Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

oczekująca- bardzo ci współczuje! Mam podobnie (moze nie aż tak) ale za to mąż zawsze staje za mną murem. Ja na początku pyskowalam, mowilam co myśle a to jeszcze gorzej! Zacznij inaczej! bądź dla niej bardzo miła (zwłaszcza w obecności męża) a ona długo tego nie wytrzyma! przed mężem udawaj ofiarę! nie najeżdżaj na teściową, rób z siebie biedną poszkodowaną ;) Pomaga!!!! :p Ja na szczescie niedługo uwolnie sie od mojej teściowej :) W czerwcu wyprowadzka do swojego domu .:)) U nas jest ten problem ze teściowa faworyzuje drugiego syna i jego zone. poza tym wyjada moje obiady he he Oczekująca...pomysl jeszcze kto jest w tym momencie najważniejszy! śmiej sie z teściowej, często wychodź z domu. Dziecko potrzebuje spokojnej mamy!! Nerwami możesz mu zaszkodzić. Ja w 8 tyg dostałam krwotoku i od razu lekarz mnie spytał czy miałam ostatnio duzo stresu czy moze coś dzwignelam. No i zgadł! podniosłam synka koleżanki a potem 2 tygodnie w łóżku spędziłam. Wiec uwierz mi że nie warto. To tylko 9 m-cy, trzeba dać dziecku wszystko co najlepsze :) A i jeszcze jedno...moze jak dzidzia pojawi sie na świecie to zmięknie serce tej małpie!!!! Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik tak właśnie ukurzatkowskiego byłam i mruk to prawda, nic nie można było zapytać, nic nie pokazał. Ale to jeszcze przejdzie. Gorzej z paniami z rejestracji, chamskie bez powodu. Nikt mnie nigdy nie potraktował aż tak nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzić będę u nas. Leżałam dwa razy na ginekologii i byłam mile zaskoczona. Wszyscy mili, serdeczni. Lekarze, położne. Myślę, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udzielam się ale czytam Was stale, bo termin mam tak czerwiec /lipiec i wiecie co Wam powiem, że ja już nie mogę słuchać narzekań na teściową. Ta oczekująca to jakaś fanatyczka albo psychopatka, jakby nie miała swojego życia tylko teściowa, teściowa, teściowa.... Ok rozumiem, że mieszkają razem, że się nie lubią, ale nie wyciąga się domowych brudów publicznie! Jakiś szacunek się należy, to przecież matka jej męża. Sama jest w ciąży, chciałaby żeby za 20 lat ktoś ją tak smarował? To po co tam mieszka jak jej tak zle? Mają swoją górę, sprzątaj górę i siedz tam, na dół nie łaz, albo tylko z konieczności ( do kuchni). Nie chcę nikogo obrażać,ale mam już dość teściowej oczekującej to forum o ciąży, dzieciach a nie o teściowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bede twoim aniolem.forum jewst po to zeby sie wygadac.a jesli ciniepasuje to nieczytaj i niewypowiadaj sie pozatym nieznasz mojej tesciowej wogole.poczatek czerwca gratulacje synka:) ja bylam dzis w kosciele i wiecie co jak byla piesn to dzidzius sie strasznie ruszal:)ja w piatek mam wizyte i juz stres jest ze cos nie tak.chyba grypa mnie bierze jakos zimno mi.znowu wymiotowalam dzisiaj juz niemoge poprostu:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys ktoras pisala o sklepie smyk i o lozeczkach i materacach w nich.bylam w sobote w tym sklepie i samo lozeczko kosztuje400zl przecietnie a zwykly materac od90zl.ogolnie ceny sa wygorowane sasiadka tez ogladala tam rzeczy ale kupowali na allegro i sa zadowoleni.mowila mi ze ona spac w ciazy niemogla a po urodzeniu jej synek tak samo ma ze budzi sie co godzine.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ---------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Mi się zmienił termin porodu, ale już nie będę zmieniać w tabelce, bo lekarz mi powiedział, że na każdym usg jest inaczej, teraz mi zmierzył brzuszek i główkę, i się zdziwiłam, że nie zmierzył długości, a on na to, że dziecko już jest coraz większe i się nie mierzy już, ale na usg na zdjęciu mam stopkę uchwyconą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
witam sie :) agata mi też ostatnio mierzył brzuch i glowę a długości nie i dlatego mi termin wskoczył na 30.05. :D oczekująca pisz co chcesz po to mamy to forum :) masz okropną sytuację w domu i ja nie wiem jak dajesz jeszcze rade :/ i dopisz się w tabelce bo Ciebie też nie ma chyba... pocątek czerwca cieszę się że wszystko z dzieckiem w porządku a mówił lekarz od czego te bóle brzucha? mnie boli tyłek już kilka tygodni nie wiem od czego tak jakby kość ogonowa i siedzieć nie mogę :/ ale lekarz mówi żę to za wcześnie żeby mnie od ciąży bolało... ilonek pisałaś że jesteś od początku na zwolnieniu tak? masz z '1' czyli leżące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaaa
nie miałam czasu pisać ostatnio a tu widzę, że dzieje się u Was :D oczekująca, głowa do góry, wiem co to znaczy mieszkać z teściową, ile ja się na słuchałam w pierwszej ciąży, że święta krowa jestem itp. choć bezpodstawnie, chociaż nie mam aż takiej teściowej jak Twoja, ale też dużo ma za uszami :) u mnie na szczęście mąż zawsze stał za mną murem, współczuje braku wsparcia męża, bo to on powinien reagować a nie Ty.Jedna ważna rada, ja nigdy nie kłóciłam się z teściową a ją to zawsze wpieniało, że nie daje się sprowokować :D u nas na szczęście się skończyło bo mieszkamy już oddzielnie :) a tak w ogóle to jestem dziś wykończona, córcia coś się smarcze i od 4 rano ciągle się budziła, płakała,masakra. Teraz w końcu usnęła. Byłam na badaniach prenatalnych i z usg wyszło, że wszystko dobrze, Pani doktor powiedziała, że na jej oko będzie dziewczynka, ale to nie na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Gratuluje dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaaa
dziękuję,u nas byłaby to już druga z rzędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gocha gratulaacje coreczki ja tez bym chciala coreczke a maz chlopca i wydaje mi sie ze bedzie chlopak:)wam przy kazdej wizycie doktor robi badanie na fotelu?mi teraz tak.ogolnie mam duzo sluzu wkladke trzeba zmieniac3razy w ciagu dnia moze to uplawy?mnie zgaga meczy ciagle i zaparcia kupie sliwek suszonych i bede jesc to moze pomoga mi.dziewczyny chodujecie storczyki?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mnie raz badał, na 1 wizycie, ale ja od początku nie mam problemów żadnych, ani plamień, raz mi zaglądał, czy nie mam polipow ale wszystko czyste, szyjka idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mam jedno pytanie sa jakies staniki ciazowe?bo kupilam miesiac temu2i za male sa.niewiem czy sa takie czy poprostu kupic sportowy zeby bylo wygodnie.jak dalej beda mi tak rosly to bede miec bardzo duze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja również jestem z Białegostoku i prenatalne miałam u Bociana a chodzę do gina do Promedicy :) Ja dopiero mam wizytę 8 stycznia... :) może już poznać płeć ? hehe za chwile dopiszę się do tabeleczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ---------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana esmi90 --------------23-------------1-----------04.06------- nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zwolnieniu jestem od 4tc, od pierwszej wizyty, na której byłam w dniu spodziewanej @. Ale wiecie, że nawet nie wiem czy mam leżące? :) Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik u mnie też 15 tc. Myślę, że już będzie widać kto mieszka w brzuszku :) Wczoraj koleżanka oddała mi całą wyprawkę po synku, niektóre rzeczy ani razu nie używane, z metkami nawet. Samych pajacyków to chyba z 15 szt. Jak będzie chłopak do 6go miesiąca mam spokój z ubrankami. Na początku nie chciałam brać, bo pomyślałam, że za wcześnie. Ale ona do mnie mówi, a co to za różnica czy u mnie leżą czy u Ciebie. To wzięłam, przesądna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ilonek, ja juz ogladalam ciuszki jak byłam w 11 tygodniu i jakbym znała płeć to bym wziela, ale że sie przeprowadzam i kuzynka ma core i syna, to czekałam az bede znac płeć i nie wozić z jednego mieszkania na drugiego, przecież nie robimy jakiś wielkich zakupów, to tylko ubranka po kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek to mniej wydatkow masz i spokoj na kilka miesiecy:)pieczecie jakies ciasta na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jakie wozki macie zamiar kupowac te3w1 czy jakie?mnie sie one bardzo podobaja chociaz w smyku niby3w1a fotelik oddzielnie sie kupuje a jest tylko gondola i spacerowka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mniej wydatków. Nowa wyprawka sporo by wyniosła. Coś tej koleżance odpalę bo przecież za darmo tego nie miała :) Co do ciast to ja nie piekę bo nie umiem :) Ale mięsa robię, różne roladki, zawijasy, sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×