Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Bóle nerek czeste oddawanie moczu. Tyle ile wypilam tyle oddałam. Podejrzenie zapalenia pecherza moczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
mamakubusia- ja mam łozysko brzezne i chcialam sie zapytac w ktorym tyg bylas i mialas jeszcze przedujace a w ktorym juz nie? ile czasu minelo od tego? moje sie nie ruszylo od 2 miesicy, dlatego pytam. Duzo piszecie dziewczyny az milo czytac. nie pisze wiele bo czesto nie mam wiedzy na tematy ktore piszecie:) zjadlam kilka ciastek i chyba przegielam bo az mi niedobrze i poty mnie zlewaja. Gosiaczek201- a ty nie jestes z ojcem dziecka? przykro mi ze na takiego trafilas, ale wiele mezczyzn sie zmienia jak swego potomka zobaczy, traca glowe, moze i tak u ciebie bedzie:) a czemu w szpitalu jestes, jesli mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
zanim napisalam swoja wiadomosc to ty juz odpowiedzialas. bolu nerek nie zazdroszcze ani zapalenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Mamuśki :) nie nadążam za wami :D piszecie jak szalone, super. Ja dostanę x landera, więc nawet nie czytałam nie szukałam opinii. . Mozeniejeden wierzę że i ty i córcia jesteście silne babki i wszystko będzie dobrze. Szkoda że musicie przez to przechodzić i się stresować, ale wierzę w to że staniesz się silniejsza i nic cię już nie zaskoczy. . A ja dzisiaj małego czuję nisko, ciągle puka mnie poniżej linii majtek. Dzisiaj miałam gołąbki na obiadek a jutro kurczaczek. Choć przyznam wam, że gdy zaczęłam podejrzewać że jestem w ciąży zemdliło mnie na kuraka ;) :D i teraz na myśl o nim nie chcę mi się jeść :D czyżby mój synek nie lubił drobiu ;) . A ja szaleję, mam jeszcze tydzień ferii, więc zabrałam się za papierologię ( na szczęście miałam jakoś wenę twórczą ;) jutro idę do mamy pomóc jej w sprzątaniu. A w środę zabieram się za porządki u siebie, chciałabym poprzekładać i posegregować ciuchy w które się nie mieszczę. Niby tylko 4,5 kg na plusie, a czuję jakbym miała 6 ;) od 3 marca wracam do pracy, mam nadzieję że dam radę. Czym dłużej w pracy, tym lepiej dla mnie i dziecka bo aktywniej. A w czwartek mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia :) ciekawa jestem czy będzie tam sporo kobitek czy raptem garstka. Trzymajcie się mamuśki, pamiętajcie już bliżej niż dalej. Buziaczki dla wszystkich mam i maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka ja od kiedy jestes w ciazy nie toleruje kurczakow ani ich widoku ani nic heh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
może mutsy 4rider? włśnie koleżanka do mnie napisała i używa i zachwala pod niebiosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
87asik- pisałam juz kiedyś, jam z Białegostoku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
NIe pamietam ktory tydzien to był teraz jestem w 28 łożysko mam nisko ale nie jest przodujące. Gin mówił ze to nie jest przeszkoda do naguralnego porodu. w sumie moze i bym sie nie pogniewala jakbym miala cc. DZiewczyny które mialy cc jak to jest?? ZNieczulenie, później po jak jest z ruszaniem się i czy to naprawde tak boli pózniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
chyba okolo 16 bylam kontrolnie cos mnie bolało i gin tak gdybał mów moze to przez łożysko jeszcze jest przodujące ostatnio w 26 już było ok. nie czytam czy nisko to zle czy dobrze nisko to nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a co myślicie o Maxi Cosi Mura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona O nie dopatrzylam ale jak napisalas jakie masz wyznanie to wiedzialam ze jestes ode mnie hehe :) asiik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik moze byc niespodzianka z plcia:)ubranka mam rozne ale raczej uniwersalne.flavia mi gin nic nie mowil o tym lozysku ale za tydzien mam wizyte wiec sie dowiem.moj maly rusza sie duzo .kurde juz7miesiac ja licze aby do swiat wytrzymac i bedzie dobrze.usg chyba bede miec w 30tc chyba ze wczesniej mi zrobi zobaczymy co powie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
maxi cosi mura to wyższa półka (ok 3000), dziś oglądałam i w tej cenie a o wiele lepszy pod każdym względem jest m.in. hartan vip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie napalilam pok co na tego colleto jutro podzwonie czy gdzies w Białym jest w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
dante?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Ewinka mi sie hartany podobaja mega i ogladalam w sklepie e wlasnie cena jest chyna nie do przeskoczenia :( Co do mutsy 4rider to pisalam juz wcześniej ze wsrod mutsy maja wlasnie najlepsze opinie z tego co czytala. ;P Co do maxi cosi mura to dobre opinie w miare ale.mi sie jakos gondola nie podoba ale to kwestia gustu no i wlasnie tez do tanich nie nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
maxi cosi ma minimalną spacerówkę... Brzuchatka- no właśnie ta cena... :/ ale jest wspaniały!! Prowadzi sie cudownie... ech... Mutsy 4rider właśnie ma rzeczywiście niezłe opinie, napisałam na FB i dwie koleżanki juz go zachwalają, a dzieciaczki maja ponad dwa lata i cały czas z wózka korzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
maxi cosi ma minimalną spacerówkę... Brzuchatka- no właśnie ta cena... :/ ale jest wspaniały!! Prowadzi sie cudownie... ech... Mutsy 4rider właśnie ma rzeczywiście niezłe opinie, napisałam na FB i dwie koleżanki juz go zachwalają, a dzieciaczki maja ponad dwa lata i cały czas z wózka korzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia, pewnie, ze po cc odczuwa sie bol, to w koncu operacja. Ale, podobnie jak przy porodzie naturalnym, kazda kobieta odczuwa ten bol inaczej. Sa takie, ktore okropnie narzekaja I takie, ktore twierdza, ze juz po paru dniach mogly normalnie funkcjonowac. Ja z bolu nie umieralam, ale do pelnej sprawnosci ruchowej, to znaczy schylania, podnoszenia, chodzenia w normalnym tempie I wstawania z lozka bez pomocy, wrocilam po jakichs 2 tygodniach. Wedlug mnie najwieksze minusy cesarki to spozniona laktacja, niemoznosc prowadzenia samochodu I znacznie wolniejsze zrzucanie kilogramow. Starszego syna urodzilam silami natury I w zasadzie 3 dni po porodzie mialam plaski brzuch I jakies poltorej kilo do zrzucenia. Po cesarce z drugim synem - dramat! Do figury sprzed ciazy wrocilam jakies poltorej roku po porodzie :-( Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile porodow tyle opinii ja pamietam z praktyk tylko jedno kobiety po cesarkach ktore mowily dziewczyny pamietajcie jak bedziecie mogly rodzcie naturalnie :) ale tez na chwile dzisiejsza nie pamietam czy mialy za soba wczsniejsze porody sn dla porownania ale cierpialy strasznie najgorzej ze wstaniem a jak juz wstawalyu to chodzily zgiete w pol , jak ma kto pomoc to spoko ale jak kobieta zostaje sama w domu to na pewn jest ciezko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie przyjechala mama. Sama nie dalabym rady, bo Damian mial zaledwie 13 miesiecy, tak nam szybko poszlo ;-) Nota bene, nie wiem, czy sa wPolsce tabletki antykoncepcyjne Microgynion, ale jak sa, to nie polecam :-D I nie daj Boze niedlugo po cc kichnac albo zakaszlec, jakby ktos zyletka podbrzusze cial. Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze ja tabsow nie bralam , no kiedys tam troche , ale jakos zawsze sie udawalo :) no ale wpasc przy tabletkach to naprawde pech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Bolą was piersi? Bo mnie strasznie:-( a chodźcie w czy bez stanikow ? Ja mam dziś jakiś zły dzień cały czas przemyślenia jak to będzie czy dam radę, na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie tego... Jestem szczęśliwa, ale boję się czy podolam ,czy udźwignąć taka odpowiedzialność? Już chyba zawsze się będę martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mi powiedzial, ze widocznie tabletki nie zdazyly sie jeszcze przyjac, a po porodzie, podobnie jak po lyzeczkowaniu macicy, zachodzi sie blyskawicznie. Jak sie okazalo, ze to faktycznie ciaza, to dostalam ataku histerii w gabinecie lekarza :-D Lekarz mi powiedzial, ze to jeszcze nic, ze mial pacjentke, ktora zaszla w ciaze, mimo ze maz przeszedl wasektomie. Rozwodzic sie chcial, bo byl pewien, ze go zdradzila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to bylam ja, mama3chlopcow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama 3chjlopcow to zaszlasz w ciaze przy tabletkach?ja bralam i nie zaszlam a pozniej odstawilam ,jejku ale czas ucieka.dopiero myslalam aby wytrzymac do32tc a tu juz27.ja bardzo chce naturalnie rodzic bo szybciej sie dochodzi do siebie ,pozatym musze liczyc na siebie bo mama pomoze ale tez ma swoje obowiazki a na tesciowa nielicze pozatym nie odzywam sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Czy którąś z was miała w ciąży zapalenie spojowek ? Mi przepisala krople OPATANOL i masc CORTINEFF a jak pytałam to ponoć tam są sterydy i że lepiej masz neomecynowa? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te krople dzialaja miejscowo maja niewielkie stez subs wiec na pewno nie powinny szkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×