Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Moja starsza siostra mdlała przy okresie a urodziła dwoje dzieci i powiedziała, że to nic strasznego, boleć boli, ale da się przeżyć. Dla mnie cc jest przerażające, szczególnie jak gdzieś przeczytałam, że jak same wody nie odejdą, że je jakoś odsysają. Że mięsień nie jest rozcinany tylko rozrywany, może ja już lepiej nie będę na ten temat czytać :) 30 maja będę wiedziała konkretnie czy będzie cc czy mam czekać aż samo się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawienie polowa sukcesu , zobacz jaka moja kol miala motywacje chcieli jej cc robic a ona sie zaparla jak i urodzila uwazam ze jak na jej posture duze dziecko 3800 wiec da sie na pewnie :) esmi bedzie dobrze u nas naprawde warunki sa dobre, co do tych wkladek to pisala ze one szybko ida jak sie karmi piersia bo macica szybko sie obkurcza i oa sporo krwawi ze wczoiraj to od rana do pp zuzyla 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek ja tez takie okresy mam co 6h ketonal z nimesilem bo inaczej odpada mdlosci nbiegunka bol brzucha ud kolan koszmar przez 3 moge byc o samej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq to dobrze, że kupiłam 3 opakowania a ewentualnie mąż, czy mama dokupi :P a jedne kupiłam specjalne ginekologiczne ale nie wiem czy to czymś się różni :) Dla mnie naprawdę najważniejsze aby synuś zdrowy :) :) codziennie myślę pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca gratulacje! duzy dzidziuś i dałaś rade sprawnie urodzić, super:) pewnie tata dumny:) skrobnij coś jak będziesz miała siłe;) zazdrość mnie kłuje, ze już dziewczyny mają swoje dzieciątka, klaudia masz grzeczne dzieciątko, to sie wysypiasz? kurcze dobrze, ze nic sie nie stało w związku z tym skrzepem.AAAj kurcze chyba na koniec wszystkie mamy problemy z kręgosłupami, macica wielka, uciska nerwy i stąd takie bóle.Ciekawe jak tam ewinka, czy coś ruszyło w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca super ze urodziłaś. gratuluję:) spory dzidziuś ja dziś w nocy 1 wstalam sikac, rano brzuch mnie bolał jak się obudziłam. martwi mnie moje ciśnienie dziś zmierzyłam 140/80 za pół godziny juz niższe, ale skacze i boje sie, że gin skieruje mnie do szpitala na następnej wizycie tak jak ostatnio. szczerze to juz bym chciała w weekend urodzic i miec spokój, to będzie juz 39tc więc moze się rodzic. Mój mały jeszcze się nie odzywa, wieczorem plumkał teraz moze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolezanki co rodziły i jakos zadna nie wspominała, ze poród jest okropny. :) takze trzeba sie naprawde nastawić pozytywnie i będzie wszytsko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia dobrze by bylo na sluchawki zmierzyc ja to nie wierze elektronicznym ja na sluchawki mam zawsze 135 na 80 heh to na elektroniku pewnie by ze 150 wyskoczylo , spokojnie wiecej wody w organizmie i cisnienie wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja tez do końca nie wierzę tym elektr bo bardzo zróżnicowane cisnienie pokazaują w ciągu np 2-3 min. niestety nie mam dostepu do takiego na słuchawki, tylko w szpitalu mi takim mierzyli. z tego co pisałą oczekująca tez odniosłam wrazenie, ze nie jest tak zle. najpierw trzeba czekac na skurcze, jak są juz częste to słuchac położnej i przec podczas skurczu. mysle ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to nie wpasc w panike histerie i sie nie poddawac , ale z tego co mi kolezanka mowila to wlasnie jak sie zaczyna przec to taka panika lapie bo nie panujesz nad tym i wtedy trzeva wlasnie sie skupic i sluchac poloznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, duzy ten Twoj synus. Z opisu wynika, ze porod byl blyskawiczny, znaczy sie jestes stworzona do rodzenia :) AAAJ, tez bym sie wystraszyla, jakby mi nogi przyblokowalo. Przy mlodszym synu mialam taka rwe kulszowa, ze mialam problem z dojsciem do lazienki. Klaudia, kurcze, nastraszylas mnie. Ja po pierwszym cc nie mialam zadnych komplikacji, skrzepow, infekcji etc, wiec jakos w ogole o tym nie myslalam, ale teraz zaczynam sie bac, ze cos sie przyplacze :( Ewinkaa, Ty juz w szpitalu, czy dopiero sie szykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca-uściski i gratulacje!:-) byłaś dzielna:-) ja właśnie jadę już do szpitala,piekna pogoda dziś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama3chlopcow Ja wlasnie sie wystraszylam bo cala ciaze nic mi nie dolegalo, wrecz mialam nadmiar sily, teraz troszke sie pod koniec zmienilo, ale to uczucie bezwladu okropne. Dzis juz jest o niebo lepiej, chodze sobie, bol a raczej taki ucisk nadal jest ale juz nie tak wielki. Jeszcze miesiac i rodzice przylatuja jupiiiiiiii :) ale sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chłopców, a ta rwa kulszowa była bardzo uciążliwa w czasie porodu? i czy ustąpiła po porodzie? ewinka a będą już dzisiaj podawać kroplówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mame juz od tygodnia, super sprawa :) Chlopcy tez szczesliwi, bo babcia ich rozpieszcza niemozliwie i gotuje na 15 garnkow, zeby im ugotowac, co lubia :) Ewinkaa, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ te uczucie bezwładu dla mnie nasila sie jak klade sie spac to okropne ale naszczescie moja rwa juz popuscila troche i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, u mnie rwa sie odezwala kolo 7 miesiaca i potem stopniowo przeszla. Zreszta, przy drugim dziecku mialam cc, wiec rwa raczej by mi nie weszla w parade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kobietki czy to normalne ze przez cala ciążę mój ginekolog mnie nie nadal?na początku robił ust i dwa tygodnie temu też zrobił ale od początku ciąży nie byłam badana na fotelu ginekologicznym.a za miesiąc rodze:) czy wy też macie takich lekarzy czy moze sprawdzają czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm bo moja sie niestety nasila wraz z opadającym brzuchem... gość mój mnie badał co 2 wizyte, potem na każdej pod koniec ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu moim zdaniem troszkę dziwne że cię nie zbadał ani razu. ja chodzę na nfz ale na fotelu bada prawie na każdej wizycie, spr stan szyjki, śluz itp. usg rzadziej bo wiadomo, ale też miałam 4 razy i w poniedziałek będę miała 5 usg w sumie u niego. ewinka- trzymaj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Oczekujaca moje wielkie gratulacje, ciesze sie ze masz juz Igorka przyy sobie. Jak sobie radzisz z karmieniem pierrsia? Ewinka trzymam kciuki. Ja dzis pierwszy raz odczulam ze dretwieja mi palce u dloni. Gosciu moj mnie rowniez nie badal na fotelu, twierdzi ze jak nie ma powodu to nie powinno sie bo czasami poprzez badanie robi sie rozwarcie. Flavia ja mam za kazdym razm usg, zawsze mierzy malego i wazy. A teraz za kazdym razem mam ktg. Chyba co lekarz to innee zdania i podeejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widze ze moj lekarz nie jedyny nie bada ale troche dziwne zeby wizyta u gin w ciazy ograniczała sie do słow jak sie pani czuje....czy cos sie dzieje.Dziwny sposób prowadzenia ciązy ale widac niektórzy tak maja mam nadzieje tylko ze podczas porodu nie okaze sie ze cos jest nie tak bo lekarz zaniedbał.Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu wiesz co ja przestudiowalam chyba szytskie fora na temat badania w ciazy na fotelu i to w Polsce nagminnie jest robione za czesto przez to te problemy z szyjkami , ja mialam badania do 16 tyg a od 16 tyg dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3,zazdroszczę Ci takiej mamy.Kocham moją mamę,ale jest b.leniwa.Jak wyprawialam chrzciny,święta to nigdy nic nie pomogła,przychodziła na gotowe i nadal tak jest i będzie.Także na mamy pomoc nie mam co liczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca super bardzo się cieszę i gratuluje,no i zazdroszczę:-) super że masz już synka:-) a masz pokarm? Jak mąż? Klaudia współczuję,aeg dobrze że już wszystko w porządku. Ją poszłam wczoraj spać o 23 i dopiero wstalam tego mi trzeba było. Czuje się jak nowonarodzona tylko muszę dużo pić. Sen jest najlepszy na wszystko. Kruszynka ją zawsze mam ten śluz na papierze nie wiem czy to czop ale chyba bo normalny śluz mam bardzo wodnisty i taki trochę pod mleczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio też zauważyłam śluz biały :P ale sądzę, że to normalne :D Dzisiaj idę do lekarza z wynikami zobaczymy co lekarz mi powie :) Dziewczyny w końcu SPAKOWAŁAM TORBĘ !!!! brakuję tylko kapci oraz klapki pod prysznic :P i trwało to 5 min bo wcześniej sobie przygotowałam :D Ogarnęłam już kuchnię i rosół już się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×