Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość AIK
Flavia dzięki za nr strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Tez slyszalam ze te nowoczesne butelki z aventu sa bardzo dobre, najbardziej przyblizone do karmienia naturalnego i dzieci nie maja tak kolek przy tej butelce, czytalam gdzies na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi facet w sklepie odradzil na poczatek te z aventu polecal mi mniejsza.ja pieluch tetrowych mam2 i jedna franelowa,ale zamowie na allegro bo taniej wychodzi.u mnie w szpitalu zostawia sie podobno 5pampersow i5pieluch tetrowych wiec musze kilka kupic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hmm, moje znajome maja z aventu i polecaja, maja specialny smoczek wyglądający jak sutek i buteleczka 125 ml jest malutka i dobra dla dzidziusia, tak mi sie wydaje :) a jest mniejsza niż 125 ? bo nie wiem nawet, chyba nie ma :) w pepco tetrowa pielucha 3zł, chyba taniej mozna kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ja taka kupilam mala bo z aventu byly same wieksze a smoczki sa takie same.sasiadka ma jedna zwykla a druga z aventu i jej maly pije tylko z tej zwyklej tamtej nielubi i wypluwa.ja na allegro widzialam biale tetrowe po1zl a kolorowe bo kupilam byly po2zl.fajne sa tez takie z zwierzakami pieluchy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
no kazde dziecko lubi co innego, tak samo ze smokiem, nie kazdy zaakceptuje, wiec ja kupie jeden smoczek tylko :)))) zaraz sobie poogladam, rzeczwiscie takie ze zwierzakami sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie agata jakie dziecko takie upodobania.ja mam jeden smoczek taki od 0-3m a jak nie bedzie pasowac to m pojedzie i dokupi.ja chyba kupie jedna taka ze zwierzetami.lozeczko kupujecie takie aby pozniej mozna bylo bieguny wrazie co doczepic?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisilka, masz absolutna racje. Ja powiem wiecej - do glowy by mi nie przyszlo, zeby oceniac kobiete, ktora decyduje sie na aborcje w takiej sytuacji. Zycie nie jest czarno - biale, nikt nie podejmuje takiej decyzji lekko I ze spiewem na ustach. Wiem, jak wyglada zycie z niepelnosprawnym dzieckiem, jakie to obciazenie dla rodzicow, takze, co tu ukrywac, finansowe. Kazdy ma rozum I wolna wole po to, zeby nich korzystac. Ale jak to powiedziala moja kolezanka, ktora ma corke z ciezkim porazeniem mozgowym, nie oczekuj, ze zrozumie cie ktos, kto ma wylacznie zdrowe dzieci. Ten artykul wstrzasnal mna o tyle, ze nikomu nie przyszlo do glowy, za cala sytuacje odpowiadaja chore procedury prawne. Gdyby rodzice tego dziecka mogli normalnie dokonac zabiegu, zamiast podbijac kolejne papierki I ciagac sie po sadach, nigdy by nie doszlo do takiej sytuacji, bo przeciez usg genetyczne wykonuje sie w 13 tygodniu. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
Nie chce nikogo zdenerwowac ani obrazic, wiem tez, bo sama jestem tym faktem przerazona jak duzo trzeba wydac pieniedzy na dzidziusia, ale czy naprawde nie boicie sie kupowac rzeczy dla dziecka w pepco, przeciez to jest towar w calosci sprowadzany z chin przy jedynym kryterium czyli cena. Wiem, ze powiecie mi, ze drozsze firmy tez produkuja w chinach, ale wierzcie mi, ze wtedy musza spelniac wymogi i atesty bezpieczenstwa, tyle juz bylo infrmacji o tym jak niebezpieczne moga byc najtansze barwniki jakich sie w chinach wlasnie uzywa, ja osobiscie uwazam, ze wole ewentualnie kupic mniej, bo i tak ciezko bedzie nawet tyle ciuszkow zuzyc jak dziecko szybko rosnie, ale bezpieczne dla dziecka, zreszta w maju, a nie mowiac juz o czerwcu jest ogrom wyprzedazy i mozna kupic rzeczy naprawde tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacia ja zauwazylam ze w dzieciecych jest wiele rzeczy takich samych jak w pepco tylko roznia sie cena.pierwszy raz tam kupowalam.poza tym teraz wiekszosc rzeczy jest z chin.jejku ale glowa mnie boli spac niemoge bo pilnuje dziecka szwagra .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady- wszystko teraz produkowane jest w Chinach, jakby jakiś towar nie spełniał wymogów EU to nie byłby dopuszczony do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam sprzedawce na allegro u którego można kupic rzeczy pielegnacyjne, wanienkę, reczniczki, kocyki, podkłady, majtki poprodowe itp. zamówie to u niego. ale jeszcze nie teraz poczekam z tym z miesiąc. u mnie dziś słońce zagląda przez okno, czuc wiosne a ja muszę w domu leżec, juz mam taką chęc gdzieś wyjsc, pojechac coś porobic. włączyłam muzyke i nogi same się rwą. dobrze, że juz bliżej niż dalej. oby do tego maja doczekac. 2maja skończe 35tc i wtedy juz wstane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
tacia w sumie masz troche racji, tylko jak bylam w czoraj w firmowym sklepie i za male spioszki z promocji chca 17zł a w pepco dostane takie za 7 to roznica jest, chociaz ja ogolnie chcialam kupowac na allegro lub w lumpie choc w sumie tez nie wiadomo czy te uzywane nie byly wczesniej kupione w pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://i.ebayimg.com/t/Baby-Vibrating-Musical-Bouncy-Chair-Bouncer-Chair-Bouncing-Chair-Bright-Frog-/00/s/MTYwMFgxMzU4/z/k6EAAOxyAs9SNFOa/$(KGrHqNHJFYFIt6e7o(kBSNFOZqKW!~~60_35.JPG Ja na pewno kupie cos takiego, mialam przy obu chlopcach i to jest naprawde super sprawa. Moglam ich ze soba zabrac do lazienki, do kuchni, czy nawet na zewnatrz, zeby pranie w spokoju powiesic :) Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja nie kupuję ubranek w pepco, z doświadczenia mojej siostry i koleżanek wiem,że to jakość poniżej normy,po jednym praniu już to widać... Ale oczywiście każdy robi jak uważa...:-) w pepco ostatnio były fajne białe koszyki,jutro się przejadę i zobaczę czy jeszcze są. ostatnio sporo rzeczy kupiłam w smyku na przecenach, h&m tez ma piękne rzeczy ale niestety bez promocji troche drogo,chociaz jak od czasu do czasu kupi się jedną ładniejszą rzecz to tak nie boli po kieszeni... zdecydowanie czuć wiosnę!:-) idziemy dziś na basen. milegodnia dla wszystkich mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek masz super ładny brzuszek i szczupły:) ja tez mam szczupły jak stanę przodem to jeszcze nawet talie mam;) wszystko idzie do przodu. co do wyprawki to smoczek kupie, nie są to jakieś wielkie pieniądze jak dziecko nie będzie chciało to nie:) a mam jeszcze takie pytanie, bo mam zamiar karmic piersią i w sumie to nie pomyslałam o butelce. czyli butelka tez musi byc do przepajania wodą/ herbatką?. Noworodka takiego od urodzenia sie przepaja?. Zakładam że bedę miała pokarm ale w sumie róznie może byc. Czy kazda z was kupuje butelki? pieluchy to myslałam ok 10 jednych i drugich, słyszałam ze te flanelowe sie w lato super przydają własnie do przysłonięcia maluszka albo jako podkład do wózka. a z pepco mam 1 body ale jak znajdę coś fajnego to kupie czemu nie, przecież taki maluch i tak załozy to max 5 razy i wyrośnie przez ten czas nic mu się nie stanie. Mama2chłopców- nie wyświetlił mi się link ale z opisu wnioskuje ze to lezaczek bujaczek ja też kupuje na 100% słyszalam że bardzo przydatna rzecz. Ja dziś w miarę dobrze się czuje, męża nie ma leże sobie i czytam książkę. maluszek dziś sporo się rusza. brzuch postawił się 2 razy i to zawsze w momencie kiedy się podnoszę z lezenia do pionu np do łazienki. dlaczego tak jest, to tak jakby się buntował przed pozycją stojącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia, no wlasnie nie wiem dlaczego sie nie wyswietla, ale to wlasnie taki lezaczek :) Co do dawania dziecku picia, to jesli karmisz piersia nic innego nie jest dziecku potrzebne. Zapytaj poloznej, ale generalna zasada jest taka, ze jak przykladasz dziecko do piersi to poczatkowo pokarm jest wlasnie rzadszy i zaspakaja pragnienie, dopiero pozniej zaczyna sie ten bardziej tresciwy, ktorym dziecko sie najada. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek super ! Dziewczyny dopytalam dzis przy okazji szwagierki dokladnie o jej ciaze i ona od 26tyg miala rozwarcie ale nie musiala lezec jedynie sie nie przeciazac od 30 juz musiala "raczej lezec" ale mowi ze nie za bardzo lezala , urodzila w 35tygodniu (waga 2800) wiec sie dziewczyny nie denerwujcie bo tutaj przypadek ze nie taki diabel straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik no to jestem zdziwniona że z rozwarciem pozwolili chodzic, ale to chyba zalezy od lekarza, ja też bym wolała żeby mnie nie straszyli wtedy pewnie lepiej bym przechodziła ciąże. Tylko że u mnie jest taka sytuacja że ja jednak lepiej się czuje leżąc, nie wiem czy to kwestia psychiki byc może tak. Dziś brzuch stwardniał mi 2 razy i to przy wstawianiu więc jest dobrze, bo 2x to mało. A macie czasem wrażenie, że macie poprzecznie kij w brzuchu i takie uczucie uwierania bo boku, czy to jest dziecko czy tez napinanie. moim zdaniem dziecko bo tak to odczuwam jakby mi się gdzies wpychał w bok i mnie uwierał, aczkolwiek specjalistą nie jestem. Ja się do mojego męza smieje, że ta pierwsza ciąża taka ciążka, ale przy drugiej już będzie lepiej, a przy piątej już pewnie nawet nic nie poczuje:D A on się oburza, jaka piąta heh:D:D A na serio to on chce tylko jedno dziecko, bo mowi że nie moze patrzec jak mi cięzko, ja chcę 2. zobaczymy jak się życie ułoży i czy zdrowie pozwoli. naraziie synuś najważniejszy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia, to wlasnie dzidzia sie napina, mozliwe, ze ma glowe gdzies w okolicy twoich zeber. Poczekaj, jak male urosnie to sie moze zrobic momentami nieprzyjemnie, bo zebra naprawde potrafia bolec :) Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
tak jak pisze mama 3 chlopców, nie daje sie takiemu dzidziusiowi na cycku nic procz mleczka z cyca :) ja kupuje jedna ta mala butelke na wszelki wypadek 125, jakby nie bylo pokarmu albo coś by sie stalo i musialabym dać takie mleko w proszku, jesli nie, nie bede narazie uzywac :) ilonek super brzus, mam podobny :). Flavia ja czulam taki ucisk po lewej stronie dobrych pare dni, ale ostatnio przeszło i to był bobas tam z boku, chyba sie teraz przemieścil i już nie mam ucisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
a co do ubranek z pepco, hmm no ja napewno tam kupie, bo wole dac 7 zł niz 20, skoro dziecko będzie to miało ubrane naprawde pare razy, i nie bede tego prać na wysokich temperaturach, bo to bardzo niszczy takie delikatne ubrania, ale zgodze sie z tym, ze jakos napewno jest gorsza niż np ubrania z cocodrilo, jest roznica, zalezy też od ciuszka :) a z chin jest wiekszosc rzeczy sprowadzanych, takze dziecku takie ubranko krzywdy raczej nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny Ilonek- mam podobny brzuch, zwłaszcza w niedzielę jak dużo jem:) u mnie 21 tydzień,ale lekarz mówi,że to już 22:) dziś odwiedziłam babcie i koleżankę.koleżanka stwierdziła,że mało widać,hehe jak się rozbiorę do rosołu to widać za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziś z rodzicami zastanawiałam się nad imieniem dla synka.....i nie zdecydowałam się na nic, no kurcze dla męża imię Paweł się nie podoba:( i nie mam koncepcji... ależ się objadłam jak bąk za cały dzień jak zwykle w niedzielę:) - jak piszecie o butelkach i innych akcesoriach to dla mnie czarna magia, ja jeszcze o tym nie myślę, 24 czerwca to jeszcze kupa czasu;) nieodpowiedzialna matka ze mnie czy co za czort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik- sorry ze tak dopytuje bo może nie wiesz, ale jaki był powód rozwarcia u twojej szwagierki, miała skurcze, czy samoistnie szyjka zaczeła sie skracac/rozwierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mnie dzisiaj wkurzył bo zadzownił z pracy i pyta co robie ja mówie ze siedzę na necie i czytam o ciązy. To on do mnie że mam nie czytac bo tyylko wyczytuje głupoty i się nakręcam. Juz mnie tym denerwuje, według niego najlepiej jakbym wyłączyła internet i siedziała jak ten bezludek, co jest złego w tym że sobie poczytam na temat przebiegu ciązy? on tego nie rozumie bo mysli że od razu czytam jakies niewiadomo co o poronieniach itp, a to nie prawda. Nie dosc że leże i juz szajby dostaje z tych nudów to jeszcze najlepiej jakbym nic nie czytała. dostał opieprz że się jeszcze musiałam przez niego zdenerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lavia Twoj maz ma swieta racje ! Wyszukujesz problemy :O Pytalas Asik i jak ona odpowie ze przed twardnienie brzucha to juz bedzie miala nowy powod do zmartwien ..... Kobieto troche dystansu powinni Ci wylaczyc ten internet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×