Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość nina13
a co bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego końcówka okresu bym nie nazwala. dziwne plamienie. mocne brązowe. w okres tak nie miałam nigdy. wkładka to za mało. lesiplus mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne na początku przyjmowania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja plamien nie mialam ale byl czas ze cera tez mi sie na pocztaku jakby pogorszyla i przy 3 opakowaniu przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tylko czekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od dermatologa może masc dostanę a nie tabletki. wątroba zdrowsza będzie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiem/y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
tez bylam dzisiaj u dermatologa dała mi jakąś maść zawsze warto mieć jedno drugiemu nie zaszkodzi a moze pomóc cerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam pasty cynkowej, mam też jakąś maść, ale ona jest dobra na chwilę, bo później zasycha i wydaje mi się, że przestaje działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masc cynkowa.. kiedys uzywalam, tez mialam takie wrazenie:P nina 13 ja bylam wczoraj i dostalam takie "kremiki jak zawsze" m.in. epiduo. zapisalam sie tez do innego ginekologa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ooo ja też dostałam epiduo i skinoren :) ale narazie cera ok mimi zmiany tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mam epiduo i klindacin :) tabl tez chcial dac ale powiedzial ze jesienia ale odmowilam i powiedzialam o anty to chcial mi dac diane 35 albo syndi 35 jednak sie boje.. naczytalam sie za duzo a nie chce tak leczyc zaskornikow :P :) wiec poczekam az te 3 miesiace chociaz hormony unormuja i zobacze czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
bedzie dobrze :) a Diane tez odradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienilam ginekologa to moze ten mi badania zrobi.. zadnych nie mialam. a zmieniac anty nie chce , za wczesnie :) dopiero 12 tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja już byłam u kilku w swoim zyciu i niestety rzadko który kwapi się żeby zrobić jakiekolwiek badania ostatnio sama poprosilam o jakieś to mi wypisal skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam nadzieje ze mi chociaz zrobi badanie krwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
i jak dziewczyny cera ? i czy zdecydowałyście się jednak na seks bez innego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to kobiety biorą tabletki ,aby móc swobodnie uprawiać sex.Natura jest ,ze potrzeba kopulacji i trzeba się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
przeczytaj wątek od początku wtedy się wypowiadaj i zrozumiesz moje pytanie ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nina13 myslalam że już tu nie wrócicie:-) ja mam to epiduo i sądzę że pomoże:-) a przy tabl jestem 17 i ciągle się boję:-P ale już ryzykuje stosunkiem przerywanym bez zabezpieczenia. jeszcze jakoś się przełamać nie mogę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OFERTA dla studentów i uczniów:) Mozna dorobić do kieszonkowego, rejestracja wymaga tylko waznej legitymacji (poniewaz firma ma podpisana umowe na program europejski angazujący tylko studenów/ uczniów do 26 roku zycia) Zamiast skanu moze byc zdjecie zrobione nawet komórką :) inclick.pl/?pb=5c29a7162aefe22b91bf10ecc2f7d8ea wszystko jest proste, rejestracja nic nie kosztuje, mozna zrezygnowac bez zadnych kruczków jakie wszyscy znamy z opowieści :) na wstepie dostajemy punkty za darmo, później wykonujemy różne zadania tj. klikamy na głosowaniach, komentujemy, piszemy recenzje :) NIE MA TU KOKOSÓW i na pewno nie bedzie to pensja, ale przy 15 minutach dziennie mozna sobie dorobic, a 50zl na chodniku nie leży :) inclick.pl/?pb=5c29a7162aefe22b91bf10ecc2f7d8ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja tez dostałam epiduo i skinoren i nie wiem po czym mi tak powychodzilay na wierzch chyba po tym skinorenie ja dzisiaj jestem na 13 tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty po zmianie tabletek normalnie kochasz się bez do końca?:-) skinorenu nigdy nie miałam. Mam też klindacin. Sucha skóre ale to dlatego że wszystko się zlu:-Dszcza pewnie:-) niech już znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
tak teraz w niedziele się kochaliśmy wczesniej się wstrzymywałam bo miałam plamienia ale ustały a to pierwsze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam cały czas plamienia:-/ jestem ciekawa jak będzie krwawienie z odstawienia wygladalo. jeszcze mam coś z pęcherzem. teraz nie wiem czy zaziebilam czy co. w badaniu moczu wykaże bakterie bo plamie albo potraktują je jako miesiączke. i nie wiem czy iść je zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
to ze masz plamienie nie oznacza ze tabletki nie dzialaja mnie tez lekarz ostrzegala przed tym na szczescie po dwoch dniach minelo ale tez mnie jakby pecherz pobolewa ;/ chciaz juz sama nie wiem czy pecherz czy cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że działają choć 100% nie ma to niech działają jak 100:-P no ja przy oddawaniu moczu czuje że ciągle mi się chce. teraz nie wiem czy przeziębilam się czy od tabletek to. jak nie urok to...:-) hm a te plamienia już mnie denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
może minie w koncu to plamienie :) mam nadzieje ze ten lekki bol tez minie bo w piatek jedziemy na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie wiem czy nie mam za sucho w pochwie i mam wrażenie że dlugo dochodze . także przemecze sie A potem je zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ale suchosc to mozesz miec przy wszystkich ja tez dlugo dochodze ale juz chyba tak mam a zawsze mozecie sobie pomoc jakas wazelinka kosmetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×