Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
sabina a obserwowałaś swój cykl jakie miałaś temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina u mnie mdłości zaczęły się wraz z szóstym tygodniem - wręcz książkowo ;) ale mam nadzieję że miną szybciej niż dopiero w 12 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy we wczesnej ciąży można mieć lekkie bóle krzyża bo coś mnie tak tam nęci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie obserwowałam, kochaliśmy się tylko w miarę możliwości co drugi dzień :) chociaż szczerze powiem że rzadko to wychodziło :)To dobrze mam jeszcze trochę czasu :) Czy jakieś badania oprócz bety robiłyście jeszcze do lekarza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina ja nic nie robiłam. teraz dostałam skierowanie na krew i mocz ale to pójdę dopiero w piątek albo w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich wyliczeń wypada na II połowę czerwca. Prawie załapię się na rocznicowy prezent bo mamy 8. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula :D sabina :D a propos zapeszania - moja mama jest mega przezorna i chciała żebyśmy poczekali z naszą nowiną do 12 tygodnia - oczywiście dla nas nie było takiej opcji i wczoraj powiedzieliśmy najbliższej rodzinie - na co i tak moja ciocia (siostra taty) nakrzyczała na nas że czemu tak późno mówimy, że ona dopiero teraz się dowiaduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar powiedzieć im po wizycie, akurat w niedzielę 27 mam imieniny więc 2 pieczenie na 1 ogniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he niech przynajmniej cieszy sie że sie dowiedziała od was a nie od osób trzecich:) dziubas to jest jakoś przesąd zeby do 12 tygodnia nic nie mówić? Karmelka trzymam kciuki zeby jutro zwiekszył sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiul nie mam pojęcia. my to najchętniej od razu byśmy wszystkim powiedzieli ale woleliśmy poczekac do usg na którym widziałam serduszko. a teraz już ósmy tydzień i zaraz zapewne już wszyscy będą wiedzieć ;) [w mojej rodzinie szybko sie wieści rozchodzą ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki przesąd. U mnie też obstawiam, że wieści się szybko rozejdą. :) jak to w rodzinie :) Karmelka na pewno się poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe karmelka czekaj az się będziemy brzuchami obijać :P ja mam lipę taką że się w żadne swoje spodnie nie mieszczę :( i już mi się sukienki kończa w których moge chodzic do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak już Ci brzuch urósł? ja byłam wczoraj na uczelni i dziewczyna była w 6 miesiącu a brzucha bardzo wogóle nie miała no ale każda jest inna. Dziubas teraz trzeba garderobe powoli wymieniać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to od samego początku brzuch mi wystawał - ja do tej pory miałam płaski brzuch i nosiłam tylko obcisłe dżinsy - i po prostu tak mnie cisnęły od początku że musiałam cały czas mieć rozpięty rozporek :O więc chodzę w luźnych sukienkach od tych trzech tygodni ;) jak ktoś się wcześniej nie przyglądał jakoś specjalnie mojej sylwetce to nic nie zauważy ale najbliżsi widza różnicę bo brzuch mi teraz po prostu odstaje ;) no i mój mąz się śmieje że musimy mi kupić większe majtki bo mi tyłek się powiększył... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaczęłam wymieniać spodnie. Jak na razie zostały mi getry. Rano próbowałam wejść w 2 pary ale nie wyszło :( to przez to że przytyłam solidnie. Aż się boję co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmleko ty już nie bądź dla nas taka wredna :P ja się zastanawiam po prostu ile czasu jeszcze uda mi się ukryć maleństwo w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niedługo będziesz tyła z nami :P :P zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres zimowy to można posłużyć się luźnymi swetrami :P --- A właśnie że będę wredna ! O! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja to się chyba z Wami pożegnam..hormony w miarę ok profilaktyka podwyższona minimalnie ale na usg wyszło ze na prawym jajniki coś się robi..a że on już był 2 razy operowany..Mam zrobić markery:(za miesiąc mam przyjść do kontroli czy coś się nie powiększa.. Jakby coś to trzeba będzie operować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie możesz mnie teraz zostawić- w końcu w parze trzymamy pałeczkę i idziemy ku Fasolce co by nie zostać w tyle... Bo nas tu dziewczyny zamęczą :P także się nie podłamywać tylko prowadzić skrupulatne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×