Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kasia2014
Dzięki;-) a co do maści to która lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, czytam Wasze wypowiedzi od jakiegos czasu i stwierdzilam, ze dolacze. Ja tez mam date porodu na czerwiec, w sumie koncowka 30 czerwiec, ale ze wzgledu na to, ze bedzie cc rozpakuja mnie ok. polowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Witamy nowa kolezanke :) Podpisz sie jakos zebysmy wiedzialy z kim rozmawiamy. Jak znosisz ciaze? I kto tam w Twoim brzuchu siedzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia mnie piersi bolą czasami, wcześniej bolały bardziej, takie kłucie od środka, jakby ktoś igłą wiercił w środku piersi, bardzo nieprzyjemne. Staników nienawidzę, ale oczywiście w miejscach publicznych chodzę, za to jak tylko wchodze do domu to moją pierwsza czynnościa jest zdjęcie go i przebranie się w cos luźniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- ja często mam zapalenie spojówek, zakraplam kropelkami Visine,to znikomy wpływ na ciążę, tak myślę,po kropli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Kasia mnie piersi nie bola jakoś bardzo w sumie od dluzszego czasu nic sie nie zmienia nie rosna za bardzo i nic z nich nie leci sa tylko troszke obrzmiale i tyle... Ciekawe jak bedzie po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaze znosze dobrze, to moja trzecia takze wprawa jest, a oczekuje na przyjsie na swiat coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Cześc Pati:-) Jezu od wczoraj mam jedzeniowy atak, chodze do lodówki jakbym nie wiem co mogła tam znaleźc, i do szuflady ze słodyczami... masakra! Wciąz bym coś jadła, teraz zjadłam jogurt, ale już widze banan się do mnie uśmiecha...ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
u mnie dzisiaj tradycyjnie na wieczór:zgaga, wzdęcia, no ale na szczęście i pojawiły się gazy, nie wiecie co za ulga:) fluk cieknie z nosa i kaszlam sobie.Oby do wiosny, a bardziej oby do czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa mamusie ;) ja podobnie jak ewinka mam dzis calodniowy napad glodu. po ciazy to chyba bede musiala zatrudnic ewe chodakowska na pelen etat u siebie bo nawet kalendarez i poradniki juz nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Ewinka niezly odkurzacz Ci sie wlaczyl ;) ja teraz z mezem pijemy winko :D ja oczywiscie sladowe ilosci :P Pati u nas tez corka wybraliście juz imię? Nasza krolewna bedzie miala na imie Laura ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Mamowa my tu mamy przeciez silne postanowienie poprawy i po porodzie zakladamy nowy temat ćwiczących czerwcowych mamusiek takze szykuj sie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Moja mala baletnica jak co wieczor pokazuje mamie jakie ma dlugie nogi i jak ladnie potrafi nimi wywijac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
brzuchatka- a mi dziś mężo kupił karmi,mi wystarczy kilka łyczków,ogólnie to nie lubię alkoholu,chyba stara jestem już i swoje wypiłam;) wolę zjeść niż wypić:)nawet na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ! ale u mnie nie ma nawet zalu za grzechy jak na razie ;P macie może jakąś radę ,żeby wymigać się od niechcianego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Mamowa ja tez nie odmawkam sobie poki co niczego mam bardzo dlugi dzien dziecka ktory potrwa jeszcze ok 3 miesiecy ;) A o jaki prezent chodzi i od kogo masz go dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za mile przywitanie!! Brzuchatka na czerwiec prowadzimy z mezem negocjacje co do kwesti imienia. Najprawdopodobniej bedzie Karolinka, ale jeszcze nie przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ewinka dokładnie taki ból. Ja zawsze w staniku ale teraz widzę że lepiej mi bez;-) 33ona a to krople a receptę? Ja mam często przez soczewki i zawsze miałam masc neomecynowa a teraz zmiana... Brzuchatka ja mam nadzieję że bardziej już nie będą boleć,bo skutki też mnie mega bolą:-( tez chciałam Laure ale mężowi żadne rozdrobnienie nie pasuje ibędzie Sandra. Pati witamy,a czemu cesarka ? Moja też daje znać o sobie teraz;-) a w czerwcu będziemy 7 poty wylewac ;-) myślicie że tydzień po porodzie można zacząć jakieś cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa jest dość poważna , bo mój tato kupił mi i mojemu partnerowi wspaniały, delikatny i niczego nie sugerujący prezent, a mianowicie obrączki. Dla mnie to forma nacisku na nas. Nawet nie wiem jak mam o tym powiedzieć mojemu facetowi, bo mi głupio. jesteśmy zgodną parą . w czerwcu miną 4 lata ;) myśleliśmy o ślubie , ale nie rwiemy się tak do tego . głownie dlatego,że mamy trochę pracy , teraz i wydatków i jakoś chcemy, ale nie mamy takiego ciśnienia. Chciałabym,żeby to był piękny moment. żeby było cicho, skromnie. po prostu "dla nas". A teraz czuje nad sobą presję. Niby można powiedzieć krótko i na temat,że nie teraz, ale trochę mi cieżko powiedzieć ojcu coś takiego , bo mam do niego ogromny szacunek i nie chcę żeby czuł się rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia2014 po dwoch poprzednich cc wyboru specjalnie nie mam. Pierwsza, bo mala tracila tetno, druga cc, bo blizniaki mi sie udaly ot i nie jest mi dane rodzic sn, choc bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mamowa ja bym oddala obrączki i powiedziała że jak się zdecydujemy to wtedy po nie przyjdziemy. A z partnerem bym pogadala na spokojnie. Pati a to ty już doświadczona mama;-)gratuluje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamowa faktycznie masz problem ojej jak to mu powiedziec. Poprostu powiedz nie masz własnego zdania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
Mamakubusia- na kiedy masz termin ? Gosiaczek- ja tez od poczatku meczylam sie z pecherzem. Ciagly napor i oddawanie moczu oraz pieczenie.. no szok ! Aktualnie bol pecherza i infekcje sie skonczyly, ale zaczal sie potworny bol prawej nerki :-/ Teraz juz nie wystarcza duze ilosci wody.. ani lezec, ani siedziec, a tym bardziej chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
mamowa, na szczęście złoto sie nie psuje i tata na pewno o tym wie:-) powiedz mu miło i spokojnie, ze jak juz się zdecydujecie to sie po nie zgłosisz, a jak to nie wchodzi w gre to weź i po prostu schowaj ale uprzedź tatę, że prędko slubu nie bedzie, ale obrączki spokojie będa czekały. Dzis cały dzień czytam o wózkach, normalnie czacha mi już paruje! Chyba mutsy 4rider jest aktualnym mym faworytem, zobaczymy jaki będzie jutro:-) Brzuch to rośnie z dnia na dzień, naprawdę, dzisiaj tak go oglądalismy i swierdzilismy zgodnie, ze wczoraj był nieco mniejszy (może przez to odkurzanie moje dzisiejsze lodowki i szuflady hehe) Macie jakiegos fajnego sprzedawce lub sklep internetowy gdzie kupiłyście ręczniki z kapturkiem dla dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nowa mamusie :-D Dobrze licze, ze to bedzie czwarta pociecha? Oczekujaca, jak widzisz wypadki chodza po ludziach :-D Obecna ciaza to tez niespodzianka ;-) Ewinkaa, ja takie napady mam co drugi dzien, akurat wczoraj gastro mi sie wlaczylo. Dzisiaj brzusio odpoczywal, zjadlam kanapke I zapiekanke z kasza gryczana, banana I jablko, I tyle. Znaczy jutro bede nadrabiac :-D Ide spac, bo jutro znowu na rano do pracy, dobranoc. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama3chlopcow zgadza sie czworeczka w drodze. Taka niespodzianka po 30-tce. Piszecie duzo o wozkach,na szczescie juz mam, a ja szukam ladnej, bawelnianej poscieli do lozeczka. Preferujecie stonowane, pastelowe barwy, czy raczej kolorowe; zywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Witam nowe mamy:) dziewczyny ale szybko piszecie, ja wczoraj musiałam pozałatwiaćsprawy i wieczorem ten brzuch nawet mi uwadzał siedząc, więc leżałam, młode mnie zbudziło dziś wcześniej, o tak pokazał jak on moze na długości się porozciągać.Pati ja lubie stonowane barwy, delikatne, także takiej pościeli będę szukać :) mamowa, rozumiem Cie, u nas też był nacisk na ślub na początku, i oczywiście to ma być wesele, bo szwagierka miała, to my też, ale ja chce na spokojnie, jak młode podrośnie troszkę, a nie na juz bo tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja kupiłam ręcznik z kapturem w pepco, dokupie jeszcze ze 2 zwykłe ręczniki, takie dla małego, niekoniecznie z kapturem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może macie jakąś poradę na nogi bo czuję, że z każdym dniem jest coraz gorzej łydki mnie bolą i mrowią i nie wiem co się dzieje a popołudniu pojawiają się obrzęki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×