Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Flavia noworodek nie potrzebuje poduszki powinien spac na plasko :) poza tym to ochorna przed uduszeniem bo moze sie nosem wtulac w nią przynajmiej ta mnie uczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jurcze widze ze dziewczyny macie badania na paciorkowca gdzies czytałam ze to wazne badanie a moj gin nic od poczatku ciazy tylko krew i mocz masakra nawet na wr mi nie dał bo stwierdził ze jak mam meza to nie ma sensu czyba nie za dobry ten moj lekarz jak urodze to napewno go zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik też tak uważam, mam taką ładną poszewkę rażąco żółtą do wózka, złożyłam ją i położyłam niepowleczoną bez wkładu bo jak wkładałam poduszkę to było za grubo. A babka oczywiście, że musi byc poduszka bo jak to bez poduszki. Jak mnie to wkurza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcia chce dobrze ale jej nie sluchaj przynajmiej w tej kwestii potakuj ale rób swoje najlepszy sposob mowie ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też przypinaja wstążki i też pewnie przypne. U mnie też są takie baby co rzucają uroki. Ewinka jak sytuacja? Ją czekam na wyniki z wymazu. A zupę grysikowa robię na nogach z kurczaka,i potem do tego rosół daje miesko z nogi marchew i wstępuje kaszę manne. To delikatna zupa,mama nam ją jako małym dzieciom dawała jako pierwsza zupę. Ale jeszcze lepszą jest na golebiu. Ja wciąż dużo pije,ale skusiłam się na truskawki. Mam nadzieję że nic mi nie będzie;-) moja mała się wypina bardzo zwłaszcza jak na słońcu jestem. Dziewczyny którym odpadł czop jak wyglądał i ile go było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie niepowazne z tymi czerwonymi wstążeczkami i pewnie jeszcze z nimi do chrztu jedziecie do kosciola? hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia zrobisz jak będziesz uważac, kazdy chce dobrze, niech sobie mówią a poduszki dawać nie musisz, ja nie zamierzam na początku, tu chodzi też o kręgosłup dzidziusia:) Ja mam wózek wyprany ale poskładany, łózeczko tylko z zapakowanym materacykiem i przewijakiem, jak przyjade z małym do domu to wszystko pozakładam bo czeka wyprane w szafie:) Mi mama ma jutro przywieść truskawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone kokardki przy wózku dziecka. Niby wiele osób się z nich śmieje, a i tak na wszelki wypadek przyczepia je do wózka. Po co? Matki przekonane są, że uchronią tym swoje dzieci przed złymi czarami. To nie jest żart. Coraz więcej osób wierzy w moc magicznej wstążki. Aż 58 proc. Polaków wierzy w zabobony. Świeżo upieczone mamusie zrobią wszystko, aby swojemu maleństwu zapewnić szczęście. No jeżeli uważasz, że czerwona wstążeczką zapewnisz dziecku szczęście, to zarówno z twoja WIARA , jak i WYKSZTALCENIEM, jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze uchroni przed takimi zawistnymi i zlosliwymi ludzmi jak ty co czepiaja sie do wstazeczek chociaz to nie ich sprawa :) spadaj z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby zabolało? to nie twoje prywatne forum wiec bede pisac co mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro ide na wymaz na paciorkowca. W tamtym tygodniu pobierali wymazy na gronkowca zlocistego. To tez jakas nowosc, bo jak rodzilam te kilka lat temu to niczego takiego nie robili. U mnie leje jak z cebra :( Ewinkaa, moze Stas wystraszy sie szpitala i sam postanowi wyjsc :) Moja kolezanka probuje zmusic Leona do ewakuacji i wczoraj go poinformowala, ze urzadza duza impreze 14 czerwca i wszystkich nas zaprasza, wiec fajnie by bylo jakby sie zebral do wyjscia przed 10. Ona ma taki dosyc wladczy sposob bycia, moze podziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu co do paciorkowca to spokojnie też mam dodatni znowu i po prostu podczas porodu ty dostaniesz antybiotyk a maleństwo zaraz po porodzie. A więc nie ma się czym stresować. ;) Ja jak byłam malutka zamiast wstarzeczki miałam przy wózku medalik. ;) i też było dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdążyłam wejść do domu z placu zabaw i zaczęło lac zdążyłam pranie schować ;) U mnie nic nie działa druga noc z rzędu śnił mi się poród tak jak się staraliśmy o malucha ciągle o tym myślałam i tez sny miałam tak teraz znowu budzę się i zasypiam z jedną myślą "czy to będzie dziś" już jestem zmęczona tym czekaniem na jakiś "ból" :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nasze dzidzie bedą podobych rozmiarów takie w sam raz :-) Flavia faktycznie twoje maleńtwo może jeszcze nabrać, żebyś tylko w miare szybko i bez szkód przeszła poród :-) maminia a to już masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Do Kasia 2014 Kasia ja jestem obecnie w 36 tygodniu ciąży. W poprzedni poniedziałek po badaniu lekarskim pojawiła mi się tak wydzielina dziwna, coś jak białko jajka może nawet gęstsze, kolor taki przezroczysty podbarwiony brązowym kolorem. Zgłosiłam to lekarzowi, bo akurat wtedy leżałam w szpitalu. Stwierdził, że tak może być po badaniu. Śluz ten miałam jeszcze przez prawie tydzień z tym, że z każdym dniem mniej go było. Myślę, że to był właśnie czop tym bardziej, że nigdy takiej wydzieliny nie miałam. Poczytałam trochę i okazało się że poród może nastąpić w kilka godzin, albo nawet po dwóch tygodniach. Jak na razie u mnie minął tydzień i nic się nie dzieje.Zastanawiam się tylko czy to możliwe, że pojawił się już w 35 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca gratuluje! Musisz synka czesto budzic na jedzenie. Jak moj synek sie urodzil i dalam mu spac to mnie polozne mocno okrzyczaly, ze co 2 godziny trzeba budzic i juz! Bo ci spadnie z wagi i bedzie klopot! Dzielna badz i jeszcze raz gratuluje. Wietrz krocze czesto zmieniaj podklady i chodz w luznych spodenkach i luznych majtkach. Wazne zeby tego nie zaparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka3 termin mam na 3.06 ale w skończonym 36 tygodniu mały ważył 3, 540 a więc chciała bym uniknąć ze urodze znowu maleństwo ponad 4kg dlatego staram się coś zdziałać naturalnymi sposobami ale i tak nie ode mnie to będzie zależało chodź bym stanęła na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was czerwcowe mamusie :) tak was podczytuje od jakiegoś czasu i trochę zazdroszczę ze wasz czas ciąży dobiega końca. Ja mam termin na połowę sierpnia i ciągle tylko martwię się czy dotrwamy do bezpiecznego terminu. Zaczynam 28 tc i juz coraz bliżej :) powodzenia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was czerwcowe mamusie :) tak was podczytuje od jakiegoś czasu i trochę zazdroszczę ze wasz czas ciąży dobiega końca. Ja mam termin na połowę sierpnia i ciągle tylko martwię się czy dotrwamy do bezpiecznego terminu. Zaczynam 28 tc i juz coraz bliżej :) powodzenia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam krwinki w moczu ... Byłam dzisiaj u nefrologa jutro mam USG nerek , podejrzewają kamienice w nerkach :( dola dostałam jeszcze wyniki muszę powtórzyć , KTG bo Kuba spal i nic tam nie wykazało .... Ehhh jeszcze moja mama gorzej sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wysłałam zdjęcie mojego brzucha na poczte, wysyłajcie Wasze na pamiątke, już koniec ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj odebrałam wynik na tego paciorkowca i nic nie wyhodowano.Czyli wynik ujemny.Miałam pobierany wymaz z dwóch dziurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ertfgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka3 termin mam na 3.06 lecz nie chciała bym powtórki z poprzedniego porodu mały ważył przy skończonym 36 tygodniu 3, 540 i nie chcę się męczyć znów z 4 kg malenstwem a mam skończony teraz 38 a więc mogę naturalnymi sposobami próbować a może się uda ;) choć to i tak nie ode mnie będzie zależało ;) Byłam z młodym na placu zabaw i był tam chlopiec mniej więcej w wieku mojego czyli ok 3-4 lat chyba był autystyczny nie mówił nic prócz mama, to było takie smutne siedziałam na ławce patrzyłam jak się bawią i modlilam się aby moje maleństwo było zdrowe. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia Twoj brzuch jest naprawde, jak jajeczko ciekawe jak mlody tam sie ułożył:) Brzuch opadł, czuje to na pęcherzy przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi a co z mama sie dzieje? jak bobas spi trzeba ktg powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobny brzuch do Ciebie Agata tylko bardziej okrągły jakby , Flavia jak zwykle mnie rozsmiesza twoj brzuch podąza ciagle do przodu ..haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×