Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość g
poczatekczerwca a ile masz cm w brzuchu?Na oko brzuszek wydaje się mały ale jak się go zmierzy wychodzi że jest duży.Każdej z nas brzuszek inaczej rośnie jednym się bardziej rozpływa na boki innym wychodzi bardziej do przodu przez co wydaje się dużo większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc g- jutro sie zmierze, ale napewno mam ponizej 100cm. Fakt faktem jest to, ze zawsze miałam spore 'boczki'.. a teraz to juz w ogole. Jak bylam w szpitalu to lezala obok mnie babka 36lat, cukrzuk.. byla juz tak umeczona ciaza ( a to bylo jej pierwsze dziecko ) spuchniete nogi, ogromne zylaki.. nie mogłam się nadziwic jej ogromnego brzucha. Ledwo, ledwo donisila i urodzila. Jej radosc i meza byla tak ogromna jak urodzila po 12 godz , ze te moje glupie rozstepy to jest pikus. Inni nie mogą miec dzieci przez kilkanascie lat tj Oni, a ja sie p*****lami przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry ja juz niespie.za1,5godz dzwonie do gina.w nocy mialam kilka skurczy i w brzuchu i w nogi masakra.kasia mnie czasami nachodzi ochota na piwo co przed ciaza lyka niewypilam i na malibu z sokiem bananowym:) wy mozecie jeszcze paznokcie obciac u nog a mi m to robi bo mam nisko brzuch i ciezko mi.ja mam rozstepy na udach i po3na brzuchu .tez wezme sie za siebie po porodzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a celulit tez mam na udach zawsze mialam a teraz to tragedia.kiedys jak odchudzalam sie to robilam peeling kawowy i pozniej balsam eveline i celulit duzo sie zmniejszyl.moj maly juz fika a ja z dnia na dzien jewstem zmeczona tym niewyspaniem.niech te tygodnie szybciej mijaja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tato wysłał mi kiedyś z Kanady w paczce to piwo Bavaria i było pyszne.U nas tez jest w marketach.Ale nie wiadomo czy tak samo smakuje czy jest "kombinowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma qiecej 108 czy 107 ale mi sie wydaje ze od miesiaca duzo nie rosnie. Oczekująca informuj na bierzaco. Flavia to masz troche rozrywki poleżycie sobie razem:). Co do zaparć ja nie mam takich problemów mimo ze biore żelazo tylko pamietam po porodzie mialam taka blokade ze sie balam załatwiać. Podejrzewam ze moje dziecko sie prekrecilo czkawke mial i czulam ja na dole:) Ide dzis z malym do dentysty potem zrobie obiad, jak tylko skoncza ta sypialnie to pakije torbe juz to bedzie 35 tydzien chyba czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek uwazam ze brzusio jest super nie za duzy nie za maly podobny do mojego :) ja wysle swoj , a co do piwa ja pije teraz nalogowo karmi , jest tez nowa warka radler cytrynowa 0,0% alko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek już Ci brzuszek odskoczył, mam niewiele większy, albo i taki sam ciężko stwierdzić. Z tym, że u mnie 31 tc. Niedawno wróciłam z pobrania krwi i tam wszyscy się dziwili, że za chwilę 8 miesiąc zaczynam, że nie widać. W łazience na suszarce wiszą maleńkie ciuszki, nie mogę się napatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia jak czułaś czkawkę na dole to ma tam główkę u mnie było tak, że na usg głowa na wys mojego pępka a dwa dni pozniej poczułam nisko czkawkę i okazało się, że przyjęło pozycję do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek ja tez 31 dokladnie 30t4d na kiedy masz termin ja na 13 czerwca ile teraz wazyla twoja dzidzia wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja po zakupach. Dziś dobrze spałem ale jestem bardzo spuchnieta . Od wczoraj bardzo dużo pije non stop pić mi się chce. Dziś może kupię tego radlera . U mnie piękna pogoda:-) Zaraz cwicze,potem obiad i do ogródka:-) Moja wieczór się ruszyła a teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, początekczerwca masz sliczny brzuszek, asik ma podobny, ale na ostatnim zdjęciou wydawał się większy:) jaka kreska, ja nie mam takiej:) dzis dalej mam spuchniete nogi i gebe, ide na szkole rodzenia na 18:) łożeczko stoi, ciuszki poprasowane i czekaja w szafie, jeszcze koce, posciele, i dokupic pare rzeczy i mam wszystko, wiadomo ubranka i tak ciagle sie dokupuje jakies:) czekamy na dzidzie, tak patrzałam wczoraj na łozeczko, niedłigo tam bedzie dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie dzisiaj zaczyna się 33 tydzień jak ten czas leci ;) teraz byle do świat a później to już z górki ;) Dziewczyny macie piękne brzuszki ja niestety mam straszne rozstępy :( na brzuchu mam panterke dosłownie na udachi piersiach też i żadne kremy nie działały ... no ale cóż już nic na to nie poradzę. Mi ostatnio mama powiedziała że mam dość nisko brzuszek. Zaraz zbieram się na szybkie zakupy spożywcze aby zdążyć przed zapowiadanym deszczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej laseczki:) wczoraj byłam na cwiczeniach przed szkołą rodzenia- ESMI- minęłyśmy się, tylko nie znamy się:) -dziewczyny przychodzą 40min.wcześniej aby zająć miejsca, szok;) -piwo piję karmi,ale tylko piję trochę bo bardzo słodkie -słodycze za to wtrąbiam...jak przed ciążą -tak,będę chciała znieczulenie w kręgosłup, nie mam zamiaru się męczyć;) wczoraj ugotowałam ogórkową,więc mam na dzisiaj, a przed szkołą rodzenia chyba pojedziemy na pizzę, chociaż robię to dla m....jakoś nie ciągnie mnie do fast foodów,wolę słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój mały cały czas się wierci,jeszcze ma miejscówkę dużą:) - jutro mam zamiar zrobić nalot na nowy szmatex:) -mi cały czas się chce pić,ale po wodzie mam biegunkę i to nie ważne jakiej firmy i rodzaju woda- lekarz mówił,żeby pić ile się chce, nie koniecznie litrami i dobrze:) oby pragnienie zaspokoić -dziewczyny ja mam 30tydzień i 1 dzień i mam termin na 24 czerwiec, hmm, a Wy na 13 czerwca??? okres mam co 28 dni, coś dziwnego w tych wyliczeniach - standardowo nie śpię od 5 rano,ale nie wstaję tylko np. czytam książkę:) lubię książki o starożytnym Rzymie,biografie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dokładnie 30 tydz 1 dzień termin z om 16.06, nikt mi malutkiej teraz nie ważył, ale w 26 tydz 5 dzień miała 1300g czyli sporo zdziwiłam się bo na prenatalnych była mniejsza od Waszych dzieci. Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek zaczynam 33, termin na 5 czerwca z okresu, z usg 31 maj:) czyli jestem w 31t5d:) do d**y sie czuje dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Agata nie marudz-tak pięknie ptaki śpiewają:) u mnie jak szalone i śmigają po podwórku jak strzały, amory mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka bo moj brzuch praktycznie od ost zdjecia nie urosl i opadl ;/ ogolnie dziecko male wyszlo na usg bo 30tydz bylo 1100-1200g teraz znowu mam usg po tygodniu czy przybiera prawidlowo czy lozysko wydolne czy jednak zatrucie boje sie i czekam :( a teraz jak ilone napisala ze jej mala w 27 tyg wazyla 1300 to juz wogole mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm asik, ja bym sie nie przejmowała narazie, mój młody w 30 tyg ważył około 1500,ale to jest wszystko szacunkowo, mogl dzidzius sie inaczej ulozyc i juz pomiar jest inny, i waga inna ta przypuszczalna, moj ma duza glowe, tzn zawsze jest starsza według tygodni, ale moj ma wielki łeb, moj brat tez łeb jak sklep, moze po nich, za to udo zawsze młodsze, ale skoro lekarz nic nie mowi, to ja mysle,ze jest oki, takze sie nie przejmuj wagą, bo dzieci są różne i różnie przybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Agatka poszalas z fotkami hehe ja chyba zaraz tez wstawie lozeczko ;p w czw mam usg zobaczymy co sie tam pokaze mam nadzieje ze bedzie wszystko ok , Flavia ale Twoj brzuszek szpiczasty chyba zadna takiego nie ma :) to niby na chlopca taki szpiczasty wg tych wierzen ludowych heh czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminia a kiedy rodzisz ?? ja narazie nie mam rozstepow ale podobno wychodza czesto w 9mc wiec jeszcze przed nami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Flavia, twój jest mega szpic, zgrabny:) Asik, sliczne te łożeczko, całe białe, ja na chwile posciel wyciągnełam, ale już schowałam, mam taki mały pokoik, ze nie wiem, cze bede ochraniacz zakładać bo jest okropnie ciepło w tym mieszkaniu i chce widzieć małego w nocy, chyba bede spać tam, gdzie nogi, ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamina, niestety niektorym wyjda, innym nie, ja nie mam, ale wszystko przede mną jeszcze. mam za to cellulitis na nogach, d***e i udach, cos okropnego, serio ja jak urodze, biore sie za siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy mam już po pierwszej ciąży teraz mi poszło w brzuch do przodu i te stare się rozciągają jeszcze ;/ asik Termin z om mam na 3 czerwca ale szyjka jest miękka się skraca i do tego cukrzyca i nadciśnienie a więc jest prawdopodobnie że jeszcze w maju będą mi wywoływać na razie nie panikuje do końca kwietnia mam teraz wizytę zaraz po świętach 22 kwietnia ale przez to ciśnienie chyba pójdę szybciej w przyszłym tygodniu tylko musze zrobić badania a jestem podziebiona ;/ dostałam zlecenia na badania na te hbs hbv toxo oba hiv posiew moczu morfologie itd jak podliczylam to zapłacę za nie ponad 150 zł ale tak sobie wymyśliłam że pójdę do lekarza rodzinnego i poproszę go o skierowanie chociaż na części badań ;) no i jak będą wyniki pójdę do gina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Oczekujaca wspolczuje tego przestoju z kuchnia, niewielee czasu wam pozostalo. Ale badz dobrej mysli. Firranke kupilam alee swojej mamie, mam nadzieje ze siee jej spodoba. . Ja teraz zaczynam miec dolegliwosci ciazowe, zaczynaja mi puchnac dlonie i czasami czuje lekkie pieczenie w gardle. Ale mowie do malgo aby ulzyl swojej mamie ;) i zlazl z watroby :D . Nawet m sie z tego smieje, ale o dziwo pomaga. . U mnie pochmurno i moj blednik znow szaleje. Ale na pewno pojde na spacer bo zapach wiosny w powietrzu zacheeca do spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminia no to jest obciazenie dla lozyska duze rzeczywiscie, ale lekarz juz zobaczy jak to bedzie wiec narazie spokojnie , z tych badan rodzinny moze ci zlecic tylko posiew moczu i morf inne sa niestety platne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w cieniu dzisiaj 25º coś pięknego lecz ja się czuje za to słabo głowa boli czasem nie do zniesienia a puchne tak że nie mogę dłoni zacisnac ;/ już chyba wolne jak jest chłodnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak dobrze zawsze za morfologie mocz posiew to już ok 40 zl do przodu . Dlatego chce przeżyć jakoś kwiecień w maju to już będzie 36 tydzień to już będę spokojniejsza boje się tylko że w szpitalu będę leżeć .... że położy mnie szybciej i do rozwiązania samego.... jak leżałam na cukrzycę to właśnie dziewczyny tak naprawdę od 36, 37 tygodnia leżały właśnie na te dolegliwości do samego rozwiązania. No i modele się aby nie skończyło się cesarka. Mierzycie sobie puls ?? Wiem że teraz może być wysoki ale u mnie dochodzi nawet do 120/min.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×