Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny a kiedy was bolą brzuc****ak na okres? Ja zawsze jak się zalatwie to mnie boli i po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka w rozmiarze 68 brałam ale sa jak 62 z HM. Ola dziękuję za info o cc chyba na wszelki wezmę piżamke z gatkami, ale dobrze ze w koszuli lepiej bo zaopatrzyłam się w koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ja faktycznie różne opinie o tej lekarce słyszałam, w większości przypadków niezbyt pochlebne, ale jak jesteś zadowolona to najważniejsze. A jak masz znajomą położną to jeszcze lepiej. A co do porodówki to naprawdę u nas jest bardzo fajnie, przynajmniej ja mam taką opinię. Ogólnie trzy kobitki mogą na raz rodzić, ale ich nie widzisz, ewentualnie słyszysz;) Ale jak ktoś krzyczy to i na oddziale ją słychać, więc nie ma co się tym stresować. Ja mam termin na 25 czerwca, ale wcześniej urodzę, pewnie w połowie czerwca będę mieć termin na cc. Jestem z Podłęża, a Ty?? Dziewczyny pamiętajcie, że najważniejsze jest nastawienie, jak będziecie myślały że sobie poradzicie ze wszystkim, to tak będzie. Ja jak urodziłam pierwszego syna to miałam na głowie dziecko, dom, studia, pisanie pracy mgr i tak naprawdę to mogłam liczyć na męża. Na teściów też, ale za długo z nimi nie potrafię przebywać, dlatego rzadko proszę ich o pomoc, mimo to ich kocham za to że nigdy nie odmawiają. Najgorszy jest pierwszy miesiąc po porodzie, bo trzeba się przyzwyczaić do nowej sytuacji, a później to naprawdę leci. Sądzę, że każda z dziewczyn które mają już przynajmniej jedno dziecko to potwierdzą. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia mnie to brzuch boli tak jakby kłuje, praktycznie caly czas a najbardziej jak chodzę, czasami bardziej,czasami mniej, u mnie to taki troche inny ból niż na okres. Podobno to boli mnie szyjka macicy,tak mi powiedział lekarz. po stosunku nic mnie nie boli,trochę krocze,bo jakby bylo spuchnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi ona wiele razy pomogła więc nie mogę na nią nic złego powiedzieć;-) Ja jestem z ciezkowic. Ja chce żeby przez pierwszy miesiąc mąż był że mną;-) Ja mam na 16.06 ale ostatnio wyszło tydzień wcześniej. Liczę na początek czerwca;-) Właśnie cieszę się z położonej ona jest bardzo w porządku,porodowke widziałam kiedyś na jaw.pl a co do tych trzech porodów na raz,to nie ma zamieszania?nie ma problemu z rodzeniem z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka mnie kluje zawsze jak chodzę. Pochwa mnie boli w środku nie wiem czemu. No a na okres zawsze jak się wysikam tak przez 5-10minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo3chł proszę powiedz jak zareagował twój pierwszy syn jak przyjechałaś ze szpitala z drugim dzieckiem?? Jaka jest różnica wieku między nimi?? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zamieszania, spokojnie. Rzadko się zdarza, że na raz rodzą trzy. Ja jak przyszłam na porodówkę ok 8 to jedna już była, urodziła ok 10, później do 18 byłam sama i przyszła jedna, ale już byłam na takim etapie, że jej wogóle nie słyszałam i mi już nie przeszkadzało, że ktoś obok jest;) Mój mąż był ze mną 1,5 miesiąca po porodzie i teraz też tak planuje. Było dla mnie to bardzo ważne i jestem mu za to bardzo wdzięczna, ponieważ uważam, że partner powinien być z kobietą jak najdłużej i jej pomagać. Wkońcu też się przyczynił do tego, że jest dziecko na świecie:D Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwa boli i krocze ogólnie, ponieważ organizm się przygotowuje do porodu. Więc nie ma co się niepokoić. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, mam to samo, po wysikaniu szczególnie w nocy boli mnie brzuch jakbym miała dostac miesiączkę, dziś od rana też mam takie dolegliwości, i sie to utrzymuje z 16 minut. Ola dzieki za wsparcie, trzeba sie nastawić pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka masz na @ link. Dziewczyny ja już nie pisze co boli boli mnie wszystko. Już nie mogę jestem jakaś zdenerwowana około 14 dzwonie i zobaczę na którą jutro mam myślicie za jak jutro pójde to jest możliwość ze umówi mnie na czwartek na swój dyżur jezu jak ma to się stać to niech się stanie a 15.05 ładna data:-), tylko czy to nie trzeba jakoś wcześniej zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w szpitalu moga2na raz rodzic ale niewidza siebie ani nic bo sa oddzielone pomieszczenia.ja rozwiesilam pranie poplewilam troszke ziemniaki takie wczesne.i napuchly mi strasznie nogi i rece ale tez dzisiaj cieplej jest.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z znowu odpalilam kompa chociaz mialam oszczedzac reke ale lzej sie pisze niz na kom hehe , mi sie wydaje ze ta lopatka to od pisania na kom sie tez nasila dlatego to mamy u mnie najgorszy bol jest na noc , i dretwienie 3ech palcow caly czas :) co do objawow to u mnie tylko sobie czasami brzuch twardnieje i takj akby powietrza braklo wtedy i mega nacisk na dole wkurzajacy , musi to bolec jak dziecko przechodzi wrr wole nie myslec fajnie wam ze bedziecie z mezami tylre czasu mojemu moze sie udac tydzien wyłapac ale mama tez bierze urlop wiec zawsze wskoczy do mnie , nie obawiam sie heh dzidzia musi sie do nas przystosowac i bedzie dobrze :) ja 2 sierpnia mam wesele ale naszczescie w kosciele pod domem i sala tez max 10 minut autem wiec chyba pojde i na karmienia bede wpadac , chyba ze kiecki nie znajde na brzuch ;p, czekanie jest denerwujace jescze mc do terminu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia im wczesniej tym lepiej dzidzia juz jest duza wiec nie ma na co czekac tylko niepotrzebnie sie meczyc chyba ze probujesz naturalnie ? :) a co do pizamy radze ci nie brac bedzie cie cisnac tam nie potrzebnie bo obrzek jest jednak po nacieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja nie długo zbieram się na zakupy i od razu do lekarza :) Mam nadzieje, że wyniki są okey :) Nic mi się nie chce, zrobiłam zupę i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja juz w domu:) mówiłam że nie potrzebnie jadę, jak przyjeli mnie na oddział, poleżałam troche i po 2 godzinach miałam juz ciśnienie 128/80, a dziś rano 115/50 nawet nie dostałam żadnych leków,bo tu nie ma czego zbijac. Stwierdzili że był to jednorazowy skok ciśnienia i co ja tam robie w ogole:D Tak więc wczoraj pojechałam przespałam się i rano po obchodzie badanie i wypis. Tylko się najezdzilismy bo to szpitala mamy prawie godzine drogi. A łózko miałam takie niewygodne ze nóg nie czułam w nocy. Jedyne z czego jestem zadowolona to to że miałam usg, sprawdzali przepływy, łożysko, ważyli dzidziusia. Synuś wazy 3.300 z groszami w 36,3tc. myslę że będzie miał 4kg, w sumie to moze tez przekroczyc bo jeszcze 3 tyg, ale nie chciałabym żeby był az tak duzy. Miałam tez badanie ginekologiczne i jest rozwarcie na 2cm, szyjka zgładzona, główka mówił że nisko ale ja czuję główkę na linii majtek jak ma czkawkę. nie wydaje mi się zeby to było az tak nisko, bo nózki dalej są pod zebrami. Zrobili mi tez wynik na jakąs bakterie ale wszystko ok. W sumie lekarz powiedział, że w każdej chwili mogę zacząc rodzic, ale skoro nie ma skurczy, to mysle ze jeszcze troszkę pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia dzidziuś duży, zdrowy, mozesz rodzić, jeszcze masz rozwarcie masakra, to dobrze! jeszcze troszke i urodzisz malucha:)jestem ciekawa, czy ja mam jakieś rozwarcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wczoraj śmiałam do meża ze będzie jak w tej piosence "13 maja w piątek urodzila 5 kociątek" bo on jak dowiedział się ze jest rozwarcie to myślal, że juz będę rodzic. Ciągle powtarzał "jak coś to dzwoń" No ale chyba jednak 13 maja nie będzie bo narazie wszystko ok. A jak na poważnie to chciałabym jeszcze z 1-2 wytrzymac. MamoK- a ten ordynatorek znowu mnie straszył, bo mówi że zrobimy wynik na bakterie i jak wyjdzie dodatki to wezmiemy panią na porodówkę i trzeba będzie myslec o porodzie. A ja sobie myślę "człowieku co ty pieprzysz mi o jakichs bakteriach i porodówkach jak ja w ogóle nie z tym przyjechałam" gdybym go nie znała to moze bym wzieła do siebie, ale ze byłam tam nie pierwszy raz to wiem ze on lubi straszyc ciężarne. Z wyniku nic nie wyszło, więc po co taka gadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia fajnie, że wszystko ok, przynajmniej teraz jesteś spokojniejsza. Szkoda że masz tak daleko do szpitala. A czop Ci już odleciał? W sumie trochę dziwne, że lekarz Ci powiedział że już spokojnie możesz rodzić, widzę, co lekarz to ma inne podejście, bo moja lekarka jest zdania, żeby mieć ukończone 38 tyg i wtedy spokojnie można rodzić. Jednak ile ludzi, tyle opinii, nawet w takiej sprawie jak poród;) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Super ze z wami wszystko dobrze.:) Dziewczyny ja juz na podlodze leze bo lopatka nie odpuszcz a raczej boli coraz bardziej, juz sie probowalam porozciagac troche ale nic z tego, zadzwonilam do poloznej a ona na to UROKI CIAZY no coz musze przebolec ten bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja czuję ból przy wypróżnianiu, to znaczy że główka nisko?mam z tym problemy,mam nadz,że to przejściowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona ale ból odbuytu ?? moze hemoroidy daja znac o sobie .. Flavia dobrze ze wszyztsko ok ale tym rozwarciem bym juz sie nie sugerowala haha zwazywszy na nasza oczekujaca :) kurde ja kiedy myslalam ze rozwarcie jak jest to juz tuz tuz a to wcale nie tak o hop siup why? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- jestem w 37tc teraz i teoretycznie mogę juz rodzic, bo mój lekarz uznaje donoszą po ukończeniu 36tc, poza tym z taką wagą to juz w ogóle. Ale myślę ze jeszcze pochodzę bo skurczy nie mam ani brzuch nie twardnieje. Kiedy się urodzi wtedy się urodzi, ani ja ani lekarz nie mamy na to wpływu teraz. Maluch decyduje:) Czop nie odpadł, dalej mam. w sumie to nie czułam zeby coś sie działo dopiero w szpitalu mi powiedzieli ze rozwarcie. Tylko kości mnie bolą w kroczu i biodra czuje jak się rozciągają. Na sali leżałam z dziewczyną która juz miesiac lezy z rozwarciem i przed nią jeszcze 2 mies. Jak dobrze ze u mnie już końcówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
87asik- no własnie to nie o***t a jakby w głębi, sory za zwierzenia:( mam takie kłócie jakby aż do macicy i do jelit wewnątrz:( boję się wypróżnień teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i dzidia naciska , nie boj sie bo jak sie zablokujesz to dostaniesz zaparc , psychika bardzo wazna , bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia polecam sex taki intensywny ;) Oczywiście jeżeli chcesz przyspieszyć przyjście na świat maluszka. U mnie był tak przy pierwszej ciąży, że jak mnie wzięła chęć to męża tak wykończyłam, że ledwo co się później ruszał, a na drugi dzień urodziłam ;) Ja nie wiem skąd wtedy wzięłam tyle energii z takim brzuchem, ale warto było ;) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- wolałabym zeby jeszcze poczekał troszkę maluch, nie chce przyspieszac wszystko w swoim tempie. a krocze mnie boli tak ze masakra, az nogi mi ciężko podnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak samo ;) 5 godz później powitałam córę na świecie ;) ale to było na 3 dni przed terminem i wczesniej w ciągu dnia bolał mnie prawy "jajnik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×