Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość agatita001
Karmelka..po pierwsze zrob jeszcze jeden test... po drugie jak nie teraz to za miesiac:) glowa do gory.....jezeli moge cos doradzic: nie skupiaj sie na tym, rob co masz robic, znajdz sobie hobby zajecie.....samo przyjdzie kochana..... buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Karm3lko poczekaj kilka dni z testem a nie na @:) Ja jestem po imprezie rodziców, padam, szalałam z wszystkimi do 23a później kuło mnie podbrzusze i przestałam. Impreza udała się w 200% Poza małymi zgrzytami z moim M. Dziubas jak imprezka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka14
Powiedzcie mi czy objawy typu nudnosci lub bol brzucha mijaja po jakims czasie czy pozostaja na dluzej? jestem w 7tc i chyba tylko przez pierwsze 2t mialam mdlosci obecnie nie mam nawet bolow brzucha,czy powinnam sie obawiac czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Dzien dobry:-) nie odzywalam sie przez weekend ale juz jestem. Otoz dzis powinnam dostac @ 28 dc dzis jest. Robilam test i po 5 latach pierwszy raz ujzalam druga choc bardzo blada kreseczke. Choc powiem Wam dziewczyny ze sie boje ze to moze byc nieprawda. Bym poszla na bete ale od dzisiaj mam ranne zmiany wiec nici z tego. Moje piersi to czoraj myslalam ze zwarjuje z nimi. Z dnia na dzien coraz bardziej bola ale tylko przy dotyku. Boze daj mi siłe zeby to nie byl sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja się tylko odmeldowuję że na weselu bardzo fajnie, wszystko sie udało, dałam radę większość czasu tańczyć :) tylko wczoraj cały dzień przeleżałam w łózku [poprawin nie było] a dziś mam mdłości jak nie wiem co :( nie mam siły na nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Dziubas super ze weselicho sie udao ale rowniez wspolczuje mdlosci.:-[ Mysle i mysle czy to aby prawda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Boje sie cholernie ze to moze byc tylko sen. Ale widzialam ta druga kreseczke.jak zobacze ta druga wyrazna kreske to dopiero sie uspokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem dziewczynki:P nie mogłam się zalogować przez tą ta reklamę Gerbera:)Ekstra jak udały się imprezki :) ja mam za tydzień nalot rodziców z okazji moich imienin. Powiedzieliśmy im wczoraj że dziadkami zostaną :) :)Karmelka za wcześnie na ten test jeszcze poczekaj troszkę:) napewno 2 się pojawią. A Tobie wolunia napewno pojawi się wyraźna 2 krecha :) Trzymajcie się dziewzynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubas, mam do Ciebie pytanie. Ty kupiłaś tą oliwkę Hipp mama? na Rozstępy?Bo szukam czegoś a opinie na każdy temat pozytywne i negatywne i nie wiem na co się zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Czuje ze sie udalo ale w glebi duszy bardzo sie boje kolejnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczynki, u mnie nadal oczekiwania, boli mnie podbrzusze ale coś czuje że zaś przyjdzie @;/.Mam troche problemów z kregosłupem, gdyż posiadam dyskopatię;/;/i ciężko czasami mi się wogóle ruszyć, dlatego też rzadko siedzę na necie. Ciekawe czy któraś przejmie pałeczkę:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhym dzięki dziubas:) ja znalazłam specjalną dla mam na rozstępy i chyba z nią zaryzykujęJak tam dziś bo mnie zaczynają dopadać lekkie mdłości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolunia72
Karmelka a ktory to dzis dzien cyklu.? Jak nie ma okresu to jeszcze jest nadzieja. Ja tez nia zyje jutro robie kolejny test jk @ nie przyjdzie. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoras z was na poczatku ciazy miala problemy z dzaslami, mnie ostatnio cos krwawia przy myciu i sa wrazliwe na szczoteczke czy to normalne czy lepiej udac sie do stomatologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co beta jesli kolejny test negatywny ? przeciez po takim czasie ktorys z tych testow zanotowal by wzrost hcg!! a prolaktyny ty nie masz za wysokiej? przeciez wysoka prolaktyna to przyczyna braku okresu 45 dzien cyklu 3 test negatywny a ta na bete chce isc .. szkoda czasu zajmij sie problemem im szybciej tym lepiej jesli chcesz zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec zmien lekarza jesli ten nie jest w stanie powiedziec ci co jest nie tak. jesli zalezy ci na zajsciu w ciaze zmien lekarza na dobrego lub najlepszego zapisz sie na monitoring cyklu owulacji, dobry lekarz okresli co do 6 godzin czas pekniecia pecherza i owulacji i mozliwosci zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakich rad potrzebujesz? pustej paplaniny ze bedzie ok! zrob test za 3 dni.. za osiem... idz na bete w sobote , za 2 tygodnie w sobote? ok! jak tego potrzebujesz to ja splywam ale ja stwierdzam fakty, cos jest nie tak, lekarza masz do bani jesli sie starasz dluzej niz pol roku i nic a on mowi ze jest ok- to znaczy ze z nim nie jest ok (lekarzy ginekologow jak grzybow) przemysl bo albo potrzebujesz kopa w d**e zeby sie zabrac za siebie i swoja plodnosc ale ty chyba potrzebujesz kolka wzajemnej adoracji tyle ze ty jako jedna z tych "starych i pierwszych " dziewczyn zostalas bo resszta jest w ciazy- i to tez jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia nademna Pol roku staran o dziecko to nic ,moja siostra dopiero po 8mies staran zaszla w ciaze i tez sie nie leczyla,bo nic jej nie bylo.Dla kazdej nadchodzi swoj czas,terzeba cierpliwie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok ja znam takich co 7 lat sie starali ale moje zdanie jest takie ze im szybciej sie trafi do dobrego lekarza tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat lekarz jest dobry a to dopiero 2cs więc nie będę się na zapas stresować a wyniki badań są wzorowe więc nie popadam w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×