Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
koszmar nie mam sil napisze oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh,faktycznie no masz pecha czasem lepiej niewiedzieć ale z drugiej strony najwaażniejsze aby zdrowe :-) dalej masz dretwienie i bóle rąk? ja mam i chyba teraz gorzej całe ręce mam spuchnięte,czasem ciężko coś chwycić do rąk ;-) kasia a termin masz dokładnie na kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to,zdrowie najważniejsze. Ręce mam w tragicznym stanie,ale już umiem z tym żyć;-) spuchniete są cały czas i dretwe,tak widocznie musi być...najgorzej jak się dzień uderze to aż łzy lecą. Ja mam na 16.06 z om,liczę na wcześniej. Przed chwilą znów miałam ten śluz gesty już sama nie wiem co to bo wygląda jak galaretla ale jest przezroczyste i się trochę ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna oczekujaca u niej chyba nie ma zzo i sie meczy :/ asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej. Nie chcialam straszyc tymi bolami :O Ja dalej czekam na m.. Zapowiada sie noc atrakcji bo znowu mnie biora bole. Mam nadzieje, ze Oczekujaca juz jest ze swoja niunia. Dziewczyny macie czasem takie bolesne klucie w cewce ? Ja mam wrazenie, ze mi peknie.. ale wymyslam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę ciągle o oczekujacej i tak tu zerkam czy nie ma nowych wieści .... a może już jest mamusia i ma już Igorka na rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek ja bym chciała aby co kolwiek mnie bolało prucz krocza od chodzenia ;) jak mi brzuch się stawi 3 razy w ciągu dnia to myślę sobie ze coś się może kiedyś ruszy w końcu bo do soboty nie było mi nic. A więc czekam na te bóle jak na zbawienie na czop który nadal jest na swoim miejscu i na wody które tym razem same odejdą ;) co gorsza m nie chce się przytulać a ja przez to wariuje bonnie wiem czy przez ciążę czy przez to że to może wywołać poród czy może dlatego że wyglądam jak slonica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca, bidulo, mam nadzieje, ze juz po wszystkim. Poczatek, oby szybko poszlo, badz dzielna. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny urodzilam igor wazy3900 i dlugi58cm ma wloski zdrowiutki ale placze.duzo krwi stracilam a parlam 20minut a skurcze byly5,20g.jutro wievcej opisze bo troche slaba jestem.oczekujacva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca GRATULUJĘ ;) 3-maj się dojdziesz szybciutko do siebie a Igorek dobrze ze płacze to znaczy że zdrowy ;) czekamy na dalsze wieści ;) To która teraz następna ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość g
oczekująca gratulacje,widzisz w końcu masz swojego Igorka,doczekałaś się....ja też już chcę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny:*powiem ze bolaly skurcze jakbylo8cm rozwarcia a ostatnie 2cm poszly w pol godz.gin byl przy mnie ocieral pot a m wode podawal.igorek byl owiniety raz pepowina.nacinali mnie to niebolalo.najgorzej jak glowka szla.i racja trzeba poloznej sluchac i oddychac ladnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak polozyli mi na piersi to bol jak reka odjal.gadalam glupoty zeby doktor sam rodzil bo mnie bolalo.ja chodzilam ciagle wtedy niebolalo strasznie.na parte podlaczi mi oxy i wtedy bol byl.gin i druga polozna pomagali przec nogi trzymali.dr mowil ze bylam dzielna bo szybko poszlo i dobrze parlam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca gratki gratki!!!,ale super że już po wszystkim! ty naprawde jesteś silna babeczka :-),teraz tylko dużo zdrówka dla was i sił,a Igorek do kogo podobny? dużo ma włosków,no i czy cyca ciągnie? a ja mam bóle od 2 rano niemoge spać,gin mi mówił że mam szyjke miekką,Kasia mi też taki śluz dzisiaj lecał i rano jak sikałam to poleciało mi na deske klozetową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca gratki gratki!!! ale super jak się czujecie jak Igorek i do kogo podobny? dużo włosków ma? ty to jednak jesteś dzielna babeczka :-) dużo zdrówka i sił życze! Kasia,ja taki śluz dzisiaj o 3 rano miałam poleciał mi jak sikałam na deske,od 2 nieśpie boli mnie podbrzusze i krzyż,gin mi mówił na wczorajszej wizycie że mam miekką szyjkę,żeby obserwować co się dzieje,chciałabym jeszcze ze 2 tygodnie donieść aby mały był donoszony,mam taką nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczoraj sie nie odzywalam, bo w niedziele w nocy wyladowalam w szpitalu, trzymali mnie do popoludnia w poniedzialek a jak wrocilam do domu nie mialam sily nic napisac lezalam tylko plackiem. Dostalam takiego bolu plecow ze nog nie czulam, juz sie wystraszylam ze to cos powaznego, ale lekarze powiedzieli ze dziecko poprostu ucislo na jakis nerw i dlatego takie cos sie stalo. Maz strasznie sie wystraszyl, byl caly czas ze mna, az mi zal go bylo bo musial mnie dzwigac do szpitala z parkingu. Dzis juz lepiej moge chodzic, ale czuje straszny ucisk w kroczu. Z dzieciatkiem wszystko dobrze, rozwarcie takie samo jakie bylo, wiec mysle, ze jeszcze sobie posiedzi w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- gratulacje,nareszcie jesteś mamą:) ojej płacze, bo się urodził:)napisz do nas jak już odpoczniesz, odsapniesz trochę:)to w którym tygodniu ciąży urodziłaś syna? ja też już chcę, dziś zaczynam 37 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
AAJ, Kruszynka- ale z Was ranne ptaszki, ja dziś spałam jak suseł do 6:30:) Mam nowa teorię na temat sikania- bo nic nie piję w nocy,ani przed snem.Po prostu dziecko sika w nas co 2h i temu ja wstaję na siku co 2h.Mi na USG lekarz mówi-o pęcherz dziecka wypróżniony, siku zrobił....czyli system naczyń odprowadza mocz dziecka do systemu matki, i to się zgadza, małe noworodki co ok. 2h moczą pieluszkę, ponoć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, mi sie spało dzisiaj dobrze :) raz siku w nocy :P Oczekują a w końcu masz Igorka przy sobie to cudownie :) To która następna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny ja umieram z bólu przestalam nagle krwawic tz myślałam ze tak jest przy cc ze szybciej macica sie oczyszcza wczoraj wylądowałam na ip z takim bólem brzucha usg i okazalo sie ze mam skrzep wielkości mandarynki i czyszczenie macicy a pozniej normalnie po godz. do domu mnie wysłali. Mowie wam po czyms takim to moj m chyba przez pol roku mnie nie dotknie w tym miejscy :( Zuzia wstaje w nocy tylko dwa razy o 12 i 3 takze aniolek;) klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia trzymaj sie Oczekujaca Gratulacje idac sobie siusiu o 3 w nocy sprawdzilam czy juz urodzilas hehe ;p moja kolezanka wczoraj mi napisala ze ona juz moze rodzic drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia To masz grzeczne dzieciatko, wyspisz sie :) A co do cc bratowa miala to samo co ty, tez jej sie tak zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacia (30l)--------------LEOŚ------ ur. 02.04.2014r klaudia --------Zuzanna Zenobia ---ur. 07.05.2014 mamakubusia09 (30l)---Michaś ---ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)-----------Igorek------ur.20.05.2014 Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Nomadic--------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca GRATULACJE :) Po opisie Oczekującej odniosłam wrażenie, że poród nie jest taki straszny, damy radę dziewczyny :) Mój M napalił się na wywoływanie porodu naturalnymi sposobami i zapowiedział, że będziemy się .. po dwa razy dziennie:) Ale muszę ostudzić jego zapał bo dopiero 37 tc, więc trochę za wcześnie. Niby będę miała cc, ale może sama zacznę rodzić do tego 10 czerwca? Nie pogniewam się i myślę, że co będzie to będzie. Od wczoraj czuję ucisk na szyjkę, taki ni to ból ni pieczenie. Ciężko to określić, ale może coś zaczyna się dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek moja kolezanka jak widzisz wcale nie miala latwego porodu a mowi ze to wcale nie bylo straszne i jest w zupelnosci do przezycia i ze juz oze rodzic drugie i wspolczuje kobietom lezacym po cc :) wiec moze uda sie naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq to chyba wszystko zależy od naszej psychiki w jaki sposób myślimy o całym porodzie ... u mnie nie ma dnia abym nie myślała :P brzuch opadł , podbrzusze coraz częściej boli więc wszystko w swoim czasie :P mąż mówi, że za tydzień Kuba może być na świecie ale szczerze nic nie wiadomo :P Wczoraj rozmawiałam tzn swój monolog wypowiadałam na temat zmian w naszym życiu po porodzie i jak Kubuś z nami już będzie w domku :P Nie będzie odpoczynek, komputer i TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×