Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agu_27
Dziewczyny właśnie przyszedł mi bujaczek na baterię - to działa !!! Mogę w końcu zjeść spokojnie śniadanie a mały leży grzecznie. Polecam jak któraś ma niespokojnego maluszka super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
agu a jak nazywa sie ten bujaczek?bo ja bede jakis zamawiac w niedziele a taki na baterie super by byl bo Igor lubi sie chustac i bujac.mialam ciezka noc bolal mnie brzuch skurcze mialam jak przed porodem a maly w dodatku nie spal od1.30do5a o6musialam wstawac.teraz zasnal wiec moze odpoczac chwile.robilam brzuszki wczoraj moze to po nich te skurcze?jejku juz 6tygodni bedzie od porodu.m pytal czy chce drugie od razu czy za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co najlepiej dać małej na brzuszek?kupy nie może zrobić,widac ze się meczy strasznie.Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Bujaczek pewnie bright stars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
gosciu sprobuj koperek albo czopka,moj jak meczy sie z kopa to daje pol czopka i od razu robi kope i jest spokojniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh my w szpitalu modlcie die o male go waz 3800 ona 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca czopki glicerynowe?a Delicol na co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ona33 a co sie dzieje ze tak napisałas, módlcie sie? ja tez chce kupic jakis lezaczek bujaczek ale nie moge sie zdecydowac jaki, mały ciągle chce byc na rekach, musze kupic mu lezaczek i karuzele, lubi jak cos jest kolorowe, fajnie sie wtedy patrzy:). my na dzien dzisiejszy nie chcemy 2 dziecka, moze nam sie kiedys odmieni ale nie predzej niz po 30stce, teraz mam 24. ja sie ciesze bo znowu przybrało mi mleko chrzciny robimy 7 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
gosci tak czopki glicerynowe dla dzieci,delicol jest na kolki i na brzuszek nam sie nie sprawdzil bo maly dostal zatwardzenia i nie mogl prutac:/dzis jest strasznie marudny,tak jak flavia moj moj chce na rece albo chustac go teraz bujam go w nosidelku.33ona co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Moj Maly ma juz prawie 6tyg i wazy dopiero 3.8kg, ładnie przybiera na wadze. Budzi sie 2 albo 3 razy w nocy na jedzenie a tak to pieknie spi. Wczoraj nawet bylismy z M na dyskotece, a moja bratowa zostala z Jaskiem :) W dzien pelne zainteresowanie wszystkim, fajnie sie odbija nozkami jak czuje jakies podloze i glowke dosyc dlugo trzyma. We czwartek idziemy do szczepienia... Uu nas nie ma zadnych problemów typu zatwardzenie i kolki wiec nie pomoge Tzn. kolki mial przez trzy/cztery dni ale to momentami wiec dawalam espumisan. Wage mam taka sama jak przed dzieckiem, jem wszystko jak leci procz slodyczy, bo mi nie sluza mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
poczatek to super masz dzieciaczka:)my chyba tez w czwartek bedziemy miec szczepienie.Igorek zasnal i spi2godz.ja juz w niektore spodnie mieszcze sie ale uda mam gruba i zle sie z tym czuje:(oj ja bym poszla na dyskoteke ale niemam jak pozatym w dzien pracy duzo a w nocy opieka wiec czlowiek zmeczony jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Czesć dziewczyny,wczoraj wyszliśmy ze szpitala dopiero,więc w skrócie napisze że wtedy gdy pojechałam do szpitala miałam bóle z krzyza co 4 minuty po badaniu przez lekarza sadyste akcja porodowa się cofneła lezałam w sumie od srody do poniedziałku na patologii ciąży w poniedziałek decyzja podjęta bo 3 stan łozyska ,indukcja porodu poród wywołany oxcytocyną,od 10 rano do 24:30 rodziłam 14 godzin w męczarniach najgorszemu wrogowi nieżycze! koszmar! w końcu decyzja o cc bo tętno maluszka spadało a ja byłam już pół przytomna :-( po cc ogólie już dobrze ale pierwzsze 2 dni koszmar,ale cc dobrze wspominam rana się dobrze goi ,mały jak się okazało był ułozony wierzchołkowo i nieurodziłabym normalnie, Miłoszek jest cudowny a my z mężem zakochani w nim,pozdrawiam i gratuluje nowym i oczekującym mamom! zdjęcie na poczcie waga 3670,dł 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kruszynko gratulacje dzidzia szybko wynagrodzi ci te zle wspomnienia :) Ja juz po odwiedzinach , wczoraj odpadl pępuszek , mala wazy ze mna ok 3,900-4kg czyli od wypisu przez tydzien przybrala ok 500g niezla jest heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kruszynko gratulacje! Taka sama sytuacja jak u mnie-ułożenie wierzchołkowe. Z dnia na dzien będzie coraz fajniej z maluszkiem. Pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Sylwia ale super zdjęcie!:-) od razu po wyjęciu z brzuszka. Kto je zrobił?mąż mógł być z Tobą na cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka gratulacje! Wiem co przeszłaś bo mi też zrobili cc po 8 godz porodu, myślałam, że prędzej umrę niż urodzę. Dziewczyny bebilon comfort załatwił problem kolek, dwa dni mamy spokój i kupa po pięc razy na dzień bez żadnego problemu. Karmię swoim mleczkiem i właśnie tym mm na zmianę i dziecko jak anioł. Bebilon comfort to takie śmieszne mleko słabo się rozpuszcza więc przed podaniem zostawiam na 10 minut w podgrzewaczu i smoczek od butelki zatyka bo jest gęste, ale ważne, że malutkiej ulżyło. No i niestety jest drogie mała puszka 35 zł, może w połączeniu z moim na tydzień wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kruszynka gratulacje:)moj robi kope raz dziennie daje espumisan i wszystko ok.tyle ze malo spi w dzien ale w nocy dzis znowu zasnal o22obudzil sie o4.30i ytak lezymy sobie a on gaworzy i tak wstawac chce.musze lezaczek zamowic wtedy wiecej bedzie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
oczekująca to długo spi 6,5 godz. mój w zyciu tyle nie pośpi. najdluzej spał 4,5 godz ale to w dzień. mam nadzieje ze po miesiącu bedzie sobie normował troche. dzis obudził sie o 12, 3 w nocy i o 6. ale był grzeczny bo zjadł i od razu lulał, dla mnie to super bo były takie dni ze wstawał o 11 wieczorem i marudził do 3 więc jest postęp. no bebilon comfort jest drogi ja placiłam 47zł za 400g. pózniej kupiłam bebilon zwykły i nie widze róznicy. z tym ze mój robi kupe raz na 3 dni ale na tamtym tez tak robił. widocznie tak ma. gratuluje kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez l
Oczekujaca to mozesz pospac korzystaj, moja moja budzi sie jeszcze roznie w zaleznosci o kt zasnie o swoich godz aktywnosci miedzy 21-23 ale tak samo bylo w brzuchy, dzis 23- 2:40-5:30 zjadla 60ml i nie spala kuz zeby o 6:20 dojesc 40ml a poznieh juz 8 i zjadla tylko 20 pewnie chciala pic :D Kruszynka Agata super fotki :) jamoze pp cos wrzuce bo dzis idziemy na imieniny do mojej babci z niunia i maz zaraz do ksiedza pytac czy ochrzcza 15 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy chrzciny 3 sierpnia, zapraszamy 34 osoby, w lokalu. Mała będzie miała 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
kruszynka gratulecje, zapomnisz złe chwile:) Sliczny bobasek, duzo zdrówka dla Was.mój spi pierwszy sen 5,6 godzin, dziś o 20:30 do 2, potem wstał już o 5 i nie spał, gazy mu dokuczały jak co dzien wiec jutro ide do lekarza sie poradzić, moze złe mleko mu podaje, daje piers i dokarmiam i cos malo mam pokarmu, nie wiem co jest, ale nie chce rezygnowac bo mi sie mlody bardzo na piersi uspokaja jak cos go boli.Kupa jest codziennie, ale w nocy wzdęcia ma, chyba od tego leżenia 6h mu sie uzbiera a potem kwękoli, poszedł spać znowu o 7:30 i spi do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
no spi tak co2 noc ale w dzien gorzej ze spaniem niestety.ja spalam aby o3 obudzilam sie to spal sobie i teraz tez spal godzine zjadl i gaworzy.zrobilam zdj tel to sprobuje wrzucic zobaczycie czy urusl:)odpukac nie ulewa mu sie ,zdarzy sie raz na dzien.my dajemy nan i jest ok nie zmieniam po co mieszac mu w brzuszku.dzis jedziemy pytac brata m czy zechce byc chrzestnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy wczoraj gości z męża pracy przyszli zobaczyć Polę. Cieszę się bo tak mi wszystko się fajnie udało obiad i przystawki. Nachwalili mnie, że jestem taką dobrą kucharką :) Tylko teraz czeka mnie góra zmywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek napisz co gotowalas daj jakies przepisy sprawdzone jak bedziesz miala czas a co fdo mleczka drogie ;/ moze podawaj na wieczor tylko i przez noc a dzien swoje ja tak robie, a kolki i problemy z brzuszkiem zazwyczaj u dzieci nasilaja sie w godzinach wieczornych Agata moze laktattorem podgon laktacje mi sie wydaje ze prezez ten laktator to coraz wiecej pokarmu sie robi ale mam taka metode ze wiecej niz 10 minut nie sciagam i w tym czasie sciagam ok 100ml pokarmu i starczy a mozna wiecej wtedy bezie mleka wiecej ale narazie jej tego za duzo jest , a slyszalam ze mozna mleko dodawac do kapieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
no w nocy odciągałam laktatorem:) teraz cały dzien bede go przystawiać, zeby cos sie ruszyło.Moj ma wzdęcia codziennie o tej 5 rano i sie zaczynam martwic, bo nie moze pruknąc i pojękuje, nawet nie płacze ale spi niespokojnie a w sumie nic takiego nie jem, musialabym nawet z chleba zrezygnować chyba...Oczekująca a ile dajesz tego espumisanu? i jak często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Witajcie dziewczyny :) Mój to bardziej w dzień śpi a w nocy muszę jego lulać z 1,5 h :) np idzie spać o 22 wstaje o północy lulam 1,5 h potem śpi do 4 i znowu lulać ( chodź dzisiaj szybko zasnął ) i śpi do 7. Kuba czasami przez sen się wierci i odgłosy wydaje. Ja na kolki daje Bobotic i w sumie się uspokoiło ( tfu tfu ) Ja też jakoś mało pokarmu mam i laktatorem odciągam i 60 ml ...a wcześniej potrafiłam 120 i muszę myśleć pozytywnie że mleko mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudów nie gotowałam zupa krem z cukinii z groszkiem ptysiowym, karkówka z pieczarkami w sosie pomidorowym to na obiad. Ziemniaki, surówka to wiadomo :) Sałatka z ananasem i selerem, pieczarki faszerowane mięskiem mielonym i ryżem, roladki schabowe z suszonymi pomidorami i serem, szaszłyki. I mięsko piekłam. Ciasto, owoce., ale to już kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
ja mam esputikon uzylam dwa razy poki co , bo moja ewidetnie brzuszek boli po wit k wiec nie daje bo troche jej jest w mleku mm , starczy ... a ogolnie moja placze jak chce ulac tzn jak jej zalega jedzonko a jak uleje jest spokoj , zazwyczaj juz ulewa niewielkie ilosci czasem zdarzy jej sie chlusnac i jest to zazwyczaj wtedy kiedy zaloze jej ubranko ktore dostala od kogos heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
widze ilonek ze mamy podobny gust kulinarny tez czesto robie karkowe taka i zupy kremy, moja salatka kt zawsze robie ananas, seler, kukurydza, ser zolty w kostke, jajka, cebulki ze sloiczka i majonez :) robiie tez rybe z pestkami smaze kroje w kawalki i na to sos majonez lyzka jogurtu gestego lub smietany ok 4 zabkow czosnku i uprazone pestki slonecznika mieszam i to na kawalki rybki taki sos nakladam :) esmi myslmy pozytywnie ja mam full mleka ale mysle ze to zasluga laktatpora wiec wszystkim polecam , a na laktacje metoda odciagania 3-5-7 minut na zmiane kazda piers ja teraz sciagam mleko i pisze zaleta laktatora elektrycznego jak dla mnie wynalazek cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Oczekujaca- ja dużo oglądałam różnych bujaczków i znajomi wszyscy mówili że Fisher Price najlepszy. Mi udało się kupić na allegro za 80zł używany ale jest w idealnym stanie jak nówka. Nowe są po 200-300zł. Ja ogólnie wszystko kupuję znanych marek bo można to potem odsprzedać na allegro :) albo zostawić dla następnej pociechy... Sama się zastanawiam czy od razu się decydować, czy odczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×