Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
ja sie nawet nie wypowiadam na temat sportow, a piłka nozna to u mnie jest 24/h, jak nie mecze na playstation to coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Prosze dopisac do tabelki 28 lat i jednak bedzie dziewczynka Moj kochany wrecz skacze z radosci. Teraz mam problem z imieniem, bo zadne mi sie nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my imienia nie mamy wybranego chociaz prawdopodobnie bedzie igor.mialam dzis zamowic lozeczko ale niestety niema tego co chcialam wurzylam sie bo mialam upatrzone a aukcja sie skonczyla.jutro chyba pojade pokupic troche rzeczy.mysle kupic wanienke moze pampersy pieluchy franelowe moze butelke recznik.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09t
Ten bezowy wozeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my damy córeczce na imię Magdalena,właśnie po babci męża która ma teraz 91 lat i mieszka z nami.Rodzina jest wzruszona,że nadamy imię po babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamowa takie wózki to nie moja bajka, po prostu mi się nie podobają, więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o samą gondolę to jeszcze ok, dla mnie ładniejszy ten tańszy. Ale na koła normalnie patrzeć nie mogę, wielkie prawie jak w rowerze. Z tym, że każdy ma prawo do swojego zdania. Wiem, ze teraz dużo osób kupuje takie wózki, ale nie wiem skąd wzięła się taka moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamowa poczytaj najpierw opinie o wozku :) i nie sugeruj sie wyglada te wozeczki to tez nie moja bajka ze wzgl ze jestem niska a jak bylam w sklepie na obcasach to gondola w sensie buda byla tylko troche wyzsza ode mnie wiec na plasko by to komicznie wygladalo :P , idz do sklepu zobacz jak sie jezdzi takim wozkiem bo on nie ma skretnych kol wiec za kazdym razem bedziesz musiala go podbijac przez co dziecko bedzie latac po gondolce :) i stelaz duzy nie wiem czy sie miesci do auta sedana asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wózek napewno świetnie się prowadzi,ale jak dla mnie to kosz jest płaski,mały i przezroczysty.Kazdemu cos innego nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam słaby wieczór, od 18 zaczał twardniec mi brzuch, miałam straszne wzdęcia i aż bolało. nie wiem czy to od tego mi twardniał czy nie w każdym razie byłam juz spanikowana, ale wziełam magnez nospę, poleżałam i przeszło. wystraszyłam się bo trwało to ok 2 godz i na pewno bylo więcej niz dozwolonych 10 twardnień, juz miałam myśl zeby jechac do szpitala ale wiem że pewnie było by jeszcze gorzej bo bym się wystraszyła, do tego droga prawie godzine, pózniej czekanie badanie, byłabym jeszcze gorzej wymęczona i pewnie zostawiliby mnie w szpitalu a na mnie szpital działa depresyjnie. ok 9 wieczorem przeszło, postanowilam usnąc, ale o 3 obudził mnie ból biodra i juz tak się kręciłam do rana. widac kazda ma jakiś dylemat z imieniem, nie jest to łatwa decyzja. U nas też jeszcze imię nie ogłoszone, narazie jestesmy cicho powiemy jak juz będzie tak na 100% AAAJ- gratuluję, coś wymyślisz, nam było łatwiej wybrac imię dla dziewczynki, dla chlopca trzeba było pogłówkowac:) Ja wczoraj na walentynki dostalam cudowny prezent, nasze zdjęcie ślubne mega powiększone oprawione w rame, takie do powieszenia na ścianie, już dawno chcialam taki portrecik ale jakoś zawsze było coś ważniejszego. I wczoraj własnie dostalam:) Juz nawet zawieszone. Mąż po prostu czyta w moich myślach:) ciekawe jak tam AIK po wizycie u lekarza, nic nie pisze. mój mały od kilku dni delikatniej sie rusza, wcześniej był taki szalony a teraz te ruchy są mniej intensywne. tzn cały czas go czuje że się przesuwa, wypina ale tak spokojnie. nie wiem czym to jest spowodowane, moze tym że rośnie i ma już mniej miejsca? zapytam gina w tygodniu zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca 18lat, 28.05/30.05 chłopczyk gość 85 28lat 29.05 chłopczyk oczekująca 24lat--30.05--chłopczyk brzuchatka 28lat 01.06--dziewczynka mozeniejeden-18lat-2.06-dziewczynka asiula84 29lat 03.06 nieznana ewinkaa 29 lat 03.06 chłopczyk maminia22-22lat--03.06--chłopczyk agu_28 --29l--03.03---chłopczyk esmi90 23lat 04.06.chłopczyk Agata89R 24lat 05.06 chłopczyk Flavia23 24lat 06.06 chłopczyk czer.kaptur83 30lat 7.06/4.06 chłopczyk(?) 87_asik 27lat 13.06 dziewczynka Kruszynka3-x--13.06--chłopczyk maałaa23---23lat--13.06--dziewczynka ilonek 25lat 16.06/14.06 dziewczynka mama3chłopców.--15.06----chłopczyk mamowa 20 lat 16.06/20.06 Chłopczyk gochaaaaaa 27lat 17.06 --chlopczyk Justi2 32lat 17.06 --chłopczyk Jolka kolka 32 lata 17.06.---dziewczynka Nitka999 31lat 20.06---- nieznana swierszczyk-26lat-20.06--chłopczyk marika--28lat--20.06---nieznana 19magda91 22lat 21.06 chłopczyk Majaaa85--28lat--22.06/20.06--nieznana Angii91--22lat--23.06/28.06--chłoopczyk Sisilka 28lat 23.06 nieznana spiacakrólewna 22lat 27.06 nieznana lacerta 31lat 28.06 nieznana guziczekgg 29lat 30.06/16.06 nieznana A A A J-------28l-----?-------dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
No a wiec lekarz stwierdzil ze na 90% bedzie u nas dziewczynka, nawet jak malenstwo zmienilo pozycje to miedzy nozkami nic nie dyndalo ;) ja sie ciesze chcialam dziewczynke, maz chcial chlopaczka aby jezdzic z nim na ryby czy strzelac z wiatrowki, no ale bedzie ksiezniczka tatusia. z dzidzia wszystko ok, ale chyba jednak wybiore sie na to usg polowkowe tak dla swietego spokoju no i aby posluchac opini jakiegos innego lekarza. U nas z imieniem problem, mi sie podoba Oliwia a maz nie chce o tym slyszec, moze Magda lub Martyna, na naszej liscie imion jest tez Natalia i Emilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
asik poprosze o dopisanie do listy termin 29.06 dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Flavia nie uwierzysz, mi tez sie szyjka wydluzyla, ja juz nie ogarniam tematu, 7.01 mialam robione usg przed wyjsciem ze szpitala szyjka miala 3cm, 10.01 na wizycie i gin 2,7cm a wczoraj wyszla mu szyjka 4,33cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK gratuluje córeczki. ładne imiona podałaś mi się podoba Emilia. Co do szyjki to miałam to samo najpierw 2,4, pózniej 3.9 i na koniec 3,2 ale szczerze mówiąc to ja nie wiem czy to jest możliwe, czy po prostu zalezy od pomiaru, bo mówią, że szyjka nie moze się wydłuzyc. Tez nie ogarniam tego, szkoda ze nie jestem lekarzem nie miałabym tylu dylematów, ale wazne ze jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja się w ogóle nie wysypiam przez chorobę... Dziś mała mniej aktywna , jakby była bliżej moich pleców i kopnięcia bardziej delikatne. Mi nigdy dr nie mierzyła szyjki mam się upomnieć ? Bo nie wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia pewnie nie mierzył ci bo podczas badania ręcznego jest ok i nie widzi potrzeby, ale co szkodzi sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny a mi się leje katar z nosa, masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamowa te wózki to kompletnie nie na polskie warunki... Jak pójdziesz na spacer latem do parku czy do galerii to może ok, ale na polskie nierówne chodniki, wyboje, śnieg, deszcz kompletnie się nie nadają. Podstawa to pompowane duże koła, najlepiej z amortyzatorem i możliwością zablokowania przednich kół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Hej wszystkim. Ma ktoras z was tak ze jak dluzej postoi np myjac naczynia,czy robiac cos do jedzenia nagle nie moze zlapac oddechu,mroczki przed oczami i wszystko jak przed omdleniem tyle ze bez kreciolka przed oczami? Do tego uczucie jakby brzuch ciagnelo w dol? Od wczoraj tak mam coraz czesciej i nie wiem jak na to zaradzic bo nie wszystko mozna zrobic na siedzaco. Do tego momentami mi tak goraco ze az sie poce i musze otworzyc okno lub wyjsc na klatke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca 18lat--28.05-- chłopczyk gość 85 28lat 29.05 chłopczyk oczekująca 24lat--30.05--chłopczyk brzuchatka 28lat 01.06--dziewczynka mozeniejeden-18lat-2.06-dziewczynka asiula84 29lat 03.06 nieznana ewinkaa 29 lat 03.06 chłopczyk maminia22-22lat--03.06--chłopczyk agu_28 --29l--03.03---chłopczyk esmi90 23lat 04.06.chłopczyk Agata89R 24lat 05.06 chłopczyk Flavia23 24lat 06.06 chłopczyk czer.kaptur83 30lat 7.06/4.06 chłopczyk(?) 87_asik 27lat 13.06 dziewczynka Kruszynka3-x--13.06--chłopczyk maałaa23---23lat--13.06--dziewczynka ilonek 25lat 16.06/14.06 dziewczynka mama3chłopców.--15.06----chłopczyk mamowa 20 lat 16.06/20.06 Chłopczyk gochaaaaaa 27lat 17.06 --chlopczyk Justi2 32lat 17.06 --chłopczyk Jolka kolka 32 lata 17.06.---dziewczynka Nitka999 31lat 20.06---- nieznana swierszczyk-26lat-20.06--chłopczyk marika--28lat--20.06---nieznana 19magda91 22lat 21.06 chłopczyk Majaaa85--28lat--22.06/20.06--nieznana Angii91--22lat--23.06/28.06--chłoopczyk Sisilka 28lat 23.06 nieznana spiacakrólewna 22lat 27.06 nieznana lacerta 31lat 28.06 nieznana AIK----X-----29.06-----dziewczynka guziczekgg 29lat 30.06/16.06 nieznana A A A J-------28l-----?-------dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden -- ja mam zawroty wlasnie i taka niestabilnosc , miewalam tez przed ciaza ale teraz mi sie nasila zrobilam wyniki sa w miare ok u mnie takie slabniecie zwiazane jest ze spadkami cukru , ogolnie nie trzymaj ciagle glowy w dol i nie rob g***townych ruchow co raz podnos glowe jak cos robisz i troche na boki poruszaj kilka wdechow glebokich mi to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na takim zadupiu ,ze projekt budowy chodnika jest przeznaczony na nastepny wiek chyba :p droga tu jest taka sama od starożytności :) sąsiadka miała skrętne koła i jej się nie sprawdziły. miała x-lander xa i dziecko dostawało szału jak miało nim jechać po tej drodze. Dlatego bardzo chciałam takie duże , nieskrętne koła , bo dowiedziałam sie w sklepie ,że one są najlepsze. Ale tylko pompowane i te dwie wersje mają własnie pompowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamowa to jak z xlanderem było jej ciężko to na takich wąskich kołach dopiero będzie ciężko na wybojach... Sprawdź jeszcze wózki Tako lub Bebetto to są polskie wózki odpowiednie na polskie warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik wlasnie gdy mnie lapie nie moge odetchnac,nie wiem jak to opisac,jakby cos sciskalo mi pluca,ale bez bolu. Glukoze dopiero bede robic za dwa tygodnie wiec czy to moze byc to,nie mam pojecia. To z glowa tez nie pomaga, nawet jak stoje w sklepie lub patrze do gory to tak sie dzieje. A jutro mialam isc do dziadkow a niechciala bym zemdlec jeszcze tam u nich wrazie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden - to moga tez byc nagle spadki cisnienia, ja tak mialam z mlodszym synem. Potrafilam siedziec przy stole i nagle takie mroszki przed oczami, a potem ciemnosc, po czym budzilam sie z czolem na blacie. Raz, akurat bylam wtedy w Polsce, wyladowalam na izbie przyjec, bo znowu mialam takie jakby utraty przytomnosci, wiec babcia zmierzyla mi cisnienie i bylo79/50. Zrob sobie tez badanie krwi na poziom hormonu TSH, zeby wykluczyc problemy z tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×