Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja od rana latam ze sciera, powoli koncze :) Meza zagonilam do rozmrazania i mycia lodowki, bo szczerze tego nienawidze, wiec tak dyzurujemy na zmiane. Moje chlopaki beda swietowac Walentynki dzisiaj, bo wczoraj im odwolali zabawe w szkole, wiec na pocieszenie zabieram ich dzisiaj na bal w polskiej swietlicy i uroczysty obiad w McDonalds :) Lydki i kolana dalej bola jak cholera, Zaczelam nogi smarowac jakims zelem z Ziajki z wyciagiem z kasztana, mam nadzieje, ze pomoze, bo momentami kustykam jak kaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaa
Jak zwykle jestem z doskoku tu i to wielkiego :D Justi - moja córcia kończy 9 miesięcy, a więc nie jest łatwo, a tym bardziej, że zaczął się okres raczkowania, siadania i wstawania, no i oczywiście nie daj Boże aby mam odeszła gdzieś choć na chwilę :D do tego jeszcze wczoraj gorączkowała bo wyżynają się ząbki, ale jakoś daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaa
oczywiście miało być *mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Jak tam mija wam sobota? Ją w przypływie sił po obiedzie wysprzatalam dom i aktualnie lezę bo moje krzyże znoszą coraz mniej...:-( nawet na spacery nie mogę daleko chodzic musze kijki kupić to będzie łatwiej;-) teraz w pon ma bycbpromocja zaprzeczy sportowe w biedronce i zamierzam kupić ta piłkę do ćwiczeń może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja dziś posprzątałam odkurzaczem i ugotowałam obiad, kurcze kręgosłup jakoś słabszy....a dziś może zacznę biografię o carycy Rosji Katarzynie:) nie mogę się doczekać, dziś jeszcze jedziemy do moich rodziców i do teściów-teściowie nie wiedzą,że będzie chłopczyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja mialam ciazka noc nie spalam do1bo m tak pchal sie ze szok,pozniej poszlam do drugiego pokoju spac ale to samo bylo dopiero od6usnelam i m mnie obudzil:/co do wozka ja kupie wczesniej niz lozecvzko bo promocje maja w sklepie a pozniej bedzie drozszy o300zl.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w pepco i fajne promocje byly na ubranka.kupilam dzisiaj wanienke,gabke myjke do kapania,butelke,szczotke do woloskow i do mycia butelki,nozyczki i cazki do paznokci,bluzeczke,czapeczke taka na jesien,pieluche jedna bo tewtrowe zamowie na allegro tansze sa i pampersy w biedronce te z promocji i z tesco bo tez byla promocja.wogole w pepcko te same rzerczy co w dzieciecym sklepie tyle ze3razy tansze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca gdzie kupiłas wanienke bo własnie sie zastanawiałam gdzie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Hej dziewczyny ktos wstawil artykul wlasnie go pzeczytalam i komentarze pod nim... bardzo sie boje ze z dzidzia bedzie cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie czytam takich artykułów, człowiek pózniej tylko myśli i się boi. tak samo z tymi bliźniakami które zmarły przez lekarza, straszna tragedia ale ja starałam się nie czytac o tym, bo tylko się dołowalam takim tematem. własnie przejrzałam moją listę zakupów, obliczylam ile kasy wyjdzie. myślaąłm że więcej. zaraz będę patrzec co kupic na allegro. moze macie takiego sprzedawce który ma te rzeczy: pościel, przescieradło, rozek, ręczniki z kapturkiem, wanienka, łóżeczko, materac, kocyki. Chciałabym wszystko kupic u jednego ale chyba się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
a macie zrobona taka liste "wyprawke" dla dzidzi? bo te w internecie to jedna rozna od drugiej i tak naprawde ciezko ocenic co jest tak naprawde potrzebne a co tylko zbednym bajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Ja dzisiaj pierwszy raz kupilam cos dla dziecka, oczywiscie w lumpie. Znalazlam nowy recznik, kocyk jeszcze z metkami :D dumna z siebie jestem. A oprocz tego pare spiochow, body. Jedne na szpital i na pierwsze miesiacee a drugie juz wieksze. Co do tych zawrotow glowy, zaslabniec to tez tak mialam. Zaczelam sie pocic i czuc ze opadam z sil, posiedzialam przy otwartym oknie i po chwwili mi przeszlo. Od tamtej pory nie mialam slabszej chwili. Ale w poniedzialek powiem o tym lekarzowi. Nie mog sie doczekac az zobacz swojego aniolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ten artykuł,boże jak tak można,co to za matka! nawet jeżeli dziecko miało zespół downa to zawsze mogła oddać dziecko a nie odrazu aborcja,najważniejsze że dziecko przeżyło to jest cud! widocznie miało żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Aik ją prostu kupuje to co wiem że jest niezbędne zawsze ktoś coś podpowie. Mama,koleżanki. Nie chce mieć za duzo . Ją mam naradzie troszkę ciuszkow ale w różnych rozmiarach i lozeczko ale muszę kupić materac bo ten to tylko pianką. Też czytałam artykuł, wszystko dziwne lekarz nie wiedział jak duże jest dziecko. Przed "porodem" też nie sprawdzili czy serduszko nie bije? Dziwne ale szkoda mi go. Choć jestem w stanie zrozumieć ta decyzję kuzynka ma chorego synka i naprawdę bardzo mimo szkoda, a propos. Czy jeśli dam nr KRS dla niego to ktoś z was pomoże? Moja mała właśnie na chwilę się rozbrykala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, podczytuje was czesto. bylam tu z wami na temacie, jednak w listopadzie poronilam. czytam was czasami z sentymentem, a tymczasem znow jestem w ciazy, z terminem na pazdziernik :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Gosciu wspolczuje ci bardzo straty, na szczescie znow ci sie udalo i mamy nadzieje ze bedzie ok i przejdziesz ciaze w spokoju :-) mimo ze my juz na dalszym etapie tobie tez szybciutko zleci, duzo szczescia i malo mdlosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Gosc to chyba mamamusia? Jesli dobrze pamietam :) to wspaniala wiadomosc, wszystkiego dobrzego dbaj o siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Oczekujaca narobilas mi 'smaka' na pepco ;) musze sie wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK- ja mam bardzo fajną liste pisałam ją tu w grudniu więc musisz się wrocic jakies kilkanascie stron i poszukac. gosc- tym razem na pewno się uda:) trzymaj się ciepło moze nie jeden- też miałam to o czym piszesz jeszcze jak pracowałam cały dzien przy kasie to w końcu robiło mi się słabo, żołądek ucieśnięty, brak tchu i raptownie ciemno przed oczami. straszne to było, bałam się ze zemdleje. dobrze ze poszłam na zwolnienie bo nie dałabym rady gocha- zazdroszczę kondycji z brzuszkiem i przy 9 mies maluchu, na nude pewnie nie narzekasz. mój kręgosłup ok za to biodra dają popalic, znowu mam dziś wzdęcia, jejku jak się tego pozbyc strasznie uwazam co jem, pije miętowe herbatki a i tak mam gazy od nich boli mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Gość piwodzenia trzymam kciuki, moj synek urodził się w październiku. Mi się raz zrobiło słabo po glukozie dzięki czemu mogłam na leżąco czekać na kolejne pobranie:), myślę,że jeśli wyniki są ok to tak organizm reaguje ale zawsze warto powtórzyć morfologię, starać się wypoczywać. Mój gin mi zawsze powtarza uważaj na siebie. Co do ubranek to ja kupuję takie co sprawdziły się przy pierwszym dziecu. Body pajacyki, śpioszki, kupiłam też półsoiochy z body wyaje mi się, że body plus pajacyk bedzie za ciepło. Mi najwygodniej było ubierać w dzień w dresy i body w pajacyku bylo za dużo guzików:) dokupie jeszcze spodenki dresowe body, jeden cieni kocyk, pieluszki, reczniki. Malych rzeczy nie mam po synku sprzedawałam wymieniałam się z koleżankami, trochę oddawałam. Wózek to zupełnie ondywidualna sprawa, nawet jak sie kupuje przez net warto obejrzeć w sklepie. Ja mam xlandera gondola mała spacerówka diża zabudowana, dodatki tupu śpiworek super . Kube rodziłam w październiku więc gondola nie starczyła na zimę, duży był plus kombinezon, kocyk, natomiast spacerówka za duża na lato , sporoateriałów zabezpieczeń, malo przewiewna. Za to teraz bedzie idealnie, mala zgrabna gondolka i spora spacetówka na zimę:). Flavia ja tez miałam wzdęcia teraz jak jem ostrożnie ze wzgledu na cukier to jest ok i brzuch nie gest wydęty. oglądałam wasze zdjęcia ka mam taki jak asik jak nie pomyliłam ników może większy tylko zaczynam 27 a dziecko szybko teraz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
jeju przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny wczoraj niew dzialal mi internet:/flavia waienke kupilam w sklepie dla dzieci,sa tez na allegro,w smyku.ja tez mam liste zrobiona z wyprawka i musze wykreslic to co kupilam wczoraj.ja kupuje to co najpotrzebniejsze ale mam zamiar kupic taki lezaczek jeszcze sasiadka go zachwala sobie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Ojj dobrze Flavia ze podalas strone na ktorej pisalysmy o wyprace. Ja mam zamiar teraz w ferie zrobic. Co do tego artykulu, nie czytalam, ale wierzcie mi ze zyciee z dzieckiem uposledzonym nie jest latwe. Nie pochalam aborcji, bo macie racje zawsze mozna oddac. Jesli ktoras z was pamieta to ja z tymi dziecmi pracuje. Wierzcie lub niee ale niektore dzieciaczki sa tak schorowane ze nie przezywaja dziesieeciu lat. A rodzice do konca niee potrafia sie pogodzic ze maja dzicko uposledzone. Wieciee ile oni musza miec sily aby codziennie walczyc z przeciwnosciami w spolecznstwie. Teraz jest lepiej bo sprawy sa naglosnione ale co ci rodzice maja myslec co bedzie jak ich zabraknie. Obarczyc rodzenstwo, czy po ich smirci dom pomocy? Zadna z nas nie chcialaby podejmowac tych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Nie pomyslcie ze sie nie ciesze ze dziecko zyje. Bo kazdy ma prawo byc szczesliwym mam tylko nadzieje ze trafi na ludzi ktorzy pokochaja to dziecko i dadza mu serce, bo te dzieciaczki oddaja swoje wszystkim. Aby tylko moglo uczyc sie w osrodku w takim jak moj. Gdzie na nauczycili maluchy wolaja ciocia, gdzie w internacie jestesmy jak drudzy rodzice. Razem sie smiejemy, rozrabiamy, uczymy, wychowujemy a nawet lagodzimy sprzeczki i fochy. Wiele z tych dzieci wiecej milosci otrzyma od instytucji niz od rodzicow, ktorzy po wyleczeniu depreesji zaczynaja byc prawdziwymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej :) ja też wczoraj byłąm na zakupach w pepco, kupiłam kocyk polarowy i ręcznik z kapturkiem, widziałąm też nozyczki, ale za taka cene boje sie, ze beda tępę, tak samo ze szczatką, jest twarda bo ją oglądałam, i sie nie nadaje dla noworodka niestety... może lepiej kupić w dziecięcym, albo w aptece.Byłam też w dziecięcym popytać o łóżeczko, bo chce białe i sie dowiedziałam, ze białe tylko na zamówienie, ale cena nie jest wyższa, takze może nawet sie tam zdecyduje na zakupy, pianka kokos gryka za 80 zł, piękne pościele, a co dziwne wanienki w odcieniu beżowym o wiele droższe, chyba jest moda na ten kolor. Jutro ide na glukoze, 25 mam wizyte kolejną i już sie nie moge doczekać, jak tam mój synek sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ja kupilam w pepco i to samo bylo w dzieciecym sklepie tyle ze drozsze o20zl na sztuce.butelke kupilam na poczatek mala za5zl a w dzieciecym ta sama15.ja za wanienke dalam25zl tylko wzielismy wieksza bo inne malutkie byly.wy bedziecie dzieci kapac na gabce czy pieluchach?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Hej dziewczyny mam kilka pytań co do wyprawki: Ile kupujecie pieluch tetrowych?a flanelowe ktoś kupuje?mam juz kilka 12tetrowych kolorowych udalo mi się je znaleźć na allegro bo w sklepach tylko biale a flanelowe myślę ze na lato się przydadza przykryć na polku zamiast grubych kocykow albo do przewijania pod pupke.Wiadomo prym wiodą pampersy ale tetra tez potrzebna tylko ile??a kupujecie gruszkę do noska czy aspirator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
A jeszcze myslala juz którąś nad butelkami? Jakie one maja byc?tyle juz wyczytalam ze sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
oczekująca masz racje, w dzieciecym sa drozsze... tylko czy ta szczotka sie nadaje do takich delikatnych wloskow? :) ja po urodzeniu miałam cały łeb wlosow a mama i tak tego nie uzywala na poczatku:) ja tetrowych chyba kupie z 15 sztuk, flanela z 3 sztuki :) też myslalam nad butelkami i chciałam kupić 125 ml i 260 m, zestaw startowy z odpowiednim smoczkiem te z aventu, ale nie kupuje narazie zadnej, bo tą małą dostane na szkole rodzenia, a ta większa narazie jest niepotrzebna dla takiego dzidziusia i dokupie potem do mleka tą dużą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×