Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

oczekujaca a jaki magnez lykasz? magneb6 lub magnevit b6 chodzi o to czy mleczan magnezu czy inne specyfiki ? bo te z mleczanem najlepiej sie wchlaniaja ja jak zaczelam lykac magne b6 teraz mam magnevitb6 to samo tylko firma inna to i arytmia sie uspokoila i twardnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku jak Wy szybko piszecie !! :) Asiq a do jakiej szkoły rodzenia będziesz uczęszczała ? bo ja na warszawskiej. Flavia bardzo się cieszę z Twojej wizyty i że wszystko jest dobrze. A ja będę latała sprawy załatwiała i urzędowe i muszę zrobić mocz, glukozę oraz stan czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik biore magne b6 i chyba teraz zapytam o lepszy jakis .zobacze co moj gin jutro powie bo dopiero chyba jutro bedzie.ale wazne ze bialka w moczu nie ma wiec zatrucie odpada i taka mam urodze ze puchne ciagle.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia z konfliktem jest tak że robisz grupę krwi 3 razy w ciągu ciąży i gin sprawdza czy wszystko ok i po porodzie dostaniesz leki żeby przy następnej ciąży nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi na warszawska jesli sie zbiore bo troche czasu brak , oczekujaca ja tez niestety puchne :/ asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a bardzo puchniesz?ja niestety tak i biore te leki ale nic nie pomaga,a w szpitalu jest gorzej niz w domu:/rece mam prawie dwa razy grubsze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ciezko mi to ocenic nie mam porownania z nikim ale wydajemi sie ze najgorzej nie jest stopy dlonie smiesznie to wyglafa jak nie moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Nitka mieliśmy robione dwa razy i powiedziano nam że jeśli dziecko dziedziczy rhythm matki to nie ma potrzeby żeby podać immunoglobuline, ale jeśli po ojcu to to jest kwestia jednego zastrzyku tak nam znajoma to nakreśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ile razy dziennie Wy łykacie magneB6, bo ja łykam 2 dziennie ale dopiero od tygodnia. Wcześniej brałam magnezin, który lekarz też mi zalecił 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem zostawil mnie facet. Wrocil do bylej teraz ona obraza mnie w sms-ach a on nie reaguje to co mam robic nie moge sie denerwowac gdyz mam juz skierowanie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Gosiaczek co się stało tak nagle? Nie możesz się denerwować-wiem że łatwo się mówi ale uważam że dziecko najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co ona c***isze jesli sa tam jakues pogruszki zglosilabym to na policje niech ma s... za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja te piękne chwile oczekiwania na narodziny dziecka mam już za sobą.:-) Z tego względu wiem, że w ciąży warto pomyśleć o emocjonalnym przygotowaniu do roli mamy, bo pojawienie się maluszka przewraca życie każdej kobiety do góry nogami i to na kilka ładnych tygodni. Jest to też okres mega obciążenia fizycznego i psychicznego, o czym rzadko się mówi... Jeśli jesteście zainteresowane jak można się przygotować emocjonalnie do macierzyństwa to zapraszam na bloga, do którego link znajdziecie w stopce. Są tam wskazówki na każdy trymestr ciąży. Jeżeli spodoba się Wam jakiś artykuł to zapraszam do polubienia funpage’a bloga, żebym miała jakąś informację zwrotną.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kochane mamy! Dziś byliśmy na pierwszej lekcji w szkole rodzenia, jesli nadal zastanawiacie sie czy warto iśc, ja uważam, że TAK! To jest coś wspaniałego!!! Duzo rozmawialismy o ciązy, o tym jak się czuje dziecko, co lubi, byly cwiczenia oddechowe i sporo cwiczen fizycznych. Poniewaz chodze do szkoły rodzenia, którą prowadzi połozna ze szpitala Św. Zofii, a ten szpital jest jednym z bardziej przyjaznych dla rodzących i dziecka w Polsce zajęcia są z nowoczesnym podejściem i mozna dowiedziec sie naprawde ciekawych i praktycznych rzeczy. Np. co zrobic z dzieckiem tuz po porodzie, że nie lubi ono jasnych swiatel, ze bardzo wazny jest czas kiedy dziecko lezy na piersi mamy, ze lepiej czuje sie kiedy uslyszy swoj ulubiony wierszyk lub piosenke, ktora to w okresie calej ciąży bedziemy mu śpiewac (czytac).. że rękawiczki dla dziecka przeciw podrapaniu się sa niewskazane... i takie tam różne ciekawostki, np. że dziecko uwielbia bujania, dlatego zalecane sa codzienne spacery, a mamy, które leża najlepiej jakby lezaly na hamaku lub na bujanym fotelu... Ja o tym nie wiedziałam, dlatego jestem taka podekscytowana. Wiele z Was pisalo, że nie ma u nich w mieście takiej mozliwości, także KOCHANE, jesli chcecie- wyslę na maila materialy, które mozna sobie poczytac, bo uwazam, że jest w nich dużo istotnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddzien dobry mamusie:)gosiaczek co sie stalo ze rozstaliscie sie?dlugo byliscie razem?ja bym ignorowala te sms bo to swiadczy o niej nie o tobie,moze czuje sie zagrozona ze ty edziesz z nim nie on.ja sie nie wyspalam glodna jestem ale zaraz zjem kanapke.jutro chyba wyjde bo wiecej niebeda mi robic.wasze maluchy tez takie aktywne sa?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Heejo:) gosiaczek napisz cos wiecej jak będziesz. oczekujaca,widzę ze nie tylko ja buszuje od rana. Nie śpię juz od 4 bo mala tak szaleje ze nawet leżeć sie nie dalo i nawet sie nie zapowiada by miala zamiar przestac. Chyba uznala ze musi sobie zrobić przemeblowanie bo tak uciska na pęcherz jakby naprawdę chciala go przesunąć. Mnie cos nogi bola i to dosyc mocno, a jeszcze dzisiaj nie chodzilam dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka ja poproszę o materiały, mój mail ilonawig@wp.pl Dziewczyny w kauflandzie lovela po 14 zł, proszki i płyny do prania. Kupiłam wczoraj 3 szt, myślę napiszę bo cena super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kg jest tego proszku?ja dzis znowu bede nietomna bo sie nie wyspalam masakra.zjadlam kanapke bo glodna bylam a teraz mi nie dobrze jest,chyba cisnienie mam nieprawidlowe i pogoda brzydka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole wczoraj byl m i siostry moje.umyslaly sobie ze kupia mi taka chustawke dla malego bo gdzies zobaczyly i mowily ze bedzie taki prezent dla dzidzi.smialam sie ze jeszcze kupe czasu zostalo,chociaz tyg leca jutro zaczynam27.chcialabym urodzic w polowie maja.przypuszczam ze zrobi mi cesarke przez problemy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam grupe 0rh+ a czytalam że ten konflikt jest jesli matka ma minus a dziecko plus po ojcu. więc my chyba nie mamy konfliktu ale nie wiem w sumie dokładnie, dostałam skierowanie to zrobie i tyle. A mam jeszcze jedno ważne pytanie, pewnie sporo z was tu bierze albo brało luteinę. Wczoraj lekarz sie pytał czy potrzebuje czy jeszcze mam, ja mówie że potrzebuje recepty bo mam juz tylko 1 opakowanie a ono starcza na 5 dni bo biorę 3x2 dziennie. A on do mnie, że wie pani że teraz już będzie miała pani luteinę nierefundowaną bo ona jest refundowana dla ciężarnych z zagrożoną ciązą do 22 tyg, a ja juz jestem w 25 i że będzie drożej. Ja wytrzeszczyłam oczy mówie że nie wiem tzn że nie dostane recepty czy co?, a on że recepte tak ale nie moze napisac refundowanej bo mogą go sprawdzic. No i w sumie jak skończyliśmy to pozbierałam te wszystkie wyniki, karte ciązy, myślalm że tam włożył tez recepte, ale w domu patrzę że nie ma. No i teraz nie wiem o co chodzi czy mam isc do apteki bez recepty, czy isc spowrotem po tą recepte, spr w internecie i luteina normalnie kosztuje ok 20-25zł. a ja na fundusz płaciłam 4zł czyli grosze. tylko teraz nie wiem czy ja będę musiała tą całosc płacic czy jak? lekarz mówił że nie pamięta ile ona kosztuje ale że jest tania, no ok może 20zł to tanio ale przemnożyc przez ilosc opakowan:O opakowanie starcza mi na 5 dni więc latwo sobie policzyc ile to kasy. Podpowie któraś o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia - Luteina jest na recepte, inaczej ci jej nie sprzedadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz pojsc do apteki i zapytac czy wydadza ci a recepte przyniesiesz na drugi dzien.ja zaraz magnez bede miec podlaczony bo mam14a norma od19.czyli10godz lezenia mnie czeka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jeszcze mam to opakowanie więc starczy mi do połowy następnego tygodnia, wtedy pójdę po receptę i wykupię. tylko własnie nie wiem co z tą refundacją, ile mnie teraz ta luteina będzie kosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca to sprawdzają ci ilosc magnezu tak? a od czego masz taki spadek. Wiem że szpital to nic miłego. najgorsze to jak są jakieś problemy. Ja przed ciążą nawet nie pomyślałam że coś się będzie działo i będę musiała leżec. myślałam że będę normalnie na chodzie, taka wysportowana byłam wczesniej i wgl. A tu niespodzianka. Ale trudno dzidziuś najważniejszy:) juz bliżej niz dalej. A powiem wam że mam taką znajomą,taka patologia. ma coś ok 25 lat i jakiś rok temu urodziła 3 dziecko, bo ona ma je prawie co roku czy tam co dwa. I pamiętam jak chodziła w ciązy to to taki brudas była że szok, całą ciążę w jednych spodniach przechodzła takich juz powypychanych na kolanach i w tych samych jezdziła do lekarza smierdząca potem (heh współczuje mu) brzuch wielki a ona te male dzieci nosiła, dzwigała, drzewo nosiła. no ogólnie nic nie dbała o siebie i jej nic nie było chyba nawet szpitala na oczy nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jak sie dowiedziala ze zostanie ojcem to zaczela mieszac pisac do niego skad wie czy ten bachor jest jego. Wiec nie wytrzymałam i napisałam do niej żeby się odczepila tylko ze to nie pomogło bo za to on do mnie z awantura ze jakim prawem do niej piszę. Miesiąc przerwy był kiedy ona zaczęła pisać że to jest jej facet bardzo się kochają a ja mam dac spokój lecz on się wszystkiego wypieral i doszły wyzwiska w moją stronę gdzie on niereagowal. Przez tą całą sytuację dostałam skierowanie do szpitala z powodu wysokiego ciśnienia. Teraz jadę na komendę złożyć doniesienie na nią. I gdyby ona była młoda to rozumiem ale ona ma ponad 40 lat a on jest mlodszy od niej o 12 a zachowuja się oboje gorzej niż nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo ubrań to zauważyłam że juz się w mało ktorą bluzkę mieszczę mój brzuch tak idzie do przodu, że każda bluzka kończy mi się na pępku heh:D gdybym musiala gdzies wychodzic codziennie to zakupy ubraniowe byłyby niezbędne ale że siedzę w domu to chodzę w leginsach i luznych koszulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia - jeśli chodzi o cenę luteiny 50 mg to nie mam pojęcia. Ja przyjmowałam tą nie refundowaną czyli 100mg i cena opakowania to było ok 45 zł za 30 tabletek, 3x1 tab czyli starczało mi na 10 dni... Dużo kasy za to wychodziło, ale czego nie robi się dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×