Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
To jest tak, że jak pracujesz do pól roku- okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie, powyżej roku miesiąc, a powyżej 3 lat- 3 miesiące. Więc jak masz 3 miesiące wypowiedzenia to nie mogą go zwolnić. Jak sobie wygooglasz: zwolnienie kobiety w ciąży to wszystko Ci wyskoczy. Trochę po rusku to jest tam napisane ale idzie rozszyfrować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
juz ogarnelam temat.... moge im powiedziec i nie moga nic mi zrobic.... musze pomyslec tylko czy isc na L4 bo mam stresujaca prace i wyjazdy sluzbowe, tymczasem nie wiem czy pojda ni na reke i pozwola pracowac bez tych wyjazdow - to wlasciewie podstawowa czesc mojej pracy........ jak nie pojda mi z tym na reke to spadam z dnia na dzien - nie bede ryzykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że skoro tyle tam pracujesz to Cię nie zwolnią.Powiedzcie mi czy 2 rozpuszczalne kawy dziennie z pół łyżeczki z mlekiem to wielki grzech. Tylko że wypijam jeszcze herbaty koło 1litra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
sabinka... grzech pewnie nie ale...... rozpuszczalka to jedna wielka chemia - kolo kawy nie lezalo......lepiej bedzie jak wypijesz normalna parzona kawe albo z expresu.. najlepiej z mlekiem bo mleko wiaze duza czesc kofeiny z kawy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina ja tez piłam dwie kawy rozpuszczalne ale jak dowiedziałam sie o ciąży to ograniczam sie do jednej albo wogóle chociaz czasem ciezko wytrzymać:P ja sie zastanawiam sie czy mozna kobietom w ciazy pic kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na soki już się przerzuciłam, ostatnio z moich zachcianek to sok grejfrutowy:p nikt go w domu nie pije a ja pochłaniam:PNO to odstawiam kawę, herbatę też z bólem serca bo faktycznie za dużo jej piję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
dziubas.... a co z mieta melisa itp..?? ja je czesto pije - ziolowe... zeilona pije codziennie zawsze rano od lat... nie z saszetek tyko sypana... kurcze musze zrezygnowac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział że zielona raz na jakiś czas. a co do różnych ziól to proponuję poczytać w necie - na wielu stronach jest opisane co można a czego nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina chyba dziś normalnie jakieś fluidy w powietrzu bo własnie się mnie koleżanka z pracy spytała kiedy idę na macierzyński... ;) oczywiście nic się nie wygadałam i mam nadzieję że nie zauważyła jak spaliłam buraka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuu to faktycznie:P a mówiłaś ze nikt się nie domyśla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję że się nikt nie domyśla ale pewności żadnej ;) chcę jeszcze poczekać te 2 tygodnie z chwaleniem się w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Hej kobietki. Ja jutro nie bede robila testu bo zapomnalam go kupic. No chyba ze pojade do nocnej apteki. Ale po pracy nie bedzie mi sie pewnie chcialo. Tak bardzo juz bym chciala wiedziec czy sie udalo czy tez nie. Piersi sie powiekszyly bola przy dotyku z dnia na dzien mocniej. W podbrzuszu świrgolą mi motylki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolunia całkiem dobre objawy :pa brzuch Cie nie ciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmlka
wolunia jakieś specjalne plany na rocznice?;) ale by to była niespodzianka ...:-D trzymam kciuki za pozytywny, ale nie wiem czy nie za szybko:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Chwilami to ciagnie jak cholera i przewaznie po lewej stronie teraz.a jutro na rocznice w pracy na popoludnie niestety:'( smutno bedzie no ale coz . Jutro bedzie moj 25 dc. Pewnie za wczesne jeszcze na test predzej by wyszla beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolunia objawy całkiem całkiem może cos z tego wyniknie:)ale z testem to radziłabym Ci sie wstrzymać chociaż do niedzieli bo wczesniej może nic nie wykazać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
wolunia mi testy wychodzily negatywne.... dopiero pierwsza blada kreska pokazala sie w dniu spodziewanej miesiaczki..... wiec cos w tym jest :) dziewczyny jak wyglada pierwsza wizyta u gina w ciazy?? standard badanie czy cos jeszcze ?? wazenie mierzenie , wywiad z pacjentem??? musze wiedziec ile czasu musze przeznaczyc na wizyte a nie wiem bo to pierwsza i wizyta i ciaza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Poczekam dziewczyny do poniedzialku jak nie przyjdzie @ oby nie przyszla:-) akurat w poniedzialek bedzie to moj 28 dc dzieki dziewczyny za wsparcie. Czekam na dzidzie juz ponad 5 lat. I teraz w tym cyklu taka jakas spokojna jestem ze moze sie udall. Wczesniej to chyba na sile szukalam objawow a teraz to taki spkoj jest we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita u mnie to wyglądało tak na początku krótka rozmowa z czym przychodze, kiedy była ostatnia @ itp., potem zrobił mi usg dopochwowe a na koniec powiedział co może mi dolegać i w razie jak by wystąpiły pewne objawy to zeby sie natychmiast zgłosić i tyle moja wizyta była około 15 do 20 minut:P a ty kiedy wybierasz sie do gina? Wolunia w końcu po to tu jestesmy zeby sie wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Kasiula... ja jutro rano mam wizyte.... okres mialam 16 wrzesnia - pierwszy dzien wiec zakladam ze fasolka nie ma wiecej jak 3-4 tygodnie, pewnie do gina jeszcze za wczesnie ale tak czy siak musze miec zaswiadczenie o ciazy do pracy.... dziewczyny mam stresujaca prace w korpo, targety wyniki etc..... duzo jezdzenia samochodem mysle ze bede musiala isc na zwolnienie - jakos nie widze siebie wylaczajacej sie ze stresu w robocie.... dla mnie to sie wszystko laczy..... nie wiem... z drugiej strony zwariuje w domu tyle czasu.......zobacze co szef powie :) Kasilu a nie zlecil jakis badan? krew, mocz etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam pytanko do dziewczyn juz bedacych w ciazy.Jaki macie brzuch miekki czy raczej twardy i czy boli was wiecej po sklonach,schylaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to faktycznie jak praca stresująca to lepiej iść na zwolnienie. Ja zamierzam pracować jak najdłużej o ile wszystko bedzie w porządku i mam taką nadzieje:P Nie nic mi narazie nie zlecał bo jeszcze nie było bardzo widać i czy fasoleczka jest w odpowiednim miejscu, mysle ze na nastepnej wizycie mi zleci, a jak narazie biore tylko witaminki które mi polecił:) Napisz jutro jak po wizycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
brzuch mam jakby wzdety..... nie moge wciagnac ale ja mam naturalna oponke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest tez wydety,wciagnac moge ale chocby nie do konca znaczy widac male wypuklenie a normalnie przy wciaganiu byl plaski,czy to mozliwe by w 1miesiacu tak go wypchalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam brzuch miękki wciągnąć go wciągnę ale nie do końca :) za to boczki mi się powiększyły i biust bo dziś w jeden sweterek nie weszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×