Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość niecierpliwa 84
ja sie dowiedziałam,że drugi poród jest dużo lżejszy od pierwszego, więc też inaczej do tego podchodze. Mąż mi sie rozchorował, pierwszy raz od 10 lat, leży w wyrku plackiem i troszczę się o niego jak tylko mogę. Dziś dostaląm zawiadomienie z przedszkola że bedzie zebranie, co będzie z naszymi 6 latkami. Ciekawe jak to bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas super ze wrocilas do domku :) Ja dzisiaj długo spalam po wczorajszym basenie :) ale było super !! Aneta wbrew pozorom nie nudzę się aż tak bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas - fantastycznie, że już jesteś w domu:)odpoczywaj teraz ile się da.. Ja musze robić coś konstruktywnego..inaczej zgłupieję:) Moje ciśnienie się unormowało..mdłości minęły..napady głodu także:) Teraz już będzie tylko dobrze;) Ja na basen od poniedziałku idę...bałam się z tymi mdłościami wcześniej:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj na naszej budowie zaczęli robić hydraulicy :D to znaczy że może szybciej się tam przeprowadzimy niż we wrześniu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no to super Dziubas:)Oby im tylko robota lekko szła:)Co by się nie lenili - u siostry mojego męża mieli położyć podłogi 2 góra 3 tygodnie - zajęło im 2 miesiące...z flachowcami to róznie bywa:) życzę, żeby Wasi byli sumienni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat i hydraulicy i elektrycy to moi wujkowie więc myślę że nie powinno być problemu :) to teraz czeka mnie mnóstwo telefonów do wykonania... ale oby jak najszybciej się uporać z całą budową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powinno być bez problemu - czego Wam życzę:) A jak się czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie czuję się cały czas dobrze :) od niedzieli żadnych plamień nie mam :) tylko hemoroidy trochę bardzie dokuczają no ale niestety na to niewiele da się poradzić. jutro mam wizytę u swojego gin prowadzącego - zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Już po wizycie u gina jestem:) Serduszko pieknie bije:) Mała nadal jest ułożona pośladkowo, waga do przodu od początku to 3,8 kg. Koleżanka dała mi 3 siatki ciuszków, Disney, 5.10.15 ... wszystkie różowe i piękne. Na allegro bym zapłaciła za nie z 600-700 bo to takie konkretne 3 paki:) Jejciu jak sie ucieszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja już po wizycie. Mały podobno rośnie prawidłowo, miałam usg połówkowe. Na szczęście zwolnił ze wzrostem i jest na 20 czerwca ustawiony znów:]Zła jestem tylko bo mało co widziałam na usg bo mały się strasznie wiercił:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po wizycie. wiadomości są dwie: 1 - szyjka macicy jest idealna, nic się u mnie nie dzieje, doktor powiedział że absolutnie u mnie nie widzi ryzyka wcześniejszego porodu i że lekarstwa które dostałam są troche na wyrost ale mam je już wziąć do końca jak mi wypisali, tyle że wogóle nie musze się martwić o całą tą sytuację 2 - malutka ma najprowdopodobniej torbiel przy wątrobie :( okazało się że pani która była na zastępstwie tydzień temu zauważyła niepokojący pęcherzyk u niej i dziś mnie badali obydwoje ginekolodzy dobre pół godziny. niestety powiedzieli że mają za słaby sprzęt żeby to zdiagnozować i dostałam skierowanie na badania genetyczne. już się zapisałam na poniedziałek. kazali się nie stresować bo może się okazać że to naprawdę nic poważnego... mąż już wyczytał że jest wiele takich przypadków i że się takie rzeczy same wchłaniają. modlę się aby to naprawde nie było nic poważnego :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i całą ją obmierzyli - waży już 1 kg i wszystkie wymiary ma idealne :) poza tą torbielą wszystko inne jest książkowo prawidłowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas Kochana nie martw się na wyrost, choć wiem że łatwo mówic... Malutka jest dzielna- kobiety są silniejsze od facetów i na pewno będzie zdrowo rosnąć :) dobrze że udalo się załatwić to USG juz w poniedziałek. O rany dziewczyny wy niedługo rodzicie :p heh jak ten czas LECI, jeszcze niedawno starałyśmy się o Fasolkę, jedna po drugiej przekazując pałeczkę... :P a tu już lada chwila latem wyjedziecie z wózkami :) Ja to załapię się na resztkę lata ale wrzesień potrafi też być ładny. 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
dziubas bedzie dobrze. Karm3lka ma racje. Faktycznie jeszcze trochę i z wózkami wyjedziemy, jakby nie było to już III trymestr i 7 miesiąc się zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
hej dziewczyny. chcialam sie was poradzic jestem tu nowa. otoz w listopadzie okazalo sie ze mam puste jajo plodowe w 9 tygodniu, oczyszczilo sie samo, nie mialam zabiegu. lekarz zalecil aby sie wstrzymac ze staraniami ze 3 cykle. 28-01-2014 mialam miesiacze mam ja regularnie 28-29dni. tzn zawsze mam 28 teraz mialam 29. kochalam sie z moim partnerem 10,11,13,14, lezalam nawet z nogami w gorze;] myslalam ze jest jakas szansa na zajscie w ciaze, ale pobolewa mnie brzuch tak jakby jajniki przed miesiaczka, do tego podczas siusiania mam jakby taki lekko rozowawy sluz, i pewnie dostane okres. juz sama nie wiem kiedy sie kochac jak w polowie to nie wychodzi, a myslalam ze po poronieniu przyjdzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubaqsku nasz, uszy do góry, na pewno się to wchłonie! Wiecie co? Może dajmy sobie w sygnaturkach w którym tygodniu jesteśmy, albo kiedy mamy rodzić bo ja nie pamiętam już co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, mam nadzieje ze jestescie w stanie troche mnie uspokoic, a może ktoras z Was miała podobnie, Mianowicie staramy sie z mężem o dzidziusia, w tym cyklu kochalismy sie w dni płodne, w dniu planowanej @ dostalam cos podobnego do okresu ale nie mozna tak tego doslownie nazwac poniewaz trwal 3 dni, byl bardzo skąpy, bez skrzepow i żadnych objawów ze to jest @ { chodzi mi o ból piersi czy cos takiego } nigdy tak nie miałam, zawsze byl bardzo obfity @ ze skrzepami i tradycyjnymi bolami przedmiesiaczkowymi. w dodam ze w trakcie tego krwawienia zrobilam test i wyszedl negatywny, czy jest mozliwosc ze jednak jestem w ciazy czy moze to od czegos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja powtórzyłabym test jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Sabina ja rozpoczęłam 29 tc a termin mam na 18 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa ale już jesteś daleko :) dużo przybrałas ?:) ja to skromnie zbliżam się do 14.tygodnia :p i dopiero zaczyna się brzuch zaokraglac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow niecierpliwa już niewiele Ci zostało, chociaż ja nie jestem daleko w tyle :) bo zaczęłam 23 tydzień :) jak ten czas leci :D za chwilę będziemy o porodach i o tym jak nam maleństwa rosną gadać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Sabina ty też już bliżej niż dalej :) lato 2014 będzie dla nas pełne wrażeń :) czas leci jal szalony. Mam wizyte za Tydzień. ..jest szansa na poznanie płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Waga niecałe 4 kg:) Ale od wczoraj do teraz zjadłam całe ptasie mleczko milka:) Są takie dni,że jem baaaaardzo zdrowo i nie jem wtedy po 19.Po takim jedzeniu jestem pełna i nie odczuwam głodu. Są też dni kiedy jem śmieciowe jedzenie i wtedy budzę się w nocy głodna:( Nie jem mimo to,że strasznie burczy mi w brzuchu! Dziś mamy taki piękny dzień. Od 6.50 jestem na nogach, zaprowadziłam małego do przedszkola i cały czas sprzątam:) ENDORFINKI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak sie spojrzy za okno na to słoneczko to od razu człowiek ma więcej energii :) malutko przybrałas ;)ale ja bym xhyba nie podolala całemu opakowaniu ptasiego mleczka ..bardziej jestem nastawiona na słono- ostro-kwaśne aniżeli słodkie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jeszcze mi troszke zostało w kartoniku :) Początkowo to tylko mogłam jeść chleb z musztardą!!!!! Słodkie później się zaczęło. Od dzieciaka tak mam,że nigdy w adwencie ani w poście nie jem słodkiego, więc jeszcze kilka dni i abstynencja:) Adwent przetrwałam rewelacyjnie zobaczymy teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Niecierpliwa życzę cierpliwości ;) ale w sumie nie można sobie wszystkiego odmawiać :) a z pierwszym dzieckiem ile przybrałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Z Fifim 7 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - jestem i ja:) Matko jeszcze 2 tygodnie i zaczne drugi tymestr - może mdłości przestaną męczyć i wymiotowac przestanę..bo na razie jest ciężko...śpije jem i wymiotuję... ale sprytny ten mój organizm - bo do 16 trzyma się super - tylko jakbym spowolnione ruchy miała, zmeczona jakaś jestem - a po 16 to wymiotuje jak kot:) No cóż - sama tego chcaiłam sama tego chciałam:) Dziubas i jak sie czujesz? Karmelka? Niecierpliwa? Sabina? Miłego wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×