Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny. Nie odzywalam sie od kilku dni poniewaz cierpie na bole krzyzowe, ktore mnie doslownie paralizuja.. nie jestem w stanie siedziec, lezec itd. Czekam na meza ktory wraca dzisiaj z niemiec zeby pojechal ze mna do szpitala i tam skrocili moje meki. Dzisiaj mam urodziny wiec moze sprawie sobie prezent :) Oczekujaca trzymam za Was kciuki. Odnosnie boli dodam tylko, ze teoria na temat boli krzyzowych się czest sprawdza tzn ze kobieta cierpiacym przy okresie na bol krzyza czesto towarzysza takze przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie ignorujmy goscow i tyle. A ja nie dawno zjadłam chińska potrawke bo za mną chodziła a nie wiem dlaczego wyszła mi taka ostra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek Wszystkiego Najlepszego ;) i powodzenia oby szybko poszło ;) Mały mi się rusza wolno ale mocno i boleśnie marze o tym aby cos się zaczęło mam uderzenia gorąca i dziwne wypieki na twarzy ;) wyglądam komicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flabvia, zjadłabym taką zapiekankę, a jak była robiona? oczekująca hurra w koncu, zeby wszystko poszło sprawnie! Początekczerwca współczuje, mnie boli od kręgosłupa po łydke i jeden zły *****chce mi sie płakać... trzeba to przeżyć, Wszystkiego Najlepszego:) mamina tez mam takie marzenie... właśnie kuzynka dzwonila, i mowi ze jej malutka w dniu porodu miałą usg i ważyła 2600 a urodziła się w nocy z wagą 3200 takze usg bywa bardzo omylne jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek czerwca 3maj sie dzielnie moja kolezanka miala teraz przy porodzie bole krzyzowe , sa podobn straszne ale jesli jets u ciebie w szpitalu zzo to po jego podaniu nic nie bedziesz juz czula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cycków, mam małe jak miałam, moze 1 rozmiar urosły, maksymalnie 2 ale i tak małe, jeszcze przy tym wielkim brzuchu :) szkoda, zawsze liczyłam ze jak zajde w ciąze będe miała balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Asik- no wlasnie nie ma i nie wiem jak ja to przezyje. Jak mnie nic nie bolalo tak teraz mam za swoje. Bol jest porazajacy.. myslalam, ze rwa kulszowa jest straszna, ale to niestety przy tym pestka. Co do piersi to mam ogromne. Sama z siebie mialam duże, ale teraz to juz w ogole. Czekam tylko az obwisna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie co do piersi od wczoraj zauważyłam i m też że zrobiły się pełniejsze co mnie cieszy ale wiem że to pewnie pokarm i nie na długo będą takie fajne ;) ; ( ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam ktg skurcze mam co jakies3minuty bola dosyc maly sie rusza a wody ciagle odchodza.moj gin jest smial sie ze niewytrwalam do srody:)rozwarcie mam na5cm wiec cos ruszylo.zalalo mnie okropnie.gin mowi ze w nocy urodze i ze powinno sprawnie pojsc.m siedzi obok :)trzymajcie kciuki dziewczyny.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, jesl to ty rodzisz to gratuluje:) i dawaj znak co się dzieje. Ewinka trzymam kciuki pamietam jutro wtorek:) . Ja bym zjadła cokolwiek:) dzis dostałam owsianke na mleku zupke pomidorowa niby i kleik wypas co:) marzy mi sie moja szuflada z łakociami:) dziś juz brałam tylko w tabletkach przeciwbolowe, powiem tak lekko nie jest:(,ale trwam ze zaraz wroce jak wszystko bedzie ok wyjde w srode. Bede się modlic przytłacza mnie ten szpital ciężko mi tu i ze wsźystkim niewygodnie . Kubuś był na poczatku byl zafascynowany małym a potem mama uczepił sie mnie jak nie wiem co. Wytrzymam wytrzymałam tyle to wytrzymam. A mały to cyc lubi tez jak m go ponosi to dobrze:) bedzie lulał:) trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piersi mam nie za duże, zrobiły się pełniejsze, urosły moze o 1 rozm ale nie oszałamiają swą wielkością:D początek- a ja myślaąłm ze ty juz urodziłas agata- makaron ugotowany, na to usmazone na patelni miesko w kostkę plus troche boczku i kiełbasy następna warstwa warzywa podsmażone jakie się ma w lodówce, ja miałam kapustę kiszoną, kukurydze, paprykę i troche groszku. na to wylac rozrobioną smietane i starkowany ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia- jak dostalam tych boli to sama myslam, ze rodze :) Maly sie uparl i siedzi.. dochodze jeszcze pewnie do czerwca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia badz dzielna :) czyli mowisz ze porod sn lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia, fajnie ze sie odezwalas :-D Pewnie, ze dasz rade, jestes twarda babka ;-) Kubus pewnie bedzie zazdrosny, ale to normalne, przejdzie mu. Super, ze nie masz problemu z karmieniem, bo tego sie najbardziej boje. Oczekujaca, 5 cm I Cie nie boli? Zazdroszcze. Moze przed polnoca Igor bedzie na swiecie. Poczatek, ja tez bylam przekonana, ze Ty juz urodzilas. Mam nadzieje, ze juz niedlugo tych Twoich cierpien :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca wszystkiego najlepszego Oczekująca to wszystko wskazuje, że urodzisz już dzisiaj ale super ! :) będziesz już za chwilę świętować pierwsze swoje Dzień Matki :) pięknie :D Mi urosły chyba o rozmiar , może dwa i takie pełniejsze ... :) A ja chyba w końcu pójdę spakować tą torbę :P A ja mam jakieś schizy, że zaraz zacznę rodzić hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia na pewno dasz radę wytrzymać jeszcze trochę w szpitalu :) A jak ogólnie się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku ile tych wod odchodzi masakra.mialam lewatywe bo gin kazal zrobic mi zeby ruszalo.bol do wytrzymania ale z krzyza najbardziej boli,na ktg mialam120chyba skurcze.doktor smial sie ze w nocy sie zrobil i w nocy sie urodzi.wiecie niedociera do mnie ze to juz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale to nie ja pisalam.jeszcze nie zaczelam rodzic.ktos sobie robi z was i ze mnie jaja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz już nie wiadomo czy Oczekująca rodzi czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek, mi sie wydaje, ze oczekujaca jednak faktycznie rodzi, inaczej by cos wiecej napisala. Ja postanowilam zignorowac ostatni wpis goscia, ktoremu ewidentnie sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Nie bylo mnie dlugo, ale staralam sie was czytac. Mamokubusia moje gratulacje, masz juz swoje malenstwo. Oczekujaca mhhhhh pogubilam sie (czy juz rodzisz czy nie) trzymam za ciebie kciuki. Poczatek dasz rade :) U mnie przez ten czas wszystko szlo dobrze, choc na ostatniej wizycie 16 maja, gin stwierdzil ze jestem w 38ty a maly wazyl 3kg. Chyba poprzednia data sie nie sprawdzi :) czuje juz pojedyncze skurcze i zaczelam odczuwac bol w pachwinach i biodrach. Ale ogolnie jest ok, wszystko robie sama. Tylko m szaleje juz nie moze sie doczekac zeby Bartus byl juz z nami. Mam juz zaswiadczeniee o stanie astmy i lekarz stwierdzil ze na razie nic nie wwskazujee na cc. Ale deecyzje podejmie lekarz na oddziale. Mam 10kg na plusie i wizyty co tydzien, Batusiowi nie odpowiada ktg bo tak w niee kopie ze az polozna go nazwala malym karateka ;) Moj biust urosl o 3miseczki. Dziewczny masakra, wierzcie mi a jak dojdzie pokarm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mamokubusia- ja myślę,że mały może być zazdrosny, to normalne.Ja byłam bardzo zazdrosna, byłam starsza.Od razu brat mi się nie spodobał,ale różne są charaktery dzieci, więc to nie reguła:) oczekująca- jeśli rodzisz, to zdaj relacje po fakcie jak było:) i nie zawracaj głowy sobie nami początek- nie strasz bólami krzyżowymi, ja podczas okresu takie miałam, brzuch mi nie bolał, tylko krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
piersi mam o 1-2 rozmiary większe, i co dziwne czasami prawie leża na mnie a czasami są normalne, nie wiem o co chodzi, a sutki to o ludzie olbrzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca to super że już za parę godzin będziesz mama:-) i kolejny dzidzius:-) jak sobie radzić z odchodzacymi wodami w drodze do szpitala? Pisz nam na bieżąco co i jak,trzymam kciuki;-) Początek też już będzie na dniach a nawet godzinach;-) flavia ty też już powinnas już długo się meczysz . Ja wciąż leze,czuje się ok ale mam jakby zgage i trochę mi ciężko na żołądku. Dużo pije i jem małe ilosci. Myślę że jutro już będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca trzymam mocno kciuki,dzielna jesteś ja to bym chyba zaczeła panikować,dobrze że nie jesteś sama i masz męża przy sobie :-) Ja byłam dziś na kontroli bo w nocy miałam fałszywy alarm,chwycił mnie ból brzucha,krzyża,o 3 rano ale zaczełam chodzić,masować plecy ręką wziełam letnią kąpiel i jakoś puściło po 30 minutach uffffff a już się wystrzaszyłam Kasia ile waży twoja niunia? muj z dzisiejszej wizyty 2700 lekarz obstawia do 3500 do porodu :-) także nie jest zle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ją mam jakiegoś pecha do wagi. Chyba mi nie dane wiedzieć. Wczoraj jak mi usg robili to zdążyli zmierzyć główkę i kość udowa i usg się zacięło. I na tym się skończyło jak pójdę do mojej gin to się dowiem. Moze lepiej nie wiedziećjak ma być bardzo dużo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×