Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

dzięki dziewczyny ;-) jesteście Kochane normalnie :D a ja mam straszne parcie na pęcherz a jak ide do WC to leci kilka kropel :P a ja chce studnie wylać :D ale ja mam wielkie uda dziewczyny :( masakra jakaś ! JUTRO DZIEWCZYNY WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU ZDAJCIE RELACJĘ Z WIZYT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w czwartek wizyte i jutro golenie, nie wiem jak to zrobie. Boli mnie biodro tak okropnie, ze mysle czy czegos nie zarzyć, albo to jest ta rwa albo cos sie tam poluźniło bo nie umiem stąpać, nie umiałam wejść po schodach, nie wiem co sie dzieje? hmm mi nigdy ginekolog nie kazał liczyć ruchów, ale widziałąm ze dziewczyny liczyły w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie zaczęły się ataki sennosci,zasypiam na stojąco a już jak coś zjem to już calkiem zwala mnie z nóg..do tego uderzenia gorąca..jak przy menopauzie normalnie..chodzę i otwieram okna.. Macie tak moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mammina, ja to bym mogla na okraglo spac i sikac. Mysle, zeby to jakos polaczyc i, na przyklad, spac w spiworze przy kiblu. Wczoraj usiadlam doslownie na chwile na kanapie, herbaty sie chcialam napic i obudzilam sie ponad 2 godziny pozniej, zasliniona, ze zdretwialymi nogami! Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia08
Mamo3 jestes bezbłędna spać w śpiworze przy kiblu:D ja mam na odwrót mogłabym nie spać zasne moze po 23 wstane po 6 i koniec:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że dopiero od dzisiaj piszę, ale jakby co to też jutro mam wizytę ;) Więc jeśli można się dołaczyć do tego grona, to bardzo chętnie z Wami popiszę więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość powyżej to ja Ola ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeważnie koło 23 kładę się spać, wstaje o 5.30. W najlepszym wypadku prześpie bez rzadnych pobudek w nocy, ale to wszystko zależy od mojego synusia ;) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pisz pisz razniej nam bedzie:), to jutro mamy caky dzień wrażeń. Ja pakuje żelki kubie do plecaka kipil m mu na zakipach cztery paki różnych jutro po wizycie skoczymy po torebke i cos mu tam jedzcze powkładamy:), coś na wspólne wycieczki przed ciaza w weekend wybierałam sie zawsze z kuba na 4 godzine spacery teraz nam tego brakuje wtedy brałam wózek parasolke i w droge przed siebie., jedzonko zsbieralam picie super bylo, tesknie za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 miesięcy :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi mi gin dała kartę ruchów i tam pisze tak ze 3x dziennie po godzinie lezymy najlepiej po posiłku lezymy i liczymy do 10 jeśli przez cały dzien jest więcej niż 10 to jest ok. Ja chodzę spać między 23 a 24 bo wtedy śpię do ok 8-9;-)i raz lub dwa razy siku. Ją spadam do jutra mamusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to malutki jeszcze a Ty termin masz na kiedy napisz cos o swojej ciąży ktory tydzień jak sie czujesz czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w mokry poranek ;) Synka faktycznie mam małego, ale chcieliśmy z mężem właśnie w ten sposób, żeby nie było dużej różnicy między rodzeństwem. Teraz zaczynam 35 tydzień, termin mam na 25 czerwca. Jestem od początku roku kalendarzowego na l4, ponieważ miałam zagrożoną ciążę, krwawienia, zbyt krótka szyjka i mam założony pessar. Ja chyba nie mogę bezproblemowo przejść ciąży, ponieważ w I też miałam problemy, ale to jeszcze gorsze. Na szczęście synuś się urodził w terminie (dokładnie 10 dni przed wyznaczoną datą), więc o tych wszystkich problemach ciążowych po porodzie już się nie myśli i się dobrze wspomina ciążę (przynajmniej ja tak mam) - dlatego chciałam też zajść w kolejną, gdyż dla mnie to jest naprawdę cudowny okres. Żeby nie było, że mnie nic nie boli i ani nic mi nie jest, bo tak nie jest. Dzisiaj w nocy taki skurcz łydek i kostek mnie złapał, że aż mąż się obudził i się wystraszył. Na dodatek synuś się co chwila budził, chyba coś mu się śniło, więc ciężko było. Ale mimo to wstałam i jestem w dobrym humorze;) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie slonecznym porankiem. Nocka ciezka, usnelam kolo 3 w nocy dopiero obudzilam sie juz o 6.Maz do pracy pojechal, corcia jeszcze troche i do szkoly a ja za pranie sie wezme. Samochod posprzatam. W piatek mam wizyte u poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie.u mnie pogoda paskudna,zimno i pada:/noc koszmar buiodra i krocze tak boli ze ledwo chodze nog niedaje rozlozyc tylko scisniete zeby niebolalo.wogole snilo mi sie ze urodzilam blizniaki dwie dziewczynki i karmilam butelka bo pokarmu niemialam.dzis dzien wizyt :)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej też dziś idę do gina z wynikami z laboratorium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
hej dziewczyny, jak minęla noc? u mnie ok, śniły mi się tylko glupoty, rano brzuch się stawiał, ręce mi drętwieją, dzisiaj już jestem po dużym śniadaniu plus pół tabliczki czekolady na odreagowanie stresu (ja tak mam, jem żeby sie odstresować) wczoraj jak gadałam przez tel. z M to się posprzeczaliśmy, przykro mi się zrobiło i wyłam w poduszkę. A mój dzidziuś to zaczyna przerasta sam siebie tak mocno mamę kopie w brzuch, uwielbiam kiedy się tak "wypcha" i czuć nóżkę czy inną część ciała, uwielbiam go wtedy zaczepiać i do niego mówić, a ostatnimi dniami zrobił się ogromnie aktywny, myślałam, że się uspokoi w tym miesiącu a tu gdzie tam:) Muszę jeszcze posprzątać, pranie już wstawione, na razie słońce świeci może zdążę wywiesić na dwór bo piorę kocyki itp i wolałabym żeby schło na dworze. Dziewczyny piszcie jak tam wizyty i co się dzieje, emocje już sięgają zenitu:)))) Ja chyba dzisiaj muszę się wyciszyć i zrelaksować mam wrażenie że ostatnio wszędzie gonię a czas przecieka przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spac nie moglam ale norma zasnelam po drugiej brzuch sie stawial juz chyba to bedze norma , siku co 30 minut dosliwnie i to nie 5 kropli, najgorsze ze jak sie stawia brzuch to powietrza mi brakuje ... asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Cześć kobietki,oczekująca ty bidulo się nacierpisz ,a dzidziuś uparcie siedzi :-) 33ona jakie wyniki robiłaś,że idziesz skonsultować do laboratorium? Nomadic,mnie też dręczą koszmary,wogóle chodze taka niespokojna,jakby mało tego było to dzisiaj przychodzi teściowa ;-) latam na miotle od rana heheh ciastka francuskie w piecu,coś czuje w kościach że mnie wnerwi bo pokoik zrobiony łóżeczko stoi a ta p***a jest przesądna dwie opcje albo wybuchne albo zacisne zęby hehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny Zuza tylko spi musze ja budzić na karmienie :) karmie piersia oczywiscie a co do pieska to mamy roczna suczkę mieszankę amstafa i dalmatynczyka przekomiczne połączenie. Wszystko jest ok weterynarz stwierdzil ze dostała szoku ale juz jej przeszlo oczywiście nie zostawiamy psa sam na sam z żadnym dzieckiem. Pies to tylko pies nie mozna mu ufać na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja stawia sie brzuch i brak tchu to przepiwiadajace te co macica cwiczy ja tez to ciagle mam. KLaudia zazdroszcze spokojnego dziecka i ze juz masz to za soba a jak rana boli mocno jeszcze? Ola to jeszcze masz troche do terminu moj wypada za11 dni:), i tak pewnie bedzie to ciecie i szybciej chwala bogu:). Oczekujaca ty padniesz chyba widzisz ja tak kuba mialam ze wczesniak bedzie ze maly u co do41 tyg nosilam. MAsz dzis usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Widze że w bólu krocza nie jestem osamotniona. Tak mnie bola kosci miednicy i mięśnie nog uda od wewnętrznej strony. Kazdy krok to bol. Co chwile siku. Czuje straszny ucisk. Jadę własnie do gin. Ostatnio mówiła ze miękka szyjka. Oby nie było rozwarcia. Poprzednie ciążę miałam przenoszone a porod wywoływany więc nie wiem jak to jest jak akcja sie sama rozpoczyna. Ale takich bóli nog nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia dzis chyba niebedzie usg nic niemowil ze bedzie robil.ja juz mam dosyc pierwsze oszczedzac sie bo wczesniej urodze a teraz maly niechce wyjsc a ja juz sily coraz mniej mam:/zgaga okropna i te bole krocza,chodze jak kaleka.ciekawe ile maly przybrtal.niepokoi mnie to ze aby raz sie ruszyl a zawsze rano rusza sie dlugo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym juz byla zla dowiadujesz sie ze wszystko gotowe rozwarcie szyjkka i dalej nic jak to wogole mozliwe ? Ale ogladalam cos o porodach i lekarz sie wypowiadal ze ciaza to orices wieloetapowy ze musi wszystko zajsc a najwazniejsze sa teskurcze bo jesli sa nieefektywne lub ich nie ma to nic nie pomoze i rozwarcie na 2palce moze tak jest z toba ... moja kol tez sie meczy ze skurczami juz tyle czasu i nic kazdy wyrokowal ze bedzie wczesniej a ciaze zaczynala z szyjka 2,5cm to krotka i co nic cisza na morzu moze dlatego lepiejnie wiedziec co tam sie dzieje bo potem czeksnie czekanie i zludne nadzieje ze juz... asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;) A ja się przebudziłam po 5 zjadłam śniadanie a potem jak zasnęłam to wstałam po 9 :D normalnie dawno tak nie miałam :) wstawałam zawsze przed 7 :) Właśnie pije kawusie i się budzę bo wyglądam jak zombie hehehe Ja w nocy wstaje 1 raz i sikam bardzo mało :P i się dziwie że strasznie ciśnie mnie na pęcherz :) A jak dzisiaj wstawałam to wszystko bolało brzuch ciągnął na dół, krocze itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic a jak robisz takie ciasteczka francuskie? dzis wpadnie szwagierka, moze bym upiekła coś:) ja juz ledwo chodze, biodro wysiadło, jutro moze lekarz mi cos przepisze. Dziewczyny opadł mi brzuch, jest o wiele niżej, mój mi wczoraj mówi ze mam taka kule na dole, jest znacznie nizej niz był:) mały sie rusza dynamicznie a ja dzis zupa pomidorowa i kurczak z ryżem, powodzenia na wizytach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis ugotuje po wizycie barszcz ukrainski mam staka ochote na niego ze szok i nalesniki z serem:)zaraz sie zbieram bo do krusu musze podjechac zapyutac o to przedluzenie zwolnienia bo niedaja znac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie gotuje rosołek ulubiona zupka synka, na drugie piers z kurczaka w sosie gotowane no moze jutro bede karmić:D wkrecilam sobie, pewnie po niedzieli mnie umowi:). Teraz sie bawimy lego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszcz ukraiński to wcinałam na początku ciąży bo miałąm takie smaki na buraki, rosołek to moja ulubiona zupa a z tymi naleśnikami też dobry pomysł, mam zamrożone pół kilo sera może nasmaże jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×