Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

asik Mi sie ten bezwlad pojawil poraz pierwszy w zyciu. Najpierw mocniej plecy zaczely bolec a pozniej to dziwne uczucie, nawet nie moglam wstac, maz mnie musial ubrac i zaniesc do auta. aco do bandania ginekologicznego to dopiero pod sam koniec mnie badano jak zaczely sie skurcze a tak cala ciaze ani razu na fotelu nie siedzialam, tutaj to normalne, odwiedza sie tylko lekarza rodzinnego, idzie sie raz na usg(chyba ze sie cos wymysli to mozna i nawet kilka razy :D tak jak ja to zrobilam hihihi) A co do mamy to moja tez jest super, ale jak wakacje to wakacje i coz poradzic, ale nie moge narzekac bo jesli jest to zawsze w czyms pomoze. Za to moja tesciowa swietej pamieci, ona zawsze cos robila dla nas to jakies zaprawy, to dzemy, to jakies pasztety, uwielbiala gotowac i potrafila to cudownie robic. Az slinka leciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej gość- mnie lekarz badał na początku często, teraz tylko wziął wymaz na paciorkowca i bolało:( a wcześniej to na IP mnie badała Pani ginekolog i wszystko - ponoć jak nic się nie dzieje- nie ma dziwnych wydzielin itp. to stara szkoła mówi,aby nie zagladać w te miejsce, a jak jest to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemam pokarmu maly nie moze zlapac sutka.krocze boli szwy co mnie nacieli.dostalam kroplowke i jeszcze jedna mnie czeka.maz byl dzielny,zadowolony.wczoraj mowil przyj bo juz wlosy widac mocno przyj.dumna jestem z niego:)jestem senna maly jest przy mnie ciagle i grzeczny narazie tylko spi.szczepia go wlasnie od tezca oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Oczekująca, a jak na sytuację położna, że nie masz pokarmu. U mnie różnie opowiadają o ich zachowaniach, jeśli chodzi o karmienie piersią. Pomimo że biust mam obecnie miseczkę E :/ masakra, to nie wiem jak to będzie. Lekarz mówi że w każdej chwili mogę urodzić, a tu nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moja mama uwielbia gotowac i piec :) Zawsze jak do nas przylatuje to opanowuje kuchnie :) Mnie momentami jest glupio, ale mama twierdzi, ze jej to sprawia przyjemnosc i inaczej by sie nudzila. Poza tym chce mlodszego wnusia podtuczyc, bo Alek jest straszna chudzina i na wszystko nosem kreci. Ogladalyscie DDTVN? Bylo o mezczyznach - poloznikach. Usmialysmy sie z mama, bo mowili, ze faceci pozujacy na najwiekszych twardzieli najszybciej wymiekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Oczekująca, a jak na sytuację położna, że nie masz pokarmu. U mnie różnie opowiadają o ich zachowaniach, jeśli chodzi o karmienie piersią. Pomimo że biust mam obecnie miseczkę E :/ masakra, to nie wiem jak to będzie. Lekarz mówi że w każdej chwili mogę urodzić, a tu nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moja mama uwielbia gotowac i piec :) Zawsze jak do nas przylatuje to opanowuje kuchnie :) Mnie momentami jest glupio, ale mama twierdzi, ze jej to sprawia przyjemnosc i inaczej by sie nudzila. Poza tym chce mlodszego wnusia podtuczyc, bo Alek jest straszna chudzina i na wszystko nosem kreci. Ogladalyscie DDTVN? Bylo o mezczyznach - poloznikach. Usmialysmy sie z mama, bo mowili, ze faceci pozujacy na najwiekszych twardzieli najszybciej wymiekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nic nie leci i też się boje, że nie bedę miała pokarmu:( ale jak na razie nastawiam się pozytywnie, bardzo chcę karmic piersią. oczekująca ale ci zazdroszczę, że juz masz dzidzie. ja tez juz chcę mojego syneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
oczekująca ogromne gratulacje:) świetnie, że masz już Igorka przy sobie. Dobrze też, że mąż się spisał:) Odpoczywaj ile się da. Ja też byłam zmartwiona, że tak rzadko lekarze badają, tylko wtedy kiedy biorą wymaz, ale skoro jest ok to niech będzie, u mnie też śluz wodnisty i taki trochę mleczny od kilku dni. Rwa kulszowa nie minęła u mnie po pierwszym porodzie, co jakiś czas dawała znać, wiadomo teraz w ciąży więcej, ale o dziwo jak już mam duży brzuch to rzadko się ona odzywa:) A tak wogóle to wiele osób mi mówiło, że mam mały brzuch jak na każdy miesiąc a teraz te trzy tyg wystrzelił że ho ho, w zastraszającym tempie rośnie dzidziuś, oby nie przerósł. Dziewczyny czytałam, że pisałyście o bolesnych okresach, ja przed porodem też takie miałam, nie umiałam funkcjonować bez tabletek aż się zwijałam, a po ciąży zrobiły się lżejsze a pobolewania do zniesienia i rzadko kiedy brałam tabletki, miałam podejrzenie endometriozy a tutaj jak wiadomo zaleca się ciążę jako panaceum hehe, ale faktycznie jest róznica, po drugim porodzie może będzie jeszcze lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
oczekująca ogromne gratulacje:) świetnie, że masz już Igorka przy sobie. Dobrze też, że mąż się spisał:) Odpoczywaj ile się da. Ja też byłam zmartwiona, że tak rzadko lekarze badają, tylko wtedy kiedy biorą wymaz, ale skoro jest ok to niech będzie, u mnie też śluz wodnisty i taki trochę mleczny od kilku dni. Rwa kulszowa nie minęła u mnie po pierwszym porodzie, co jakiś czas dawała znać, wiadomo teraz w ciąży więcej, ale o dziwo jak już mam duży brzuch to rzadko się ona odzywa:) A tak wogóle to wiele osób mi mówiło, że mam mały brzuch jak na każdy miesiąc a teraz te trzy tyg wystrzelił że ho ho, w zastraszającym tempie rośnie dzidziuś, oby nie przerósł. Dziewczyny czytałam, że pisałyście o bolesnych okresach, ja przed porodem też takie miałam, nie umiałam funkcjonować bez tabletek aż się zwijałam, a po ciąży zrobiły się lżejsze a pobolewania do zniesienia i rzadko kiedy brałam tabletki, miałam podejrzenie endometriozy a tutaj jak wiadomo zaleca się ciążę jako panaceum hehe, ale faktycznie jest róznica, po drugim porodzie może będzie jeszcze lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziekuje dziewczyny na slowa otuchy i trzymanie kciuków:-) ja juz zakwaterowana,fajna sala jak na wczasach,łóżko mam przy balkonie:-) czekam aż ktoś do mnie przyjdzie i coś zacznie się dziać. Agata-kroplówkę mam mieć juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziekuje dziewczyny na slowa otuchy i trzymanie kciuków:-) ja juz zakwaterowana,fajna sala jak na wczasach,łóżko mam przy balkonie:-) czekam aż ktoś do mnie przyjdzie i coś zacznie się dziać. Agata-kroplówkę mam mieć juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca szczepua od gruzlicy i wzw b :) od tezca jak skonczy6 tyg spokojnie sie nie denerwuj przystawiaj ciagle nawe jak pokarmu niema dla dzuecka teraz potrzeba zaledwie kulka kropli wmawuaj sobie do skutku ze masz mleko i ssie nie stresuj a bedzie dobrze zobaczysz w domu jak masz laktator to na pustopracuj 3-5-7 minut na przemuan z kazda piersia polozne powinny ci pomoc ;) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziekuje dziewczyny na slowa otuchy i trzymanie kciuków:-) ja juz zakwaterowana,fajna sala jak na wczasach,łóżko mam przy balkonie:-) czekam aż ktoś do mnie przyjdzie i coś zacznie się dziać. Agata-kroplówkę mam mieć juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
ewinkaa trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka to ty juz dzisiaj masz wywołanie porodu tak? ile dzidzia waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
ewinkaa trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziekuje dziewczyny na slowa otuchy i trzymanie kciuków:-) ja juz zakwaterowana,fajna sala jak na wczasach,łóżko mam przy balkonie:-) czekam aż ktoś do mnie przyjdzie i coś zacznie się dziać. Agata-kroplówkę mam mieć juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tdgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polozna mowila ze czasami tak jest ze brak pokarmu i maly nie lapie.przystawiam go co jakis czas ale chyba nie jest glodny bo spi ciagle.a wloski ma takie dlugie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją wyplewilam truskawki i pomidory. Jeszcze reszta czyli marchew,pietruszka itd. Ale zrobię jutro bo nie chce się przemeczac jeszcze. Moja mała od kilku dni ma non stóp czkawke,nawet mąż się śmiał że lapczywa bo tak było czuć;-) Ją dziś jeszcze jem zupke grysikowa,a mąż kotlety . Ją jutro dokupić resztę rzeczy i też się spakuje,bo już nawet mąż na mnie krzyczy że jeszcze tego nie zrobiłam. U mnie istne lato 28 stopni w cieniu;-) Ewinka trzymam kciuki żeby szybko poszło. Oczekujaca odpoczywaj teraz i ciesz się synkiem. Nie chce cię denerwować ale jak teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest:) oczekująca, jakie to uczucie jak 1 raz zobaczyłaś swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a co to za zupka ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wygooglowalam :) kurde najgorzej z tymi pomyslami na obiad juz mi sie koncza asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka,powodzenia!!! dziewczyny co oznacza szyjka maicy 1,5-50? zobaczyłam w karcie co prawda gin mi mówił że szyjka miekka,no i dzisiejsze bóle w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Jejku, kilka razy mi wkleiło,sorki. Flavia, tak dzisiaj,ale na razie czekam... Staś waży 3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka moze ze ma 1,5cm? ewinka to najpózniej do jutra zostaniesz mamą. Ja teraz chodzę wszystko robie i narazie nic oprócz tego że w nocy pobolewa mnie brzuch. sluzu żadnego nie widac. własnie czyścilam gondole od wózka bo była plamka i poscieliłam juz w wózeczku, nawet przyczepiłam maskotkę z pozytywką:) mam takie pytanie dajecie czerwone kokardki do wózka lub nad łóżeczko, czy nie wierzycie w to? u mnie na obiad mielone, makaron, sałata z pomidorem i śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×