Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Byłam w klinice Villa Nova w Wilanowie. Zostałam przyjęta  w sytuacji awaryjnej, między planowymi wizytami.  Troska o pacjenta i profesjonalizm, świetna komunikacja, życzę wszystkim takiej opieki w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym gabinetem stomatologicznym jest Dental Fraternity na Senatorskiej. Lekarze z odpowiednim podejściem do pacjenta i do swojej pracy, pozostała obsługa tez miła i kompetentna. No i mają szeroki zakres usług, wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę do Centrum Demed i szczerze mówiąc jestem zadowolona z opieki stomatologicznej. Dobrze, na czas i bardzo delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Villa Nova Dental Clinic, chodzę tam od jakiegoś czasu i bardzo polecam. Mają świetne podejście, nawet do najbardziej zestresowanych pacjentów. No i nic zupełnie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Dr Katarzynę Dębińską - bardzo dobry stomatolog. Miła i konkretna a przy tym leczy bezboleśnie. Przyjmuje na Senatorskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort. Chodzę do gabinetów Eurodental i polecam ich gabinetu każdemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zdecydowałam się na placówkę Eurodental ponieważ mają kilka gabinetów w Warszawie, dzięki czemu mają szybkie terminy no i pracują u nich najlepsi specjaliści, do tego leczą najnowoczniejszymi metodami i sprzętem dostępnym na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrych stomatologów mają w klinice Dental Fraternity na Wrocławskiej. Leczę się tam ja, mój mąż i moje dzieci. Lekarze mają podejście do dzieciaków i leczą bezboleśnie. Do tego jesteśmy pod opieką opiekuna pacjenta który dba o terminy i pilnuje by wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczęszczam do Dental Nobile w Piasecznie, świetne podejście do pacjenta i bardzo rzetelnie wykonywana praca. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele lat szukałam dobrego stomatologa, co dla dentofoba jakim jestem nie jest łatwym zadaniem. Teraz chodzę do dr Julii Birnbaum z Dental Fraternity i muszę przyznać, że tak delikatnej stomatolog jeszcze nie miałam. Pani doktor rozumie moją fobię i potrafi tak skutecznie odwrócić moją uwagę, że nie panikuję już przed wejściem do gabinetu. Jak to jest, że skoro można leczyć bezboleśnie jak pani doktor, to niektórzy tego nie potrafią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort w Lux Med. Całkiem fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort w Lux Med. Całkiem fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodze do Centrum Demed i mogę polecić klinikę - na prawdę dokładnie i dobrze leczą. jestem zadowolona z ich opieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 procentowy test na cov19
Po porannej toalecie wkladamy srodkowy palec do dupy, nastepnie wachamy, jesli jest ok. pokazujemy PISOWI.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super stomatologów mają w Dental Fraternity na Jana Pawła. Ja leczę się u dr Aleksandry Hajdo. Miłą i kontaktowa pani doktor. I do tego bardzo dobrze leczy. Spokojne mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam stomatologów z Eurodental w Warszawie. Mają świetne podejście do pacjenta i duże doświadczenie. Dla mnie najlepszy gabinet w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lena_km napisał:

Polecam stomatologów z Eurodental w Warszawie. Mają świetne podejście do pacjenta i duże doświadczenie. Dla mnie najlepszy gabinet w stolicy.

Z tego szczęścia aż musisz spamować w wielu wątkach? Tak Cię zęby po wizycie u nich bolą?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dentysta przyjmuje w Dental Fraternity na Mochnackiego - dr Paweł Aleksandrowicz. Koleżanka mi go poleciła jak miałam problem z zębem. Świetnie się nim zajął i wyleczył. Jest miły i kontaktowy a przy tym leczy bezboleśnie i skutecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Lipnickiego. Przyjmuje na ul Wrocławskiej. Bardzo miły doktor. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem, leczy bezboleśnie, m wiedze  i jest skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dentysta jest w Wołominie w Demedzie, warto się przejechać kawałek, bo naprawdę dobrze tam leczą zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Katarzynę Dudek. z Dental Fraternuty na ul Senatorskiej. Bardzo dobrze i skutecznie leczy. Jest bardzo dobrym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie najlepsz klinika jaką znam to Elektoralna Dental Clinic, chodzimy tam od lat całą rodziną i lepszej raczej nie ma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam Centrum Stomatologiczne Demed. Bardzo dobrze funkcjonująca placówka. Szczególnie chwalę wizyty u pani doktor Kruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Powsinie jest super klinika - Dental Fraternity. Mają pełen zakres usług stomatologicznych w ofercie. Lekarze mili i świetnie leczą. Nie zadają bólu, są kontaktowi i skuteczni. Do tego miła obsługa na recepcji. Spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×