Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Esmi ale coś podejrzewają?coś się działo,bo chyba nie jestem w temacie. Ewinka ją myślałam że już masz dzidziusia przy sobie;-) może faktycznie coś się w nocy ruszy;-) Flavia z tego co mnie wiadomo i u mnie to u rąk muszą być czyste paznokcie,do nóg się nie czepiaja,choć wszystkie moje klientki do szpitala robią french na wszelki wypadek. Asik ją mogę cały dzień siedzieć na słońcu ale wtedy dużo pije i jest ok;-) Ją ostatnio się jem obiadów w ogóle mało jem może przez to że ciepło. Ja schudlam kilogram(przez chorobę schudlam 2,5 bo mnie ważyły w szpitalu i po uzupelnieniu płynów jestem na słońcu-1) więc mam plus 19:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, które miały dodatni GBS. Jak nazywa się Wasza bakteria?? Właśnie odebrałam wyniki i stwierdzono streptococcus agalactiae (gr B) . Zaczęłam czytać info, no i oczywiście piszą że jest niebezpieczna dla mnie no i przede wszystkim dla dzieciątka. ::(((( Nie wiem czy dzwonić do lekarza, wizytę mam dopiero w przyszłym tyg. we wtorek, a to już tylko 2,5 tyg. do końca ciąży.........;-( Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Esmi trzymam kciuki za mame. Mam nadzieje ze to nic powaznego. Ewinka jeszcze chwila ;) a tu malenstwo z minuty na minute postanowi przwitac sie z mama ;) Na plazy mnosto ludzi korzystajacych ze slonca. Cudnie bylo posiedziec przy bryzie. Posprzatalam lazienke, wypralam adidasy i sie bycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
W pierwszej chwili bylam zla,chcialam prosic o druga kroplówkę od razu albo o drastyczniejsze srodki typu przebicie pęcherza,ale za chwilę puknęłam sie w swoją głowę,że to bez sensu zupełnie.tutaj jestem pod kontrola,a dzidziuś jak nie chce to nie,juz tak zupelnie na sile bez potrzeby wyciągać go nie będziemy...tyle miesięcy się czekało to kilka dni to mały pikuś:-) obok leży dziewczyna tak opuchnięta,że ma nogi jak słoń,nie przesadzam! Okropnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie.Szyjka miękka,ale zamknięta,nie skraca sie .To 36,1 tydz.ciąży.Mlutka waży 3.300 kg.Wód mam duzo,ale w normie.Jutro o 8 rano mam isc do szpitala i umówić sie na termin c.c.za około 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dzioewczyny pisze ktorys raz ale nie wysyla.ja odpoczywam maly spi.zjadl mleka bo malo mam pokarmu i teraz spi.urodzila moja kolezanka i niunia ma serduszko nie w tym miejscu:(tak mi jej szkoda.my jutro mamy usg nerek mam nadzieje ze dobrze bedzie.ja mam anemie poporodowa.mam nadzieje ze jutro wyjdziemy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odebrałam wyniki i paciorkowiec jest ujemny, krew i mocz ok.Zjadłam pół kilo truskawek i byłam na spacerze, nogi mi popuchły, codziennie sie kłade spać i myślę, moze to dziś? jolka duzy bobas:) ewinka nie ma co zmuszac dziecka, widocznie nie jest gotowy zeby sie urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca a co to znaczy dla dziecka? ze nie w tym miejscu serduszko? i czy nie było widać na usg tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a skad wiesz ze nie masz pokarmu ?? u nas w szpitalu i podejrzewam ze w kazdym wmawiaja w kobiety ze maja malo mleka (chociaz w pierwsze dni na karmienie wystarczy kilka kropli) i daja do dokarmiania i jeszcze same po cichaczu dopajaja i mlekiem i glukoza a wiecie po co? zeby dziecko duzo nie spadlo z masy bo wtredy nie moga wypisac, mojej kolezance kazali tym mlekiem dokarmiac a mala az ulewala od jej pokarmu wiec ta oszukiwala i wylewala i teraz w domu ma pokarmu az az bo mala ssie dobrze a tak jak ta butle by jeszcze possala to i by piersi nie chciala , lepiej z tym uwazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacia (30l)--------------LEOŚ------ ur. 02.04.2014r klaudia --------Zuzanna Zenobia ---ur. 07.05.2014 mamakubusia09 (30l)---Michaś ---ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)-----------Igorek------ur.20.05.2014 Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Nomadic--------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nie zmienilam znowu daty ur Igora a teraz spamuje tabelke wrr jutro sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ją spokojnie może jeszcze potrzebuje posiedzieć;-) Jolka duży twój dzidzius ;-) przypomnij mi proszę czemu masz cc bo nie pamiętam. Oczekujaxa może to chwilę potrwa zanim będzie nawal mleczka ,nie wiem. A dziecko twojej koleżanki ma serce po prawej stronie,o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myślicie o porodzie w domu? Jakie są wasze zdania,opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy w koło sutka schodzi wam skóra na otoczkach skóra się marszczy i łuszczy,mnie aż piecze,pod piersiami mam ciemne przebarwienia ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie grzybica gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wracam do domu ze szpitala. Cisnienie mi zaczelo wariowac, wiec kazali przyjechac, zbadali, pobrali krew I podlaczyli pod ktg. Wszystko w normie, pogawedzilam z lekarzem, ktory bedzie mi robil cc, dostalam paracetamol na bol glowy I mnie puscili. Esmi, mam nadzieje, ze z Twoja mama wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie mam chwile to napisze.kolezanki dzidzius ma serduszko przersuniete troszke w prawa strone a niemam pojecia co beda robic i niepytam jej bo jest zalamana:(tak cieszyla sie z ciazy a teraz klopoty,ale cos chyba zauwazyli bo szybko cesarke robili i mala nieoddychala sama od razu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie wczoraj kilka razy plakalam ze szczescia jak na niego patrze i dziekuje bogu ze narazie ok wszystko.martwwie sie dzisiejszym usg oby dobrze wyszlo z nerkami.m jest wpatrzony w malego,a tesciowie zrobili mu awanture ze byl wczoraj u mnie i malego.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej:-) pozdrawiam ze szpitalnego oddziału:-) dziś miałam stopery w uszach,nie słyszałam chrapania i dzięki temu sie ekstra wyspałam. oczekująca -a płacz! Przecież to prawdopodobnie największy cud jaki nas spotkał w życiu:-) pamietam jak pisałaś,że masz zgagę wiec dzidziuś chyba ma dużo czasu włosków -sprawdziło się:-) Mamo3 to odpoczywaj i uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka ma wloski dlugie maja za4cm moze wiecej:)takze u mnie sprawdzilo sie ze zgaga:)dobrze powiedzialas ze to cud taki maly wielki cud:)mnie dzis krocze troche mniej boli.zuzylam juz2paczki podkladow.teraz czekam az maly zasnie i pojde pod prysznic:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oczekująca powiedz mi: Jak mały wstaje nocą? ile razy sie budzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, ja jak wieczorem sie nie odzywam, to znak,że mam meega zgagę i leżę jak zdechła,do tego mam mdłości,ale nie wymiotuję:( o mały ma czkawkę znowu hehe -oczekująca- ja słyszałam,że jak się płacze to mniej pokarmu jest,ale to chyba zabobon- sama pewnie będę ryczeć, bo to takie wzruszające,że nawet na samą myśl o potomku to płaczę sobie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
wiecie nasze łóżeczko z materacykiem w misie stoi już w sypialni,jeszcze tyle rzeczy przed nami do kupienia...tata musi zrobić przewijak, bo nasze łóżeczko jest dla wielkoluda:)mały się w nim zgubi,bo jest niestandardowe,takie większe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Nocke mialam okropna, wstawalam doslownie co pol godziny na siusiu, do tego jakies dziwne sny i straszny ucisk w kroczu. Jedno z czego sie ciesze to plecy w koncu odpuscily, juz tak nie bola. Oczekujaca, tesciami przestan sie przejmowac, teraz sie ciesz synkiem. A twoj maz niech jeszcze z nimi powaznie porozmawia zeby sie ogarneli.Jak wrocisz do domu bedziesz potrzebowala spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona Z ta zgaga to ja tez mam przechlapane, co bym nie zjadla to zaraz mnie pali. Nic mi nie pomaga, ani reni ani ranigast, migdaly , mleko, zadne sposoby nie dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi trzymam kciuki za twoja mame, napewno bedzie wszystko ok. Mama3 chlopcow widze ze u was paracetamol tez jest na wszystko :D U nas paracetamol traktuja jako lek na wszystkie dolegliwosci hihi, z czym by sie nie poszlo to mowia lekarze by brac paracetamol, az czasem to wszystko smiechu warte jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maly dzisiaj do23niespal zjadl i obudzil sie o3znowu zjadl i do5spal i znowu zjadl i spal do teraz ale zabrali go na usg.wczoraj np spal malo w nocy.mam nadzieje ze wynik bedzie dobry i niunius zdrowy.w domu bede odciagac****ic herbatke moze lepiej bedzie.dzis juz lepiej chodze aby boli jedno miejsce.kaza jesc****ic duzo wody.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona to niunia bedzie miec wloski :)wiecie wszystkie na dwoch salach mamy problem z karmieniem.moj ciagnie ladnie przez nakladki tyle ze w jednym nic nie leci a w drugim troche.a ten octein sept dla mnie dobry na gojenie sie i taki chlod mi przynosi.musze podpaski kupic wieksze zeby w tych podkladach niechodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
oczekująca to ładnie synuś śpi w nocy, a teściów takich to bym chyba na księżyc wysłała barany, z tego co piszesz o nich to pewnie po powrocie zaczną dawać do wiwatu ale bądź spokojna i się nie przejmuj bo dzidziuś wszystko wyczuwa i odpoczywaj. ewinkaa jak Ci tam w szpitalu? kurcze w nocy budziłam się kilka razy miałam zgagę jak cholera myślałam, że nie wytrzymam, dzisiaj mnie gardło boli czyżby od tej zgagi? a już miałam z tydzień spokoju a tutaj znowu nawraca, wczoraj miałam jakiś nerwowy dzień, pokłóciłam się z M i jeszcze synkowi się oberwało a potem siedziałam i wyłam, ach hormony.... u nas o szóstej rany było już 17 na plusie ależ gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Klaudia jak ubierasz swoją Zuzię w taką pogodę? CO tam wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×