Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Brzuchatka i jaki macie typ? Co Wam sie najbardziej spodobalo? kamień z serca jak przeczytalam mozemiejeden,oby wszystko teraz bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie siostrzenica mojego meza do ok 4-5mc jezdzila w gondoli pozniej sie nie miescila a gondolka duza bo od tako lareta i oczywiscie chciala siedziec :) wiec chyba roana nie kupie bo nie mam go gdzie pomacac hehe ogolnie wozek mam ale ciagle szukam z mysla ze cos fajnego znajde a tamten pojdzie dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Lozeczko tez kupujemy z Ikei, mimo ze ma tylko dwa poziomy, ale to nie przeszkadza. Potem ma calkiem wyjmowane szczebelki i dziecko moze dalej spac juz nie za kratami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja oszaleję z tymi wózkami, chyba zaraz pojadę do kolejnego sklepu, na spokojnie je poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka ja juz oszalalam to najgorsza decyzja chjyba z zyciu nie ma wozka idealnego niestety ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik- dokladnie, za to mój m mówi,ze jaki nie będzie to i tak nie będzie idealny wiec niepotrzebnie sie tym stresuje. No mi strasznie spodobal sie ten mutsy transporter, jest taki zgrabniutki i zwinny, juz w sumie bysmy sie decydowali ale siostra mi namieszala, ze spacerowka przodem do rodzica to ważna rzecz bardzo no wiec szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3chlopcow a jesz duzo slodkiego ? bo moja to jest mega aktywna ale do tego stopnia ze teraz to np przez godzine sie wiercila ale zjadlam duza czekolade to jej zaserowalam troche energii nie wiem skad to dziecko ma tyle energii hehe jak taka bedzie po porodzie to bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
mnie zakup wózka tez przeraza dlatego zostawie to na sam koniec,wogole zakupy mnie przerazaja (oprocz ubranek ;) ) byliśmy z m w weekend w sklepie z akcesoriami dla dzieci maja tam doslownie wszystko i az mi sie w glowie zakrecilo od nadmiaru tego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sporzadzic liste co kupic :D zaraz sie nudze chyba z kolezanką taka skrobne ona juz ma dziecko to pomoze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy wozek mialam z Mamas & Papas. Wspominam go cieplo, dobrze sie prowadzil po nierownosciach, fotelik bardzo latwo sie wyjmowal i montowal w samochodzie, jedyny minus byl taki, ze nie dalo sie raczki przelozyc. Drugi, a la blizniaczy, mialam z Graco i to byla porazka. Kola byly zdecydowanie za male w stosunku do wagi wozka, skladanie i rozkladanie to byl koszmar. Manewrowalo sie tym makabrycznie, zawsze po spacerze wracalam spocona, zmeczona i wsciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wpis o wozkach byl moj :) Non stop musze sie zalogowywac :( Asik, slodycze zaczelam jesc stosunkowo niedawno, wczesniej raczej sporadycznie, wiecej nabialu. Ale teraz przez weekend praktycznie sama wrabalam caly makowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
na nas wtedy w sklepie zrobiły najlepsze wrażenie wózki tako... city move bo amortyzacja w nich jest naprawde dobra wózek mięciutki lekko się go podbijało myślę że z dzieckiem w środku też by tak lekko szło... mam porównanie z wózkiem mutsy evo bo koleżanka ma i na spacerach nieraz go cisnę super się go prowadzi jest leciutki ale on jest właśnie bez amortyzacji i ciężko na krawężnik wjechać :/ a tako nie dość że miękki to też jednym palcem się go zawracało... i co jeszcze było fajne w tako to to że w budzie gondoli jest taki duży na całą jej szerokość wywietrznik siateczkowy (rozpina się tą gondolę w szerz) także myślę że dla naszych lenich dzieci fajna sprawa :) ale to było w sklepie hehe jak wróciłam do domu i oglądałam je w necie to jakoś zapał mi opadł :P teraz troszkę się napaliłam na nowego x-lanreda x-pulse ale oglądałam go tylko w necie i nie macałam więc nie wiem jak się sprawuje, jak z amortyzacją... ciężki wybór ale tak jak asik mówi nie znajdziemy idealnego trzeba wybrać mniejsze zło ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ewinka mi się wydaje że dziecko w spacerówce woli jeździć przodem do kierunku jazdy bo wszystko go ciekawi dookoła a nie mama ;) chyba że dziecko śpi ale jak jest tyłem do rodzica to i tak się go widzi bo w budach są takie okienka do podglądania, ale wiesz mi się tak tylko może wydawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z wizu sie tako alive podoba ale przeraza mnie ze ciezki mam winde ale mysle nawet i glupim skladaniu i rozkladaniu stelaza i wkladaniu go do auta , czy tez np gdzies busem podjechac czy tez czasami zdarza sie ze cos trzeba przeniesc no sama nie wiem dziewczyny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Brzuchatka pewnie masz rację, ale wiesz jak to jest, jakbym miala mozliwośc przekładania to pewnie bym jej nie używała, a jak nie bede miała to bede nazekała, ze jej nie mam:-) Moja siostra miała x-landera i stwierdziła, ze to najlepsze wózki, ale ja ostatnio oglądałam to w sumie jedyne co mi sie nie podobało to kolory materiałów:-) OK, postanowione, zbieram sie i jadę, czyli do oglądania mam tako city i xlander xpuls, moje mutsy i coś jeszcze mam obejrzec?na czyms bardziej sie skupic? Bo ostatnio jak pojechalismy zieloni to bez sensu ogladac wszytskie, chyba lepiej zawęzic poszukiwania do kilku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Alive tez oblukam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
mam pytanie do doświadczonych mam który rodzaj ubranek dla maluszka jest najbardziej praktyczny, body śpioszki pajacyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ewinka idź pomacaj w sklepie i nam potem powiesz jakie wrażenia :) asik ten alive ile ważył że taki ciężki? ma taką samą wagę jak city move? one sa ogólnie cięższe trochę bo wszystkie koła mają pompowane ale to podobno dobrze, lepiej pompowane niż piankowe chociaż cięższe przez to, no głowa mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisane ze 16kg stelaz 10, gondola i spacerówka po 6kg , ale ogolnie wozek porzadny stabilny szkoda ze nie maja jakis lepszych rozwiazan zeby stelaz obnizyc do 8kg :D i wage godnolki i spacerówki 4-5kg :) bo dodac jeszcze dziecko to wychodzi waga duza , czytalam o nim opinie niue ma duzo i byl watek na kafeterii i tam chyba kazda napisala ze waga jest minusem jest on tez dosc spory gabarytowo ze chyba jak ktos ma w blokach taki starszy typ windy to sie nie miesci ale nie wiem musialabym znalesc watek na googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ewinka a co do mutsy to czytałam gdzieś że najlepszy jest 4rider... ale też nie oglądałam go na żywo... natomiast ten evo który ma koleżanka też jest bardzo fajny tylko że właśnie jak dla mnie sztywny ale jej to nie przeszkadza w ogóle i jest zadowolona, tylko on jest jak dla mnie za niski gondole mam na wysokości uda ciągle bym się musiała do niego schylać, koleżanka jest mała więc dla niej idealny :) no i jest dość lekki ten wózek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK, moim faworytem jest zdecydowanie body. Starszy urodzil sie w 2 polowie maja, mlodszy koncem czerwca, bylo cieplutko i body okazalo sie w sam raz. Kiedy robilo sie chlodniej, dorzucalam spodenki dresowe i skarpetki i przykrywalam kocykiem. W najwieksze upaly przykrywalam zwykla pieluszka tetrowa, a i tak czasem sie ktorys przypocil. Starszemu niesamowicie pocily sie stopki :) Mial doslownie pare tygodni, upaly straszne wtedy panowaly i stopki mial az sliskie, w dodatku pachnialy jakby octem :) Na noc ubieralam w pajacyki. Jak bylo wyjatkowo goraco to potrafili nawet w samej pieluszce spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Jadę, jak wróce i nie zeswiruje to dam znac:-) miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no to dużo jak 16kg, patrze teraz że city move 15kg to też niemało... musty evo waży chyba ok 12-13 ale nie jestem pewna a nie chce mi się szukać ;) może asik Tobie by się spodobał? jesteś niewysoka jak moja koleżanka więc może akurat ;) masz go gdzie pomacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mamo 3 chłopców a ile potrzeba na początek takich bodów? nie mam pojęcia ile tego schodzi w ciągu dnia pewnie to zależy od ulewania itd no i pranie chyba max co drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
mamo 3 chłopców dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się rozpisałyście o tych wózkach, dobrze że mi odpadł ten problem. Ja tak leżałam leżałam i normalnie przysnełam, zmulilo mnie cos. z tego co mówią moje znajome to do ubierania najwygodniejsze są body plus spiochy albo półspiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mama3chłopców właśnie moja w ciągu dnia bardzo mało aktywna przez cały dzień może góra 5 razy tylko siędze albo lezę i trochę wieczór. Niby lekarz mówi że jest wszystko ok na usg zawsze mówią że *****iwą jest i to widać a ją tego nie czuje dzis zaczynamy 24 tydzień. Za tydzień idę na wizytę jak będzie tak dalej to znów będę jej nudzić. My lozeczko dostaliśmy drewniane od znajomego tylko mąż mi musi dorobić szuflade do lozeczka i kupimy materac. Po lozeczko pojadę do sklepu muszę zobaczyć i się przemierzać do niego , a kupują moi rodzice więc odpada nam ten wydatek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami wystarczyly 2 na dzien, czasami trzeba bylo maluchy przebierac i po 4 razy. Rzeczywiscie, zalezalo to glownie od ulewania, ale zdziwilabys sie, jaka takie dziecko potrafi zrobic kupe :) Poza tym przebieralam rowniez, jak sie ktorys za bardzo spocil. Mysle, ze 6 do 8 sztuk body spokojnie wystarczy. Miejmy nadzieje, ze pogoda bedzie piekna, a wtedy wystarczy przeplukac, rozwiesic na zewnatrz i zaraz bedzie suche. Nie szalejcie z ubrankami dla niemowlaka, bo one baaardzo szybko rosna i z polowy nawet nie zdazycie skorzystac. Przy pierwszym synu dostalam mnostwo ciuszkow od znajomych i bylo mi glupio, bo nie nadazalam z rotacja, wiec ubieralam w te prezenty chociaz do zdjecia, zeby nikomu nie bylo przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Mamo 3 chłopców a od jakiego rozmiaru kupowac ubranka, znajoma urodzila dzidzie 63cm dluga a ubierala ja w rozm 56 i dopiero teraz kiedy malenstwo ma 2 miesiace nosi 62. ja myslalam o zakupie od rozmiaru 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×