Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
No właśnie!Ani się nam waż uciekać!!!! Pamiętaj, że ciężarnym się nie odmawia:PNo może karmelka, nic nie jest powiedziane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
czesc ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
zapomnialam hasla do mojego nicka..... pisalam jakis czas temu ze Was sledze wszystkie:) wczoraj poszedl tescior po poludniu - dzien miesiaczki....slaba druga krecha.... dzis z rana.... druga krecha.... bylam juz na becie.. wyniki jutro..... temapratura 37 stopni ale to moze miec zwiazek z tym ze jestem lekko podziebiona......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
no moze nie... dopiero beta pokaze.... poza tym ponoc 50% ciaz sie nie utrzymuje wiec chyba za wczesnie zeby sie cieszyc..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Moje gratki dziewczyny!!! Wczoraj wieczorem Sabinie gratulowałam a dziś już Kasiula i agatita!!! Ile dobrych wiadomości w ciągu dwóch dni!!! To można powiedzieć,że 5 kobitek zaciążyło :) Te co jeszcze nie, niech się nie załamują tylko głowa do góry i dusić męża. Cuda się zdarzają jeśli wy same w to nie wierzycie!!! Ja już jestem w 9 tygodniu i mdłości są mniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Wy liczycie czas od pierwszego dnia miesiączki czy 2 tygodnie później mniej więcej od dnia owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina - liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. karmelko focha to ty tylko mężowi możesz robić :D niecierpliwa oby i mi już przeszły te mdłości jak najszybciej bo nie wytrzymuję już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja mam obliczony termin porodu z miesiączki, od tej daty odejmujesz 3 miesiące i dodajesz 7 dni. A tygodnie podaję z usg więc 9 tydzień "+,-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas od miesiączki a nie od owulacji? To u mnie w ten sposób wychodziłby 7 tydzień? jak miałam @ od 1 września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas bierzesz jakieś witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pierwszego dnia ostatniej miesiączki :) tak wyczytałam i lekarz potwierdził. liczy się tak jak pisze niecierpliwa :) karmelko - foch = fachowe obrobienie wiesz czego :D niecierpliwa - biorę tylko kwas foliowy. jakoś bardziej do mnie przemawia zdanie że lepiej się chemią nie faszerować, tylko dobrze się odżywiać. tak mi tez lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko pytam żeby się do Was przyrównać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja odżywiam się bardzo zdrowo i lekarz wie bo to mój "znajomy" ale mimo to kazał brać Prenatal (one są takie duże i śmierdzące,że kilka podejść robię zanim je połknę) Zaczynasz myśleć nad imionami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh dziewczyny proszę Was zlitujcie się!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy ci sabina wychodzi poród? :) nieicerpliwa - no fakt że teraz przez te mdłości trochę moja zdrowa dieta kuleje ale za to wogóle nie jem niezdrowych rzeczy - tłuszczów czy słodyczy. a co do imion to dla dziewczynki mamy wybrane, dla chłopca nie możemy się dogadać ;) a jak narazie to wszyscy mi mówią że będziemy mieć chłopca :) tylko mąż ostatnio stwierdził ze może jednak dziewczynka ;) [otwarcie deklaruje że woli chłopca ale myślę że w głebi duszy chciałby dziewczynkę ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Karm3lka wybacz ale sama zobaczysz co będziesz pisać jak już Fasolka zamieszka w Twoim brzuszku:) Ciężarnym musicie wybaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ale się uśmiałam z tej techniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas że też takie myśli w twojej głowie :P widzę że libido się podniosło :D A o moją technikę się nie bój, tylko coś te żołnierzyki nie chcą u mnie zostać dłużej :( tylko uciekają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyliczyłam że koło 20 czerwca. Będzie z tego samego miesiąca co tatuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×