Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Jaki macie materac do łóżeczka? bo ja już zgłupiałam. najpierw czytałam że najzdrowsze kokos-pianka-gryka. Upatrzyłam taki 8cm grubości, teraz czytam że te materace są za grube do łozeczka turystycznego i często wychodzi w nich plesń, że lepsze jednak piankowe, ale znowu piankowe są miękkie i też nie wiem czy to dobrze, bo wiadomo turystyczne ma ten poziom podwieszany i to jest cienkie. Oswieccie mnie, bo chce w tym tyg to wszystko zamawiac a na nic nie jestem zdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia wysoko masz brzuch :) Posiew moczu naszczescie jałowy , za to oczywiscie znowu białko w moczu ale i glukoza !! jutro powtarzam mocz wrr bo juz mam dosc , pewnie zastoj jest i od tego nerka boli ale na usg narazie nie bede jechac bo nie boli juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ładny brzusio :) Mój jest trochę mniejszy i niżej leży. Oczekująca teściowa puki będzie żyć będzie Cię męczyć, to taki typ. Trzeba mieć głęboko w ... :) to co ona mówi. Oddzielna kuchnia super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam ten 3sladnikowy a teraz bylo w tv ze w tej kryce w materacach ze swarzedza byly robaki i pogryzly dziecko , wiadom o w kaszy sie lęgną one wiec jednak kupuje piankowy tyle ze grubszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materac kupili teściowie kokos, pianka, gryka bo Pani w sklepie poleciała i był najdroższy a oni uznali, ze dzięki temu najlepszy. Ja jeszcze nie mam zdania będzie widać jak się spisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik sam piankowy kupujesz? też własnie oglądam a jaką grubosc bo ja znalazłam 6cm chyba mało. Tez słyszałam o tych robakach brr masakra. Brzuszek jest raz wyżej raz niżej zalezy jak dzidzia sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek tak tesciowa bedzie taka do konca i zeby niewiem co ona sie niezmieni.flavia faktycznie masz wysoko brzuszek ja mam nisko.wczoraj sasiad mowil ze teraz widac brzuch dobrze:)smialam sie ze dziecko rosnie to i brzuch.asik kiedy masz wizyte?moze zadzwon z wynikami do gina?ja zamowilam ten gryka pianka kokos materac mam nadzieje ze do piatku przyusla mi paczki.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia ja widzialam na allegro 10cm piankowy pikowany i taki chyba zamowie on kosztuje prawie tyle co ten kokos-gryka-pianka , w piatek mam wizyte jutro powtorze mocz i zaraz jesdzcze zrobie z maszyny w pracy zobaczymy , jak nie urok to sr.... asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Flavia super brzusznej. Mój mniejszy niżej i bardziej okrągły,twój szpiczsty jak na chłopaka;-);-);-) wg mojej babci;-) Ja kupuje materac greka,pianką,kokos mam upatrzony na allegro 8 cm, w kwietniu go zamówić i pościel całą i będę mieć już wszystko;-) Oczekujaca i dobrze może zrozumie że zachowuje się jak głąb;-) Nic się nie stresuj ,zajmie się sobą jakąś maseczka albo coś;-) Zróbcie remont będziecie mieć spokój, może za parę lat zrozumie że sama zawinila ,a może zawsze będzie myśleć że ty jesteś ta zła;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik dokladnie jak nie urok to sraczka.myslalam ze pojade wczoraj nma szpital zeby dali mi te zastrzyki a tu grypa:/wiecie co ale kasa ucieka z konta,wczoraj7tys,kuchenka i okap1;5tys,dzisiaj woda i podatek500zl teraz smieci znowu60zl lozeczko500zl masakra poprostu,bylo15tys na koncie a teraz malo co zostalo.za miesiac znowu ubezp.szkoda gadac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia dzis mialam zamiar prasowac ubranka,ale pokoj zawalony gratami i niewiem czy dam rade,ogarne troche sypialnie,pranie rozwiesilam jeszcze musze wyprac poszewki i przescieradlo.maly kopie strasznie i sie wypina napiera na pecherz i siku chodze co pol godz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik- żebys wiedziala jak nie jedno to drugie, nigdy tak nie miałam zawsze zdrowa jak ryba a teraz ciągle cos. kasia- na chłopaka a jakże by inaczej, w końcu w brzuchu mieszka mały mężczyzna:):):) oczekująca- no kasa ucieka w mgnieniu oka, nam w końcu teraz tez doszły pieniądze 10tys i zaczynamy wszystko kupowac, w sumie to nie mamy takich wydatków jak wy, szafę trzeba kupic, odmalowac i jakies tam dodatki pozmieniac. dla dzidzi tez w tym tyg będę powoli wszystko zamawiac, żeby do świąt juz było wszystko gotowe. Chciałabym juz swięta, to będzie wtedy mój 34 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia niestety kosztow jest masa.kazdy mowi ze rolnicy maja kasy jak lodu tylko ile wydatkow,po niedzieli maz zamowil paliwo i znowy2tys pojdzie i to na samo obsianie a reszta znwu wydatek.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
No niestety kasa topnieje w oczach a wydatki coraz większe. Ja się cieszę że odpadło nam lozeczko -dostaliśmy za darmo i wózek bo moi rodzice kupują. Dla mnie to dużo. W sumie ciekawi mnie czy teściowa coś da lub kupi,ona jest po zaczadeniu i sama ma ciężko wyjść z propozycja,chyba że jej córka coś jej powie. My kupiliśmy to łóżko za 3 tys ale na 10 rat 0% także spoko zawsze to mniej odczujemy,jakby nie dzidzius to wolałbym wziąć za gotówkę bo z głowy. Ostatnio naprawa auta męża wyszła 4 tys w sumie no ale może już spokój będzie... Jeszcze komodę i szuflada pod lozeczko dostaliśmy dla młodej ale to mi sąsiad zrobi zawsze to taniej;-) My po ćwiczeniach,moja się rozpycha pół brzucha miękkie pół twarde;-) Oczekujaca ja też będę dziś pracować przynajmniej część ciuszkow , nie lubie tego robić,dla nas kupuje rzeczy żeby nie pracować;-) Idę do ogródka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połaziłam dzisiaj po sklepach,kupiłam sobie tunike i sukienke ciążową oraz śliczne,maleńkie różowe buciki i bialutkie body z krótkim rękawem rozm.50-56.Kupiłam to w lumpexie za 17 zł.Moja dzidzia coś nie rusza się od 7 rano.Pukam w brzuch,ruszam nim i nic.Narazie nie panikuję.Poczekam do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja po wizycie,wszystko super:-)wzorowa ciąża, jak brzuch boli to brać magnez, a w domu zamiast siedzieć przed tv to leżeć,tylko tyle. Następne usg i wizyta za 4 tygodnie, a to będzie juz 33tydzien:-) przepiękna pogoda dziś!!!ja aktualnie galerii handlowej, czekam na pociąg którym przyjedzie mamusia moja. To będzie dobry dzień i caly tydzień też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wkurzona wrocilam z miasta, na najr****iwszej drodze rypnal mi przewod paliwowy, na szczescie sama prowizorycznie naprawilam i dojechalam do domu, maz z pracy przyjedzie to zrobi jak sie nalezy. Cale lapy mam od smaru domyc teraz nie umiem ehhh zaczynam niecierpiec aut BMW, to prezent od meza. Wiem, ze kazde auta moga sie zepsuc, ale dlaczego akurat mi i to w tym momencie heheh dobrze ze nauka od meza nie poszla w las i jako tako na autach sie znam, wiec jakies male awarie naprawiam sobie sama. Szkoda ze nie widzicie jakie dzielo kolorowe odwalilam , caly przewod paliwowy jest oklejony kolorowymi tasiemkami heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
AAJ= podziwiam, ależ jesteś dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona nie mialam wyjscia, wsciekli kierowcy nie byli zbyt zadowoleni, ze zapchalam ruch drogowy, a tez zaden z nich nie kwapil sie by pomoc zepchnac auto na pobocze, a sama takiej wielkiej krowy bym nie zepchnela, wiec musieli sobie poczekac te 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka to super że wszystko dobrze a rozwarcie sie nie powiększa? ile dzidzius wazy? Ajjj te samochody to złosliwe czasem, ja się na naprawach nic zupełnie nie znam, kiedyś mi pękło koło to myślalam że się popłacze dobrze ze zdążyłam jakoś zjechac na pobocze. Dziewczyny wam wygodnie jeszcze za kierownicą? bo mi to nawet na miejscu pasażera już niewygodnie heh. Od grudnia już nie prowadzę bo raz mi się zakreciło w głowie i sie wystraszyłam. Mąż mówi że zapomne jak się kieruje ale myslę ze nie;) kasia -Ja też się cieszę, że nam odpadł do kupna wózek i fotelik to już oszczędnosc, dostalismy tez kołderkę do łozeczka z poduszką. poza tym moja mam kupiła mnóstwo ubranek sama z siebie. Ja pewnie jakbym była chodząca to tez bym teraz latała i kupowała jakies d**erelki ale że leże to nie mam jak wydawac kasy heh. Dopiero jak teraz wszystko zamowie z neta to wyjdzie z tysiąc na raz bo wiadomo łózeczko dodatki. Pózniej zostaną tylko rzeczy dla mnie do szpitala i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AJJJ - niezla jestes :) a ludzie tez nie pomogą norma Co do kasy to chyba najwiecej idzie na jedzenie , paliwo , rachunki i u nas jeszcze kredyt co miesiac ponad 2tys takie zycie teraz .. asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuch nie przeszkadza w samochodzie i nadal prowadzę.Muszę odbierac dzieci ze szkoly i przedszkola.Nie mam wyjścia,bo mąż w pracy do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie rzadko pomagają, tylko stoją i trąbią. mojej mamie kiedys na światłach zepsuł się samochód, zgasł i juz nie odpalił. to wszyscy tak trąbili że szok ale nikt nie podszedł żeby zapytac czy jakoś pomóc zepchac albo coś. Za to mój mąż z miesiąc temu miał przygode jak wracał z pracy, jakiejs kobiecie zgasł samochód pod prąd tzn chciała skręcic w lewo i nie zdążyła. A tam malutkie dziecko w foteliku i pełno rozpędzonych tirów jezdzi, nikt się nie zatrzymał, tylko mój mąż. normalnie bylam z niego dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Powiem tak ja mieszkam na wyspie i tu bez auta to jak bez rak i nog. Moje autko ma ustawiana wysokosc kierownicy i smieje sie ze auto rosnie razem ze mna. Jak do tej pory jazda autem nie sprawia mi najmniejszych problemow. A i corke ze szkoly trzeba odebrac, wiec tutaj auto to na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy macie juz siarę w piersiach, leci wam? kurcze mi nic nie lec*****ersi mi się powiekszyły ale sutki małe i nie widzę żeby choc kropla była. Boje się ze nie bedę miała mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja zawsze sie zatrzymuje jak ktos stoi i widze, ze z autem cos nie tak, chocby na hol wziac, jesli awaria jest powazniejsza. Wiem sama jak to jest stac kilkanascie godzin i czekac na pomoc drogowa bo kazdy boi sie zatrzymac by pomoc. Ja powiedzialam siebie, ze zawsze pomoge bo wiem jak to jest jak kazdy cie omija i jeszcze trabi, ehhhh. a co do kasy to macie racje leci jak woda z kranu, ciagle cos. U nas najwiecej to chyba na paliwko idzie zawsze bo duzo jezdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi siara leci juz z dobry miesiac jak nie wiecej, siara leci mi najwiecej w nocy, koszulka ma slady ale idzie wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia dzidzia waży 1350g idealnie jak na 29 tydzień. ja prowadzę auto nadal, mąż dzięki temu zawsze ma taksówkarkę po imprezach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×