Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

ja mam brzuch twardy, bardzo wystający i wciągnac go wogóle nie mogę. robię skłony co drugi dzień [staram sie troche cwiczyc] i nie boli mnie wtedy. za to boli jak sie rano budze i sie zapomne i sie wyciagam - jak wezme rece w gore to szysbko musze je brac spowrotem w dol. ja dzis mam w koncu wolne i pospalam do 10 ;) moglabym tak czesciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za cisza tu od rana..Jak tam dziewczyny się macie?U mnie masakra za oknem leje wieje brrrr:( do tego humor kiepski i brzuch boli z własnej głupoty bo mi się zachciało ściany wczoraj gładzić:[ wiem mądra jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja miałam troche papierków z samego rana ale już sie obrobiłam:) Co do brzucha ja mam taki troche twardawy ale to zalezy jak siedze i jak sie schyle czy jak mam rece w górze to strasznie mnie mdli:( Mnie dzis podbrzusze cos ciagnie od rana chyba dlatego ze na biegu wracałam sie do domu bo jednej rzeczy zapomniałam wziąć:( U mnie pogoda tez nie zaciekawa niedawno padało ale teraz widze ze przestało i troche sie rozpogadza:P Sabina gładzenie ścian to należy do męża a w twoim stanie nawet teraz nie wypada robić takich ciezkich prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.. ponuro za oknem że nic się nie chce, ale dziś piątek więc weekend tuż tuż. Temp. delikatnie spadła,kłucie brzucha trochę mniejsze, plecy już nie bolą, piersi również mniej więc pewnie ta wredna @ się czai żeby zepsuć mi humor na weekend... Dbajcie o siebie ciężarne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszle mamusie a w ktorym jestescie tc ? Ja rano jak sie naciagam to wlasnie tez w bokach tak mnie ciagnie chocby mnie zrywalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka mam nadzieje ze @ do ciebie nie przyjdzie i niebawem dołączysz do nas:) Ja wg @ to koło końca 6 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Hej kobietki. U mnie sprawa wyglada nastepujaco. Wczioraj pod koniec 24 dc okol godziny 23 bylam w wc siusiu.a gdy sie podtarlam papierem to mialam sluzz niteczkami krwi ale to bylo tylko raz dzis od rana jest spokoj. Sluz w miare rzadki nie gesty jak to zawsze mam przed @. Macia mne ciagla i tego bolu to tez nie doznaje przed @. Wczoraj dodatkowo mialam akcje z lewym jajnikiem:-) . A dzis praktycznie cisza. Od czasu do czasu cos tam poczuje ale macice rto czulam wyraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
* macica mialo byc a nie macia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolunia no to dziwne objawy a test robiłaś czy jeszcze czekasz?Ja dzień kończę 5 tydzień:) i zaczyna mnie mdlić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tu teraz zrobić
Dziewczyny bardzo was prosze o pomoc. Już sama nie wiem co robić. Dzwonilam dziś do witamedu i Chcialam umówić M na sobote ale nie pracują więc na badanie nasienia pojedziemy w poniedziałek. I tu mam problem bo wskazana wstrzem. to 2-7 dni a u nas w poniedzialek akurat będzie 7 dni czy to nie za dużo? Slyszalam ze max to 5 dni a nim 2 dni. A tu aż 7 dni w witamedzie. A co jeżeli np dzisiaj były by przytulanki to w poniedziałek akurat było by 3 dni chyba tak? to może lepiej się przytulić dziś? czy zostawić te 7 dni? ale wydaje mi sie że to dlugo. Ratujcie naprawdę nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Czesc Laski :) ja dzis mialam wizyte u gina, pan doktor bardzo sie zdziwil ze tak wczesnie do niego przychodze bo pewnie nic nie zobaczymy no ale jak juz jestem to hop na kozetke...... na USG apn doktora bardzoe sie zdziwili bo zobaczyl fasolke, ja tez ja widzialam , ma okolo 8 mm i jest w macicy ladnie usadowiona..... zobaczyl tez druga fasolke... ddduuuuuzzzoooo mniejsza zaczal sie smiac ze blizniaki, ja przerazenie w oczach..... powiedzial ze za 3 tygodnie mam pzyjsc na usg, i zapewne drugi zarodek sie wchlonie..... nie zlecil mi badan, nie kazal brac witamin - tylko kwas foliowy..... byl bardzo zdziwiony ze w tak wczesniej ciazy chce zaswiadczenie - wytlumaczylam mu ze to zwiazane jest z moja praca dosc ciezka...... wystawil zasiwadczenie o tresci: "wczesna ciaza".. jakos dziwnie tak....... wg okresu 4 tydzien, wg usg 3 tydzien , kolejne usg 12-tego listopada..... objawow typu mdlosci, bole - nadal zero, co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Nie robilam testu poczekam jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita gratulacje:) i widze ze gin powiedział Ci to samo co i mi zeby przyjsc za trzy tygodnie bo jeszcze jest za wczesnie:P a może jak nic bedziesz miec bliźniaki za jednym zamachem:) a o mdłości to sie nie przejmuj ja jestem gdzieś koniec 6 tygodnia i tez zadnych bardzo nie mam od czasu do czasu mam takie napady zwłaszcza jak jestem głodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3 tyg to będzie u was 6-7 tydzień wg miesiączki? To może ja tez zobaczę moją fasolkę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wg @ to bedzie już 9 tydzień:)mysle ze zobaczysz na pewno ja widziałam taką malutką fasolke gin powiedział że ma niecałe 5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie bo się bałam że nic nie zobaczę, a wtedy będzie już prawie 7 tydzień więc liczę na USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tu teraz zrobić
Dzięki za odpowiedz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
co tu teraz robic.... bardzo chaotycznie piszesz.....albo badanie nasienia albo przytulanki - zalyz co jest dla Ciebie waznejsze.... jezeli macie zbadac nasienie poniewaz nie zachodzisz to chyba lepije to zrobic teraz niz probowac przytulanek kolejny cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hej kochane, ka wg @ to 10 tydzień a od nd 11!!! Wg usg 8 - 8,5 :) Wyniki są super i ten nieszczęsny cukier też a tak się bałam :) Widziałam moje maleństwo i słyszałam serduszko i się popłakałam... Dziubas pytałaś o śluz, u mnie różnie bywa są dni,że jest intensywniejszy. Miałam umówić się na badania prenatalne i też tak zrobiłam ale jak sobie obliczę paliwo, stanie w korkach w Poznaniu i cały dzień stracony to tak myślę,że pójdę prywatnie tu u nas bo słyszałam,że robią. Przygotowania do imprezy idą pełną parą. Już jestem taka zmęczona,że nie wyobrażam sobie wysiedzieć do końca. Mówiłam gin o mdłościach, dał mi po 5 opakować leków. Mają zminimalizować je, zobaczymy:) Co zajrzę to jakaś nowa staraczka:) Karm3lko, Anetko trzymam kciuki za Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chcialabym do was dołączyc- opowiadan z badań i w ogóle...:( test już kupilam ale czekam do niedzieli- to byłby 13 dzień po owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tu teraz zrobić
Chodzi mi o to czy zrobić badanie nasienia po 7 dniach czy lepiej po 3 dniach wstrzem. kazdy pisze że najlepiej 2-5 a na w ich wytycznych 2-7. to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i to mieści Ci się w granicy dopuszczalności, więc zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie co zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie boję się że 7 dni to za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszą tak w wytycznych to się mieścisz, jak się dziś prześpicie to też. Ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Czesc Laski.... ja dzis racze sie kawa inka od rana, wyczytalam ze nawet wskazane - znalazlam sobie zamiennik zwyklej kawy.... co jest dla mnie niepojete wczesniej bez kawy nie moglam egzystowac - bardzo niskie cisnienie a teraz normalnie bez problemu.... mozliwe ze sobie w glowie przestawilam :) a jak Wy sie czujecie?? u mnie zimno ale slonce, piekna jesien :) milego dnia wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam takie pytanie,czy objawy towarzyszace w pierwszych tc utrzymiuja sie przez caly pierwszy trymester czy trwaja tylko pierwsze tygodnie od zaplodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelko bardzo mi przykro:( a juz miałam nadzieje ze beda dwie kreski ale moze jeszcze za wczesnie na test? u mnie dwie widczne kreski wyszły po 17 dniach. A właściwie to widze ze już chyba długi masz ten cykl wiec moze @ nie przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×