Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Mokubusia bedziesz miala cewnik wiec moczu nie poczujesz , a jak ogladalam porody na tlc to laska nie mogla zapanowac nad gazami :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z praktyk pamietam ze p bolowo perfalgan w kroplowce czyli paracetamol 1g w prywatnych daja ketonal a nawet morfine maja ale po tym to odlot , i lewatywa przed cc , ale paravetamol to dla mnie s**t a nie lek nie dosc ze nie pomaga to jeszcze wcale nie jest taki zdrowy wiec jak cos walcz o silniejszy lek tyle ze karmirnie piersia trzeba wziac pod uwage ...asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamak co do siku przy cc wczoraj podczas ktg zapewnili mi atrakcjie pt. przygotowywali dziewczynę do cc i znieczulila ja miejscowo i założyli cewnik mówiła że nic nie czuje. Mówiła że może mieć uczucie że leci obok ale leciało do woreczka. Mi młody strasznie szaleje dzisiaj aż i mam dziwne przeczucie ale nie chce sobie nic wkręcić ;) ja dzisiaj zaczynam 38 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bedzie mokra powachaj,wiem brzmi nieciekawie ale wtedy bedziesz wiedziala co to. Wody sa bez zapachu ewentualnie moga troche wonic tak jak sluz z pochwy,bo moze byc tez sluz w tym. Jesli nie masz pewnosci zadzwon do swojego gina jak stwierdzic czy to wody,powiedz ze nie masz pewnosci czy to mocz czy wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca to już nie zarty jesli to wody, bo do 12h dzidzia moze byc bez wód podobno,potem moze sie wdac juz infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozylam wkladke i bede czekac co sie zacznie dziac,moze poprostu rozwarcie ale mocz pociekl bo dziecko uciska.oczelkujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś to najgorsze ze słyszysz a nie wiesz ze to ty o matko boska jak walne swojemu ginowi :( no nic w razie co od jutra jem same lekkie rzeczy:). zapytam jutro o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamokubusia wez mnie nie rozsmieszaj haha a pomysl np przerzw poz na pieska i tez mozna popuscic haha ale wtedy chyba juz kobiecie wszystko jedno :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jak cos upieraj sie ze to nie ty :) jak bedziesz po lewatywnie do tego przed zabiegiem chyba 8h sie nie je jesli planowo niech ktos sie wypowie kto mial ,ale nie bedzuesz miala tych gazow raczej :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny narazie nic nieleci mi,wiec mysle zew jutro gin powie mi co i jak,juz chcialabym urodzic i miec malego obok.trzeba isc sie kapac i ogolic masakra poprostu jak ja dzis to zrobie.a maly tak nogami rusza ze boli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja juz tak sie nie gole zreszta u mnie mowia zeby przed prodem nie golic sie bo latwiej o infekcje ostatnio poszlam z tska fryzurą chyba jeszcze takiej nie widzial bo nie dalsm rady sie ogolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez dzis daje czadu po żebrach, ciagle mi tam gmera. Co do bączków nie wiem jak to jest przy CC ale po tej lewatywie chyba nie ma problemu:)) czlowiek jest pusty :p matko nie wyobrażam sobie pruknąć na mojego ginekologa:/ w dodatku on jest przystojny facet, mi głupio już sie rozbierać i te grube nogi pokazywać i niedogoloną pipkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co chyba jestem tu jedyna ktora nie przeczuwa ze urodzi wczesniej hehe jestem ciekawa ile przenosze raczej :p asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Tu sie zaraz posikam z tych problemow haha grzywa krola lwa w kroczu :) mnie jutro czeka golenie ale bo w czw wizyta chociaz i tak nie bada ale przynajmniej mam jakas motywacje Agata milo mi ze nie jestem sama w moim przeczuciu :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy planowanej cc nie jesz nic 12h wode tylko gdy sucho juz w ustach. Tak jest bynajmniej u mnie. Mialam miec cc bo jeszcze we wtorek sebus ustawil sie tylkiem do wyjscia. Na szczescie na tym usg wyszlo ze sie odwrocil tak jak trzeba. Oczekujaca jak znow chlupnie sprawdz czy to nie sluz i zanim sie podetrzesz sprawdz ktora dziurke masz mokra - tak najprostrzymi slowami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia spróbuj choć na krótkie spacery,ja jak chodzę to mnie bardzo kluje w środku,a nie raz mam wrażenie że mam coś w środku,np zle włożonego tampona. Ja też mam mały brzuch choć ostatnio rośnie,jak mówię że za miesiąc drodze nikt nie wierzy;-) Flavia teraz wiesz że masz rozwarcie i tu już działa psychika z tym ciężko wygrać;-) może jeszcze dotrzymasz ale w sumie ty już możesz nam ładnego maluszka rodzić ;-) Ja odpoczywam z nogami w górze ,a moja mała strasznie boleśnie się rozpycha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza wyniki OK ale muszę dodatkowe zrobić bo puchnął mi nogi i dla przezorności lepiej zrobić inne badania i w piątek będę miała KTG i we wtorek kontrola a we czwartek USG i mam od dzisiaj liczyć i zapisywać w godzinę i ruchów dziecka wyczułam i zrobiłam ostatnie zakupy jeszcze kapcie do kąpieli Oczekująca Ty patrz czy przypadkiem nie rodzisz bo różnie bywa i lepiej pojechać i sprawdzić :) A ja żadnych odczuć nie mam czy urodzę wcześniej czy później :) zobaczymy ALE PADA NORMALNIE MASAKRA JAKAŚ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przez kilka godzin podbrzusze bolało tak jak na okres i brzuch sie stawiał.Jutro rano mam wizyte to się dowiem czy mam rozwarcie,czy szyjka sie skróciła.Bo napewno coś zaczyna się dziać.Dziś kończę 35 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo z nas ma jutro wizytę. Ja muszę zapytać czy to moglbyc czop. Oczekujaca to wg mnie mógł być mocz,ponoć jak się leży to najbardziej wody cienka bo główką nie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wychodzilam ze szpitala jeszcze udało mi się spotkać mojego gin i się go zapytałam czy za tydzień mam się umówić na wizytę powiedział że nie że w sobotę na ktg mam się stawić w szpitalu to nie wiem co on kombinuje ;) dużo tam chodziłam i się ruszalam tydzień temu nie miałam rozwarcia a dzisiaj przed wyjściem mnie nie badał a więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie dziewczyny bo lekarz kazał mi liczyć ile w ciągu godz. dziecko sie rusza i zapisywać może któraś z Was to robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mialam ostatnia wizyte tydzien temu :o Teraz będę musiala isc tylko na ktg jak sie nie urodzi w tym tyg. Lekarka mowila, że powinien na ten tydzien wyjsc, ale mi sie wydaje ze jeszcze sobie posiedzi. Jak siedze to brzuch lezy na udach. Heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi90 mi kazał liczyć jeśli w przeciągu godziny było 10 lub więcej ruchów to wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Ale sie aktywne zrobilyscie! Tak przelecialam wpisy, zeby sprawdzic czy ktoras nie urodzila, ale widze, ze poza Tacia I Klaudia wszystkie nadal w dwupaku. Z pozostalych wpisow wywnioskowalam, ze Flavia zwiedzila szpital, Oczekujacej leci po nogach, Ewinkaa sie boi oksytocyny, Mamakubusia ma busz miedzy nogami, a Agata I Asik boja sie, ze przenosza :-D Kogos na pewno pominelam, wiec przepraszam. Ja tez mam jutro wizyte, te jakies wymazy beda robic. Poza tym nic nie robie tylko siedze I wpierniczam ciasto, bo mamusia mi upiekla. Klaudia, Ty juz z malutka w domu, super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emsi ustalasz sobie godzine kiedy bedziesz lezec(codziennie o tej samej) zapisujesz na kartce dzien,godzine i zaczynasz liczyc przyklad 13.05.2014 19:00-20:00 ilosc ruchow 20 najlepiej trzymac dlon na brzuchu,bo nie kazdy *****czuc od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×