Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość JaOniInni
Z czerwona kartka? A co to? : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Wlasnie "wygoogolowalam" hahaha... Kiedys sie wprawdzie pilo "wino marki wino" hahahah ale w tym wieku to chyba bym jednak nie dala sie namowic na ta czerwona kartke hahahah... Obawiam sie, ze jeden kielonek i jestem "out of service" hahah Lesny, zyjesz? Piszesz? Pijesz? : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Mi juz literki sie nie chca sklejac hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Kto ma jutro do pracy, szkoly, przedszkola? : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Ja tez nie : ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam , zycze Paniom jak i wszystkim bywalcom tego tematu spokojnej nocy i kolorowych snow 🌼 Do jutra , pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
O niej to pamiętasz (domyślam sie o kogo chodzi i wiem, ze to nie ja) a zapomniałeś juz o innym topiku niż twój i z kim tam sie poznales. Miło mi :o aaaha i nie pytaj kim jestem sam pomysl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Gosc gosc - o niej to znaczy o kim ? Skad wiesz o kim pisze ? :o Poza tym moze zle sie wyrazilem , poznalem WIELE wartosciowych dziewczyn , ale mialem na mysli cos innego.Napisz kim jestes jesli nie chcesz tu , to na email sixaxsis@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Domyślam sie o kogo chodzi a z pewnością nie miałeś mnie na mysli bo nie pisaliśmy na twoim topiku no moze raz cos napisałam. Nie tłumacz sie bo niby co innego miałeś na mysli? Fajnie ze pamiętasz tylko jedna koleżankę do pisania a o mnie ani słówka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty mowisz :o Znam wiele fajnych dziewczyn ktor tutaj poznalem i z ktorymi pisalem , chodzilo mi o blizsza znajomosc.Napisz na @ kim jestes 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Daruj sobie nawet mnie nie pamiętasz bo pewnie od razu byś wiedział o kogo chodzi! Aha i jeszcze jedno, nie martw sie bo znając ciebie to szybko następną dziewczynę znajdziesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam wiedziec o kogo chodzi , skoro pisalem z wieloma dziewczynami tutaj :o Ty tylko z jednym facetem pisalas ? Skoro nie chcesz napisac kim jestes to nie , ja nie mam zamiaru robic spisu alfabetycznego kazdej dziewczyny z ktora pisalem.I nie pisz , ze szybko znajde dziewczyne , bo nie zmieniam ich jak rekawiczki.Widac mnie nie znasz.Zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem o kogo chodzilo....Pani z kafe majaca dziesiatki tematow i piszaca z nastu nickow :o Ktora probuje z ludzi robic idiotow.Wiecej nie bede pisac , bo nie ma o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry , ale ja nie zamierzam utrzymywac kontaktow z kims , kto probuje ze mnie wala robic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie moja wina , ze ta Pani nie potrafi sie z tym pogodzic , z faktem iz nie chce z nia utrzymywac kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×