Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość oliwki 2
Dzien dobry:)przyszlam sie przywitać i za pol godziny znikam,jade w gościne hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwki 2
Dokladnie :) jade w rodzinne strony,choc w tym samym miescie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chandra mnie dopadla,a zawsze myslalam,ze mnie nie:p,kurcze,jutro do pracy,koniec urlopu,poza tym,jakas samotna jestem...od dawna nie mieszkam w Pl i wiecie co?Ludzie wszedzie sa tacy sami,tylko patrza,zeby drugiego zgnoic.Ja tu w ogole nie utrzymuje scislych relacji z sasiadami,bo samo to,ze jestem obca,dla nich to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodze tu rzadko...dlatego nie mam nicka.No dobra,przedstawie sie:)Natala jestem a Wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze,wiesz,ze moja pierwsza,mlodziencza milosc,tak mial na imie?Heh,ale to byly fajne czasy.Milo mi,witam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka - zazdroszczę :D kocham obiadki :P a ja dopiero niedawno zjadłam naleśniki na śniadanie :D chandra - ja mieszkam w Poznaniu i też nie utrzymuje kontaktów z sąsiadami, ale ja to lubię, lubię duże miasta, gdzie jestem anonimowa i nikt mnie nie zna :D Chociaż czasami lubię odmianę, a zauważyłam, że jak jadę do koleżanki na Śląsk to tam jest całkiem inaczej, sąsiedzi się podwożą na imprezy, pożyczają jajka, cukier :D i w ogóle ludzie są o wiele bardziej kontaktowi, chłopacy na imprezach częściej podchodzą, stawiają drinki i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha aż musiałam znowu zobaczyć co to znaczy :D Ja bym napisała "nie ma to jak kluski śląskie" :P i zrazy :D boże zjadłam śniadanie a już myślę o obiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh lesny slodziaczek-racja,dzis mozecie mnie nazywac chandra:D,mieszkam w Francji.W sumie male miasteczko,pipidowka zabita dechami,jak to moja siostra okresla:D,powiem Wam,ze czasem by sie chcialo pogadac,ot tak o niczym,ale nie idzie.Przyzwyczailam sie niestety.Mieszka tutaj niedaleko Polka,ale....hmmm lepiej przemilcze:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak wyszlo..coz,ja po prostu nie pasuje do tych ludzi.Mam swoj styl,sposob bycia,i to chyba wiekszosci sie nie podoba.To,ze jestem po 30,nie oznacza,ze powinnam chodzic w moherach,miec krotkie wlosy,bo przeciez nie wypada nosic dlugich,nie ubioerac szpilek i czasem krotkiej sukienki:-o,slodziaczek,jak sadzisz?Jestes kobieta,wyraz co myslisz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugie wlosy sa bardzo fajne , mi sie nie podobaja osobiscie kobiety ktore sa krotko obciete.Kobieta powinna byc kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hanys,szkoda ze wiekszosc ludzi tak nie mysli,na zdrowie,pije sobie piwko tralalala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co porabiacie w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mozna powiedziec kierowca zawodowym , kiedys bylem lakiernikiem samochodowym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam w google "hanys" i mi wyskoczył taki obrazek haha: www.google.pl/imgres?imgurl=http://pereca505.w.interia.pl/30.04-02.05/13.jpg&imgrefurl=http://www.pereca505.fotolog.pl/690717,komentarze.html&h=1200&w=1600&sz=134&tbnid=4nbwGUXSa7Q9CM:&tbnh=92&tbnw=122&zoom=1&usg=__xuTAaxWExEgiPYk2kXEM8KEohpg=&docid=fv-h8N7sICMgwM&sa=X&ei=aRkjUs2UI4TMtQaciYGYDw&ved=0CEcQ9QEwAw&dur=202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczccie, na chwilę sobie poszła bo miałam odwiedziny :P Oczywiście się zgadzam z Tobą Natalio, ale uważam, że nie powinnaś mieć co do tego wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, nieważny link :P A moja koleżanka mieszka w małym miasteczku i tam właśnie mają takie akcje, chociaż człowiek wie, że oni nie mają racji to i tak walczy ze sobą i z tym, żeby się im nie podporządkowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taki , ze zawsze robie to co chce.1000 osob moze robic inaczej , a ja jesli uwazam inaczej to bede tym JEDYNYM ktory zrobi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×