Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Sabina wg mnie jest to koło 5, 6 tydzień:) Dziubas faceci chyba tego nie zrozumieją jak to jest, wkońcu taki ten typ :P ale musi wytrzymać i nie ma wyjścia chociaż pewnie jest mu bardzo ciezko ale co zrobić to ze wasze koleżanki nie miały zadnych objawów to nie znaczy ze i ty masz ich nie miec jakos wytłumacz moze mu ze kazda kobieta jest inna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nie umie okazywać uczuć.. Wiem, że się cieszy, pokazuje to masując co wieczór mój brzuch i przytulając się do mnie. No i się martwi bo pyta dlaczego taka padnięta jestem. A ja się staram maskować jakoś przed resztą domowników i za dużo nie leżeć bo chcemy im powiedzieć dopiero za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu mężowi powiedziałam przez telefon jak jechał do pracy i był z kolegą wiec żadnych uczuc nie mógł tak wyrazić :Pale jak sie wieczór pytałam to mówił że był bardzo zdziwiony i jednoczesnie zadowolony bo nie spodziewał się:) dziubas a w którym tygodniu zaczeły Ci sie mdłości i pijesz kawe? pewnie to juz pisałas ale nie pamietam:P bo mnie przewaznie lekko mdli jak cos zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy nie pijam wcale bo nie lubię. mdłości zaczęły mi się wraz z szóstym tygodniem i zdecydowanie się nasilają kiedy mam pusty żołądek :O więc generalnie jem co godzinę ;) [tyle że mniejsze ilości]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam 6 wrzesnia mialam owulacje czyli 13 dc u mnie byl. Czytam powoli ten topik od samego poczatku. Dziwne jest u mnie to wlasnie ze brzusio mnie pobolewa od owulacji nie jest to ciagly bol . Boli ale z przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Ten gosc wyzej to ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
dziewczyny o 15 ide po wynik z bety... ale ja juz watpiwosci nie mam , cycuszki bola , okresu nie ma hihihih .....wiem ze to dopiero poczatek ale po prostu nie moge o tym nikomu nie mowic przez kolejne tygodnie... jak tylko beta mi to potwierdzi to z koncem tygodnia wszyscy sie dowiedza - musze sie dzielic tym szczesciem , mam taka potrzebe i juz..... moj narzeczony ( niemaz :) tak zwany ) ogolnie chyba do niego nie dociera aczkolwiek zaczyna przesadnie dbac o mnie co mnie rozczula ale wiem ze chwile doprowadzi mnie do szewskiej pasji....... dziewczyny po becie chyba mozna sie zorientowac ktory to tydzien prawda?? w ktorym tygodniu jest sens isc do gina na usg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolunia dlaczego Ty jeszcze testu nie zrobiłaś? skoro 2 tygodnie temu powinnaś mieć @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita chyba możemy ci już powoli gratulować :) na becie masz rozpisane wyniki na tygodnie także napewno się zorientujesz :) co do usg to jak widac po tych które były w 4-5 tygodniu było za wczesnie i trzeba było iśc koło 6 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam jeszcze ze 2 tyg a w sobotę jadę na Betę :) też się upewnię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sabinka a dlugo masz zamiar zasuwac jeszcze na 2 etaty, nocne zmiany, praca za barem na stojaco, glosna muza itp? pytam bo mam podobna specyfike pracy i powoli wysiadam -poprostu potrzebuje jak nigdy wczesniej spaaaać i spokoju \ glosna muzyka w klubie mnie wykancza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no coś Ty, jeszcze z 2 nocki i nie dam rady więcej coś czuję. Z reszta nawet nie chce. U mnie jest tak, że robię imprezy firmowe w innych salach. Zaczynam gdzieś koło 13 nakrywamy stoły, potem jest kolacja i imprez z DJ. A my mamy swój kącik kawałek od tej sali. Potem większość imprezy siedzę sobie i piję herbate. Od czasu do czas się przejdę żeby ze stołów posprzątać. Najgorzej jest tą kolację wydać bo trzeba się przy tym nachodzić. No i zastanawiam się poważnie nad tą pracą drugą w biurze, bo tutaj będę musiała sobie sama w piecu palić a i tak jest zimno, i nie wiem czy pod koniec roku nie pójdę na jakieś zwolnienie. Ale to wyjdzie w praniu, zależy też jak się będę czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Zadziora moje gratulacje!!!! Dziubas każda ciąża jest inna, ja z małym czułam się naprawdę świetnie a teraz to kiepsko. Może pogoda tak na nas działa, nie ma co się czarować mamy jesień i bez ciąży można źle się czuć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Przepraszam musze napisc sprostowanie. 6 pazdziernika byl moj 13 dc i wtedy mialam owulacje. I od tego dnia cos tam mnie boli ciagnie. Dzis jest moj 22 dc i caly czas czuje podbrzusze. Mam kremowy sluz i gesty. Oraz przy dotyku ma bolace piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
A temperatury ciala nie mierze wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo teraz to rozumiem. Wydaję mi się że to za wcześnie żebyś coś czuła. Jeszcze z 4-5 dni wytrzymaj i zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolunia to ty spokojnie czekaj jeszcze z tydzień ze zrobieniem testu. niecierpliwa wiem że każda z nas jest inna ale i dla mnie jest już strasznie męczące te moje zmęczenie :O sabina ty już lepiej myśl żeby ie chodzić do tej drugiej pracy bo za chwilę dopadnie cię senność i nawet jedna praca to bedzie za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy można brać jakies tabletki przeciwbólowe zwłaszcza na ból głowy bo normalnie mi głowa peka? Chyba zaczne tu wam powoli marudzić:P i chyba mi sie mdłości zaczynają zwłaszcza jak jestem głodna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja z mężem staram się od kwietnia o maleństwo, nie pierwsze!, starsze ma 9 lat; i nic.Niby wszystko z nami ok, a nadal nic nie wychodzi. Lekarz mówił, żeby próbować i...czekać. Straciłam entuzjazm. Od tego cyklu biorę na własną rękę wiesiołek, magnez z wit.b oraz castagnus i oczywiście kwas foliowy. Cykle mam krótkie, 24-26dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Wiem ze na objawy jest za wczesnie ale ten cykl jes zupelnie inny od pozostalych nawet od tych co lykalam prochy( hormony): bromergon clo i luteine pod jezyk. Musze poczekac jeszcze ze zrobieniem testu ale powoli zaczyna mnie korcic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie fiksowałam, nie mierzyłam temp, nie oglądałam śluzu, nie liczyłam, nie kalkulowałam, nie wiem kiedy mam owu...zawsze liczyłam, że to stanie się naturalnie, bez wyliczanek...kurcze, nie chcę z kalendarzem iść do łóżka z mężem a pod poduszką trzymać termometru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi876976
witam, chcialam napisac ze swietny temat i fajne osoby pisza, podczytuje was od tygodnia ja dopiero zaczynam starania wczoraj skonczyl sie okres .. 1 cykl staran - chcialam dolaczyc ale juz wszystkiye chyba z tematu zaciazyly lub lada chwila robia testy.. jak zajde w ciaze to na bank bede z wami pisac bo swietna atmosfera tu jest,\gratuluje tym co juz w 2paku sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej justi :) Zapraszamy do naszego grona, nie wszystkie jeszcze zaciążyły aczkolwiek działa tu taka magiczna pałeczka która sprawia że testy wychodzą pozytywnie :) Więc bądź gotowa :) Ja na razie walcze z progesteronem aczkolwiek dziś 38dc... jutro odbieram wyniki progesteronu i zobaczymy czy byla w miedzyczasie owulka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Laski.... BETA 431 :):):) czyli 3ci tydzien..... nie moglam wytrzymac juz wszystkim powiedzilam hihihihh.....jesoo jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca724
Witajcie. Pytanie moje kieruje do dziewczyn we wczesnej ciąży. Ile wynosi wasza temp. w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×