Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
hehe ciąża ciązy - skądś sie ta nawa wzięła :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. ale sprawdz sebie na wszelki wypadek :) mysle ze dwa takie joruciki to tyle co porzadna porcja zupy, ktora ja akurat bardziej bym sie najadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupy nie mam jak brac do pracy. a poza tym to dla mnie źródło wapnia więc nie zrezygnuję z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ale ja faktycznie zarobiona jestem:)Jeszcze jutro ten wyjazd - okazało się, że nie mam ciepłych rękawiczek - trzeba było kupić..czapki mąż nie mia - wszystkie galerie zjeździliśmy w okolicy - oczywiście nic się jasniepanu nie podobało:) Ehh..jutro mam te badania u lekarza...matko jak ja się stresuję:) Co do jedzenia - ja trzymam się od 04.01.2014 - na 1500 kaloriach - i schudłam już 3, 5 kg...jem 4 posiłki dziennie - do pracy zawsze szykuję sobie dzien wcześniej - 3 razy w tygodniu staram się jeść rybę.rano pożywne śniadanie - płatki żyrnie bądź orkiszowe jaieś ziarno i suszone owocoe - to ma jakieś 500 kcaql.. na drugie śniadanie 250 posiłke koło 13 - tez 250 i obiad 500 - obiad jem juz koło 17 więc później raczej nie zajadam - do chyba że kilka plasterków wędliny albo troche tuńczyka:) Poczytałam też, że zapotrzebowanie energetyczne w pierwszym trymestrze ciązy się nie zwiększa - więc pewnie zostane przy tych swoich 1500 kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jestem dziewczynki :)Nie odzywałam się nic bo byłam wczoraj u lekarza. Żeby było wesoło to miałam wizytę o 22:)No wyszedł pan na 100%. Pokazał co ma do pokazania na usg;p aż się tatuś z dumy prężył. Jest zdrowy. Mierzy około 20 cm i waży około 250 gram. Ja przybrałam niecałe 2 kg, jem normalnie tylko teraz ważę przyprawy bo zawsze lubiłam ostro a to nie sprzyja małemu. Mój też się wierci jak szalony, na razie czuję go tylko wieczorami jak leżę, ale z każdym dniem się rozkręca. Ja na szczęście nie wiem co to mdłości:) a tym które je mają współczuję:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sabina za wyrazy współczucia ale mało pomogą :P OO to w takim razie będzie synuś ...:-) Ja się nie mogę doczekać też kiedy się dowiem, ale jeszcze trochę muszę poczekać aż Fasolka podrośnie :)) Wizyta o 22 :O wow :P Ja idę jutro podejrzeć co tam w świecie mojej Kruszynki :P Anax, ciepło się ubierz i dbaj o was :) o ktorej masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta zazdroszczę wyjazdu :) zdążysz napisać nam co u lekarza się dowiedziałaś? ;) sabina imię wybrane? z tego co obserwuję wśród 99 % kobitek to jeżeli w ciąży miały mdlości i źle się czuły to rodzą dziewczynki, a jeżeli mdłości nie było i ogólne samopoczucie ok to wtedy sa chłopcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..zdążę napisać:)wizytę mam o 9:30 a wyjeżdżam o 14:)także jeszcze dam znać co tam u mnie:) stresuję się cholernie..boję się, żeby tam wszystko było ok... Sabina gratuluję!!!chłopak.... ja na razie mdłości nie mam..nic mi nie jest..piersi tylko obolałe...i spać mi się chcę..ale dopiero jak wracam z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo to czekamy na wieści :) Cieszę się baaaardzo z synusia :D tak jak tatuśTeraz zaczynamy akcję z wymyślaniem imienia. Jak na razie umyśliłam sobie Szymona.I uprzedzam Cię gościu, że nie ma u mnie chłopców o tym imieniu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziubas- ja miałam mdłości i wymioty i mam chłopca A propos wymiotów ciazy - moj gin powiedział mi ze kobiety ktore wymiotuja maja podwyzszony poziom jakiegos tam hormonu ktory jest odpowiedzialny za utrzymanie ciazy, wiec kobiety ktore wymiotuja maja praktycznie ze zerowe szanse na poronienie :) ! Cos za cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewuszki . Mam pytanko .Ostatni @ miałam 15 . 12 potem od 29.12 mierzyłam temp . i była : 29.12-37,2 30.12-36,8 31.12-36,9 01.01-37,0 02.01-37,1 03.01-36,9 04.01-37,0 05.01-37,1 06.01-37,1 07.01-37,3 08.01-37,0 09.01-37,1 10.01-37,1 11.01-37,1 12.01-37,2 13.01-37,1 14.01---- 15.01-37,2 16.01-37,2 17.01-37,1 Cykle mam 31-32 dniowe . Dziś szyjka macicy dość wysoko jakby otwarta . Sluz kremowy lepki . rano bardzo bolały mnie piersi teraz tylko przy dotyku po wewnetrznej stronie . Staraliśmy sie średnio co dwa dni . co mylicie ?? Przyjdzie ta Wredota do mnie dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szyjke badalam około6 rano i wydala sie otwarta , a treaz znów jak z przed kilku dni wysoko cieżko dosiegnac i chyba zamknieta -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież pisałam że 99% przypadków które znam, wiadomo że każda ciąża jest inna. u mnie dziś w końcu przysypało śniegiem, szłam do pracy prawie 20 minut (przed ciążą zajmowało mi to 6 minut) i się tak zmachałam że z pół godziny w pracy to najpierw odpoczywałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiu - ale dokładnosc - szacun! najlepiej zrob tescik, mysle ze dzisiaj jak zrobisz to juz powinna byc lecittka kreseczke , jesli oczywiscie bedziesz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - no ja juz po badaniu... za wcześnie sie jednak wybrałam..jest tam jakieś echo jak to lekarz powiedział..prawdopodobnie mineły gdzies ze 3 tygodnie od zapłodnienia... ale kazałm mi zrobić wszystkie badania....i zgłosić się za 2 tygodnie..kazał mi brac też femibion tak jak brałam.. ale to był lekarz ten na nfz - po powrocie z Zakopanego wybieram się do tej prywatnej - ta ma lepszy sprzęt:) ehh myslałam, że cos tam już będzie widać...no ale ...muszę sie uzbroić w cierpliwośc:) Nic zbieram się bo jeszcze reszta pakowania:)Buziaki i trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta a to dłuższy wyjazd? tym bardziej zazdroszczę ;) z tego co pamiętam to na moim pierwszym usg też nic nie było widać, dopiero na następnym zobaczyłam taka małą czarną kropkę :) a nie robilas bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie pojadą na przynajmniej 2 dni- bo skoki są sobota niedziela:)ode mnie też jedzie wycieczka, ja się nie zdecydowałam.Następnym razem będzie widać razem z serduchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a gdzie się wszystkie podziały? jak tam nowe mamusie? ;) ja dziś coś kiepsko się czuję, wszystko mnie boli od samego rana, śpiąca jestem strasznie i wogóle jakoś nie mam humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey, ja po wczorajszych mdłościach dzisiaj dochodzę do siebie, choć nie czuję się idealnie. Dziubas jak sobie radziłaś z mdłościami? schudłam 2 kg, bo prawie nie jem aczkolwiek dziś mi podpasował pączek... :P W tym tyg. zaczynamy 9 tydzień, więc jeszcze trochę mnie pewnie pomęczą wstrętne mdłości :( Poza tym spałabym całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko mi jedyne co pomagało na mdłości to jedzenie -wiem że brzmi to trochę nielogicznie ale jak jadlam suchą bułkę z kiełbasą krakowską to czułam ulgę chociaz na kilka-kilkanaście minut. tak poza tym to niestety na mnie nic nie działało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po ec****estem. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mały jest bardzo dobrze rozwinięty jak na swój wiek, wyprzedza go o tydzień:)a ja się uspokoiłam, po tym badaniu. Coraz bardziej czuję ruchy małego;) Za miesiąc następna wizyta:)Oj karmelka, pij może herbatę owocową. Mojej koleżance pomaga na mdłości, nic innego nie mogę Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co to spijam wodę z cytryną , jem suchy chleb... jak mdli to też boli głowa-jednym słowem zmęczona już tym jestem. Tak wiem-sama chciałam, więc muszę przetrwać te najtrudniejsze początki.Zastanawiam się nad urlopem albo zwyczajnie L4, po całym dniu w pracy nie mam już siły na nic...:/ i jeszcze jak mam się zastanawiać co zjeść żeby to w siebie wcisnąć... Chleb z kiełbasą krakowską? hm... :P dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Wy już bliżej końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina to super, ja też co raz cześciej i mocniej czuję małą :) niestety jak mąż dotyka brzucha to od razu się uspokaja i nie czuje jej kopnięć :( karmelko przypomniało mi się jeszcze że imbir pomaga na mdłości. generalnie to musisz jakoś przetrwać te pierwsze miesiące, mówiłyśmy ci że to ciężkie przeżycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, mówiłyście ..:P ale tez wolalabym czuć kopniaki niż mdłości :P No słyszałam że imbir ale chyba nie poradziłabym sobie z tym zapachem.... ratuje się czym mogę :P Dziubas, Amelka chyba się wstydzi taty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcznyny:) dochodzę powoli do siebie po tym wyjeździe..nareszcie odespałam:) Zrobiłam dzisiaj bete - 3453:) 3 albo 4 tydzień:)matko nie moge uwierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł aneta no to chyba możemy już ci gratulować :D mąż uwierzył? :P a ja wczoraj jak byłam w sklepie wracając z pracy to kupiłam sobie loda na patyku - tak mi się zachciało że nie mogłam się powstrzymac i jadłam go wracając do domu - jakoś dziwnie się na mnie ludzie patrzyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×