkami czy jakimś innym zabezpieczeniem niz tabletki żeby pózniej się drapać po głowie...będzie okres czy nie będzie...takie chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość minie miesiąc od brania to będę chyba miała Twoje podejście:-P wiecie co - zastanawiam się czy tabl od dermatologa na cere nie będą wpływały na antykoncepcje:/ ostatnio zaniedbalam wizytę i cera mi się pogorszyla w dodatku zaczęłam brać anty i też nie wiem czy one jakoś źle nie wpłynęły . Mam nadzieję ze dermatolog zna się na tym jakie leki się wykluczają ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto ulotkę przeczytać? Tam jest napisane z jakimi innymi preparatami kolidują Twoje tabletki. Miesiąc czekania? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
bo jak np łykasz tetracykline to osłabiają tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 26.08.13 miesiąc, bo nie ufam ich działaniu po 10 tabl no i plamie więc używam prezerwatyw nina13 " bo jak np łykasz tetracykline to osłabiają tabletek anty" osłabiają czy nie ? kiedyś brałam teraz nie wiem co dostanę , wiec na pewno bede sprawdzac sklad i czytac intensywnie ulotkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przy 10 tabletce, a cera się pogarsza :o masakra :( myślałam, że bd lepiej. Na dodatek odczuwam ogromne pieczenie, nie spałam w nocy. Czytałam, że to może być spowodowane właśnie tabletkami (są odpowiedzialne za brak nawilżenia)...I już ciążą nie muszę się martwić, bo i seksu nie moge przez to uprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
tak tetracyklina osłabiaja działanie a jak dostaniesz coś innego to czytaj ulotki i już. ja też miałam problemy z cerą i tabletki dopiero mi pomogły - poprawiły cerę po 3 opakowaniu więc może u Ciebie też trzeba cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi jej brakuję :( pojadę na miasto bo jakieś leki, bo umrę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierpliwości, bo każdego dnia jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja bym sie wstrzymala z jakimikolwiek decyzjami chociaz do drugiego opakowania wg mnie bedzie lepiej uwierz mi ja tez mam problemy z tradzikiem i jednak tabletki cos dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale musze kupić jakąś maść bo wysiedzieć nie dam rady, chyba jestem podrażniona i dlatego tak piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej jakaś infekcja, a nie podrażnienie. A tabletki mogą nie mieć z nią nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skutkach ubocznych tabletek wyczytałam, że jednak mogą powodować takie objawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam lepszą ale teraz przez 3miesiące nie byłam u dermatologa i jest gorsza. cała kaszkowata buzia. też jestem przy 10 tabl:-) i ciągle plamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam taką "końcówkę okresu" :/ a twarz jak przed okresem, a zapowiadało się bajkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×