Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

KAsia moje sa kiepskie:), nie od karmienia tylko w pierwszej ciazy urosly 2 rozmiary:). karmilam 2 lata teraz bym chciala tak z 8 miesiecy max ale wiem ze to wygodne wiec zobaczymy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Piersi duzo mi sie nie zmienily po karmieniu, wiadomo nie sa tak jedrne jak sprzed ciazy i karmienia ale tez nie obwisly jak worki, maz mowi ze wygladaja lepiej niz przed zostaly wieksze hihi. Pozatym ja duzo masowalam sobie piersi i caly czas chodzilam w staniku, i wykonywalam cwiczenia na ujedrnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mi pozostalo zlego to pare rozstepow na piersiach po zewnetrznych stronach, nie widac ich mocno ale dla mnie sa zauwazalne, a to dlatego ze piersi w czasie ciazy urosly spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja po obiedzie byly golabki i zurek.mialam dzis jednak usg bo w piatek niebedzie mial jak zrobic.maly wazy2300 a reszte wymiarow zobacze na wypisie ile ma bo jakos zestresowana bylam i o nic nie pytalam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca to wcale nie jest wielki:). Normalny a nawet jak na 33 tydzien to mały nie ma co wierzyc w te wagi po porodzie zobaczymy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia brzuszek uwazam ze wcale nie za duzy w sam raz jesr :) kazda ma inny pasujacy do swojej figury i budowy :) oczekujaca widzisz nie ma co sie stresowac widac ze chyba ci go zle zmierzyli w 30tyg bo od ok 30 tyg dziecko przybiera ok 200g tygodniowo a czytalam ze nawet to sie wacha od 150-300g , a teraz juz wcale nie jest taki duzy jak ci lekarz zapowiadal wiec spokojnie urodzisz go bez nerwow juz :) moja kolezanka w 34tyg teraz miala usg i mala 2300 to zapowiedzieli jej wage docelowa jak donosi do 40tyg do 3,5kg Mamo ja tez mialam cukier w moczu ale tylko raz pomiary byly ok powtorny mocz tez wiec spokojnie narazie skontroluj ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05-------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06-------dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06-------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06------- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- --------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06---------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06----------Pola mamowa (20l)------------16.06---------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 -------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06------chłopczyk lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze wiecej niz 3500 niebedzie wazyl zobaczymy przy porodzie,ale mowil ze do37tc i bedziemy rodzic bo dzis cisnienie mi skacze i niechce mnie meczyc.mam nadzieje ze bedzie ok wszystko.szyjke sprawdzi mi w piatek jeszcze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po odchudzaniu mam rozstepy ale pomimo że piersi pierwsze poleciały z wagi to były jedrne teraz mam największe w życiu:-)mąż mówi że fajnie jakby takie zostały. Też bym chciała ale jak znów spadną to boję się że będą właśnie takie worki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca dobrze że wszystko dobrze,mały jest w sam raz:-) a kiedy wychodzisz ? Flavia pewnie pokój urządza i nie ma czasu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz mniej witamin biore to mniej moze rosnie ale to dobrze bo pozniej ciezko urodzic.lekarz w piatek sprawdzi mi szyjke i moze beda wyniki z wymazu,wiec moze w piatek a jak nie to w sobote wyjde.chyba ze wyniki zle mi wyjda.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie kafe psuje:/ mój mały dzis niespokojny, nie jade do mamy jednak, bo wieje, zimno, moze ona przyjedzie. oczekująca mi sie wydaje, ze oni sie pomylili ostatnio, bo jakby dzidziuś przybrał w tym czasie tylko 300gramów, to byłoby podejrzane:)))) takze nie ma sie czym przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trafiłam na powtórkę powodów na końcówkę w zasadzie i się rozkleilam ;) i już chyba wiem jaka pozycję przyjmę nie dam się położonym tym razem i nie w mówią mi że inaczej jak na leżąco się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest ten plus, ze to matka wybiera sobie najwygodniejsza pozycje dla niej do porodu, mysle ze powinno tak byc wszedzie, wkoncu jako rodzace wiemy jak czuje nasze cialo i co dla nas najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam głupia i " nie przygotowana" u mnie w szpitalu przynajmniej teoretycznie tak jest że ma się prawo wybrać ale jak rodzilam synka to tylko prysznic i na łóżko porodowe na plecach. Bo trafiłam na wredna położna :/ ale teraz jestem mądrzejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Oczekujaca wszystko bedzie super. Moj gin tez mowil ze urodze sredniaczka. . Wkurzylam sie bo ciasto mi nie wyszlo, chyba proszek do piczenia byl do ....... Inne skladniki kupilam dzis rano. No trudno, dla kolezanki kupilam ciastka a m sie cieszy bo cala blacha dla niego. W smaku ok, tylko nie uroslo ;) a moze wmowic m zeby mi kupil nowa kuchenke ;) :D Ja od kilku dni ciagle ogladam tlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze bedzie sredni bo nieurodze:p wiecie w szpitalu gorzej sie boje porodu jak te kobiety jecza krzycza masakra:/ oj zjadlabym ciasta ale na swieta upioke czekoladowca i szarlotke a pozniej juz bedzie post i dieta:)juz chcialabym miec swojego robaczka przy sobie ale juz niebawem.czekam na obchod co powie ordynator bo moj gin bedzie w piatek dopiero.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole wiecie co mierza mi cisnienie i ciagle mam145/90 ja mowie ze przeciez mierzyli mi wczoraj 2razy i bylo120/70w domu mialam podobne a dzis dwa razy145/90.lekarz mowil ze ma nadzieje ze cisnienie sie unormuje i mowil ze ciaza mi organizm oslabia i bedziemy rodzic w 37 chyba ze zacznie sie wczesniej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca mnie też przerażają te krzyki,wg mnie to nic nie daje tylko siłę zabiera. Ja mam zawsze prawie dobre ciśnienie zawsze koło 120/80. Ja ostatnio mam jakieś czarne myśli że coś jest nie tak lub że coś pójdzie nie tak,ży to może być spowodowane zbliżającym się porodem? Zauważyłam że nie mogę jeść slodkiego bo potem mnie mdli ...:-( Ja idę robić kolację i czekam aż mi się jelita uspokaja... Mam jakiś gorszy dzień dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam cisnienie 140/90 ale jakos tego nie odczuwam :) Aa i polozna zawsze mi mierzy cisnienie dwa albo trzy razy bo mowi, ze nie moze takiego wpisac.. i tak zawsze wychodzi tak samo, a do książeczki wpisuje mniejsze. Jak dla mnie to jest dziwne.. pytalam lekarza o cisnienie to mowi, ze w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam tak samo . Dzisiaj w szkole rodzenia było o szczepieniach :) A my juz w domku odpoczywamy :) moze jutro ciasto zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
A ja dzisiaj szarlotkę zrobiłam i pycha wyszła. Oczekująca. To mamy prawie identyczne dzieciaczki, mój w 32 tygodniu ważył 2200 i dwóch lekarzy mówiło,że jeszcze zrobimy jedno usg, ale tak na oko i wg centyli to będzie ważył ok.3600. Mi też ciśnienie skacze, dziś miałam 147/89, leżę sobie z nogami do góry bo puchną:/ . tak troche z innej beczki-kupowałam bodziaki w smyku z jakiejs organicznej bawełny (kiedyś wzięłam bo mi sie kolory podobały) i po praniu w 40st. Zrobiły si bardzo szerokie, wiec odradzam ten rodzaj, wkurzyło mnie to:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Esmi- to mnie na pewno widziałaś w szkole rodzenia, w połowie wykładu zrobiło mi się niedobrze,myślałam,że puszczę pawia i poszłam na korytarz i siedziałam do końca wykładu. zjadłam dziś hamburgera i małe frytki- i wiem,że to była zła decyzja, teraz zjadłam sałatkę i loda i jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Esmi a kiedy się umawiacie z m na te 2 indywidualne lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 to juz wiem :) siedziałam za Toba i w pewnym momencie wyszłam do WC :) Ty blondyneczka w kucyku i maz blondyn :) i małego brzuszka masz :) Ja odrabiam poprzedni tydzień pod.koniec kwietnia i początek maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek ja niewiem co to jest ze tak wychodzi z cisnieniem moj gin mowi ze to za wysokie juz.dziewczyny znowu mam maly magnmez,tarczyca znowu podskoczyla do gory,bialko male mimo ze codziennie jogurty jem piersi lub ryby.wurzylam sie poprostu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kurcze Esmi tak to ja,masakra cały czas wdychałam powietrze z otwartego okna i nic mi nie pomagało, spociłam się jak mysz,zwłaszcza na szyi i wyszłam na korytarz,bo najpierw słabo,póżniej niedobrze, takie uroki ciężarnych;) myślisz,że mój brzuch mały?wg mnie to już olbrzymi;) i na wykładzie ciągle mężowi pokazuję jak mały się wierci, chyba mu niewygodnie było;) -a Ty jesteś niewysoką brunetką?dziś mało kontaktowałam, od rana mi jakoś niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem nie wysoka brunetka z wielgaśnym brzucholem hehehe :D się zorientowałam , że źle się poczułaś bo się wierciłaś na krześle ;P Dobrze, że już dobrze się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Esmi- widziałaś jak dziewczyna połamała krzesełko i spadła z krzesła, ja myślałam,że jej coś się stało... a za nią chłopak się skaleczył tym krzesłem, rozciął rękę i zabandarzowali mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Twój brzuch raczej porównywalny, koło nas jak zauważyłam to dziewczyna obok mego męża co siedziała, była może w 8 albo 9 miesiącu i jak zobaczyła,że ja się kręcę to ona też miała dziwną minę,chyba jej było też niedobrze. Dla mnie tam tak duszno w tej Szkole rodzenia-ciężko wytrzymać, i dzis powiedziałam dla m,że moje dziecko chce mnie zabić- udusić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×