Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Ilonek-wszystko będzie dobrze,tabletki zbiją cisnienie i poczujesz sie lepiej. Trzymam kciuki. a to cudo od naszych mężczyzn to prostaglandyny!znajdują sie w s*****e-zmiękczają i przygotowują szyjkę do porodu,podobno najlepsze na przyspieszenie porodu:-) po odpadnięciu czopa można sie kochać,pytalam o to dwóch lekarzy i powiedzieli,że można:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze! Jak Ci sie cisnienie unormuje to bedziemy miec cc w tym samym czasie :) Mozemy sobie nawzajem wysylac pozytywne mysli, hehe. Oczekujaca, sluchaj dziewczyn - seks i duzo ruchu, to moze Igor tez sie ruszy :) Jolka, ja mam wspomnienia dokladnie odwrotne - wole sn od cc, ale mnie juz chyba nic nie uratuje. Asik, tez jestem zla, bo w sumie g...., za przeproszeniem, mi dzisiaj powiedzieli. Pobrali wymazy i mocz, zmierzyli cisnienie, ale nawet mnie nie zbadali. Polozna w szpitalu tylko sprawdzila tetno dziecka i zgodzila sie z moja polozna, ze prawdopodobnie maly jest ulozony posladkowo. Wezwala lekarza, ktory stwierdzil, ze nie ma sensu robic usg, bo mam wyznaczony termin cesarki, wiec w tej sytuacji ulozenie dziecka nie ma najmniejszego znaczenia. Kurcze, caly czas mialam nadzieje, ze jakos sama tego mojego Leona wypluje i nie beda musieli mnie kroic, a tu doopa blada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaikuba
widze ze wiekszosc kobitek ma tu zalecenia na cc chyba wam troche zazdroszcze bo cholernie sie boje porodu.Jakie sa zalecenia głownie do cc ?bo chyba bym wolała tak rodzic ale znajac moje szczescie to bede rodzic naturalnie a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj masz : wg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego tu sa wskazania do cc : http://pulsmedycyny.pl/2582141 ,72628,ciecie-cesarskie-rekomendacje-polskiego-towarzyst wa-ginekologicznego mamo3chl nie skomentuje prowadzenia ciazy w Angli bo sie chyba domyslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje dziecko bedzie duze okolo 4300 moze i 4500 jest ciezko zmierzyc mam skierowanie na cc tylko musze wytrzymac do poniedzialku bo planowe cc nie idzie sie z dnia na dzien myslalam ze jutro pojde musze wytrzymac mam nadzieje ze wytrzymam bede leżeć boje sie ze sie zacznie boje:(, bo wtedy bedzie mi robil ten kto bedzie moj gin stwierdzil ze to geny moja babcia i meza babcia takie koloski rodzily cukry mam ok wiec to nie to mowil ze dore ukrwienie i dobre warunki ma :), dziekuj***ardzo a jak trafie z 9 cm rozwarcia i nie zdaza:(, no wracajac mam w poniedzialek rano dzo szpitala a we wtorek moj gin mi zrobi ciecie. tylko czy dotrwam bozesz boje sie jak nie wiem co mowil ze wody sa ok glowka nisko ale jeszcze da zie zmierzyc wiec chyba moga byc nizej. U nas jak mi zrobia ciecie we wtorek to dopiero w sobote do domu mam skurcze ale takie jak zawsze niebolesne i leze do poniedzialku z zacisnietymi nogami:). Ostatnio w kolo slysze o takich dzieciach jedna kolezanka sn 4200 druga cc 4500 zona kolegi z pracy 4700 cc skad to sie bieze ja nie jem sztucznie wszystkie posilki sama szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK jeju to tez za chwilkę:-) musisz wytrzymać!leż i nic nie rób!:-) będzie dobrze! Te kilka dni szybko zleci, trzymam kciuki, będę myślała o Tobie we wtorek:-) a teraz przesyłam uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chlopców dobrze, że wymazy Tobie zrobiły a na kiedy masz CC ?? A mnie dziewczyny boli krocze ... zawsze bolało przez chwile ale teraz to cały czas ... nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpóźniej 20 maja będę mamą:) Ładna data co :). Kurde mogl mnie tydzien temu kierowac byloby szybciej ale dzwonil do szpitala przy mnie jestem zapisana na to cc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Esmi-uroki ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia musisz myśleć pozytywnie to raz a dwa wszystko będzie dobrze ;) teraz musisz wszystko myśleć o sobie :) dużo odpoczywaj :* jejku już za chwile będziemy mamusiami :D ale fajnie a ja jeszcze nie spakowałam torby ale na szczęście wszystko mam :D jutro zajmę się z pakowaniem ;) a może dzisiaj jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin mowil ze moge mowic podczas cc mówi jak bede chciala to sobie porozmawiamy. Z kazdym skurczem panikuje:( Ewinka tez bede o Tobie myślała, damy rade co :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia ale Ty teraz nie możesz się denerwować bo dziecko to czuje :) poprostu musisz być cierpliwa i normalnie funkcjonować :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia ale jak zaczniesz rodzic to cesarki nie zrobia dlaczeg?? prze ciez to nie jest twoje widzi misie tylko waga dziecka porpostu duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi, termin cc mam wyznaczony na 10 czerwca. Gdyby cos sie zaczelo dziac wczesniej, to mam natychmiast jechac do szpitala. Mamokubusia, ja rozmawialam z mezem w trakcie ciecia. Zawsze duzo mowie jak sie denerwuje, to dlatego. Zamknelam sie dopiero jak juz Alka wyciagneli I zaczal nam udowadniac, ze ma pluca :-D Asik, no coz zrobic. Nie wiem co mu szkodzilo zrobic usg, bo stalo jak byk w gabinecie, przeciez to kwestia kilku minut. Niech sie wali, jak to czarujaco ujmuje moj maz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Esmi ale to jest silniejsze strach ze sie zacznie strach ze dziecko duze zeby wszystko bylo ok ze zdrowiem jego maly idzie z m na spacerek ja leze i pije melise nie wiem czy mozna nic sie nie stanie chyba:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK to juz za 6 dni będziesz tuliła twojego bobasa:) wszystkie w końcu się doczekamy. a im blizej tym większy strach. Dziewczyny któraś z was puchnie na buzi? bo ja puchnę, dziś zrobiłam sobie zdjęcie i zobaczyłam że mam nabrzmiałe usta i nos, do tego podkrążone oczy. brzydko wygląda, nawet bardzo. Jeszcze jak miałam ten skok cisnienia to teraz boje sie zatrucia ciążowego, ale to chyba z wyników wychodzi. A wyniki mam dobre. W szpitalu lekarz jak mnie badał to rzucił, że mam obrzęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobia tylko nie wiadomo czy na mojego trafie wtedy z moim bym sie czula bezpieczniej, mam na skierowaniu napisane a pozatym jestem zapisana w szpitalu juz. Mamo3 ja tez jak sie denerwuje to musze mówić:) byle co aby mowic aby odwrócić moja uwage od tego co sie dzieje moj m nie moze byc na sali moze to i dobrze bo jakby cos zobaczył to nie usiadl by ze mna do wspólnego stołu by go odraziło:). Po naturalny mial problem znaczy nie za wspolnym stołem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia czasem kobiety maja w ciazy nabrzmiałe usta czy nos i nie jest to zwiazane z zatruciem nie bój sie, bedzie ok. ja licze 4 dni takiego strachu jak juz w poniedzialek bede w szpitalu to juz wsio mi bedzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny z mala wszystko ok mam sie pokazac tak za 2 tyg ktos pisal o ciemnym plamieniu na poczatku ciąży. Ja mialam tak w kazdej ciąży to zaplodniona komórka jajowa zagniezdza sie w macicy 20% kobiet tak ma:) dziekuje za cieplutkie slowa:) mysle ze teraz bedzie tak mama kubusia oczekująca a pozniej flawia nie wiem czy nucki dobrze napisałam tak mi sie śniło. Brzuch boli strasznie nic zrobic nie moge ale z każdym dniem jest lepiej . Byla wczoraj położna dostałam takie specjalne woreczki na mleko do zarażenia i pozniej to bede oddawać wczesniaka lub dziecia porzuconym . Czy ktoras z mas jest w woj opolskiego? Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK, tutaj maz moze byc obecny w czasie cc, chyba ze z jakiegos powodu musisz byc pod narkoza, wtedy nie wolno. Na wysokosci klatki piersiowej rozkladaja taki parawan, facet dostaje caly osprzet, lacznie z maska I rekawiczkami I siedzi przy glowie zony :-D Alka mi pokazali, zmierzyli, zwazyli, wytarli, mnie szyli, a polozna wyprowadzila meza z sali operacyjnej, zeby Alus mogl mu polezec na golej klacie :-D Oni tu maja swira na punkcie kontaktu skora do skory, natychmiast po urodzeniu. Jak tylko mnie wywiezli na pooperacyjna to przystawili mi malego do piersi. Dopiero wtedy sie zaczal drzec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kalecze. Mleko do zamrożenia. A czy ktoras z was jest z woj opolskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia moja twarz a w szczegolnosci nos jest spuchnieta od polowy ciazy i ciagle tego sie gin czepia ale moja mama mowi ze tak tez miala, a co do porodow ja obstawiam tak mamkubusia i ewinka - wiadomo , oczekujaca , poczatek czerwca Flavi narazie nie typuje bo ma term na tydzien przede mna wiec moze lepiej niech jeszcze pooczeka :) po drodze jescze sa wczesniejsze mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia to już masz wyznaczoną date, fajnie:) Flavia ja też leżałam z dziewczynami z przykra sytuacją, obok leżały noworodki a one traciły ciąże... Kruszynka dzięki za przepis, napewno zrobie w któryś dzień :) Oczekująca a po co masz sie kłasć w niedziele? skoro nic nie mówił o wywołaniu, po co masz leżeć a termin za 2 tygodnie:)mama3chłopców dajesz mi nadzieje, ze poró nie jest taki fatalny jak każdy pisze:)))) dziś była szwagierka i sie ze mnie smiala ze mam 2 torby spakowane i ze jade na wakacje, wiec spakuje sie do 1 i podpaski z podkładami wezme do reklamówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę tak jak asik z kolejnością, że w pierwszej trójce będzie mamaK, oczekująca i początek cz. Wydaje mi się, że ja urodzę w ostatnich dniach maja, tak myślę. Dzisiaj juz krocze mnie nie boli, ale jak postoje to brzuch ciągnie. Zaraz idę się kąpac, zawsze jak idę to boje się zeby sie nie poślizgnąc w wannie i jak wychodzę. ciśnienie mam 130/80 to chyba jeszcze ok. ale zawsze miałam niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja mam 3 torby ale jedna to taka malutka, do jednej się bym się nie zmieściła bo trzeba wszystko swoje. Asik- a łydki tez masz obrzęknięte, bo ja chyba mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łydki mam ale kostki np nie , i stopy mam i rece zobacze jak jutro moje wyniki wyszly ale chyba ok bo tak by dzownbila wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja nie zauważyłam abym puchla na buzi teraz ale w pierwszej ciąży to wygladalam jak nie ja. Teraz przez całą ciążę praktycznie mi brzuch nie twardnial wczoraj mały szalal a dzisiaj już normalnie a przy każdym mniejszym wysiłku co chwilę mam twardy brzuszek i podbrzusze mnie pobolewa. M dzisiaj stwierdził że brzuch mam większy. Może to być obrzydliwe co napisze ale nie daje mi to spokoju ale może któraś z was tak miała. ... po dłuższym pobycie na toalecie na papierze było dość sporo krwi dodam że nie miałam problemu z hemoroidami z pochwy raczej to nie było bo później wkładki były czyste. I wczoraj jeszcze po raz pierwszy miałam sucho. Nie wiem co się dzieje. ; ( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik- ja kostki tez nie. tylko łydki uda takie grube teraz ale nie wiem czy to obrzęki czy tłuszcz. Za to twarz na pewno, własnie usta i nos. Ja mam świeże wyniki i morfologia ok, w moczu nie mam białka, ale napisane że jakieś nieliczne bakterie. gin mówił że wyniki dobre to chyba nic sie nie dzieje, ale wystraszyłam się zatrucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×