Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość sfcderx
Kontakt z firmą jest bardzo dobry..! Odpowiadają na wszelkie pytania jakie im się zadaję (nie tylko mailowo) Właśnie zamówiłam u nich kolejne buty i jestem zadowolona.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos kto zamówił maxy mógłby wstawić ich zdjęcia albo chociaż przepisać ten kod który znajduje się na językach butów? tak najłatwiej sprawdzić czy to oryginały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka555
Polecam stronkę z fajnym i modnymi butami, które można kupić tanio w sklepie retrobut.pl, czyli bez gigantycznie napuszonej marży polecam tą stronkęhttp://pannaem-pannaem.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka555
Zastanawia mnie, dlaczego tyle tu osób, które nie wierzą w to, że buty z retrobuta dochodzą jednak do klientów którzy je zakupili? Jest na forach jakaś zorganizowana nagonka na ten sklep......niestety inaczej tego najazdu nazwać się nie da, bo komu by się chciało siedzieć tu dzień w dzień i czatować na wpisy tych którzy kupili tam buty i okazało się, że wszystko jest ok i że kupili fajne buty i tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwi mnie jedna rzecz.. pisałam 2 maile i na oba odpisali ale prawie identycznie... "Witam, Dziękuje za zainteresowanie ofertą naszego sklepu z obuwiem sportowym w stylu retro...", "...Paczki są ubezpieczone. Zachęcam do skorzystania z oferty promocyjnej, która jest limitowana modelami i ilościami. Pozdrawiam, Gosia retroBUT" troche to dziwnie brzmi i sztywno.. ale nie mówie, że tak ani, że nie bo nw jak jest z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wszyscy tu siedzą i czekają? bo nie kazdy skumał od razu ze jest jakaś awantura czy nagonka na tą firmę. Mówiąc szczerze sama od 3 dni czekam i szukam info, bo sama je zamówiłam. Gdybym wiedziała że coś jest nie tak, nie zamawiałabym, niestety juz po fakcie,pozostaje czekać :/ licze na to że ktoś wrzuci fote czy coś, a to że jakaś blogerka dostała buty to i tak nie wzbudza mojego zaufania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia klosia
taniozchin.pl/taobao.php?name=list&cateid=50006843&q=air%20max&startprice=50&endprice=100&sellerlevel=undefined&condition=undefinedundefined&linestatus=0 A sprawdzał ktoś to??? airmaxy po 50PLN :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BąbelekElemelek
Raaaany, nie wiedziałam, że ta firma jest tak znana. Jakiś czas temu dokonałam u nich zakupów i wczoraj też zaplanowałam sobie kolejny zakup. Wpisałam w wyszukiwarkę retrobut.pl zaskoczyła mnie ilość linków i negatywnych opinii. Wygląda mi to na robotę konkurencji. Bo skoro ja buty dostałam i inni internauci piszą, że też je dostali, to chyba nie warto czytać głupich komentarzy zawistnej konkurencji. Śmigam zamawiać buty. Życzę przyjemnej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudynkaKk
Cze, retrobut przysłali mi zamówiony towar. Buty były co prawda za wielkie i je oddałam no i nie dostałam zwrotu za przesyłkę, ale to podobno normalne, że sklep oddaje kasę za towar a nie przesyłkę. Bye Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda ren
ja zamawiałam airmaxy z tego taniozchin.pl i kosztowaly na stronie 50pln a z wysyłką z chin i prowizja zaplacilam 130pln. doszły po 14dniach od wysyłki. Jakość super. Teraz zamawiamy z koleżanką dwie pary w jednej paczce to będzie troche taniej... rozmawiałam na czacie z konsultantem Tomaszem(hehe) to mi powiedział że razem z przesyłka dwie pary beda kosztowac ok 200pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie pochlebne opinie pojawiają się na każdym z for, gdzie sklep jest atakowany, słowo w słowo. Ludzie co wyście za tępaków wynajęli do marketingu szeptanego?? Nawet dwóch zdań nie potrafia napisać w rózny sposób tylko kopiuj-wklej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paambuźka
Widzę nikt tu nie wie jak oni to robią, a robią to tak samo jak ci z 66procent i 66prezent, więc się aż zarejestrowałem żeby rozwiać tą tajemnice i żeby ludzie się nie nabierali. Są dwa rodzaje produktów: Oryginalne i fejki, fejki zazwyczaj są 7-10 razy tańsze niż oryginalne. i jest masa ludzi którzy robią na tym biznes, tj sprzedają fejki jako oryginalne za cene taką pośrednią. I zaraz ktoś mi tu powie że wszyscy to wiedzą, no tak z tym że tu jest jedno "ale". skąd oni biorą fejki? I tu się kłania cały mechanizm działania takiego sklepu jak 66procent, retrobut i wielu innych sprzedawców na allegro i nie tylko. Szef sklepu siedzi w Polsce i kupuje buty w Chinach na Taobao.com, za pomocą pośredników, Polskich pośredników np taniozchin.pl Klient wpłaca kase za buty, do retrobut, nastepnie retrobut wpłaca kase za buty do taniozchin.pl i podaje dane klienta, i pisze do taniozchin żeby wysłali towar na dane klienta, nastepnie taniozchin.pl kupuje towar na taobao.com i wysyła z chin do klienta w polsce. a klient w polsce myśli że kupił firmowe buty czy koszulke w polskim sklepie. Tak to wszystko wyglada a tu ceny za ile retrobut ma te buty: taniozchin.pl/taobao.php?name=list&cateid=50006843&q=air%20max&startprice=10&endprice=50&sellerlevel=undefined&condition=undefined&linestatus=0 taniozchin.pl/taobao.php?name=list&cateid=50006843&q=jordan&startprice=70&endprice=100&sellerlevel=undefined&condition=undefined&linestatus=0 taniozchin.pl/taobao.php?name=list&cateid=50006843&q=new%20balance&startprice=10&endprice=100&sellerlevel=undefined&condition=undefined&linestatus=0 Więc jak chcecie kupic buty w sklepie dwa razy taniej lepiej poprostu kupcie fejki 10 razy taniej pozdrawiam Pan Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan buźka
Widzę nikt tu nie wie jak oni to robią, a robią to tak samo jak ci z 66procent i 66prezent, więc sam napiszę żeby rozwiać tą tajemnice i żeby ludzie się nie nabierali. Są dwa rodzaje produktów: Oryginalne i fejki, fejki zazwyczaj są 7-10 razy tańsze niż oryginalne. i jest masa ludzi którzy robią na tym biznes, tj sprzedają fejki jako oryginalne za cene taką pośrednią. I zaraz ktoś mi tu powie że wszyscy to wiedzą, no tak z tym że tu jest jedno "ale". skąd oni biorą fejki? I tu się kłania cały mechanizm działania takiego sklepu jak 66procent, retrobut i wielu innych sprzedawców na allegro i nie tylko. Szef sklepu siedzi w Polsce i kupuje buty w Chinach na Taobao.com, za pomocą pośredników, Polskich pośredników np taniozchin.pl Klient wpłaca kase za buty, do retrobut, nastepnie retrobut wpłaca kase za buty do taniozchin.pl i podaje dane klienta, i pisze do taniozchin żeby wysłali towar na dane klienta, nastepnie taniozchin.pl kupuje towar na taobao.com i wysyła z chin do klienta w polsce. a klient w polsce myśli że kupił firmowe buty czy koszulke w polskim sklepie. Tak to wszystko wyglada a tu ceny za ile retrobut ma te buty: taniozchin.pl/taobao.php?name=list&cateid=50006843&q=air%20max&startprice=10&endprice=50&sellerlevel=undefined&condition=undefined&linestatus=0 taniozchin.pl/taobao.php?name=list&cateid=50006843&q=jordan&startprice=70&endprice=100&sellerlevel=undefined&condition=undefined&linestatus=0 taniozchin.pl/taobao.php?name=list&cateid=50006843&q=new%20balance&startprice=10&endprice=100&sellerlevel=undefined&condition=undefined&linestatus=0 Więc jak chcecie kupic buty w sklepie dwa razy taniej lepiej poprostu kupcie fejki 10 razy taniej pozdrawiam Pan Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek W
A ja widzę,że uczepiliście się strasznie,jeśli ktoś chce niech zamawia,przecież zakupy w necie też są objęte prawem. Firma ma chyba z kimś na pieńku bo ostra krytyka wycieka z kilku for,ale cóż taki kraj.Z tego co się zorientowałem to towar maja spoko,ceny też nie są jakieś strasznie podejrzane,a wyprzedaże i promocje są teraz wszędzie i to właśnie ludzi zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka p
Zgadzam się z Arkiem,każdy ma prawo wyboru.A sklep jest ok,mój syn z nimi się kontaktował i jest zadowolony,odpowiadają na maile,pomagają i doradzają,a buty pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakropkab
Jak zamawiają z taniozchin albo taobao podruby za 50 zeta i sprzedaja jako oryginalne to nie ma co się dziwić że tyle negatywów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarekQ
Widziałem wpisy na ten temat nawet na blogach,więc zainteresowanie tym sklepem jest wielkie,więc tak sobie myślę,że pewnie nie jest w nim tak strasznie,skoro tyle ludzi o nim pisze.A promocje faktycznie maja spore,buty ładnie wyglądają,więc... kto chce niech kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika271991
Zamowilam buty, przelew zrobilam na dane konto a oni wyskakuja mi ze konto zmienili na inne i te osoby ktore wplacily do wczoraj dostana zwrot i musze na inne konto wyslac, kurcze podejrzaneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja2010
Jeśli chodzi o sklep retrobut. Zamówiłam od nich buty i zaraz po zamówieniu przyszły do mnie na adres. Wybrałam wysyłkę z Polski i wszystko do mnie przyszło. Otworzyłam paczkę i zobaczyłam buty. Są to dobre buty, oryginalne tak jak zamawiałam. Ciężko mi powiedzieć skąd się biorę te negatywne opinię. Buty, które doszły są naprawdę dobre i nie ma się do czego przyczepić. Jeśli o mnie chodzi to uważam że ten sklep jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie, dlaczego tyle tu osób, które nie wierzą w to, że buty z retrobuta dochodzą jednak do klientów którzy je zakupili? Jest na forach jakaś zorganizowana nagonka na ten sklep......niestety inaczej tego najazdu nazwać się nie da, bo komu by się chciało siedzieć tu dzień w dzień i czatować na wpisy tych którzy kupili tam buty i okazało się, że wszystko jest ok i że kupili fajne buty i tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmują wyłącznie przedpłatę, nie ma wysyłki za pobraniem. Nie ma nip, regon firmy zarejestrowanej w Polsce, nie ma telefonu a adres jest budynkiem gdzie jest centrum ale nie tej firmy. To ściema - realizacja 25 dni robocze , cena chińskim podróbek a buty są niby ze stanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone info, wysyłają podruby z Chin na które trzeba czekać 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spotkałam kilka osób na dwóch innych forach, które kupiły buty od retrobuta i dostaly przesyłkę zgodną jakościowo z zamówieniem, jedynie czasokres realizacji był nieco, przydługi, ale i tak nie przekroczył tego maksymalnego podawanego w tym sklepie. Zastanawia mnie więc, dlaczego Ci którzy nic tam nie kupowali i nawet nie zamawiali, tak uparcie i krytycznie dyżurują na licznych forach??? Ktoś powinien się tym zająć!!! Uważam to za dalece nieuczciwą kampanię marketingową !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo na niektórych forach zaczęli banować wpisy osób kupujących w tym sklepie......przy czym banują wyłącznie tych z pozytywnymi opiniami!!! Dziwne prawda?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejxxxxxxxxxxxx
Jeżeli chodzi o odzież to wcześniej korzystałem cały czas z innych (zagranicznych) pośredników taobao.com, ubrania przychodzą dobrej jakości i nie chce przepłacać u kolejnych pośredników w Polsce, ostatnio zamówiłem w tanizchin i doszły mi koszulki i czapka, wszystko zgodne ze zdjeciami, spoko kontakt z nimi , czekalem ponad 2 tyg (bodajże 16dni), nie dawajcie sie oszukiwac kupujac w Polsce u kolejnych posredników.... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli buty są oryginalne to żaden sprzedawca nie ukryje numeru seryjnego. Na przykładzie moich air maxów hazelnut. Cena 305 z wysyłką. Poprosiłem o zdjęcie metki pod językiem butów i bez problemu po jakichś paru minutach dostałem je z numerem 325018-203 . Taki numer wystarczy wraz z nazwą butów wpisać w google i każde oryginalne buty od razu się wyświetlą. Buty air max w takich cenach są sprowadzanie w 99 % z Wietnamu i czas oczekiwania to ok 2-3 tygodni. Natknąłeś się na takie coś pisząc e-mail do faceta o koszt wysyłki. Napisał mi że 19.99 ale jest też możliwość zapłacenia cła w wysokości 59.90 zł. Zastanówcie się dobrze jeżeli chcecie z tej strony zamawiać buty. Może i wyglądają na prawdę jak oryginalne ale w rzeczywistości nie są . Polecam poszukać na allegro ciut droższych ale za to oryginalnych . I najważniejsze patrzcie zawsze na lokalizację i oceny jakie dostawał sprzedawca od innych kupujących ( ilość pozytywnych i negatywnych komentarzy) . I najważniejsze przesyłka priorytetowa pobraniowa i lokalizacja z POLSKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprowadzane z witenamy??? I co myślisz że kolesie z tego Retrobut poszli po prostu do oryginalnej fabryki nike i powiedzieli "Hejas chcielibyśmy kupić 100par ajrmaxow za pół ceny"... w ogóle pewnie by ich tam nawet nie wpuścili do tej fabryki hehe. To jest tak samo jak ktoś by poszedł do fabryki mercedesa i chciał kupić samochód za 50% ceny... bo w końcy Z FABRYKI TANIEJ hahahahaha Toż oni kupują te buty gdzieś na straganie w wietnamie gdzie sprzedaja jakies fejki po dlarze i takie wam wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Krakowa
Kupiłam sobie w lipcu Nike Cortez. Długo czekałam na przesyłkę (prawie 2 miesiące),ale buty przyszły. Nie powiem wam,czy są oryginalne, bo nie znam się na butach i nie wiem,jak to się sprawdza-może ktoś to napisze? Są wygodne, mięciutkie, dopasowują się do stopy. Podobają mi się jeszcze różowe Reeboki,ale czekam na przelew z pracy-dwie pary to szaleństwo ;) Poczekam na wpisy osób na forum, czy ta firma jest na pewno OK. Mnie dotychczas nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Warszawa
Buty są ok.Nie mam się do czego przyczepić,mnie też firma nie zawiodła,utrzymywała ze mną cały czas kontakt mailowy.Jestem więc ich fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×