Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
aaj ja kjocham meza bardzo chociaz czasami to tak wkurza mnie,ale nie potrafie sie gniewac dlugo na niego:)wczoraj powiedzial ze jak urodze to on bedzie na bocznym planie tylko dziecko bedzie sie liczyc.ale moj maly kopie aby brzuch skacze.wam brzuch tak szybko zaczyna rosnac?niby maly byl a teraz juz taki duzy:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja swojego męża kocham przeogromnie, jeszcze bardziej niż ponad 10 lat temu jak sie poznawalismy. Szanujemy sie i wcale sie sobie nie znudziliśmy. A jak jestem w ciąży to w ogóle on mnie tak rozczula tym co mówi i robi,ze codziennie dziekuje Bogu za to,ze sie spotkaliśmy w tym wielkim świecie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca mi brzuch tak jakby teraz troszke w miejscu stanal, rosl rosl i teraz sie zawiesil jak to mezus mowi. Ale pileczke mam fajniusia :) Corcia najbardziej uwielbia sluchac co tam sie w srodku dzieje przez stetoskop, czasem sama siadam i nasluchuje hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, mam nadzieję,że nie zaszkodzi dziecku mój katar- bo cieknie mi z nosa jak z kranu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie z inmnej beczki.ma ktoras moze orbiterek do cwiczen?mysle nad zakupem bo chcialabym schudnac i troche na nim cwiczyc a troche z chodakowska.wyszczupla on cialo?wam tez tak spac sie chce?@mnie to tak klepie ze szok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pati to tak jak ja masz.a mialas podejrzenie zatrucia ciazowego?u mnie ginn podejrzewal ale narazie niemam tego.ja teraz chodze po dworze to tak nogi nie puchna.bierzesz jakies leki na opuchlizne?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca ją mam zagrałam szwagierce bo nie używała. Napewno wyrabia kondycję przy odpowiednim tętnie napewno schodniej najlepiej interwaly . Ja od tyg jeżdżę 40 min jak pójdę minie zwany to zobacze czy pomogło. I ogromny jego plus ze nie niszczy stawów,nie ma uderzeń-wstrząsów jak przy ubieganiu,no i sama wstawiasz obciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
*jak pójdę za tydzień na wizytę to zobaczę czyli pomaga . Coś dziwnego mi się napisało:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia a wyszczupla nogi?glownie na tym mi zalezy.daj znac czy chudnie sie.glosno chodzi orbiterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mowila o zatruciu, bo cisnienie ksaizkowe, wyniki tez, po prostu gdzies, cos uciska, a troche dodatkowe kg. Lekow nie dostalam, bo pomogly mi te paczochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Oczekujaca mam orbiego, ale przyznam ze pomogl mi wyrobic kondycje nic wiecj. Lepiej sie czulam jak cwiczylam z mel b nogi, brzuch, posladki. A po trzech tygodniach zaczelam chodakowska skalpel I. Po kolejnych trzech tygodniach moj m zauwazyl ze zarsowaly mi sie miesnie, zmniejszyl celulit a nie mowiac jak chetnie ;) mnie dotykal. Mowil ze skora byla aksamitna. Orbiego mam zamiar urzywac aby poprawic kondycje, bo ewka na prawde dziala. Choc przyznam ze cwiczylam dziewczyny 6 razy w tygodniu. Akurat jak zaczelam cwiczyc to zaszlam w ciaze, lekarz na sama wzmianke o cwiczeniach z chodakowska dal mi kategoryczny zakaz (dziwne bo wieedzial jakie ma cwiczenia) a jeszcze lepsze cwiczylam lacznie 6tygodni a o ciazy dowiedzialam sie gdy bylam 6,5ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja też mam problem z nogami zawsze mi idZie w nogi... Zgadzam się z sisilka. Bardziej na kondycję jest orbitrek . Mój chodzi średnio głośno coś tam szuka,ale siłownię mamy w piwnicy to spoko. Ale nowy powinien być cichutki . Cw ewki są super jak już kiedyś pisałam schudlam sporo dzięki nim. Na nogi dla mnie najlepsze jest bieganie po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze stepper lepszy jest od orbiterka?moja siostra cwiczy z ewka i widac efekty.znajoma cwiczyla i duzo schudla ale nie wiem jak dlugo cwiczyla.moze dzidzius troche wyssie ze mnie a pozniej bede cwiczyc,teraz postaram sie kolacji nie jest chociaz wiem ze ciezko bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca kolację trzeba jesc i najlepiej 2-3 godziny przed snem żeby nie glodzic organizmu bo wtedy ostatni posiłek będzie odkładał jako tłuszcz. A ile już przytylas ? Mnie też czeka ostrą walka w czerwcu o sylwetkę ,chciałabym po tygodniu od porodu powoli zacząć ćwiczyc, nie wiem jeszcze czy można. Na steperze nigdy nie cwiczylam to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytylam15kg i co gorsze zamiast tarczyca sie normowac to wzrasta zobacze co mi powie jutro endokrynolog.niby nie jem tak duzo bo jem jak przed ciaza a tyje:/poprostu zaczynam wpadac w depresje jakas,wstydze sie swojego wygladu,przed m sie zakrywam bo wstydze sie tak.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, ja już po wizycie, bobas waży 850gramów, są jajuszka i siusiak, tażke płeć potwierdzona po raz kolejny :) lozysko sie podnosi, wiec moge rodzić normalnie :), mam wodne upławy i lekarz zbadał, czy to nie wody, dał mi do domu 4 paski i mam sobie zbadac jak bedzie tego sporo, ułożony jest główkowo, termin na 1 czerwiec na dzień dzisiejszy, sprawdził nawet, czy pepowina sie nie plącze wokół szyi i przepływ z dopplerem, ale powiedział, ze dzidziuś ma się tam idealnie, wiec moge spacerować i nawet współczyć pozwolił :) acha, przytyłam 8 kg i mam zakaz jedzenia słodkiego, picia słodkiego, bo 4 kg w miesiac to przegiecie jak to lekarz powiedział i mam wyeliminować słodycze bo to nikomu niepotrzebne (mi jest ale cóż :D) jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to super ze wszystko ok :) Ja dzis po pracy zapadlam w sen czego zazwczaj nie robie, jak ja teraz zasne to nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca twoje tycie to kwestia tarczycy !!! Nie obwiniaj sie po ciazy będziesz się martwic o wagę jak juzz tarczyca będzie dobrze. Podczytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca policz ze te kg to tez tak jak pisalam wczesniej woda, krew lozysko macica wody plodowe i dziecko to nie jest sam tuszcz :), ja mowie przytylam 10kg a wcale nie widac oprocz brzucha wiec tez stawiam na tą cala reszte a nie tluszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej mam termin na 24 maj , myślę że bedzie wczesniej bo z kazdego usg wychodzi okolo 20 maja. Cykle miałam nieregularne około 30-40 dniowe.Zaszłam w pierwszym cyklu starań. Oczekująca rozumiem ciebie w pierwszej ciąży leżałam i tyłam i przytyłam 24 kg, teraz mam na plusie 6-7kg. Czułam się okropnie najbardziej wstydziłam się piersi urosły z miseczki C do E to był szok. Nie cierpiałam jak ktoś przychodził do nas wstydziłam się swojego ciała. Jak urodziłam synka wszystko przestało się liczyć i nawet nie wiem kiedy schudłam jak miał 2 mc wyglądałam już dobrze nawet wczesniej. Dużo mi zeszło po porodzie na drugi dzień kiałam już inne stopy, dłonie buzia mi wyszczuplała. Głowa do góry oczekująca:). Dziś padam o 16:30 wróciłam ugotowałam zupke na jutro , powiesiłam pranie, przygotowałam drugie danie, wykąpałam synka i leżymy, synek spi juz:). Jeszcze 3 dni i zwolnionko. Mam pytanie do was mój maluch w brzuszku jest dość aktywny ale ma spokojne dni np. wczoraj nie lubie tego też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, mam do Ciebie prosbe. Jak bedziesz miala chwilke napisz, jak wyglada prowadzrnie ciazy we Francji. Kto prowadzi, lekarz czy polozna? Jakie sa obowiazkowe badania, zasady urlopu macierzynskiego etc. Ostatnio zaczelam sie tym interesowac I zbierac informacje z roznych krajow I kontynentow :-D Musze sprobowac tego masazu krocza, moze znajde odpowiedni film instruktazowy na youtube :-D Plecy dalej bola, noc pewnie spedze z termoforem. Jutro mam wizyte u poloznej, ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
moj ma lepsze i gorsze dni, jak kazdy, ale raczej jest *****iwy, ginekolog mowi, ze mam zwracac na to uwage i zeby nie bylo mniej niz 10 ruchów na dzień. Ktoś tu pisał o łożysku, chyba flavia, ja mam 1 stopień jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Ja miałam nacinane krocze, powiedziałam położnej że jak będzie konieczność to wolę kontrolowane nacięcie niż pękać, moja koleżanka mi kiedyś opowiadała jak popękała.Teraz tez powiem ze jak bedzie trzeba niech nacina:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
10 ruchoów to jest u nas zazwyczaj w jednorazowym wierceniu się a takich wierceń jest kilka na dobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca ewidentnie tarczyca ,koleżanka jak się zaczęła leczyć w 2mce schulza 20 kg po lekach nikt jej nie poznawał.a który masz tydzień?ja 24 i 10 plus:-( Kiedyś czytałam ze od 10-14kg jest normą w ciąży,woda,dodatkową krew,łożysko,dziecko itd. Ja też się wstydzę ale mój mówi ze jestem piękna i ze jemu nic nie przeszkadza,a ze chodząc będę potem. Moja dziś bardzo *****iwą cały dzień ja czuje;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, kochana, moja bratowa choruje na tarczyce I w ciazy naprawde sporo przybrala. Po porodzie uregulowali jej dawke leku, poszla do dietetyczki, ktora opracowala jej diete I bardzo ladnie schudla. Pewnie by jej szybciej poszlo, gdyby sie przy tym choc troche ruszala, ale ona gardzi wszelka aktywnoscia fizyczna :-D Teraz w ogole nie mysl o wadze, bo to niepotrzebny stres, a po porodzie wszystkie sie za siebie wezmiemy I na pewno damy rade. Kobiety maja moc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Agata 89 powiedz jak wyglądają te wodne puławy bo ja też tak mam ale nie zawsze i zawsze gin mi sprawdze i mówi ze szejka zamknięta ze to nie wody. Nie mam tak codziennie,wiem ze czasem to mocz bo "czuje" jak leci kropla :-) A skąd taki pasek testowy mogę wziąć od lekarza czy kupić w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
wodne z domieszka białego, najgorzej jak rano wstaje, to wylatuje taki wodny śluz, ale to nie wody, może to być mocz właśnie. Paski kupisz w aptece, ale nie każdej, mi to dał ginekolog, takie 4 paski, jak sie zrobi granatowy to wody, jak żółty to śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
No właśnie coś takiego mam,popytammoze gdzieś to dostanę:-)dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×