Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość gość
tak? ja juz myslalam że mi libido spada. zawsze miałam mega "apetyt" hehe a teraz się przerazilam ale miejmy nadzieję ze na nowo wycwicze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
powiem Ci ze ja w tej mojej 3miesiecznej przerwie mialam straszna ochote tak samo na poczatku tego pierwszego opakowania normalnie nie dawalam rady a teraz juz mi to przeszlo a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci że ja zawsze miałam ochotę a spadła po 10tabl aż mi źle z tym. bo czuje że chce a gdy już coś to nie mogę:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
mam identycznie naprawde :) a jeszcze do ok 11 tabletki chcialo mi sie caly czas ale mialam te plamienia a ja nie lubie jak nie jestem "czysta i coś sie paprze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabezpieczają,ale spada ochota na sex.Trzeba dawać się bez ochoty,gdyż mężczyzni mogą odeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
a ja mysle ze trzeba sie starac zeby ochota przyszla i tyle a nie sie zmuszac naparwde sa rozne sposoby na gre wstepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nad nina 13 . mężczyzna który w takim przypadku odchodzi to nie mężczyzna. nina13 to mamy te same problemy hehe tylko ze to moje pierwsze tabl anty i się przerażam tymi objawami-ale mam nadzieję że po 3mies organizm się przyzwyczai i wszystko unormuje. a na grę wstępną nie narzekam. po prostu trwa dłużej i ochota przychodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także masz rację że trzeba się po prostu postarac:-) a co do plamien... jeszcze kilka tabletek i będzie 20 24 28 a one będa ciągle trwać to coś nie tak?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
niby jest napisane ze powinno sie unormowac do max 3 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie. niby:-) dlatego tyle odczekam a jak cos to zmienię na inne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
czy epiduo pomaga Wam że pryszcze znikaja czy na poczatku wrecz przeciwnie wyciaga wszystko na wierzch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga:-) na noc epiduo a rano klindacin t. tylko twarz strasznie sucha! masakra az szczypie. krostki nie wyskakuja a zaskorniki się chyba tak zluszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
a bo już nie wiem mi jakby zaczelo wychodzic na wierzch mialam ten skinoren ale narazie odstawilam i uzywam samego epiduo chociaz i tego nie powinnam chyba uzywac bo w piatek jade na urlop a ze wyjezdzamy za granice to sie boje zeby buzi nie poparzyc ;/ zalamana jestem bo urlop lada dzien a buzia coraz gorsza i juz nie wiem czy to powoduje epiduo czy tabletki anty. bo raczej epiduo jak wczesniej uzywalam powodowal ze to co bylo sie chowalo a teraz odwrotnie ;/ zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skinoren z tym masz używać? będziesz musiała unikać slonca. nie wiem czemu tak ci się dzieje:-/ wiem jak to denerwuje. . może przy dłuższym stosowaniu przestanie wyskakiwac. zabierz kremik ze soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując tabletki anty na słoncu bedą plamy na buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
jakos wczesniej brałam chodziłam na solar i plam nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy anty?nie zawsze. a kobietki mówią tu o epiduo wtedy opalac twarzy nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
a tam co bedzie ...... najwyzej bede musiala stosowac bardzo wysoki filtr a moze troche slonce podleczy buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe też myslalam że podleczy a tylko zasusza i wychodzą nowe obok:-P ale poradzisz sobie:-) czerp przyjemność z urlopu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
wróciłam z urlopu na buzi nie ma żadnych plam od słońca ale stan buzi mam teraz nie ciekawy już sama nie wiem czy to epiduo wyciąga na wierzch wszystko co siedziało pod skórą czy to wina tabletek bo przecież w skutkach ubocznych jest że mogą powodować trądzik ech jestem załamana a jak u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo hej ... mmnie tez cos zawodzi ... ale to dopiero 3 tyg stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
a jak tam z zaufaniem zdecydowałyscie sie na konczenie w srodku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak !! :) nie wytrzymalam i gdy zostaly mi 3 tabletki do konca opakowania to pozwolilam :) i po krwawieniu z odstawienia do dzis pozwalam , choc nie powiem ze nie mam momentów "przemysleń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina 13 zmieniasz maści ?? ja za 9 dni mam wizyte i kurcze nie wiem co dalej.. nie chce brac thetra cos tam :P bo to osłabia tabletki anty prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie chce sobie na miesiac odbierac przyjemniosci z seksu :) mimo ze to są moje pierwsze tabl anty zaczynam im ufac.. mam nadzieje ze drugie krwawienie tez nadejdzie w terminie :) i ze tabletki działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no niestety jest tak jak mówisz tabletki typu tetracyklina osłabiają skuteczność tabletek anty.... ja to już sama nie wiem bo czasami wydaje mi się że jest lepiej a za chwilę normalnie chce mi się wyć do księżyca :( zwłaszcza widzę co mam pod skórą jak stanę pod słońce z lusterkiem :( narazie czekam i łudzę się że będzie lepiej i że może trochę tabletki pomogą bo pamiętam że przy yasmin poprawiła mi się trochę cera dopiero przy 3 opakowaniu. ale doła mam strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo:( pod slonce widze tyle zaskorników , ze szok i w dodatku czuje "zgrubienia" ze zaraz jakas krostka wyskoczy... a moj mezczyzna mnie pociesza i mowi ze sobe wmawiam.. albo "przestań sie malować to nie będziesz nic takiego miała i widziała"a to nie prawda..:( ten problem z cerą jest dobijający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no niestety :( ja narazie odstawiłam epiduo zostałam tylko przy skinoren i na razie odpukać tak nie wychodza jak przedtem już czasem wolę żeby siedziały pod skórą niż ma mnie tak wysypać że jest jeden przy drugim...... a u Ciebie jak epiduo ? pomaga coś wysypało Cię po nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja wiem że może i malowanie nie pomaga skórze ale wiem że gdybym miała piękną cerę to pewnie że bym się nie musiała malować a ponieważ pracuję i mam kontakt z ludzmi tpo chociaż trochę muszę to wszystko zatuszować. Myślałam żeby zacząć chodzić na zabiegi z kwasem ale i tak najpierw muszę buzię podleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×