Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
a ja kawa kawa kawa bo zasnę zaraz:( poza tym nic mnie nie boli o dziwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest bardzo dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej laseczki jestem!!!! Faktycznie ostatnio mało udzielam się a to dlatego,że tylko z rana mam powera do sprzątania. Nie zaglądam wtedy do kompa a od południa umieram przez te mdłości. Dodatkowo teraz przygotowania do rocznicy rodziców się zaczynają. Bardzo się cieszę bo weszłam w kieckę co z 2 lata temu kupiłam i nie muszę robić tego typu zakupów no a moja fryzjerka wcisnęła mnie na sobotę przed bibą na pasemka i "fryza". Dziś nie wytrzymałam i wypiłam małą kawę rozpuszczalną, to było silniejsze ode mnie i na widok pepsi szaleję ( wiem,że nie mogę ze względu na kolki) Jeśli chodzi o smarowanie brzusia to ja kupiłam oliwkę, na mnie działa bo w pierwszej ciąży też stosowałam i żadnych rozstępów nie mam:) Ale tylko 7 kg przytyłam!!!!! Jutro jadę na kolejną wizytę, będą już wyniki cytologii i wszystkie pozostałe a było tego troszkę, krew, mocz, na toksoplazmozę, boję się cukru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
dzieki dziewczyny.... no u mnie ta schiza z wiekiem zwiazana, za 4 miechy 35 mi stuknie i dookola mnie wszyscy strasza ze to ciezko utrzymac.. a ja sie czuje dobrze...... wiem ze z ginem to za wczesnie, ja mam wsio w medicover wiec internistka po wyniku bety mi kazala sie zapisac do gina - nie wiem moze na badania krew itp.. poza tym musze do roboty miec zaswiadczenie - im wczesniej im dam tym szybciej mi z tylka zejda i dadza spokojnie pracowac:) w tej wlasnie chwili dla formy rrelaksu robie dla mojego niemeza ciasteczka czekoladowe - kompletnie nie mam na nie ochoty co jest akurat dobre...... mdlosci nie mam ale nie zapeszam.... co rozstepow... czytalam ze olej arganowy jest bardzo dobry jednakze w tej kwestii duzo mowi genetyka.... ja mam rozstepy z faktu ze mam nadwage od zawsze jak pamietam wiec zakladam ze ile sie nie bede smarowac pewnie beda - ale mam luzne podejscie do tematu - najwazniejsza dzidzia........dzieki raz jeszcze za slowa otuchy , czasem jak bede swirowac to poprosze takie "wiado zimnej wody na leb " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Agatita001 gratuluje z calego serca:-) super wiadomosc ja tez bym wszystkim odrazu powiedziala:-) W piatek mam rocznice slubu i myle zeby moze zrobic test, choc wiem ze to moze byc za wczesnie jeszcze bo to bedzie moj 25 dc. A cykle mam 26-28 dni ale przewaznie to 28. Dzis to tak mnie ciagnie rwie w podbrzuszu. Czuje jak by takie mrowienie no nie wiem jak to opisam. Czy chodze czy siedze to czuje to. Bol przed okresem mam odczuwalny lecz on jest inny. Juz teraz bym tesciora walła ale to jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Kochana jeśli w piątek nie zobaczysz 2 kreseczek to może dlatego,że za wcześnie jeszcze.Wiem co czujesz, sama robiłam tak testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babki:) Miała sobie iść..ale pomyślałam, że gdzie jak nie tu sie popłaczę:) Prolaktyna - podwyższona o 4 jednostki...gin - ten do którego zawsze chodziłam olał to w ogóle...eee tam troszkę..nie ma co marudzić!!! Cysta na prawym jajniku 4 cm..i w związku z tym, że miałam tam juz kiedyś wycinane 2 guzy o granicznej złośliwości kazał mi zrobić..markery nowotowrowe - wyobrażacie sobie przez co ja od poniedziałku przechodzę??? dzięki Bogu wyniki wyszły pozytywne - nie jest ta cysta złośliwa Cytologia też wyszła ok:) Także rozpoczynam nowy cykl:) Karmelka ty kończ już ten swój bo my w jednej parze jesteśmy:) Dziubas, Niecierpliwa, Sabina Kasiula - jak tam Kochane?:) Dziubas - wcinasz jeszcze bułkę z kiełbasą na mdłości?:) Agatita gratuluję:) No i witam nowe staraczki:) Pozdraweiam was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloo Anetka... Ależ się musiałaś nastresować! Współczuję Ci kochana :( najważniejsze że wyniki wyszły dobrze i że możesz zacząć starania od nowa :) Nie poganiaj mnie maleńka - nie skończyłam jeszcze cyklu :) I mam nadzieję że go nie zakończę :) Pamiętam ze idziemy w parze i dlatego martwiłam się że tak ucichłaś :( --- Zmień ginekologa może co? Nie jest jedyny... === Wolunia rozumiem napięcie oczekiwania ale chyba zaczekaj jeszcze parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelka Ty czekasz teraz na @? To jak masz nadzieje , że go nie zakończysz?Kończ stary cykl i zaczynaj nowy:) Absolutnie nie poganiam tylko ja już rozpoczełam nowy cykl:) No własnie szukam jakiego nowego gina - czytam fora różbe..masakra jakas...jak cięzko trafic na dobrego leraza...ale chyab znalazłam:) zadzwonię jutro do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Dlugo sie nie odzywalam. W piatek robilam test.Bardzo blada i cieniutka druga kreska...Moze akurat sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta czy ty to widzisz co ja? kolejna ciężarna na horyzoncie :( No Aneta ja jestem na duphastonie i dzisiaj 39 dc. Ale wygląda na to że 30 dc miałam dopiero owulację. Więc ku zaskoczeniu czeka mnie w niedzielę test;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa...widzisz to ja nie doczytałam czegoś:) To trzymam kciuki Kochana!!!!jejciu jak ja bym chciała żeby Ci sie udało:) Smerfetka gratuluję:) Bardzo dobrze im więcej zaciążonych tym lepiej - będą hormony płodności się nad nami unosiły:))))!!! Nic tam ide spaciu:)śpijcie spokojnie - do jutra:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek300
Hej dziewczyny. Pozwoliłam sobie dołączyć do dyskusji :) Też niestety należę do ty oczekujących magicznych DWÓCH KRESECZEK.... staramy się z mężem już od ponad roku i nic ;( już zaliczone kilka fałszywych alarmów, przepłakane noce itp. Chwilami wydaje mi się że już się nie uda, że nie dam rady kiedy kolejny miesiąc dostanę @. Kiedy zaczynaliśmy sie starać byłam u lekarza, powiedział że wszystko jest w porządku i trzeba próbować... teraz zmieniłam lekarza, konkretna pani doktor, zleciła mnie i mężowi badania. moje wyszły dobrze tylko u męża jakieś wahania i właśnie w tym problem. musimy czekać jeszcze 3 tygodnie zeby powtorzyc badanie. Ale dziewczyny nie wiem co sie dzieje, pani doktor bo badaniach stwierdzila że moja owulacja jest pod sam koniec cyklu a nie jak poprzedni ze 13 dzien i tak staralismy sie. niby okres dostalam 25.09 ale cos mi nie pasowalo po okresie piersi nadal mnie strasznie bolą, mdłości, sennosc,nadwrazliwosc na zapach itp przed wczoraj zrobilam test wyszedl jakis dziwny bo ta druga kreska wyszla taka rozmazana i pojawila sie pozniej niz po 5 minutach. polecialam do apteki po drugi i on wyszedl negatywnie ;( jednak znajoma pielegniarka powiedziala ze tak jest czasem z testami. i dzis mialam jechac na badanie krwi zeby miec jasność..... jednak rano obudzil mnie straszny bol brzucha i krwawienie ;( nie wiem co mam robić w sumie okres powinnam dostac za 9-10 dni. brzuch strasznie boli a krwawienie jest duuuzo obfitsze niz moje normalne miesiaczki pierwszego dnia ;( OSZALEJE POPROSTU BO PANICZNIE BOJE SIE NAJGORSZEGO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagaro
cześć dziewczyny! - Od pewnego czasu was poczytuje z ukrycia;) czas dołączyć... - O dziecko staramy się od hmmm 2 lat bez jednego miesiąca. Dwa miesiące temu poszliśmy na badania u mnie badania hormonalne i budowa w porządku u mojego M baaaaaardzo zły wynik (znikoma ilość żołnierzy) :( ginekolog skierował nas do androloga ale po jego reakcji wywnioskowaliśmy "nie możemy mieć dzieci" oj był to trudny dzień.... - Później wizyta u androloga który wyjaśnił nam że jednokrotny wynik badania nasienia o niczym nie świadczy no i ponowiliśmy badanie. Telefonicznie dostaliśmy inf że ilość w dolnej granicy normy ale jest problem z r****iwością. Niestety nie dostałam wyników do ręki i nie wiem co i jak dokładnie:) - Aktualnie czekam (a raczej nie czekam;)) na @, która miała pojawić się 15-tego. Owulka prawdopodobnie była 1 lub 2 a od 5-tego zaczęłam czuć bardzo dziwny bój jajnika coś jakby drętwienie, szczypanie hmmm ciężko mi to jednoznacznie określić. Dodatkowo ciągnięcie podbrzusza, brak jakiegokolwiek bólu piersi (zawsze bolały mnie na tydzień przed @). - Tak zrobiłam już test 14-tego - bez sprzeczny negatyw... czekam do jutra rana jak @ się nie pojawi to znowu potestuje... - Hmmm... chociaż już nie raz miałam objawy typowo ciążowe przed okresem to tym razem od początku tego cyklu czuje, że jest inaczej i mam głęboką nadzieję że tym razem to jest to! Chodź z drugiej strony nie wierze w to żeby akurat teraz, akurat nam się udało... pewnie znowu za długo się zastanawiam i dlatego przesunęła się @ - Ależ się rozpisałam... - - ------------------------ kasiek300 Niestety nie potrafię Ci doradzić nic innego jak tylko wizytę u Gina! Trzymaj się! - ----------------------- smerfetka9 Jak dobrze się orientuję to nawet blada kreseczka oznacza ciąże?! - ----------------------- karm3lka mam nadzieję, że ten cykl skończy się za 9 miesięcy dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju ile nowych dziewczyn, witamy :) aneta współczuję strasznie, pamiętam co sama przechodziłam czekając na wyniki biopsji :( także cieszę się że wszystko ok, i masz więcej nie znikać!! :) niecierpliwa powiedz mi czy ty też masz teraz tyle śluzu? bo mi ciągle mokro :O karmelko trzymam kciuki!! a mnie wczoraj tak strasznie bolały piersi że nie mogłam się kompletni ułożyć do snu i zasnąć :( nie mam dziś na nic siły kompletnie, do tego mamy problem z kredytem, ale żyję już tylko tym że jutro wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo witam nowe staraczki:)coraz wiecej nas tutaj:) Aneta moge sobie tylko wyobrazić co przeszłaś ale dobrze ze wszystko jest w porzadku i nowy cykl zaczynasz mam nadzieje ze już fasoleczka sie pojawi trzymam kciuki:) U mnie jak narazie jest w porządku mdłości nie mam jedynie co to mniej wiecej co trzy godziny musze cos zjesc bo strasznie mnie głód dopada i nie moge sie bardzo schylać bo mi niedobrze sie robi:P Sagaro 2 lata o kurcze ale trzymam kciuki zeby @nie przyszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny:) Zapraszamy do naszego forum:) Nie ma co ukradkiem czytać tylko się wpisać/ Jak widać kilka dziewczyn na skutek magicznej pałeczki ujrzało na teście dwie kreseczki =) Sagaro- poczekaj jeszcze troszq z testem , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agara
Ujrzawszy zaproszenie postanowiłam i ja dołączyć :) Jestem już prawie 4 miesiące po ślubie i wraz z mężem zaczynamy myśleć o dzidziusiu :) Jak myślicie dziewczyny, czy powinnam zrobić najpierw jakieś kontrolne badania ? Kieeedyś jak byłam u ginekologa to mu powiedziałam ze jestem zaręczona i wgl i czy jak będziemy myśleć o dziecku czy powinnam przyjść na jakieś badania najpierw to on do mnie "a po co? jak już pani zajdzie to wtedy proszę przyjść i wtedy zrobimy badania". Zaskoczyło mnie to trochę no ale na tamten czas jeszcze nie myślałam o dziecku więc nie dociekałam. Teraz jednak, gdy myślimy o potomku, chciałabym aby wszystko było w jak najlepszym porządku i żeby nasze maleństwo rozwijało się bez żadnych powikłań. Jak myślicie, powinnam zmienić ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie musisz zmienić ginekologa, co za nieprofesjonalne podejście..;/ badania są ważne... tradycyjnie USG, cytologia, i koniecznie hormony....Także prędko wybierz się na konkretną wizytę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy nowe staraczki:)Agara myślę, że żadnych badań nie musisz robić. Ja też jestem 4 miesiące po ślubie, staraliśmy się 2 cykle, w drugim się udało:)Sagaro też myślę, żebyś poczekała z testem jeszcze troszkę:)Anetka, wiem co czułaś ja też całkiem niedawno robiłam markery a wszystko przez fabryczne podejście do sprawy mojego ginekologa:/ nie potrafił odróżnić torbiela od pęcherzyka :( debill..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agara
Jak wówczas byłam u ginekologa to byłam na kontrolnej wizycie po wymrażaniu nadżerki -.- wtedy miałam robioną cytologię i usg - może dlatego powiedział że nie muszę przychodzić na badania ? sama nie wiem.. No bo tak jak wspomniałaś wypadałoby jeszcze zrobić wyniki na hormony. Chociaż w sumie ten lekarz cieszy się popularnością w moim rejonie. Mam mieszane uczucia czy mu ufać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agara - napewno idź do dentysty - lepiej w ciąży nie mieć problemów z zębami. co do hormonów to większość lekarzy przyjmuje praktykę że jeżeli okres jest regularnie to nie zlecają zbadania ich - a ty jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie tak jak radzi Sabina, starać się 2-3 cykle i może akurat załapiesz wiruska :) Ja też dopiero drugi cykl a już na Duphastonie... A więc uwaga dziewuchy zaczynam panikować- kłucie brzucha, ból pleców i piersi...? Panika czy nie panika ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najpierw powinniście kilka razy spróbować, w końcu średni czas na zajście w ciążę to około 4 miesięcy. A w razie gdyby Wam się nie udało pójść do lekarza niech zleci badania. A staraliście się już o fasolkę czy dopiero o tym myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agara ja mysle zebyscie najpierw spróbowali ze dwa cykle a potem ewentualnie do lekarza niech zleci badania:P mozesz sobie zakupic testy owu jak nie wiesz kiedy dokładnie masz owulke mi pomogły i pewnie dzieki nim zaszłam w ciążę:) Karmelka nie panikować myśl pozytywnie trzymam kciuki żeby to był dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×