Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Justi2
rainbowrain, jasne wypoczywaj, ja za tydzień idę hasać ;) a długo już się starasz o maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi ja jak zrobiłam test 2 dni po terminie i to o czułości 10 a nie 25 mlU/ml to wyszedł mi niby pozytywny ale druga kreska była tak jasna że prawie niewidoczna a beta tego samego dnia wynosiła 50 Martwiłam się strasznie że niska ale według norm na tej stronce do której był tu link to wszystko w normach się mieści Ech zobaczymy co z tego pęcherzyka wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Justi2, to moj drugi cykl staran, naiwnie sadzilam ze uda sie za pierwszym razem jak wczesniej, marzylam o maju. Teraz jest mi to obojetne byle by sie udalo :) budujemy z mężem mały domek brakuje tylko tego tupotu małych nóżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
dziękuję kochane Wam wszystkim, dałyście mi nową iskierkę nadziei, ale też co ma być to będzie. Dzięki temu testowi dzisiaj i temu, że potraktowałam go najpierw jako wyrocznię, uświadomiłam sobie, że nawet jak przyjdzie @ to świat się nie zawali, przyjdą nowe plany i nowe nadzieje :) Rainbowrain, trzymam mocno kciuki za Ciebie, to też mój drugi cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminia22...............22........................2..... .............................03.06 czerwcowa2014.......27........................ 1........ ........................ 07.06 niebieska1............... 28....................... 1.... .............................07.06. Kama2014..................25............2 (córka 3 latka)...................07.06. mucha21212............26........................1....... ...........................09.06 87_asik...................26.........................1 ...................................13.06 luckyluna..................33.........................1....................................02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
(nik)..................(wiek)..........(ilość dzieci)........(data przewidywanego porodu) luckyluna..................33.........................1.. ..................................02.06 maminia22...............22........................2..... ...............................03.06 czerwcowa2014.......27........................ 1........ ............................ 07.06 niebieska1............... 28....................... 1.... ................................07.06. Kama2014..................25............2 (córka 3 latka)..........................07.06. mucha21212............26........................1....... ...............................09.06 87_asik...................26.........................1 ......................................13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
luckyluna - póki co brak informacji o o***tych usg, każda z nas cierpliwie czeka, ja miałam iść w tym tygodniu, ale zastanawiam się czy coś zobaczę u mnie owulacja była 14-15 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie bylam i mam pecherzyc 8.4 mm ,ale zarodka jeszcze nie widac.. Naczytalam sie ,ze to roznie bywa i owulacja mogla byc pozniej itp, mimo wszytko ciutke sie zmartwilam.. Poszlam dosc wczesnie ,bo tak mnie gin skierowala czyli pod w 5 tyg i 4 dniu... Nast usg mam 19.10 wiec juz powinno byc cos widac. A u Was jak bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wy chodzicie na usg tak wcześnie?????? bez sensu!!! żeby kasę wydać niepotrzebnie??? tak ja ta beta hcg z resztą??? pogieło was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_28
Witam. Ja poszłam na USG w ten sam dzień co zrobiłam test czyli jak powinnam dostać okres. Tak bardzo się cieszyłam że wyszło pozytywnie że od razu pobiegłam do lekarza. Nie rozumiem dlaczego ktoś piszę że jesteśmy głupie że lecimy od razu do lekarza i że wydajemy kasę nie potrzebnie. Akurat moją sprawą jest na co wydaję swoje pieniądze i moją sprawą jest że chcę od razu wiedzieć co i jak z ciążą a nie jak piszecie 8tydzień co to komu przeszkadza że poszłam w 4 tygodniu? Mi pomogło, czasem ciąża może być poza maciczna i lepiej wiedzieć w 4 nim w 8 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pęcherzyk >20 mm i brak zarodka to jest powód do niepokoju. Pierwsza wizyta zalecana jest nie wczesniej niż 7 tydzień. czyli w 6t skonczonym. wtedy już widać i zarodek i serce. A teraz nie potrzebny stres i nerwy. u mnie w 6t i 3d byl 7mm zarodek z bijącym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agu28 - w dniu spodziewanej @ potwierdzić ciąże? przecież @ może ci się spoźnic do 5 dni i bedzie uważane to za normalne? a ciąże biochemiczne? nie życzę ci broń Boże niczego złego niech maluch rośnie, ale ludzie - litości -w dniu spodziewanej @ potwierdzać ciąże? przecież w 4 tygodniu to lekarz nawet pozamacicznej moze nie zauważyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam,bo mi gin tak powiedziala, poza tym to moj maz moze tylko raz w tygodnu i tak wypadlo.. Poza tym koncowka 6 tyg u niektorych moze byc juz sporo widac , i ja tak tez pomyslalam. Kazdy robi co chce z wlasnych pobudek badz ma inne potrzeby, inne podejscie itp. Nie ma co krytykowac tylko wypowiedziec sie ( jesli ma sie cos do powiedzenia ) i juz... Jak zaczniemy sie krytykowac za kazdym razem to zamiast sie wspierac na forum, bedziemy sie klocic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, kasy nie wydaje bo mam to w pakiecie, wiec zluzuj z ta kasa.. poza tym nawet jakbym miala zaplacic to czemu nie :) Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi, ten zwykły test z apteki.... Proszę zawsze najczulszy heheh... A piersi cie nie pobolewają jak dotkniesz?? Mnie bolały... Bo jak chodzę w staniku to nic nie czuje żadnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Tak naprawdę to każdej z nas jest to indywidualna sprawa kiedy pójdzie się do gina. Ja osobiście byłam w 6 tc i na usg skierowała mnie dopiero w 12 13 tc ale i tak docelowo idę prywatnie i pierwszą wizytę mam w 8 tc czyli za tydzień i 2 dni i mam nadzieje na pierwsze usg ;) Pozdrawiam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
ta u góry to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
spokojnie dziewczyny, jesteśmy w ciąży i nie możemy się denerwować :) Ja na usg umówiłam się na 6 tydzień+ 1 dzień, wcześniej terminu nie było :), a u innego lekarza 7 tydzień+6 dzień, jakiegoś z nich muszę wybrac na prowadzącego, ale póki co nie mam pojęcia którego :) Pójdę na pierwsze wizyty i zobaczymy jakie wrażenie na mnie zrobią, o kazdym krażą jakieś złe opinie, ale kogoś wybrać trzeba. Co do bólu piersi, to mi żaden stanik nie pomaga, rano budzę się doslownei połamana, wyglada na to, że będę też spała w staniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
A ja dziś idę na wizytę:):) jestem w 6 tydzień+4 dzień. Osobiście wole iść teraz na usg... teraz mi wykryje czy będzie jeden maluch czy będą dwa maluchy. A jak będę wiedzieć, że znów będę mieć dwójkę to będę szukać specjalisty od ciąż mnogich by znów sytuacja się nie powtórzyła. Ryczę od rana, ze stresu. Na szczęście nie mam daleko Szp. Matki Polki w Łodzi. Męczy mnie lęk, że znów nie dam rady. Każdy chodzi na gin i na usg jak uważa... Trzymajcie kciuki:):) Wizytę mam około 18-19... u mnie tak dziwnie bo niby prywatnie ale idzie z listy, na której zapisujesz się na kartce na drzwiach:) hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez strasznie bola piersi.. na szczescie mam niewielkie wiec, az tak bardzo nie ciaza, jednakze sa nie do dotkniecia..:))) Dziewczyny czy ktoras z Was ma duzy apetyt juz teraz ? Jak sobie radzicie z tym, bo ja sie glodna robie co 2 godziny i niesetety pochlaniam duze ilosci zarelka, wszelakiego ( nie fast foody ) Boje sie ,ze w tym tempie to sie spase jak swinka zanim pierwszy trymestr sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama powodzenia dzisiaj na usg , koniecznie napisz nam jak poszlo i jak duzy pecherzyk i zarodek sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
Kama - ilu dniowe masz cykle? nie wiem czy ja znowu czegoś źle nie liczę :) mamy ten sam przewidywany dzień porodu. Co do apatytu to mój wzrósł maksymalnie i ciągle mi ślinka leci, myślę tylko o jedzeniu, ale na szczęście jak zjem źle się czuję, więc to ogranicza moje zapędy. Ja póki co dużo piję, to napełnia żołądek, ale łaknienie czuję nieustannie. Sama chętnie usłyszę jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja moglabym wogole nie jesc ;p za to pije jak na kacu bym byla , poza tym objawow brak pozostaje czekanie do wizyty a wtedy bede w 7tyg i 4dniu nie wiem jak wytrzymam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny ja niby mam termin na 2.06.2014, ale jak licze od ost dnia miesiaczki tj 27.08 to wychodzi wlasnie jakos tak ok 2-3.06, jak policze od zaplodnienia to jest 10 dni pozniej.. heheh ciekawe ktore jest prawdziwe, poczekam na usg i sie okaze:) Ja tez duzo pije,zeby slagodzic glod ale nic mi to nie daje :( musze jest mniej ,ale czesciej.. Jem 7 razy dziennie i czuje sie powoli jak kulka, bo pozeram wszystko co mi sie nawinie... Nakupowalam bananow i innych owocow,zeby sie zapychac, mam nadzieje ze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik przypomnij kiedy masz wizyte ? Po cichu zazdroszcze braku apetytu , choc i brak i apetyt za duzy to nie dobrze, jednakze fajnie by bylo przestac myslec o zarciu hehehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sobote bylam wlasnie na szkoleniu i pan prof z Katowic połoznik ginekolog powiedzial ze u nas sluzba zdrowia dąży do tego zeby polozne prowadzily ciąże tak jak na zachodzie bo jak on to powiedzial nie potrzebują tego bo maja od groma ciąż zagrozonych itd i te powinni prowadzic lekarze , ale z koleji nie wiadomo kiedy u nas to nastąpi bo oczywiscie chodzi o kase i podbieranie pacjentów, a wiadomo jaka kase robią ginekolodzy no ale suma sumarum ma isc do tego ze polozne beda prowadzic chociaz mysle ze nas to raczej juz nie obejmie znajac postepy polskiej medycyny heh :) a i oczywiscie straszne był przeciwny cięciom cesarskim do tego stopnia ze wyszlam wystraszona z tego szkolenia heh ale za to bogata w mase probek dla kobiet w ciazy i maluchów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 pazdziernik .... poczekajcie na pierwsej wizycie lekarz powinien wyznaczyc termin z usg on raczej jest wiarygodniejszy a normlanie liczy sie termin do dnia ost miesiaczki dodaje sie 7 dni i odejmuje 3mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Kama, piersi mnie nie bolą prawie wcale, więc boję się, że jednak @ przyjdzie jutro. W pierwszej ciąży bolały bardzo na tym etapie... Cykle mam regularne i teraz czuję się baaardzo na @, dziwne tylko że mam tak od kilku dni, a zwykle brzuch tak boli mnie dopiero w pierwszym dniu @. Resztkę nadziei jeszcze mam, jak jutro nie dostanę @ to w środę kupię też ten najczulszy test... A kysz @ a kysz!!!!!!! Trzymam kciuki za Wasze usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dzis jestem dopiero w 4tyg i 3dniu moze jescze przyjdzie cala fala objawow , czlowiek zamiast sie cieszyc ze w miare nic nie dolega to sie zamartwia ...od durny charakter no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×