Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

To nie ma nic wspolnego z uroda Slodziaku , a z uczuciem jakie bylo miedzy nimi , a ze taki tytul...Coz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh toż to bardzo dobrze :D też przez to przechodziłam :P Faceci się mało wymagający, jak jest w miarę ok to mogą być w związku do końca życia, to ja musiałam podjąć decyzję, żeby to zakończyć i wyszło to wszystkim na dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Lesny, ja sie zbieram, bo ten zwiazek mnie "zjada"... w przenosni...i doslownie hahah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Ogladalam ten film 1000 razyyy... wtedy jeszcze nie wiedzialam, ze milosc nie ma skrzydel...: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Lesny, zapal swieczke!!!! hahaha, Zrob nastroj!!! hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha lubię świeczki ale nie kojarzą mi się romantycznie :D nie przypominam sobie żadnych chwili, w których sie czułam romantycznie :P ale słucham teraz jakiś piosenek starych Deana martina, bo linki były od tego pretty woman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożeeee tylko nie ta piosenka!!! jak ona mi się w glowie zagnieździ to nie chce wyjśc, już raz przez to przechodziłam, drugi raz nie chcę :P Teledysk też chce się oglądać :P Ale ta dziewczyna w ciemnych włosach ma dla mnie idealną figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem nastolatkiem , ktory musi ogladac nage piersi kobiet.Podoba mi sie ta muzyka , tylko i wylacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodziak- wersje bez cenzury , znalem wczesniej ;p I powiem Ci , ze mnie zniesmaczyla.....Bo dla prawdziwego faceta jest cenniejsze to , czego od razu nie widzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie rozumiem tego, przecież zawsze możesz porozmawiać z każdym, kto ma inne poglądy też, a nie tylko z tymi dziewczynami, co robią to co Ci się podoba, tylko z tymi co się zachowują tak, jak Ci się nie podoba przecież też chyba możesz porozmawiać, nie mam racji?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.Nie zobaczylbym , poniewaz w momencie kiedy bys mi to zaproponowala , to nie mielibysmy ju w tym momencie o czym rozmawiac.Nie wiem , moze wczesniej spotykalas jakis napalencow , ale nie ta liga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×