Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość Monika szut
Nie wiem czemu niektórzy tak się czepiają tej firmy,buty od nich to cudeńka.Przesyłkę dostałam po 10 dniach,nie miałam z nimi żadnego problemu.Dodatkowo maja spory wybór i kolorów i wzorów,a ceny promocyjne to dzisiaj norma,więc nie ma się do czego doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Nowy Sącz
jak dla mnie to konkurencja chyba im zazdrości.Sklep działa sprawnie i nie ma się do czego doczepić,więc śmiało zamówiłam u nich 2 pary butów,jak dostanę przesyłkę to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martarosa
Żadne podróby,spoko firma,dobry kontakt z klientami,buty w ładnych,modnych wzorach i kolorach,wygodne i godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinka123
O tej firmie można już poczytać na kilku blogach,musi być w tym coś pozytywnego.Przecież blogerki wiedza co piszą,można więc im zaufać.A firma spoko,odpowiada szybko i sprawnie na maile,można więc im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka8
Ja dostałam od nich przesyłkę chociaż trwało to trochę długo,bo ok dwóch tygodni.Jednak cały czas miałam z nimi kontakt mailowy,odpowiadali na maile rzeczowo i szybko.Przesyłka przyszła dobrze zabezpieczona,buty takie jak sobie zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczelka
Jak na takie fajne buty to nie tak długo,można chwilkę poczekać,ale jak widzę cierpliwość jest nagradzana fajnymi butami.Sklep ten ma sporo komentarzy,szkoda,że niektóre są tak bardzo negatywne.Na blogu dziewczyna pokazuje fotki,są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek71
Straciłem w podobnym sklepie 66procent.pl ponad 200 zł. Zanim cokolwiek zamówicie zastanówcie się 1000 razy. Nie czytajcie naganiaczy, którzy niby dostali towar. Kolejni naciągacze żerujący na naiwności ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś kto faktycznie dostał od nich przesyłkę może odezwać się do mnie na priv mail monikapm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błąd w adresie mailowym: poprawny to: moniapm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrowicz
nie dajcie się nabrac na pozytywne wpisy na tym forum i podobnych. Wszystkie pochodzą od tych przekręciarzy... nie wierzcie nawet podsyłanym na forum zdjęciom rzekomo otrzymanych produktów. Za tym sklepem stoją te same osoby, które zrobiły przekręt pt. Pilkasklep.pl, 66procent.pl i 66prezent.pl Poczytajcie sobie w sieci o tych sklepach. Cały pic polega na zebraniu kasy od naiwnych i zwinięciu się. W najlepszym razie parę osób otrzyma na początku podróbki ale większość nie ujrzy nic poza licznymi zapewnieniami, że "przesyłka już w drodze" itd. ten sam mechanizm, te same reklamy i żerowanie na frajerstwie. Biuro amerykańskie teoretycznie z siedzibą w Nowym Jorku 10005, adres: 77 Water Street, 7 i 8 piętro jest wirtualne : www.regus.com/locations/virtual-office/new-york-new-york-77-water-street to samo warszawskie: bazabiur.pl/biuro-warszawa-regus-equator-ii-biuro-wirtualne-virtual-office.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam super sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem buty w pt, przelałem kasę a w nd dokopałem się do tego jaki to fake, o dziwo przysłali mi info o zmianie konta, odpisałem ze do dziś nie dostałem potwierdzenia, wchodzę właśnie na konto i patrze, zwrot tego co wpłaciłem. Ufffffff, po tym co się naczytałem, nie dziękuję. Cmoknąć mnie mogą a zamówienie niech sobie anulują, o i tyle. Oby wszystkim pozostałym udało się pozytywnie zakończyć tę wtopę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelllo
Witam, skusiłem się na zakup butów tydzień temu - niestety jak amator nie sprawdziłem firmy. Teraz czekam na buty i sam nie wiem czy przyjdą czy nie. Kontakt niby jest z firmą ale e-maile wyglądają jak gotowe odpowiedzi. Póki co czekam i czekam. Mam prośbę żeby ktoś wrzucił zdjęcia kupionych air maxów w Retrobut (o ile ktoś w ogóle dostał paczkę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ci którzy dostali buty wrzucą ich zdjęcia/ link do zdjęcia - dużo jest stron gdzie mogą je udostępnić/ Pic or it didn't happend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu płaccie za te buty przez Payu, gdzie gwarantuja zwrot pieniedzy, gdy przesyłka nie dojdzie albo cos jest nie tak z zamówieniem. Miałam tak z inna strona zagraniczna. Po zakupie kilku par butów, na zdjeciach oczywiscie najlepsze modele itd. i po wpłacie pieniedzy, zaczeli krecic, ze niektorych modeli nie maja, to ze trzeba bedzie czekac, to ze cos tam. Stwierdziłam, ze z 5 par butow dwóch nie chce, bo jeszcze nie wiadomo co przesla w tej paczce albo w ogole nic nie wysla. Zgłosiłam sprawe na Payu jako spór i zwrócili mi pieniedzy. Gdybym wpłacała przez zwykłe konto pieniedzy bym nie odzyskała. Co ciekawe firma miala siedzibe w Stanach Zjednoczonych, ale wysyłala z Chin..To tez wzbudziło moje podejrzenia. Uwazajcie na takich oszustów, bo jakby nie patrzec nic sie z nimi nie da zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Widzę, ze macie problemy z „osądem” tego sklepu. Muszę się przyznać, że ja też kupiłam sobie buty i to całkiem niedawno. W lipcu byłam na obozie i potrzebowałam nie byle jakich, lecz naprawdę wysokiej klasy buty. Powiem szczerze, długo siedziałam w internecie i szukałam takich, na które mnie było stać, ale i dobrych jakościowo. Znalazłam tę stronę, którą tak bardzo linczujecie (swoją drogą, może jesteście ich konkurencją, co? :P) i powiem, że kontakt był szybki, paczkę otrzymałam po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aresa
retrobut to firma działająca sprawnie i zgodnie z prawem.Z tego co mi wiadomo,wysyłki docierają terminowo,towar jest solidny i oryginalny,nie wiem czemu komuś tak zależy na oczernianiu sklepu,mimo iż działa od niedawna to już zdążył podbić sporo serc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahania999
To niestety z pewnością oszustwo, na które niestety dałam się nabrać. Czekam teraz na te fejki ale wolałabym żeby w ogóle nie przychodziły..Na stronie nie ma nawet żadnego kontaktu do pracownika firmy w Polsce, a zdjęcia butów przeklejone są ze strony shelta.eu. Przykra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Niestety ja też dałam się nabrać na tą wyprzedaż która miała się właśnie kończyć i naiwnie kupiłam buty nie sprawdzając sklepu retrobut proszę napiszcie co dalej czy jest jakaś szansa żeby odzyskać pieniądze,czy mam sie już z nimi pożegnać i zapomnieć,no cóż płacę za swoją naiwność.Tylko dlaczego nikt z tym nic nie robi i tacy oszuści mogą sobie bezkarnie istnieć w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahania999
Myślę, że pieniędzy nie da się odzyskać, jestem raczej tego pewna. Jestem głupia jak nomen omen BUT. Tak czy owak napisałam do nich rano dlaczego ciągle zmieniają się konta na ich stronie ale nawet nie odpisali czym tylko potwierdzili swoje oszustwo. Kasy nie odzyskam ale zamierzam na ich fejsie ostrzegać ludzi przed zadawaniem się z nimi. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkamła
Ja też kupiłam buty z tej strony. Co prawda długo do mnie "szły", ale wyczytałam gdzieś, że to firma z USA, więc nie dziwota, że tak szybko nie dotarły jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu1
Ja nie wiem o co chodzi tym nie zadowolonym. Kupiłem te buty w prezencie na urodziny dla żony. Niestety zapomniałem, że firma ma siedzibę w stanach... Buty przyszły, tyle, że po urodzinach. A w ramach prezentu zabrałem żonę na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak przyszły.... Jak dopiero pierwsze paczki z tych niby Stanów mają przyjść pod koniec września. Przestancie się już kompromitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ja również dałam się nabrać ;( ponad 200 zł poszło dla prawdopodobnych oszustów. no ale cóż jak narazie pozostaje dalej czekać. może przesyłka na prawde "długo" będzie szła. o ile je dostane to wstawie zdjęcia butów i metki na języku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahania999
Czekajcie czekajcie,ale to na sto procent jest oszustwo. To ta sama banda co Pilkasklep.pl i 66%. Strona już nie chodzi, a z facebooka zostało wszystko usunięte...piszę do nich maile i nic..chciałabym wsadzić takich do więzienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arieelkaa
jak cos jest na topie to pewnie niebawem pojawi sie na zlotewyprzedaze.pl a ten sklep jest już godzien zaufania. w innych bym nie ryzykowała. trzeba poczekac na kampaie. może jakaś z Airmaxami bedzie i na pewno ceny będa równie konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już koniec. Zwinęli interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajpierw było tak. Napisali o zmianie numeru konta bankowego. To okej na ten zmieniony numer wpłaciłam kase. Spoko, teraz dostałam potwierdzenie wpłaty wszystkie dane sie zgadzaja ale nie zgadza sie numer ich konta bankowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota66313132122
po jakim czssieo odtrzymałaś potwierdzenie wpłaty od przelewu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz mialem kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×