Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Flavia mnie do tego jeszcze o***t boli i napor czuje taki sam jak na krocze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parcie na stolec na pewno jest związane z obniżeniem główki i wstawieniem się jej w kanał rodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Po tygodniu leżenia pozwolili nam wyjść :) w końcu w domq jesteśmy ;) ale wrażeń miałam wczoraj na ktg wyszło że małemu jednorazowo tętno spadło do 60 a później nagle 160 ale okazało się że wszystko w porządku teraz w sobotę na kontrolne ktg no chyba że coś zacznie szybciej ;) mały się tak rozpycha że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja juz w domu. Rozpakowalam sie maleńka spi a ja pije inke:) moje chlopaki zwariowaly na punkcie Zuzi tylko z psem mamy problem obwachala mala i zaczęła warczec dzwonilam do weterynarza kazal psa natychmiast odizolować i co jakis czas dawać jej powachac cos co pachnie noworodkiem spioszki kocyk itp klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pizama po cc ja mialam i moj m zabral do domu najlepsze koszule:) maleńka wazy równo 3kg teraz trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miałam odwiedziny kolezanki jezu jak mozna tyle siedziec jestem zmeczona kuba nie chcial zupy bo slodkie przyniosła nie spal wiec teraz lezymy sobie o 16 musze wstac obiad robic. Flavia jakis swiniak ten lekarz mam nadzieje ze nie bedzie sie pałętał jak ja bede dobrze ze z wami ok ciesze sie ze jestes w domu. AAAJ wspolczuje bolu, nie pomoge jednak my kobiety dzielne jestesmy. Klaudia ja tez mam koszule wezme jedna pizame, ale po ieszyla mnie twoja wypowiedz rozpakowałam się:), czyli sama dalas rade nie bedzie zle:). a na psa uwazajcie powiem wam wiem ze jak ktos ma psa to jest jak czlonek rodziny ale to jednak zwierze, trzeba uwazac. ONa 33 obserwuj siebie moze to tylko ucisk glowki spowodowany wlasnie jej obnizaniem. Maminia22 ciesze sie ze w domku jestes a jak synek? Oczekujaca ty sie melduj co jakis czas:). Asik ja juz chce byc poprostu po:). Jutro ide na 15:15:). nie moge sie doczekac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie odzywalam sie troche bo w sumie u mnie nic sie nie dzieje. Wstalam po 6 poszlam na spacer z mama (5km) na dobry poczatek dnia :) Teraz wykosilam, wyplewilam, pranie i zakupy zrobilam wiec myśle co robic dalej. Na obiadek zrobilam pierogi z truskawkami. W nocy spie rewelacyjnie, nic mnie nie boli, sex uprawamy, skurczy brak, rozwarcie na 4cm podobno jest. Smiejemy sie z mezem, ze musimy isc na jakies 'balety' zeby cos zaczelo sie dziac. No ale co ma być to bedzie ;) Powiem Wam, ze z kondycja wymiatam. 1 klasa, heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Początekczerwca przypomniałaś mi o pierogach z truskawkami, całą ciążę mam na nie ochotę i do tej pory nie jadłam, szok, muszę koniecznie muszę sobie zafundować sobie takie ze śmietanką na wierzchu, a czytałam jeszcze gdzieś ostatnio (nie wiem czy nie tutaj) że jedna z ciężarnych też miała chęć na pierogi z truskawkami poszła je kupić ale już ich nie zjadła bo zaczęły się skurcze i poród:) Dziewczyny czy wy wypełniałyście plan porodu z położną albo lekarzem, ja mam takie coś na pojutrze, idę do fajnej babki ona mi więcej powie niż lekarze, ona zawsze jest szczera a nie to co lekarze ani słowa albo trzeba się dopytywać. I jeszcze w którym tygodniu byłyście już spakowane do szpitala? Ja jeszcze się nie spakowałam całkiem, mam naszykowane kilka rzeczy (dwie piżamy, kapcie, ręcznik takie tylko podstawowe jeszcze żadnych wkładów, podkładów:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie pierogi z truskawkami, ogólnie z owocami:) nomadic ja od tygodnia jestemjuż spakowana do szpitala czyli od początku 37 tygodnia, jeszcze jakieś przekąski musze dopakowac i moze kupie te siatkowe majtki, zobacze.Klaudia a co to masz za pieska? pewnie zazdrosny, ale powinien sie przyzwyczaić i jak tam malutka karmisz piersią?mamina myslałam o Tobie, czy nie urodziłaś:) Początekczerwca, z Ciebie te dzieciątko wyskoczy:) jestes aktywna i poród napewno też szybko pójdzie, moze pokulaj sie po piłce? mysle, ze jak w czwartek bedzie ok zaczne juz cos działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczucie parcia też mi towarzyszy, jak chodze brzuch sie stawia i wtedy jest to mocniej odczuwalne, podczas wypróżnień boli mnie tyłek, ale to chyba już ta głowa dziecka, jak ktoś pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Poczatekczerwca a jak Twoj brzusio rozrósł sie bo pamietam ze mialas fajny maly brzuszek, ile masz teraz w pasie. ja mam malenki brzusio na szkole rodzenia dziewczyny ktore maja termin na sierpien maja zdecydowanie wieksze brzuszki niz moj, nie wim czy to powod do zmartwien ze moze dzidzia zle sie rozwija 3 tyg. temu w pasie mialam 101 a teraz 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia może nie potrzebnie się tak stresujesz przed wizyta u lekarza? To dobrze że masz cienienie w porzadku,że maluszek zdrowy;-) musisz zacząć dużo spacerować zebynabrac sił przed finałem;-) 33ona mi gin mówi że główkę mam nisko ja czuje jakieś gmerania poniżej lini majtek i nic nie boli przy odbycie. Może miałas zatwierdzenie albo faktycznie hemoroidy ? Mamina cieszę się że jeszcze w dwupaku i że wszystko dobrze;-) Klaudia fajnie że się odezwalas,a jak malutka śpi dużo czy płacze? A jak ty się czujesz?boli brzuch? Na psa uważaj,a co to za rasa? Odezwie się czasem jak tam uroki macierzyństwa;-) Agata a w czwartek masz wizytę? Z czyn zacznie działać? Ja idę z mężem ściągać ogrodzenie. Jutro będę mieć komode na ubranka to wszystko schować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK- oj tam. Wszystko zalezy od organizmu i od tego, ze mam swiadomosc ze nikt za mnie pewnych rzeczy nie zrobi, niestety. Dlatego staram sie byc aktywna :) Nomadic- hahaha ! No mam nadzieje, ze mnie nic nie weźmie podczas jedzenia, bo troche szkoda by mi bylo :D AIK- brzuszek mam na ok. 7/8 miesiac. Dlatego wszystko robie :) W ogole mi nie przeszkadza. W sumie nie ma co sie dziwic bo moj maluch na 38tc wazy 2.5kg. W porównaniu do Waszych pociech to chyba jest najmniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- z chęcią ale ja nie umiem nad tym zapanowac, bo to przychodzi samo z siebie. poza tym muszę tam wejsc po schodach i to mnie rozwala, jak wejdę to ledwo dyszę i jestem tak zmęczona ze ciśnienie skacze. A do spacerów to ja już nie mam siły niestety. Nie wiem od czego mnie tak krocze boli ale dziś boli na maxa Wiecie, że w szpitalu dwie osoby się mnie spytały czy noszę bliźniaki, nie wiem skąd takie pomysły. mówiły że brzuch wielki ale to takie wrażenie bo wystawiony do przodu a bylam w opiętej bluzce, a sumie teraz na mnie to każda opięta. Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze do końca tyg urodzę, chyba mnie nakręcili tym rozwarciem. Jak sobie pomysle ze malego juz tam nic nie blokuje to zaraz mam wrażenie ze już mi siedzi w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK niestety ale ten ordynator chodzi wszędzie. jest dobrym lekarzem, ale podejscia do pacjentek zero, aby wystraszyc i zdołowac. początek- no malutki dzidziuś. mój tydzień mlodszy a prawie 1kg więcej. ale znowu jak ja urodzę jesli będzie wazył 4 kg ?boje się. no nic zobaczymy, jakoś musi wyjsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
począrtekczerwca miałam na mysli ze jak po wizycie bedzie w porządku z dzieckiem i dzidziuś będzie donoszony, zaczne sie kulać na piłce, moze urodze:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem i ja:)posadzilismy z m kapuste i kalafiory i poczulam dziwne uczucie w srodku,siedzialam i ciagle mialam wrazenie ze siku zrobie,jak bylam w wc to tak mi chlubnelo cos ale niewiem co niestrumieniem.teraz brzuch sie stawia i w kroku boli.oze rozwarcie sie powieksza?m mowi ze chyba pojedziemy rodzic bo dzis jeszcze bardziej brzuch opadl.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falvia nie nastawiaj się tak bo się zablokujesz tak mi lekarz powiedział bo u mnie jest to samo na skończony 36 tydzień mały ważył 3, 500 na usg w szpitalu a u gina 3,100 a już prosiłam go aby coś myślał co ze mną zrobić bo nie urodze znowu ponad 4 kg dziecka nie wiem co będzie ale strasznie się boje bo w moim szpitalu czekają nawet do 42 tygodnia z wywolaniem ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- TY rodzisz, wody Ci odchodzą, nie musisz dużo ich mieć,poważnie, uczucie,że ciągle siku robisz to właśnie odchodzą wody, tak mi znajoma mówiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona mam takie uczucie ale majtki suche sa.tylko jak usiade na sedes to dwa razy mi tak jakby wychlubnelo niejak sika sie tylko z grubej rury.brzuch stawia mi sie co10minut ale nieboli bardzo.narazie niepanikuje pojde sie wykapie za jakas godzine i zobaczymy co bedzie sie dzialo.niechce jechac niepotrzebnie do szpitala bo zostawia mnie do samego konca.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminia- ja to myślę ze do terminu nie doczekam i mały nie zdąży urosnąc do 4 kg. Tak mi się wydaje, dzisiaj dosłownie chodzic nie mogę tak mnie bolą pachwiny i krocze,czuje jak napiera. Ten szpital jeszcze mi dopomógł bo się nalatałam w tą i spowrotem jak głupia. to samo na ip siedziałam chyba z pół godziny i czułam że juz nie mogę siedziec bo aż kłuje. Oczekująca jesli to wody to jedz do szpitala moze jeszcze dziś urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia22 u nas tez tak trzymaja ja urodziłam kube 6 dni po terminie i tylko dlatego ze wody sie saczyly tak to bym jeszcze lezala na patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia narazie czekam zobacze czy powtorzy sie to znowu,pozatym m teraz niema bedzie za jakas godz w domu.moze to niewody ,sama niewiem.gin kazal przyjezdzac jak beda skurcze ze2godz a mi brzuch sie napina ale nieboli wogole.narazie czekam na rozwoj sytuacji bo moze to falszywy alarm.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujaca moja rada poczekaj jeszcze. Wloz sobie podpaske,papier cokolwiek i pokucaj pare razy tak jakbys siadala na wc. Mogly to byc wody ale rownie dobrze maluch nacisnal na pecherz i posikalas sie tak. Mialam tak pare dni temu, bylam pierw sie wysikac,po 4 minutach poczulam ze musze to drugie, ledwno zsunelam majtki cos chluplo na kafelki myslalam ze to wody. Zadzwonilam do mojego ginekologa akurat był w szpitalu na dyzurze wiec wzial mnie na usg bez przyjmowania na ip. Okazalo sie ze maluch musial nacisnac na pecherzi mi polecialo czego nie odczulam. Na Szczescie nie musialam zostawac na obserwacji. Jesli zaczna sie skurcze dzwon do swojego gina bys nie musiala zostac w szpitalu jesli to rzeczywiscie falszywy alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie mega stresuje to tez nie jest dobre chodze i zagladam do walizki cały czas czy starczy i w ogole. Oczekujaca u mnie z wodami to bylo tak ze bylam wilgotna i juz w szpitalu po terminie gin stwierdzil ze to wody wiec zostawili mnie a na nastepny dzien wywolywali, oczywiscie i ja i kuba antybiotyk zeby infekcji zapobiec. Dziewczyny co po cc daja przeciwbolowego ?? i jeszcze jedno skoro jestesmy znieczuleni to siku czuc jak sie robi? jesli nie to czy czuc w razie co kupe albo bąka?:D sorry z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca ty na skyrcze nie patrz trzeba jechac sprawdza na usg ilosc wod bo to dla malego najwazniejsze bo jesli to wody a skurczy brak to pomoga ci oksytocyna , bo o ile z rozwarciem mozna chodzic i chodzic bez czopa tak samo ze skurczami przepowiadajacymi tak samo ale bez wod to juz nie zabawa :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo k w kazdym szpitalu jest inaczej. U nas daja pelne znieczulenie i zakladaja cewnik-chyba tak to sie nazywa. Przed cc robia lewatywe zas na bol doatajesz paracetamol w kroplowce,ale wiem ze w miescie obok jest juz zupelnie inaczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu zrobie tak zaraz zaloze wkladke i zobaczymy co bedzie,jutro mam wizyte wiec niebardzo chce jechac dzisiaj jak moze to falszywy alarm.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×