Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
ja 5kg a jest17tc hociaz wazylam sie w kurtce zimowej kozakach.za tydzien rowny wizyte mam i coraz wiekszy stres ze cos jest nietak.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 tydzień nic nie przytyłam ale brzuszek się jak by wybija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to ja mam termin tydzień po Tobie,bo na 28 czerwca.U mnie dwa kilo wiecej.Ale ja się cieszę,bo ja zawsze chciałam przytyć a z tym mam zawsze problem.Pierwsza i druga ciąża przytyłam po 20 kg i nawet nie wiem a kiedy te kilogramy zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Oczekujaca: a czemu ma byc cos nie tak? Nie mysl tak bo tylko bedziesz sie nie potrzebnie stresowac wszystko bedzie ok:) u mnie tez brzuszek sie odznacza juz malutki 13 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja waze teraz prawie 63 i boje sie ze jak za duzo przytyje to juz nie wroce do tej wagi( przy wzroscie 170)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam brzuch i to nawet duzy ale mam ta macice na 20tydzien i dlatego i brzuch jest :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam brzuch i to nawet duzy ale mam ta macice na 20tydzien i dlatego i brzuch jest :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cały czas jestem głodna jem i jem ale cale szczęście nie tyje termin mam na 23 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam brzuch i to nawet duzy ale mam ta macice na 20tydzien i dlatego i brzuch jest :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam brzuch i to nawet duzy ale mam ta macice na 20tydzien i dlatego i brzuch jest :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Mi wypada termin na 30 maja. Jak bylam w szpitalu koncowke 15tc to lezala ze mna dziewczyna pocz. 14tc i miala wyznaczony termin na 4 maja.. Nie wiem jak mam sie do tego ustosunkowac :(będę sie mentalnie szykować na koniec maja, a tu sie okaże, ze może byc wcześniej i popadne w panikę. Eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda martwie sie bo wczoraj nieczulam richuch aby raz i tyle jeszcze pachwina boli mnie i gardlo.ja brzuszek juz mam i jest raczej odstajacy nierozlewa sie na boki:)zobaczymy jak dalej bedzie ale musze lekarza namowic na usg przed swietami bo chce powiedziec rodzicom czy wnuk czy wnuczka:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi wynikami beta HCG, chodzi dokladnie o zinterpretowanie wyników bo moj lekarz ociaga sie z odpowiedza a sam zasugerowal zebym zrobila i wysłałam jemu wyniki. tzn wynik 1147 a 48 godz pozniej 1361, czy dziecko wg Was rozwija sie prawidlowo?w poniedziałek mam wizyte ale jestem ciekawa Waszych opinii. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mesiatesia a w ktorym tugodniu jestes?na internecie sa podane normy mozna sprawdzic.ja robilam w 5tygodniu lub w 4ale niepamietam to wynik byl3380 duzo zalezy tez od zakresu labolatorium.nawet tertaz gdy mamy usg to kazdej rozne pomiary wychodza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole dzis znowu wymiotowalam i krew z nosa poszla.wygarnelam wszystko tesciowej co mysle i ze glupka ze mnie niebedzie robic.a ona jak zwykle wyparla sie wszystkiego co powiedziala do mnie i meza.powiedzialam mu ze mam dosyc i ja zyc tak niebede dalej ze ktos sie wp*****la do wszystkiego jakos tesc sie nieodzywa a ona ma tyle dopowiedzenia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na IP. Wystraszyłam się, bo całą noc bolał mnie brzuch. Rano poleciał mi jakiś żółty śluz. Położyłam się i chciałam ten dzień przeleżeć. Ale zerwało mnie na wymioty. Jak skończyłam wymiotować patrze a u mnie mokro między nogami.Normalnie całe majtki mokre. To wiecie co ja sobie ubzdurałam, że mi wody odeszły... i w te pędy do szpitala. Na szczęście okazało się, że nic się złego nie dzieje. Maluszek słodko się ruszał. Nic się nie odkleja. Szyjka zamknięta. Chcieli mnie co prawda do szpitala położyć, żeby poobserwować. Ale obiecałam, że będę ładnie w domu leżeć, a jak tylko coś nie tak to przyjadę. Brzuch mnie dalej pobolewa, ale nie mocno na szczęście. Poroniłam wcześniej dwa razy, ale na wczesnym etapie 5 i 9 tydzień. Teraz jestem w końcówce 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
cześć mamusie mnie znów męczą bóle głowy :( od wczoraj popoludnia mnie trzyma i wstałam z bólem, wypiłam teraz kawe może troche odpuści.. ja wg wagi u mojego gin w poniedziałek przytylam niecałe 2kg ale coś mi się to mało wydaje chyba więcej mam na plusie ;) garderoby jeszcze nie musze zmieniać ale chyba szybciej nie dopnę się w kurtce niż w spodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ilonek bardzo dobrze zrobiłaś że pojechałaś na izbę lepiej dmucha na zimne. ale dobrze że nić zlego się nie dzieje a powiedzieli Ci od czego te bóle mogłaś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Hej ja 16 tydzień i na plusie 1,5 kg. Wczoraj zle się czułam w głowie mi się strasznie kręciło i tchu brakowalo, bałam się ze zamdleje a byłam w pracy. My rzeczy dla dzidziusia pokupujemy w kwietniu. nie mamy za dużo miejsca i nie ma sensu żeby te rzeczy leżały pół roku wczesniej, pózniej kupimy jakąs komodę dodatkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka nie mówili czemu boli, zapewne macica się rozciąga. Na szczęście dzidzia ma dużo miejsca, żeby się rozwijać i myślę, że wszystko będzie dobrze :) Przed ciążą ważyłam jakieś 62- 63 kg. Łącznie przybyło mi jakieś 3 kg, ale ja i tak uważam, że mało bo siedzę od początku na zwolnieniu i mało co robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja bym chciała dojść do maksymalnie 70 kg, przed ciążą 58 kg, nie chce mieć potem problemów z poruszaniem się, a będę musiala się wspinać na 4 piętro, już teraz jak wchodze, a schody są strome i źle się wchodzi to sie zmęczę, a co dopiero w lato z takim brzuchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien to być 4 tydzien od momentu zaplodnienia a 6 od ostatniej miesiaczki i nie wiem, szukalam na necie ale jakos nie moge sie doczytać czy dobrze sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęły wam rosnąć piersi ? Bo u mnie na razie bez zmian :( nie wiem może dlatego że one są już duże to zaczną później rosnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
mi troche urosły a przed wszystkim stwardniały. no i brodawki się powiększyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Mnie piersi na poczatku urosly sporo i powiekszyly sie brodawki ale na szczescie juz przestaly rosnac, tylko zyly zaczynaja sie pojawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
A czy wam tez czasami sie zdaza taka wydzielina gesta? 13 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mnie bolą cycki i są trochę większe, jeśli chodzi o wydzielineto mam jej sporo, szczególnie jak chodze to się nasila, mowiłam i o tym lekarzowi, poki nic nie boli i nie piecze, jest okej i będzie tego coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z poczatku mialam malo sluzu a teraz co tydzien coraz wiecej i jest zazwyczaj bialy gesty albo przezroczysty.jak chodze to wlasnie wiecej jest.a co do piersi mi urosly bo kupilam2styaniki i oba za male i musze kupic znowu.glowa tez mnie czesto boli ale zazwyczaj jak mam wyzsze cisnienie to wtedy.macie ubrane juz choinki?my dopiero przed wigilia ubierzemy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja się właśnie też zastanawiałam czy ie mam za dużo śluzu ale widzę że u Was jest podobnie :) my choinke żywą kupimy pod koniec przyszłego tygodnia żeby nie opadły igiełki bo u nas jest ciepło, ja chciałam już tydzien temu kupić ale mąż mi to wyperswadował :D dziś mam dzień lenia, trochę tylko ogarnęłam miszkanie i zrobiłam obiad ale wychodzić mi sie nigdzie nie chce ;) a za oknem biało :) mam nadzieje że święta będą białe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka a skad jestes?u mnie niema prawie wogole sniegu blto straszne.my mamy sztuczna choinke wiec mozna by bylo juz ale poczekamy a moze tata da mi zywa bo u mnie w domu zawsze byla zywa.ja dzis posprzatalam pokoj i korytarz na gorze,pomoglam mezowi przy zwierzetach i teraz poleze troche a wieczorem jade do taty.do tej pory rece z nerwow mi sie trzesa przez tesciowa.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×