Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Aneta co za wiadomość!!!!! Hah mega!!! Cieszę się ogromnie!!! :D No no no to nas tu porobiłaś, ta pałeczka jest wręcz niebezpieczna :P Dziubas-no tak ale urlop macierzyński swoją drogą a wypoczynkowy muszę wykorzystać już teraz,tym bardziej że trochę mam zaległego z zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radość na przemian ze strachem:)pół nocy nie spałam - pociłam się jak mysz...masakra jakaś:) No tak...pałeczkę przejęłam jako ostatnia:)więc żeby mi wynagrodzić tyle czekania - dostane dwójkę od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta i jako najstarszej należało ci się podwójne szczęście od razu :P a kiedy masz teraz kolejną wizytę żeby potwierdzić czy to bliźniaki? a no to karmelko jak masz zaległy to rzeczywiście musisz wykorzystać. ja przed zwolnieniem wezmę 2 tygodnia, a pozostałe 16 dni będe mieć po macierzyńskim [i jeszcze plus urlop z przyszłegor roku] - więc będę dłużej siedzieć z amelką nim pójdzie do żłobka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah a masz babo! Podwójne szczęście :) choć na pewno tak jak mówisz przeplatane strachem...nic się nie bój ;-) Co za wiadomość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa tygodnie ide na wizytę, żeby zobaczyć co z tym drugim Maleństwem..bo zarodek był prawie nie widoczny...gdzieś tam coś tam koło 1 mm a to dopiero 5 tydzień:) Włąsnie jako najstarszej mi sie należało..bo tak po prawdzie nie wiem jak to by było z drugim dzieckiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy się ja głupi:) Popłakał się - nawet przed chwilą dzwonił, że jak wieszał pranie i pomyslał, że będą dwa Maleństwa - to sie popłakał ze szczęścia:) Ja to chyba bardziej się boję na razie niż cieszę:) Jak ja dam radę:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faceci ;P ehh faaajnie-no jakoś przecież sobie poradzicie, nie stresuj się na zapas, odpoczywaj i dbaj o Maleństwa :) A były w rodzinie jakieś przypadki bliźniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Anetka moje gratulacje, podwójne szczęście:)!!!!!!!!!!!! Byłam dziś na glukozie, zobaczymy co wyjdzie! Mała jest na dzień dzisiejszy ułożona pośladkowo, mam nadzieję,że zmieni pozycję do maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAAAAAAAnetka świetna wiadomość!!! Moje gratulacje;)Pała działa bez zarzutu :DNiecierpliwa u mnie tak samo ułożony pośladkowo, na glukozę się wybieram koło 10 lutego. Pozycję na pewno pozmieniają, bo mój mężczyzna to się tak kręci na każdym usg, że nie można za nim nadążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie w domu padają rekordy - dziś rano w mieszkaniu było 14 stopni, a w naszej łazience 10 :O sabina ja tez idę na glukozę koło 10 lutego, nasza amelka ułożona jest poprzecznie, ale od czasu usg chyba nie zmienia pozycji bo czuję kopniaki cały czas na wysokości jajników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
hi hi , chyba tak:) Jeśli chodzi o glukozę to kupcie sobie cytrynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w szpitalu panie w punkcie pobrań od razu dają cytrynkę:)a ja dziś właśnie osiągnęłam półmetek- skończyliśmy 20 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam już glukoze jak bylam na badaniach w szpitalu - i to było tak obrzydliwe że potem miała wstręt do slodyczy przez jakis miesiąc :O no ale wtedy nie moglysmy pić z cytryną. a ja normalnie to mogę zjeść dwie tabliczki czekolady na raz ;) więc teraz mam nadzieje ze z cytryną bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
ja jak z małym byłam w ciąży to piłam "50", później jak się okazało ,że cukier jest podwyższony to musiałam wypić "75". Teraz od razu dostałam "75"Ble ble ble... na raz nie dałam rady rady, miałam dwa podejścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny,pamiętacie mnie jeszcze? Wyobraźcie sobie że mi sie 5 dni juz spóźnia.Robiłam dziś tes, negatywny. Ogólnie nic żadnych objawów, tylko brzuch troche pobolewa.ale też mało. Myślałam na bete w pon iść,bo zwariować można. Miałam test owu pozytywny, 11.01 więc działaliśmy w ten i następny dzień. Moze się udało,mam taką nadzieje. Ale 4 testy już neg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Anax trzymam kciuki!!!! Uda się :) Tutaj każdej się udaje. Mamy magię :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anax oczywiście że pamiętamy :) no i czekamy na dobre wieści :) a ciekawe gdzie agatita? słuchajcie dostałam wczoraj pięć kartonów ubranek dla maluszka :D jutro cały dzień przeglądania ich przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy całą wyprawkę dla amelki na cały rok :D ubranek było tyle, że prawie jedną trzecią odłożyłam z powrotem do pudełek bo za dużo tego ;) więc w sumie musze kupić tylko kilka drobiazgów :) nawet 14 par bucików dostaliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
To tylko pozazdrościć, ja rodziłam zimą i to chłopca, więc nić na Zuzię nie będzie pasować. Jak się czujecie brzuchatki???? Mnie strasznie gardło boli, muszę płukać w wodzie z solą i wodzie utlenionej, to zawsze pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny. Niestety dostałam w niedziele małpę,eh. Jestem wściekła że tyle mi się spóźnił kurde. Cóż kolejny cykl przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to szkoda anax :( mnie na szczęście żadna choroba się narazie nie ima ;) chociaż wszyscy wokoło przeziębieni, ale mam nadzieję że nikt mnie nie zarazi [tfu tfu] tych ubranek wyszło mi że musze wstawic 7 pralek prania. narazie wypiore je w zwykłym proszku, a pod koniec ciąży dopiero w tym dla niemowląt - i tak sie zastanawiam - proszek czy płyn do prania? macie jakies doświadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Ja prałam w samym proszku dla dzieci, bez płukania, ale później jak mi sie skończył to w normalnym i z płynem do płukania. Maluch nie miał żadnego uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja prałam w proszku i płukałam w płynie do płukania, wszystko przeznaczona dla dzieci:) Ja teraz nic nie piorę, poczekam do kwietnia- maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jak tam zdrówko ?????????? U mnie szpital domowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś rano baba przez telefon tak zdenerwowała że głowa mnie juz boli pół dnia :O a mała tak się rozkopała że az zaczynają bolec mnie te jej kopniaki... marzę już o wolnym ale jeszcze trochę sie musze tu pomęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, wszystkie wywiało... to ja tylko napiszę że od wczoraj mała tak mocno kopie że naprawdę kopniaki bywają bolesne - ale może to i dobrze że mam silną córkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Melduję się!!!!!! Moja też tak kopie, choć synka kopniaki były bardziej bolesne, raz to pas od ktg wykopał z mamy brzucha, przeszkadzał mu, położna ale się śmiała:) Z moim gardełkiem lepiej, sprzątam synka pokoik po remoncie, ooooj jest tego trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się :) na urlopie wypoczywam :P oprocz bolu głowy nic mi nie dolega :P jutro wizyta-juz sie nie moge doczekac :P zaczynamy jutro 11 tydzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×